Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Чи потрібен наскрізний проїзд біля нового супермаркету між вулицями Живова і Острозького?
Так, потрібен! 34 35.79%
Може і не потрібен, але в цій ситуації без нього не обійтись. 31 32.63%
Ні, не потрібен! 24 25.26%
Важко визначитись. 6 6.32%
Голосували: 95. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Надал та "Калиновий бескид"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.05.2011, 19:15 #1655027   #41
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Ми не обговорюємо добре чи недобре, щотам побудований супер-маркет (не гіпер-маркет!)
Хоча я б хотів щоб поряд мого будинку був великий магазин...

Мова йде про підїздні шляхи і про сполучення з сусідніми вулицями.
І без дороги там не обійтись!
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 19:15 #1655028   #42
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
тоді навіщо перебільшуєш?
це не весь світ ))
то лише кілька країн ))
Угу, на які рівнялось кілька попередніх дописувачів.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 19:19 #1655034   #43
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Хоча я б хотів щоб поряд мого будинку був великий магазин...
я ще не зустрічав людини,яка б хотіла ,щоб біля його будинку був великий магазин...
це ж купа людей.машин і т.д. дурдом.
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 19:22 #1655035   #44
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Ми не обговорюємо добре чи недобре, щотам побудований супер-маркет (не гіпер-маркет!)
Хоча я б хотів щоб поряд мого будинку був великий магазин...

Мова йде про підїздні шляхи і про сполучення з сусідніми вулицями.
І без дороги там не обійтись!
жоден дописувач тут і мабуть "стурбований" мешканець не подумав позитивом і не помріяв навіть в межах реалій - "вот, побудують супермаркет, я сижу пів року без роботи, авось влаштуюсь, потім дороблюсь до якогось начальника відділу і додому поруч - афігеть". Але ж нє, треба знайти 1000 причин як ця дорога і супермаркет буде заважати, зголоду буде здихати, зате з ЧСВ.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
я ще не зустрічав людини,яка б хотіла ,щоб біля його будинку був великий магазин...
це ж купа людей.машин і т.д. дурдом.
це є місто, суспільство, де для щасливого суспільного блага потрібно поступатись багатьма принципами. Не хоч щоб шуміли - агов в село коровам хвости крутити.

Востаннє редагував gsv: 19.05.2011 о 19:22. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 19:32 #1655044   #45
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Але центри цівілізованих міст зайнятий культурою, мистецтвом, інтелектом, іграми.
Ого! Так після побудови ЧЕРГОВОГО супермаркету, Тернопіль стане ....(див. вище)
skot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 20:00 #1655062   #46
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Не хоч щоб шуміли - агов в село коровам хвости крутити.
до чого дут село і твої коровячі хвости? в місті також можна відносно спокійно жити
просто дуже дивує не здорове бажання FortYear а
жити біля великого супермаркету..
я живу в істі.але не розумію такого
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 20:01 #1655063   #47
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Мене дивує, що людей не турбує проживання біля базару і біля автостанції. А ось біля цивілізованого супер-маркету турбує...
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (20.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 20:05 #1655065   #48
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Мене дивує, що людей не турбує проживання біля базару і біля автостанції. А ось біля цивілізованого супер-маркету турбує...
коли людина свідомо купує квартиру біля базару це одне,а коли людині під будинком ліплять "цивілізований"супермаркет,то зовсім інше...
п.с. а чим супермаркет такий цивілізований?
візочками,полочками і дахом над головою?
не обважують,не намахують,не продають всяку єрунду прострочену ??

думаю,що люди вже наситились "благами" проживання біля базару,тому не бажають щей супермаркету на свою голову.
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 20:41 #1655082   #49
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
до чого дут село і твої коровячі хвости? в місті також можна відносно спокійно жити
просто дуже дивує не здорове бажання FortYear а
жити біля великого супермаркету..
я живу в місті.але не розумію такого
А як же він проти свого шефа піде?

Востаннє редагував skot: 19.05.2011 о 20:52.
skot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
abrek (31.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 20:42 #1655083   #50
Будун р.п.
 
Аватар для Будун р.п.
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Реальний косяк влади.....
Будун р.п. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 21:06 #1655096   #51
Sonceg
 
Аватар для Sonceg
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

незнаю як буде там, ось наприклад сільпо на живова...я ніразу не бачив щоб фура в день заїждала, а приїждали під вечір так година 9-10
Sonceg зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 21:53 #1655140   #52
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від Sonceg Переглянути допис
незнаю як буде там, ось наприклад сільпо на живова...я ніразу не бачив щоб фура в день заїждала, а приїждали під вечір так година 9-10
Дуже кльово, якраз вечір, люди війшли повітрям подихати і якраз ....фура в тєму
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 22:02 #1655144   #53
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від Proof Переглянути допис
Дуже кльово, якраз вечір, люди війшли повітрям подихати і якраз ....фура в тєму
Ну власники запевняють, що не мають звички не виконувати домовленості.

Думаю, що фури будуть заїжджати певне лише зі сторони автовокзалу. Зі сторони Острозького фура просто не зможе вписатись в поворот.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 22:28 #1655157   #54
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від Sonceg Переглянути допис
незнаю як буде там, ось наприклад сільпо на живова...я ніразу не бачив щоб фура в день заїждала, а приїждали під вечір так година 9-10
Та ну,
не раз бачив як фури серед білого дня за заправкою ОККО повертали до супермаркету
ще й зупиняючи повністю рух на Живова,бо люблять деякі індивідуми кинути автівочку в тому проїзді-
а габарити ваговоза не дають можливості для єффективного маневру в данному місці (((
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Terror (20.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2011, 04:24 #1655240   #55
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
це є місто, суспільство, де для щасливого суспільного блага потрібно поступатись багатьма принципами. Не хоч щоб шуміли - агов в село коровам хвости крутити.
Цікаві ви люди: ти, форт'єр, різник... В одній темі розказуєте, що потрібно боротись за свої переконання та добробут (хоча саме в тому сенсу нема), в другій переконуєте, що потрібно відмовитись від власних інтересів (якраз тоді, коли їх конкретно потрібно захищати)... Оприділіться вже, чого вам більше потрібно: щасливі та веселі тернополяни чи сіра бездумна толпа?

п.с: вже в Радянському Союзі вимагали поступатись принципами заради загального блага. Внаслідок того люди жили в хрущовках чи навіть вобше в гуртожитках, не було можливості нормально щось купувати і т.д, і т.п...зате влада кричала направо і наліво, які щасливі люди живуть в цій державі і як їм пощастило.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (20.05.2011), Longer (20.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2011, 05:21 #1655248   #56
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
Ого! Так після побудови ЧЕРГОВОГО супермаркету, Тернопіль стане ....(див. вище)
Я ніде не писав, що я вважаю, що Тернополю потрібен супермаркет. Я констатував реалії і попит. Якщо будуться, значить є попит, значить тернополяни в них ходять, значить це їм потрібно.
Я дуже за, щоб замість того супермаркету там зробили щось для відпочинку, скверик, спортивний майданчик чи щось інше. Але попит на скверики в нас проявляють лише алкаші і бидлота, яка не має де випити і посцяти.

п.с. Ти так і не відповів на моє запитання.

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
до чого дут село і твої коровячі хвости? в місті також можна відносно спокійно жити
просто дуже дивує не здорове бажання FortYear а
жити біля великого супермаркету..
я живу в істі.але не розумію такого
Якщо місто живе, воно буде розбудовуватись не тільки житлом, а і інфраструктурою (магазини, розважальні заклади, дороги, білборди...), особливо центральна частина міста. Мене дивує позиція тих мешканців, хочуть жити в центрі, готові слухати щоденний шум-гам від автовокзалу, дивитись на бомжів і циганів і раптом їм буде заважати дорога. Є спальні райони в місті з тишиною і спокоєм, але рідко хто обирає житло нормально все зваживши і спрогнозувавши.

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
коли людина свідомо купує квартиру біля базару це одне,а коли людині під будинком ліплять "цивілізований"супермаркет,то зовсім інше...
п.с. а чим супермаркет такий цивілізований?
візочками,полочками і дахом над головою?
не обважують,не намахують,не продають всяку єрунду прострочену ??

думаю,що люди вже наситились "благами" проживання біля базару,тому не бажають щей супермаркету на свою голову.
Сяте місце пустим не буває. Якщо там не буде супермаркету, там буде другий ринок "Купон", за що місто мати смішну аренду, а за супермаркет добрячі податки і добра сотня робочих місць.

Цитата:
Допис від Будун р.п. Переглянути допис
Реальний косяк влади.....
абаснуй

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Цікаві ви люди: ти, форт'єр, різник... В одній темі розказуєте, що потрібно боротись за свої переконання та добробут (хоча саме в тому сенсу нема), в другій переконуєте, що потрібно відмовитись від власних інтересів (якраз тоді, коли їх конкретно потрібно захищати)... Оприділіться вже, чого вам більше потрібно: щасливі та веселі тернополяни чи сіра бездумна толпа?

п.с: вже в Радянському Союзі вимагали поступатись принципами заради загального блага. Внаслідок того люди жили в хрущовках чи навіть вобше в гуртожитках, не було можливості нормально щось купувати і т.д, і т.п...зате влада кричала направо і наліво, які щасливі люди живуть в цій державі і як їм пощастило.
Ти права. Дійсно так треба робити. Зараз би власник роздав по 1000 гривень мешканцям і всі були би безмежно щасливі і ще й сліди його цілували за дорогу і супермаркет.
В цій темі я майже не бачив адекватної людини, яка пробувала зважити позитив і негатив, зробити мінімальний аналіз, прогнози і висновки.

Тебе ще запитаю. Є земельна ділянка, яку треба максимально задіяти щоб в бюджет поступали кошти, за які потім ремонтувати дороги, по яких їздять сусідні мешканці, треба зробити робочі місця, щоб мали за що пляшку купити. Варіантів не багато:
1. Супермаркет
2. Розважальний центр (який і вночі буде шуміти)
3. Дискотека (також нічна)
Це були реальні інвестори, за яких буде економічний толк для міста, далі йдуть ніщєброди;
4. Продати за копійки під будівельний магазин, секондхенду, вікна-двері, меблі... яких кругом дохрена.
5. Здати в оренду базарникам;
6. Зробити скверик;
7. Ніфіга не робити;

Буде конструктив? Чи далі будемо кивати на Європу, ведучи себе як барани?
gsv зараз поза форумом  
Подякували 2:
FortYear (20.05.2011), KIgorS (20.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2011, 05:57 #1655258   #57
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
В цій темі я майже не бачив адекватної людини, яка пробувала зважити позитив і негатив, зробити мінімальний аналіз, прогнози і висновки.
Тоді частково повторю тобі розумні слова, які уже тут говорились, частково скажу сама: справді людям, що там живуть, шуму, сміття та ін. проблем менше не стане, якщо вони заборонять дорогу. Живучи біля ринку завжди потрібно бути готовим до того, що він буде все розширюватись і розширюватись. Але суть не в тому. Насамперед дана дорога не зніме навантаження на сусідні дороги, а навпаки створить ще більші пробки! Думаю, що розвилка на Микулинецькій за пару метрів цілком справляється ще й без світлофорів, які через кожних пару хвилин зупинятимуть рух. Отже получається дана справа є не плюсом (як розказують чиновники), а мінусом, ще й додамо до нього, що заради цієї непонятної махінації спортять таку гарну зелену зону.

п.с Хватає тобі аналізу? Чи як завжди "Я нічо не бачу, я нічо не чую"?
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (20.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2011, 06:05 #1655261   #58
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Тоді частково повторю тобі розумні слова, які уже тут говорились, частково скажу сама: справді людям, що там живуть, шуму, сміття та ін. проблем менше не стане, якщо вони заборонять дорогу. Живучи біля ринку завжди потрібно бути готовим до того, що він буде все розширюватись і розширюватись. Але суть не в тому. Насамперед дана дорога не зніме навантаження на сусідні дороги, а навпаки створить ще більші пробки! Думаю, що розвилка на Микулинецькій за пару метрів цілком справляється ще й без світлофорів, які через кожних пару хвилин зупинятимуть рух. Отже получається дана справа є не плюсом (як розказують чиновники), а мінусом, ще й додамо до нього, що заради цієї непонятної махінації спортять таку гарну зелену зону.

п.с Хватає тобі аналізу? Чи як завжди "Я нічо не бачу, я нічо не чую"?
це не аналіз. Є кілька дотичних моментів:
- мешканці;
- розв"язка, водії (хотілось би почути думку водія. Я щоранку мучусь в заторі за Острозького);
- вигляд міста (між іншим, зелень ніхто чіпати не буде);
- економічний ефект;
- ергономічний ефект;
- ще щось чи хтось.

пройдись по всіх пунктах

Додано через 43 секунды
ну і ти також, як і інші, не відповіла за запитання в попредньому пості?

Востаннє редагував gsv: 20.05.2011 о 06:05. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2011, 06:36 #1655272   #59
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
це не аналіз. Є кілька дотичних моментів:
(хотілось би почути думку водія. )...
- економічний ефект;
Цікаво чути від водія, який кожного дня стоїть там в пробках, що дана дорога зменшить ті самі пробки. Чим? Якщо затори, в більшості, на самих Живова і Острозького, то ще один проїзд між ними нічого не вирішить.

п.с: а чо ти кожного ранку тудою їздиш? Якщо не помиляюсь, то добиратись до роботи тобі було б простіше через об'їздну.

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Тебе ще запитаю. Є земельна ділянка, яку треба максимально задіяти щоб в бюджет поступали кошти, за які потім ремонтувати дороги, по яких їздять сусідні мешканці, треба зробити робочі місця, щоб мали за що пляшку купити. Варіантів не багато...
Відповім:
1) а що в Файному місті інші ділянки закінчились?
2) думаю, що там більше би підійшов все ж нормальний ринок (і постаратись вже з розігнати торговців з країв теперішнього базару) або стоянка на день, щоб розгрузити Живова.
3) а от гроші можна і краще придумати де брати, а не кидатись на перші-ліпші пропозиції.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2011, 06:48 #1655277   #60
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Цікаво чути від водія, який кожного дня стоїть там в пробках, що дана дорога зменшить ті самі пробки. Чим? Якщо затори, в більшості, на самих Живова і Острозького, то ще один проїзд між ними нічого не вирішить.

п.с: а чо ти кожного ранку тудою їздиш? Якщо не помиляюсь, то добиратись до роботи тобі було б простіше через об'їздну.
50%50. Робота не лише на робочому місці



Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Відповім:
1) а що в Файному місті інші ділянки закінчились?
2) думаю, що там більше би підійшов все ж нормальний ринок (і постаратись вже з розігнати торговців з країв теперішнього базару) або стоянка на день, щоб розгрузити Живова.
3) а от гроші можна і краще придумати де брати, а не кидатись на перші-ліпші пропозиції.
добре йдем далі.
1. Я не в курсі, але думаю що нормальних ділянок не так вже і багато.
2 і 3. Думаємо як подалі за місто виселити стихійну торгівлю, а тут вже і передумали ? Добре, ринок. Скільки там кіосків поміститься? 20-30? Ну нехай 50, стільки ж і робочих місць (причому не робочих місць, а підприємці самі собі торгують. Навряд чи когось будуть залучати і оформляти). За оренду більше 500 грн. за місце ніхто більше не заплатить. Отже, маємо 0 робочих місць, маємо оренди аж 25000 грн. в місяць, купа сміття щодня, стихійно напарковані автомобілі, що ще? Мешканці будуть таким задоволені? Я думаю вони б тебе зненавиділи швидше ніж Надала.
Якщо це супермаркет, кілька мільйонів за продаж землі, маємо 100+ робочих місць, податки в сотні тисяч гривень щомісяця, прибрану, освітлену, облагорожену і захищену територію, 100+ парковочних місць, і тд. Були би люди мудріші, подякували би владі і попросили щоб за їхню підтримку краще прибирали територію, латали ями, вчасно міняли лампочки і тд. Але нашим людям нічого не треба, хата закінчується за порогом, далі хоч потоп.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:39.