Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Мінімалізм як спосіб життя.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.08.2016, 11:13 #2650987   #61
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

мінімалізм - це коли людина купляє рулон "Кохавинки", замість тришарового розового паперу із екстрактом алое-вера.
Хіба це зле?
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2016, 12:17 #2650989   #62
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Це не зле,питання різницю куди ?
Чи її просто нема?
Якщо так,то це не був вибір.

Додано через 25 хвилин
Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
Ну хіба що ти такий собі добровільний Корєйко. Як приклад: був колись в Тернополі такий чувачок (нині покійний) за йменням "Помідор", який мав ну дуже багато грошей але до останнього їздив на старих Жигулях і вдягався наче бомж...Але скоріш виключення з правил...
Я таких досі знаю,коли страх втратити сильніший за бажання скористатись.

Востаннє редагував Ingenue: 28.08.2016 о 12:17. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2016, 12:25 #2650995   #63
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата:
Допис від Філько
мінімалізм - це коли людина купляє рулон "Кохавинки", замість тришарового розового паперу із екстрактом алое-вера.
Хіба це зле?
та чого,нормально.Але нашо купляти якшо он під забором лопухи ростуть..

Цитата
Допис від vsarana
от власне приклад, наскільки може різнитись світогляд. для одного - рабство це виростити для себе їжу і ні від кого не залежати, для іншого - рабство це щодня працювати на когось, щоб заробити гроші, щоб прогодуватись.
Працювати треба так щоб хватало на все. і купити їжу чи 3 мішка бараболів було зовсім не в напряг.
Хоча що тут доказувати, всі люди різні.Хто виріс в селі тому робота на полях може і не в напряг..Я села не мав,бо діди і баби в Тернополі жили,тому без поняття як воно від ранку до ночі горбатитись на городі.
А інший відмовляється від всього і переїжає в село де тишина і берізки ростуть.Тільки от інтернет забув відключити і викинути в річку мобілку.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2016, 13:10 #2650997   #64
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата та чого,нормально.Але нашо купляти якшо он під забором лопухи ростуть..
Борщовик знатно цього року розрісся ))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2016, 13:44 #2651002   #65
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата
Допис від Lagom Переглянути допис
взагалі є люди, які прекрасно обходяться без грошей. вони їм непотрібні
Цитата
Допис від vsarana Переглянути допис
Повірте, є люди, який не потріпен ні ваш статус, ні гроші, ні ваше визнання.
Жити сьогоднішнім днем - легше усього, це як спригнути в релігію. Машина - це не обов_язково жигуль або бентлі, між голотою та мільярдером є ще чимало варіантів, а самореалізація - це не обов_язково рахунок у банку із шістьма нулями. Справа не у грошах чи статусі, можна скільки завгодно триндіти про хіппі, непотрібність грошей, як підтримки власного "его" і т.д, але от халепа: рано чи пізно виникне гостра потреба у грошах на адвоката/лікаря, банальну хорошу освіту і т.д. Індійцям теж нічого не треба було, окрім мінімалізму та єднання із природою, в результаті зустрічали озброєних конкістадорів списами.


Цитата
Допис від Lagom Переглянути допис
Сексу мені теж непотрібно. ..... що є хлопи які не мають потреби в цьому
То який це хлоп, що не хоче сексу? Це "воно" )
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2016, 14:56 #2651012   #66
perebendya
Активний учасник
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата
Допис від kolibryks;
То який це хлоп, що не хоче сексу? Це "воно" )
якщо вибирати між сексом без любові та миттям рук то краще останнє - яке-ніяке, а задоволення.
ps. до речі, в цьому ракурсі "собаче життя в України" отримує дещо неочікуване забарвлення

Востаннє редагував perebendya: 28.08.2016 о 15:29.
perebendya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2016, 15:35 #2651017   #67
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата
Допис від perebendya Переглянути допис
якщо вибирати між сексом без любові та миттям рук то краще останнє - яке-ніяке, а задоволення.
ps. до речі, в цьому ракурсі "собаче життя в України" отримує дещо неочікуване забарвлення
Ти дівчина чи тобі років 14? Миття рук рівняти з сексом? Дурниці пишеш, мабуть ше малого нікуда не пхав ніразу... Та й мабуть чекаєш щоб влюбитися, женитися а тоді чпокатися. Мені тебе шкода. чесне слово.
olligarh зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Sect0r (29.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2016, 16:02 #2651023   #68
perebendya
Активний учасник
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата
Допис від olligarh;
Ти дівчина чи тобі років 14? Миття рук рівняти з сексом? Дурниці пишеш, мабуть ше малого нікуда не пхав ніразу... Та й мабуть чекаєш щоб влюбитися, женитися а тоді чпокатися. Мені тебе шкода. чесне слово.
мені, як і топікстартеру, до кліренса які там в вас уявні цінності.
perebendya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2016, 17:51 #2651028   #69
ТЕхнічна культуРА
 
Аватар для ТЕхнічна культуРА
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата П'єш, куриш, колешся?
На чому сидиш?
Будда не створював сім'ї бо часу не мав.
Христос не створював, бо був тут недовго, і місію мав. Теж не до сім'ї було.
Решта це хто?
Я наприклад нічим не жертвую і маю все, що хочу.
Якби я нічого не мав, то говорив би так само як ти, мені нічого не треба, я тут ненадовго. Хоча це звичайнісінька лінь в мені б говорила. Або якби жив в селі. Там і без грошей прожити можна.
Давай більше конкретики короче. Імена, явки, паролі. В що вдягаєшся, що їсиш, де інтернет береш
Століття
суспільство йшло до збільшення споживання, губляться прості рецепти прабабусь і прадідів і повернутись в одиночку чи сім"єю (як Ликови) за
малий поміжок часу
до мінімалізму неможливо.

Люди можуть бути на шляху до мінімалізку в міру свого розуміння і потреби.

Шкода тих людей, які поїхали в екопоселення без запасу міцності і виглядають як не на "окей" і радісно за ті екопоселення, які розцвітають, завдяки тому, що мають основу з таких людей, знань яких буде достатньо і для дорослих і для дітей.

Часто в побуті є альтернативи, тому тут або в розділі Ффм "Господарські справи" про ці альтернативи можна поговорити.

Додано через 24 хвилини
http://forum.te.ua/showthread.php?p=2651032#post2651032

Востаннє редагував ТЕхнічна культуРА: 28.08.2016 о 17:51. Причина: Пізніше додано
ТЕхнічна культуРА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2016, 22:04 #2651056   #70
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
А як же африканські дистрофіки,чи бідні,аж зелені співвітчизники?
Хто з них може дозволити собі авто до 30-тисяч у.о,відпочивати в гарному готелі,жити в нормальному будинку?
Чи ти думаєш,що якщо попридумувала собі певні нічим необгрунтовані обмеження,які існують виключно в твоєму розумінні,то купила собі індульгенцію?
Для мене якісні,гарні сумки переважно від 200у.о,а за годинник навіть 50 не дам,бо не люблю і не ношу.
І тому я вже маю починати все з себе знімати і роздавати голодним,а ти можеш собі залишити і насолоджуватись?

ну я вірю,що в багатьох людей в певний період є якийсь поріг
https://www.youtube.com/watch?v=aScJRu9Y6gY
коли їм здається,от хоча б це і мені буде достатньо
але коли володієш "цим "довго ,а дохід зростає,починає ставати нудно і заглядаєшся на більше
Тобі зараз марно відповідати, бо тебе несе в сторону. В тебе періодично заскоки, треба перечекати.
Я ж тебе рівняла з африканськими дистрофіками, куди мені до тебе. Я проста егоїстка. Не купую собі ніяку індульгенцію, бо не строю з себе святу і правильну. Люблю гарно жити, але ненаавижу випендрьож і показуху. Ніколи лишній раз не покажу, що в мене є гроші, тим більше коли навколо люди з меншим достатком. Навіть машину припаркую за кутом, що б не світитися. Я ніякий світ собі не придумувала, це звичайний світ де гроші спосіб, а не ціль. Забий, ти не зрозумієш.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2016, 00:00 #2651058   #71
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Тобто гроші можна мати і їх зовсім не обовязково роздавати,просто потрібно ховати від бідних й голодних)
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2016, 03:11 #2651060   #72
maxser
Учасник
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Кожен раз купуючи якусь рiч, намагаюсь задати собi декiлька питань, якi дозволять остаточно вирiщшити потрiбна ця рiч або нi
maxser зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (29.08.2016), roma22101987 (10.09.2016), SpY (12.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2016, 08:00 #2651069   #73
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Тобі зараз марно відповідати, бо тебе несе в сторону. В тебе періодично заскоки, треба перечекати.
Я ж тебе рівняла з африканськими дистрофіками, куди мені до тебе. Я проста егоїстка. Не купую собі ніяку індульгенцію, бо не строю з себе святу і правильну. Люблю гарно жити, але ненаавижу випендрьож і показуху. Ніколи лишній раз не покажу, що в мене є гроші, тим більше коли навколо люди з меншим достатком. Навіть машину припаркую за кутом, що б не світитися. Я ніякий світ собі не придумувала, це звичайний світ де гроші спосіб, а не ціль. Забий, ти не зрозумієш.
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Тобто гроші можна мати і їх зовсім не обовязково роздавати,просто потрібно ховати від бідних й голодних)
пропоную вже нарешті переходити до реальних рукопашних боїв в фулл контакт
переможниця отримає в тимчасове використання маньяка стєчкіна і звичайно незаперечний доказ його кохання - тапком по целюлітній сраці
тим більш шо той дурний стєчкін твердо переконаний - навіть якби йому підгоняли під хату кожного дня джип з повним баком - їздив би на велосипеді

чомусь пересічна німеня спокійно їздить собі велосипедом - я бачив повно бабусь поза 60 років шо подорожують на велосипедах
а в нашої рагульки весь сенс її овочевого життя зводиться до поїздки в трц "Подляни" і завантаження багажника автівки хавкою
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
onvi (29.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2016, 08:32 #2651074   #74
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Тобто гроші можна мати і їх зовсім не обовязково роздавати,просто потрібно ховати від бідних й голодних)
Що за дурне слово, роздавати. Треба жити більш менш справедливо. Якщо ти купуєш без напряга сумку за 200 баксів, то твої працівники, хоча б за 100, мвють позволяти собі легко.
І так, якшо ти маєш грошей набагато більше, ніж оточуючі, то їх треба приховувати. Тобто їздити на машині за 100 тис.баксів і носити сумочки за 5, в відні і в тернополі, різні речі.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2016, 08:59 #2651078   #75
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Що за дурне слово, роздавати. Треба жити більш менш справедливо. Якщо ти купуєш без напряга сумку за 200 баксів, то твої працівники, хоча б за 100, мвють позволяти собі легко.
І так, якшо ти маєш грошей набагато більше, ніж оточуючі, то їх треба приховувати. Тобто їздити на машині за 100 тис.баксів і носити сумочки за 5, в відні і в тернополі, різні речі.
а йа таки мушу нагадати декому - є таке поняття як ринкова цінність жінки
і визначається вона аж ніяк не вартістю сумки, а співвідношенням об"єму целлюліту до мязів на сраці )

в відні я таки був і не єден раз - на відміну від Пантери, і можу стверджувати - наші люди вперто намагаються просрати останнє, що в них від людей залишилося (
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
onvi (29.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2016, 10:43 #2651090   #76
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата
Допис від perebendya Переглянути допис
люди, котрі відмовляються від усього, нічого не маючі - це "корисні ідіоти", пунктуальні, працьовиті..
ці люди - поза системою.
яка з них користь тій самій системі? ними не вийде маніпулювати, як вами - підняв ціну на газ - забулькали, опустив - заплескали. те ж саме з кредитами, реструктуризаціями, комуналкою, пальним, мобілізацією і чим завгодно іншим.
вільні люди, що тут скажеш
Відпочивав я колись в селі Дземброня, гуляв околицями, вийшов на чиєсь обійстя досить високо над селом - велика садиба з дерева, подвір'я доглянуте, видно що тримають худобу, і садиба виглядає явно не бідною.
А від садиби одна-єдина дорога в село, стрімка і настільки вбита та закинута, що ти розумієш, що по ній не їздили вже з пів року і ходять може раз в місяць.
І от живе собі така людина, ну так працювати вона мусить багато, але їй по великому рахунку глибоко пофігу всі ваші проблеми. Тому газді певно і війна пофігу, бо хрін до нього який воєнком доїде Він собі просто живе там, робить сир і бринзу, раз в хз скільки тижнів спускається, продає і купує те, що треба на зиму.
певною мірою це таки підходить під те, що ви розумієте, як мінімалізм. Так от - як на мене - це дуже вільна людина. От її спосіб життя робить її дійсно незалежною від усіх і усього.
А у вас типові проблеми - шмотки, машини, утеплення, ціна на газ, херова політика, поліція, чергова хвиля мобілізації, і т.д. і т.п.


Додано через 7 хвилин
Мені от імпонує життя тієї людини...

Востаннє редагував switch: 29.08.2016 о 10:43. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 4:
Пантера (30.08.2016), olligarh (29.08.2016), qazwsx321 (29.08.2016), SpY (12.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2016, 10:48 #2651097   #77
perebendya
Активний учасник
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

то на фото, червоненьке, бітумний гонт чи ні?
perebendya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2016, 11:00 #2651102   #78
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ці люди - поза системою.
яка з них користь тій самій системі? ними не вийде маніпулювати
Так от - як на мене - це дуже вільна людина. От її спосіб життя робить її дійсно незалежною від усіх і усього.
А у вас типові проблеми - шмотки, машини, утеплення, ціна на газ, херова політика, поліція, чергова хвиля мобілізації, і т.д. і т.п.
.
це тимчасова шара, яка може швидко закінчитись , з приходом руського міра , або жадібних ручок порошенківців ... за союза тай попоредніх влад, таких обкладали натуральними податками так , що самим нічого не лишалось
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (10.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2016, 12:17 #2651116   #79
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Що за дурне слово, роздавати. Треба жити більш менш справедливо. Якщо ти купуєш без напряга сумку за 200 баксів, то твої працівники, хоча б за 100, мвють позволяти собі легко.
І так, якшо ти маєш грошей набагато більше, ніж оточуючі, то їх треба приховувати. Тобто їздити на машині за 100 тис.баксів і носити сумочки за 5, в відні і в тернополі, різні речі.
Впізнаю в тобі ображеного працівника,якому не платять щоб купувати легко сумку за 100,тому робиш вигляд що тішишся ніби тобі й за 50 канає.
А що це за пропорції справедливості,ким і коли вигадані,знову лише твої субєктивні уявлення про ведення бізнесу якого не маєш?
Поясни,який стимул підприємцеві ризикувати,можливо влазити в кредити заради розвитку своєї справи,працювати певний час без прибутку,або в збиток,в той час коли зп потрібно платити і з тобою ніхто з працівників не сидітиме рік на бобах,проявляючи співчуття,він просто піде туди де платитимуть.
Заради того аби отримавши нарешті задовільний прибуток виплатити двадцятьом працівникам по 1000,а собі залишити 2000?Такі дурниці може говорити тільки людина,яка рахує чужі голі гроші,без тягару проблем що супруводжують процес їх накопичення.

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис

чомусь пересічна німеня спокійно їздить собі велосипедом - я бачив повно бабусь поза 60 років шо подорожують на велосипедах
а в нашої рагульки весь сенс її овочевого життя зводиться до поїздки в трц "Подляни" і завантаження багажника автівки хавкою
Скільки тобі пояснювати,німці крім велосипеда ще мають автівки,на яких один два рази на тиждень приїжджають в кауфланд,лідл,алді і т.п щоб завантажити багажник хавкою.
Якщо ти десь бачив пенсіонерок з кошиком на велосипеді,які готові щодня їздити в магазин за маленьким обємом продуктів,бо самотні і для них важливо мати щоденну мету виходити з дому,то це не значить,що така ж сама схема пасує молодим людям,чи середнього віку,які мають великі сімї і завантажені роботою,або домашніми клопотами,тому навпаки намагаються мінімалізувати витрати часу на закупи,а ти стоїш і дивишся куди ці рагулі пхають в свої жирні морди те,що мені одному на місяць хватило б.

Востаннє редагував Ingenue: 29.08.2016 о 13:07. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 3:
Andrik84 (29.08.2016), onvi (29.08.2016), roma22101987 (10.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2016, 12:19 #2651125   #80
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Мінімалізм як спосіб життя.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Так от - як на мене - це дуже вільна людина. От її спосіб життя робить її дійсно незалежною від усіх і усього.
Як одиничний випадок і тимчасове явище, можливо й так. Але чи багато людей хочуть такого життя? Ще й працювати потрібно чимало )
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:42.