Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.10.2012, 07:11 #2053859   #21
jw1996
Учасник
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Ви завжди можете запитати у виробника про Сертифікат Аналізу. Серйозна і відповідальна фірма завжди вишле вам копію цього документу, в якому вказується вміст усіх речовин у певному продукті.
Чи бачили ви коли небудь державний сан-гіг. висновок про БАД(біологічно активну добавку)? Там не вказаний склад препарату. А ті папірці зі складом які дасть фірма виробник, то як казав один персонаж з відомого фільму: "Та їхня канцелярія таких бумажок скільки хочеш може наштампувати і написати там все що хоче".
jw1996 зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 10:39 #2053981   #22
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Цитата
Допис від jw1996 Переглянути допис
Чи бачили ви коли небудь державний сан-гіг. висновок про БАД(біологічно активну добавку)? Там не вказаний склад препарату. А ті папірці зі складом які дасть фірма виробник, то як казав один персонаж з відомого фільму: "Та їхня канцелярія таких бумажок скільки хочеш може наштампувати і написати там все що хоче".
Я особисто просив фірму виробника надати мені сертифікат аналізу певного іхнього препарату, який вони мені і надали. Тестування проводилось іншою лабораторією, яка визначає склад активних речовин для порівняння складу на етикетці виробника.
. зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 13:07 #2054082   #23
jw1996
Учасник
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Тестування проводилось іншою лабораторією
Державною українською? Якщо цікаво то через приват можу показати як виглядає насправді сертифікат виданий державною службою МОЗ України для БАДів. Там ні слова немає про кількісний та якісний склад препарату. А показувати сертифікати різних неіснуючих або віртуальних закордонних лабораторій це простіше простого.
Але взагалі вважаю, що продовження розмови про БАДи повинно бути не в цій темі. Адже тут людина просто запитали про конкретну хворобу та її лікування.
Так що продовжуємо дискусію або через приват або створюймо нову тему про БАДи.
jw1996 зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 13:31 #2054097   #24
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Цитата
Допис від jw1996 Переглянути допис
Державною українською?
Запит робив до фірми-виробника у США.
Деякі виробники самі тестують що у них на вході і на виході получається. Деякі тестують у зовнішніх лабораторіях. А деяких виробників тестують і самі лабораторії для об'єктивного порівняння тих чи інши препаратів.
Виробники, які цінують свою репутацію, завжди нададуть вам сертифікат і нададуть якісні БАДи. Інші "штампують" все підряд і продають якнайдешевше.

Цитата
Допис від jw1996 Переглянути допис
А лікарським засобам (типу Терафлекс і т.д.), які продаються офіційно через аптеки можна довіряти принаймі по складу і якості.
Так-так, довіряйте... Вони такі якісні та безпечні
. зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 15:13 #2054177   #25
Vovan_Coffe
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Свого часу теж мучився такою проблемою. Приписали курс процедур, одна з них ульразвук+ мазь. На цю тему ( Терафлкси та інше) лікар сказала дуже просто - Зверни увагу як частоо змінюються в аптеках ліки, мазі...Просто для прийняття рішення про впровадження потрібно проводити повний курс апробації, кілька років! А цього ніхто не робить зараз, кидають в продаж, знімають пінку, а через рік-два те саме тільки в іншій упаковці...
З.І. Якраз зараз користуюсь Алезаном (зеленим)....результат відчувається. Під навантаження болі ще є ( ну так швидко воно і не пройде, вік всетаки), але в звичайному ритмі - покращення відчутно.
Vovan_Coffe зараз поза форумом  
Подякували 2:
IhorOs (02.11.2012), KUCHERATOR (06.01.2013)
Старий 01.11.2012, 10:08 #2066388   #26
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Радив би звернути увагу на техніку виконання присідань (особливо на ту частину амплітуди, при якій відчувається біль в колінах), для усунення болю під час виконання вправи можна використовувати бинти (або стероїди, але краще бинти )

Ще раджу переглянути книгу: Доктор Любер "Культуризм по-нашему", окремий розділ якої присвячений очистці організму, в тому числі для "еластичних безшумних рухів в суглобах".
Там же вказані рекомендації по вітамінних і фармацевтичних добавках (тих, що продаються в аптеках без рецепту), необхідних для організму під час фізичних навантажень.
 
Подякували 2:
IhorOs (02.11.2012), KUCHERATOR (13.01.2013)
Старий 04.11.2012, 15:42 #2068283   #27
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Радив би звернути увагу на техніку виконання присідань (особливо на ту частину амплітуди, при якій відчувається біль в колінах), для усунення болю під час виконання вправи можна використовувати бинти (або стероїди, але краще бинти )

Ще раджу переглянути книгу: Доктор Любер "Культуризм по-нашему", окремий розділ якої присвячений очистці організму, в тому числі для "еластичних безшумних рухів в суглобах".
Там же вказані рекомендації по вітамінних і фармацевтичних добавках (тих, що продаються в аптеках без рецепту), необхідних для організму під час фізичних навантажень.
Стероїдні протизапальні біль знімуть миттєво, але, проблеми як були в суглобах так і залишаться, стероїди анаболічні, тільки збільшать к-ть рідини внутрішньосуглобової, та трохи збільшать еластичність зв'язок, біль буде помірніша, але знову таки причину болю це не вилікує.
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
IhorOs (05.11.2012)
Старий 05.11.2012, 17:00 #2069018   #28
IhorOs
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

РОзказую шо й до чого, може кому буде цікаво...

Після певного розпитування, читання форумів (в тч і тут), публіцистики вирішив - що найбільш ймовірно - деградація хрящової тканини колін в силу тих чи інших причин, і що самий правильний шлях - почати з візиту до лікаря...
але, робота, етс - все відтягував. Дискомфорт зростав. По багаточисельних порадах почав юзати мазь хондроксид, хоча в інет досить часто ставилося під сумнів її ефективність. Визначальним було те, що знімала болі декільком особисто знайомим в схожих ситуаціях (трохи в літах лижебордери, фітнесвумен, качки). Знімає дискомфорт та болі в стані спокою та рухів без нагрузок. Принаймі на декілька гоодин після мазюкання. Знайомий вертебролог порадив сеанс хондопротекторів типу терафлекс, але знову ж - не відкладати візиту да спеціаліста, було названо призвіще Тугарова, і його колеги, що з ним в одному кабінеті (призвіще не запам'ятав, але на букву Я) - теж типу нормальний спеціаліст.
Про терафлекс - зі слів того ж вертебролога - треба пити ловго, 2-3 сеанси по 2-3 місяці, інакше ефекту не буде. І мовляв, в мому віці то треба іноді пити суто з профілактичною метою, навіть коли все нормально...

В п'ятницю попробував потратити до Тугарова. Не вийшло - був відсутній, не знаю, може опереції.
Прийшов повторно сьогодні зоанку, якраз після ранкового обходу... Тугаров не прийняв - мотивація я зараз в відпусці і лише по екстренних випадках, через пару хвилин буде колега - він може прийняти. Якраз той, призвіще якого забув .
Дочекався черги. Щось швидко подивися на свому телевізорі (комп з якимись прибамбасами), поводивши якоюсь фігнею в районі колін - то напевно якийсь портативний варіант ультразвукової тої самої, послухав симтпоматику.
вердикт - деградація того самого міжхрящової тканини, можлтво вікове, можливо через завеликі нагрузки і трохи надлишкову вагу, може через задавнені легкі травми.. мов, однозначно хондопротектори, незважаючи на їх дороговизну... і якщо хочу ше їздити на лижах - то ін'єкції в суглоб, однозначно....
рекомендував от таке чудо - Гиалуаль Артро (Hyalual Artro) - мовляв, одне з найбільш ефективних. правда, ціна там трохи зашкалює. Я погодився, не знаю чи правильно, сьогодні ж прийняв пеший сеанс.
Почиав в інеті - ніби дійсно ефективне, але там не чисто ходопротектор - ше пише що й присутні мотиві "імплатації СИНОВИАЛЬНОЙ ЖИДКОСТИ"

http://artro.hyalual.com/publication...ils.php?view=2 та тому подібне..

Лікар говорив, що 10 уколів.. але в інет в основному пишуть за 2-3, дуже рідко за 5. Можливо він зробив поправку на два коліна . Лікар казав, що відчутний ефект настає після третього сеансу (сеанс раз на 10 днів), в інеті народ пише про можливе покращення на 3-4 день після першої ін'экції і майже гарантоване покращення - після другої...
З простих смертних ніхто не писав про кількість, вищу за три..

ще. в інеті пишуть за ефект на період протягом року, лікар же говорив, що оскільки стадія відносно початкова - то може буде достатньо одного курсу на досить довгий час... може і на зовсім..

одним словом, поживемо - побачимо..


пс. Згадав призвіще лікаря (колеги Тугарова) - Яворський.

Востаннє редагував IhorOs: 06.11.2012 о 21:20.
IhorOs зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ganabis (06.11.2012), lev (05.11.2012), olexiy (06.11.2012)
Старий 06.11.2012, 22:14 #2070025   #29
lev
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

IhorOs,добрий вечір підскажіть як попасти на прийом до вище сказаних лікарів? По запису чи так жива черга?

Додано через 7 хвилин
Ще би телефончик в реєстатуру! І шо коштує візит до лікаря Яворського?

Востаннє редагував lev: 06.11.2012 о 22:14. Причина: Пізніше додано
lev зараз поза форумом  
Старий 11.11.2012, 08:48 #2072633   #30
IhorOs
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

> підскажіть як попасти на прийом до вище сказаних лікарів? По запису чи так жива черга?

Шпитальна 2, то лікарня швидкої, кабінет на другому поверсі, якщо йти через центральний вхід.
Але то лікарня, а не поліклініка - ттобто як такого запису на прийом немає. Але можна прийти і в порядку живої черги потрапити на прийом. в мене склалося враження, шо найкраще з 10 до 12....

втім, телефони реестратури 524552, 527407, приймального відділення 252676 - пробуйте з них. Я так починав, і на одному з них порадили - приходьте та пробуйте потрапити на прийом... Мені получилося за другою спробою..


пс. як таких грошей за прийом не платив, на початку прийому натяків не робилося...
Втім, я підозрюю шо в мому випадку відповідна вартість саме швидше закладена в вартість тих уколів (вона відчутна) + я заплатив трошки більше, чим була озвучена вартість самих тих уколів (по власній ініціативі).
Хоча тут момент - коли почав шукати вартість тих уколів в аптеках - то вона була дещо вищою, чим я платив лікарю. Напевно скидка за опт + роблять дуже малу дельту, якщо взагалі роблять.

Розпитати на коридорі медсестричок, як у них заведено, якось не здогадався.
IhorOs зараз поза форумом  
Подякував(ла):
lev (11.11.2012)
Старий 11.11.2012, 11:27 #2072743   #31
lev
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Я дуже вдячний за таку детальну відповідь, в четвер планую поїздку в Тернопіль все ж таки скільки коштує один укол?
lev зараз поза форумом  
Старий 11.11.2012, 14:44 #2072844   #32
IhorOs
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

пошукайте в аптеках - Hyalual Artro. В лякаря дещо дешевше...

пс. конкретну цифру зараз скину в приват.

пс2. я так зрозумыв, що Hyalual Artro суто українська назва, в інших країнах воно йде трохи під іншими назвами... Років два тому визили виключно із-за бугорія, обходилося відчутно дорожче...
IhorOs зараз поза форумом  
Подякував(ла):
lev (11.11.2012)
Старий 06.01.2013, 01:19 #2110990   #33
KUCHERATOR
 
Аватар для KUCHERATOR
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Стикнувся зі схожою проблемою. Теж боліло коліно, місяців 3 терпів, думав зв'язки на тренуванні потягнув, а виявилося що маю запалення та легкий остеоартроз.
Тому обов'язково якщо є признаки чогось схожого звернутися до лікаря. Я робив УЗД в 3ій міській (Біомедцентр, лікар Савченко) вартість 70грн за коліно. А самі процедури проходив у фізкульт.диспансері (ультразвук, магніт, мазі). Крім того, на ніч, лікар сказала змащувати коліно Індометацином з Кортизолом та Димексидом. Звісно пропити курс хондропротекторів, не грузити коліно. Пив американський БАД від Ultimate Nutritioon " Glucosamine Chondroitin MSM". Зараз замовив інший америк. препарат, цей закінчився.
зі. Щодо БАДів, це в Україні вони не проходять сертифікацію, а американські мають це робити обов'язково!
зі.зі.раджу звернути увагу на ці відео.
KUCHERATOR зараз поза форумом  
Старий 27.12.2016, 10:17 #2670406   #34
Goldenlady
Учасник
 
Аватар для Goldenlady
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Наполегливо рекомендую лікаря з великої букви Кулянда Олег Сергійович, приймає в 2-а міська поліклініка, ортопед, вертебролог. Тел. реєстратури (0352) 26-33-10.
Goldenlady зараз поза форумом  
Старий 28.12.2016, 18:31 #2670667   #35
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Мені допоміг регулярний біг. Заодно і похудав. Безплатно, здорово, і баки не забивають рекламою.
Lео зараз поза форумом  
Старий 30.12.2016, 11:23 #2670954   #36
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Я також почала бігати і все пройшло. А ще по менше треба їсти солі.
VillisRey зараз поза форумом  
Старий 21.02.2017, 13:28 #2679244   #37
Arefieva
Учасник
 
Аватар для Arefieva
Типово Відповідь: Хрускіт в колінах + біль при навантаженнях

Мої коліна хрустять років з 16-ти.. ні один лікар, не побачив в цьому нічого
Arefieva зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:18.