Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.03.2018, 21:50 #2725701   #441
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Так як ти проігнорував основну частину, я повторюсь:

Бовдур, де ти був щоб розказувати як насправді в цивізізованому світі?
Я ствреджую шо ти звіздиш в кожній темі!

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис

я не знаю якої ти статури жирний тролю, але думаю що на втихомирення тебе в мене пішло би секунд 8-12
І не матюкаю я тебе і не згадую про твою родину не тому. що боюся твоїх погроз чи не вмію матюкатися, а по зовсім інших причинах
От і молодчинка, піди візьми цукерочку.

Востаннє редагував vanco2: 27.03.2018 о 21:50. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.10.2018, 14:31 #2737486   #442
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

У мене була точно аналогічна ситуація. Приват вмудрився по дебетній, заблокованій роки картці зробити -0,96грн. Цьому чуваку менше повезло:

pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2018, 15:21 #2737492   #443
maksym7
 
Аватар для maksym7
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Робив покупку через доставку олх, спочатку зняло як положено вартість + доставку. А десь пізніше загнало дебетку в мінус на такуж суму шо була витрачена на олх(3 000 грн), замітив через тиждень, причому в списку витрат операція не значилась.. як би на карті були кошти, а сума менша то б я даже не запідозрив..Оператор також не пояснив причину такого явища, подав заявку на анулювання операції, кошти повернулись протягом добі. Жуліки)
maksym7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2018, 16:03 #2737493   #444
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від maksym7 Переглянути допис
Робив покупку через доставку олх, спочатку зняло як положено вартість + доставку. А десь пізніше загнало дебетку в мінус на такуж суму шо була витрачена на олх(3 000 грн), замітив через тиждень, причому в списку витрат операція не значилась.. як би на карті були кошти, а сума менша то б я даже не запідозрив..Оператор також не пояснив причину такого явища, подав заявку на анулювання операції, кошти повернулись протягом добі. Жуліки)
А як в принципі на картці можуть бути мінуси? Взагалі, чисто теоретично?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2018, 21:08 #2737499   #445
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А як в принципі на картці можуть бути мінуси? Взагалі, чисто теоретично?
буває овердрафт. Наприклад є певна сума на рахунку. Ти за кордоном розраховуєшся, списує по курсу з зарасо десь 5% , щоб перекрити можливе коливання (потім ті надлишкові кошти повертаються). А іноді буває, що на момент списання (кілька днів) коштів, курс настільки змінився, що залишку коштів не хватає, тому утворюється мінус. Але це, як правило, не великі суми.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2018, 17:45 #2737584   #446
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
буває овердрафт. Наприклад є певна сума на рахунку. Ти за кордоном розраховуєшся, списує по курсу з зарасо десь 5% , щоб перекрити можливе коливання (потім ті надлишкові кошти повертаються). А іноді буває, що на момент списання (кілька днів) коштів, курс настільки змінився, що залишку коштів не хватає, тому утворюється мінус. Але це, як правило, не великі суми.
Ну в його і моэму випадку це не так. Приват щось мутить.

Востаннє редагував pberit: 17.10.2018 о 18:03.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2018, 16:32 #2737811   #447
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від maksym7 Переглянути допис
Робив покупку через доставку олх, спочатку зняло як положено вартість + доставку. А десь пізніше загнало дебетку в мінус на такуж суму шо була витрачена на олх(3 000 грн), замітив через тиждень, причому в списку витрат операція не значилась.. як би на карті були кошти, а сума менша то б я даже не запідозрив..Оператор також не пояснив причину такого явища, подав заявку на анулювання операції, кошти повернулись протягом добі. Жуліки)
Десь в цій темі я особисто описував схожу ситуацію. Тоді ПриватБанк послався на те, що гроші два рази списала Розетка. Бачу тепер це у них закономірність.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2018, 17:59 #2737815   #448
Emm
Учасник
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від maksym7 Переглянути допис
Робив покупку через доставку олх, спочатку зняло як положено вартість + доставку. А десь пізніше загнало дебетку в мінус на такуж суму шо була витрачена на олх(3 000 грн), замітив через тиждень, причому в списку витрат операція не значилась.. як би на карті були кошти, а сума менша то б я даже не запідозрив..Оператор також не пояснив причину такого явища, подав заявку на анулювання операції, кошти повернулись протягом добі. Жуліки)
А які є варіанти контролю рахунків?

Додано через 10 хвилин
В мене поки тільки одне правило - для інет покупок тільки віртуальні карти. Перекидаю з основної на віртуальну потрібну суму ± і з неї вже оплачую.

Востаннє редагував Emm: 21.10.2018 о 17:59. Причина: Пізніше додано
Emm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2018, 21:58 #2737823   #449
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата
Допис від Emm Переглянути допис
А які є варіанти контролю рахунків?

Додано через 10 хвилин
В мене поки тільки одне правило - для інет покупок тільки віртуальні карти. Перекидаю з основної на віртуальну потрібну суму ± і з неї вже оплачую.
А де гарантія, що два рази під ряд ті самі кошти не спише скажімо Сільпо? Тим більше ти того не помітиш бо операцію проведуть числом тижневої давності. Я особисто як і автор помітив подвійне зняття тільки завдяки тому, що перед цим спустошив картку і мені так само прийшла смс про мінус на дебетовій картці. Єдиний вихід це точно пам'ятати свій баланс, але це практично не можливо, бо в день по карті можна зробити і 20 різних операцій і кожен раз віднімати тих 15 грн за каву просто задовбешся.
Ще як варіант я собі після цього поставив інформування від банку на вайбер про найменшу операцію, але вони просто не приходять.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2018, 14:16 #2737963   #450
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

https
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.10.2018, 15:38 #2737969   #451
MadPiksel
 
Аватар для MadPiksel
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ще як варіант я собі після цього поставив інформування від банку на вайбер про найменшу операцію, але вони просто не приходять.
Пуш повідомлення від додатку приват 24 приходить на будь-яку суму. Принаймі в мене.
MadPiksel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:25.