Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Хочу купити авто за кордоном, допоможіть!!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.11.2009, 17:47 #1115582   #21
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Хочу купити авто за кордоном, допоможіть!!!!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
скажу так - якщо все робити по-чесному і ще й перший раз - то не варто...сам вже таке думав провести - поговоривши з знаючими людьми і прочитавши закони - не варто...

є гроші - купуй тут, а нема- то і з-за кордону тобі нічого не допоможе
ну чого зразу так категорично - наприклад в брата на фірмі продавався форд мондео (Бухарест, Ромунія) 2005 року турбодізель, з повним фаршем, було все (крім шкіряного салону), як казав малий , цитую, "їхали по автобані на море, то на 160 км/год тиснув на газ до поліка і він ще мало не пробуксовував", продали його за 5500 євриків = 8 000 зелених. В нас я дивився така машина в районі 20 000 - 25 000 залежно від стану. Недумаю що якщо все легально зробити - то дорожче вийде.
Але машина їздила по хороших дорогах (невбита ходова) в ню лили дороге масло (гроші платила фірма і ніхто їх нерахував) проходили повний сервіс (також башляла фірма) всі запчастини оригінальні.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2009, 12:26 #1117558   #22
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Хочу купити авто за кордоном, допоможіть!!!!

не знаю, по Т5 я порахував - ніякої практично економії з свіжими б/у бусами, які продають тут - немає. А враховуючи, що досвіду в таких справах в мене нема - то і продовжувати розгляд справи з пригонкою авто сюди - закрив.
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2009, 12:53 #1118865   #23
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Хочу купити авто за кордоном, допоможіть!!!!

Ну справді, якщо нема економії і нема досвіду - то проще пошукати і в норм стані купити тут. Мож втратиш яких 500 у.е. але геморою будеш мати на порядок менше.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2009, 04:04 #1132224   #24
Андрій_1
 
Аватар для Андрій_1
Типово Відповідь: Хочу купити авто за кордоном, допоможіть!!!!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
скажу так - якщо все робити по-чесному і ще й перший раз - то не варто...сам вже таке думав провести - поговоривши з знаючими людьми і прочитавши закони - не варто...

Повністю згідний, але це тілки стосуєтся б/у і машин низького та середнього класів (від Форд до Тойота/Хонда), на дорогих нових машинах можна дуже багато виграти (8000$-20000$).

В основному це зумовлено нашими митними законами і зборами. Дорогі машини, для прикладу з штатів, стараються на внутрішньому ринку конкурувати з японцями які "на порядок" дешевші і ціна получається нижча.

А за рахунок самого низького митного збору саме на нові машини сумма получаєтся терпимою. Але всерівно треба мати дуже багато "прихватів" за бугром, в порту відправки, в порту отримання, на митниці в порту отримання, на внутрішній митниці, в МРЕО...

Скажем так: сама пересилка коштує ~2000$ в Одессу, машина $ 42000 а в нас получаєтся 66000$, як можна поняти різниця в ціні це плата нашій державі... Актуальна ціна складала (до кризи і коли їх було мало в Україні) 78000$. Принаймні за стілки її продали.

ПС: Чуть не забув про постановку на облік в МРЕО, може і порівняно не багато але всерівно гроші.

++++++
Конкретних людей в цій справі, точніше тих кому можна довіряти, ніхто на форумі не напише, їх треба знати, але геморою навіть з ними багато.

Вічно якісь проблеми. Навіть з офіційною ХОНДОЮ (КАРПАТИ-Мотор м.Ів-Франківськ) були проблеми в мрео. Небуло договору куплі/продажу між автосалоном і виробником. Добре шо були люди які змогли це рішити.

Потім з іншою машиною були проблеми на митниці при продажі. Виявилось шо за 3 місяця людина на яку була розмитнена машина "померла в аварії"... Але і це по звязках рішилось...

Перегон з німців це також досить делікатна справа, і як хтось сказав "нефакт шо доїдеш до кордону", і там своїх напрягів хватає...

Після 3-ьох пригнаних машин вирішили збитися з цьої теми і займатись основним бізнесом.

Не стоїть воно того, в основному через ризик.

Востаннє редагував Андрій_1: 05.12.2009 о 04:17.
Андрій_1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2009, 10:15 #1163265   #25
Volodimir88
 
Аватар для Volodimir88
Типово Відповідь: Хочу купити авто за кордоном, допоможіть!!!!

ми живемо не в тій країні щоб робити все по чесному якщо не знаєш кому і скільки всунути ліпше не пхатись нема ніякої гарантії що на митниці машину яка коштує 8000 не оцінять в 15000
Volodimir88 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2012, 16:49 #2005028   #26
masik87
Типово Відповідь: Хочу купити авто за кордоном, допоможіть!!!!

можу пригнати авто з італії 0978709162
masik87 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2012, 16:39 #2064485   #27
fasterfox
 
Аватар для fasterfox
Типово Відповідь: Хочу купити авто за кордоном, допоможіть!!!!

Хочу пригнати собі автомобіль з закокрдону, офіційно його розтаможити і поставити на реєстрацію. Хто цим займався чи займається розкажіть будь-ласка поетапно шо за чим. Зупинимось на тому що авто я вже вибрав, подивився на місці і воно мені підійшло. Які я маю документи брати в іноземця після купівлі машини, чи потрібно його знімати з реєстрації в місці її перебування. Далі, на кордоні - яка процедура оформлення ввозу автомобіля, розрахунок вартості, митних зборів і т.п., і чи потрібно щось платити на самому кордоні?
fasterfox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:53.