Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


едуард романюта

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.09.2008, 10:35 #693904   #81
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: едуард романюта

оффтоп, але що таке готік-рок
Цитата Gothic rock (sometimes called goth rock or simply gothic) is a genre of rock music that originated during the late 1970’s. Originally bands from the genre had strong ties to the English punk rock and emerging post-punk styles. The genre itself was defined as a separate movement from punk rock during the early 1980’s. Gothic rock artists deal with dark themes and intellectual movements such as gothic horror, Romanticism, existential philosophy, and nihilism. Notable gothic rock bands include Bauhaus, Joy Division, Siouxsie and the Banshees, The Sisters of Mercy and Fields of the Nephilim. Gothic rock gave rise to a broader goth subculture that includes goth clubs, goth fashions, and goth-oriented magazines.

In gothic rock, the guitar tone is usually processed with electronic effects. A clean or warmly overdriven guitar sound is processed through chorusing, flanging, analog delay, and/or dense reverb, resulting in a timbre that resembles those used by Bauhaus, Siouxsie and the Banshees, and The Cure. As well, gothic rock has a characteristic guitar playing style. Gothic rock guitar playing takes its downstroke playing style from punk, and emphasizes angular melodic lines instead of thick chords. Minor keys and minor mode melodies are prevalent, but major keys are also used. The Phrygian mode, with a flattened second scale degree contributes to the gothic sound with its “haunting” and dissonant mood. Gothic rock songs are typically mixed so that there is a heavy bass sound, which creates a moody and gloomy atmosphere.
а в совку готік роком називають або слюнявий ацтой типу him, або підар-павер-метал типу nightwish

http://www.last.fm/listen/globaltags/goth+rock - слухати
Zavgosp зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jack Daniels (13.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2008, 21:44 #694374   #82
saymon
Guest
Типово Відповідь: едуард романюта

Цитата я з нимпросто пересікався і в спілкування він виявився доситьь приємною людиною, а то шо люди які ні на йоту його не знають вже перемили йому кісточки - не пре таке!!!
Все ясно
Ніколи не розумів людей які захищають інших лише через те, що десь там колись пересікались.
Цитата Романюту знають усі критикани даної теми, а ось про існування в даному всесвіті цих критиканів Романюта навіть не здогадується
Так само він не здогадується і про своїх захисників.
Та навіть якби і прочитав цей топік, то просто би посміявся над одними та другими та пішов робити свої справи.
Дивна річ, через сторонню людину мембери єдиної спльноти сваряться один із одним. Воістину природа людини надосліджена.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 08:52 #694532   #83
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: едуард романюта

йопт!!! Я просто впевнений шо педуард не сам пробивався, а йому круто домагали...а тепер звєзда для любителів фолькльору!!!
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 10:23 #694594   #84
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: едуард романюта

Black-Raven все вірно написав.
Дитина виросла, співати про білих медмедиків вже пізно, а сказати людям щось із середини - ще немає що сказати.
Я б теж порадив Едіку задуматись над тим, що він САм, а не продусери хоче досягнути. Якщо справді є бажання бути Митцем - то вперед.
П.С. Люди завжди відчувають, коли награно, а коли щиро. Так от, якщо йде щира пісня від серця, то мені плювати на те, який то стиль, я вже захоплююсь і послухаю.
Хай щастить в творчості.

ОФФТОП
ФортЄр - я млять з тебе холодний.
Ти всюди тиснеш, що майдан домігся там чогось.
Ти про що,га, бо ми про Едіка.
Попустись. Нас всіх крепко обманули. Економічний рост впав, корупція збільшилась, відповідальності 0. І ТРи роки бардаку повного в Державі.
Чи ти, як зомбі повторюєш вивчені фрази. Немає ніякого позитиву для народу.
Немає.
А журналістську революцію робили журналісти, якщо памятаєш, а не Ущенко.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Подякували 4:
Allehandr0 (13.09.2008), Не повірила (13.09.2008), Jack Daniels (13.09.2008), Sirco (13.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 10:36 #694604   #85
Sempron
 
Аватар для Sempron
Типово Відповідь: едуард романюта

Папінька і Мамінька запхали в музичну школу а далі, бобачили його талант багаті дяді і тьоті і розкрутили малого на шоу-бізнес!....
Sempron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 12:15 #694700   #86
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: едуард романюта

ДДДендБлюз, я не писав у цій темі про Майдан

Будь уважніший.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 12:33 #694711   #87
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: едуард романюта

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Все ясно
Ніколи не розумів людей які захищають інших лише через те, що десь там колись пересікались.
***, да не тошнииииииииии, звєзда ти наша, малий набагато попроще за тебе буде))))))))))
мені пох на то шо ти чогось там не розумієш, це твоя власна параноя...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Socio (14.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 12:40 #694716   #88
saymon
Guest
Типово Відповідь: едуард романюта

Цитата ***, да не тошнииииииииии, звєзда ти наша, малий набагато попроще за тебе буде))))))))))
мені пох на то шо ти чогось там не розумієш, це твоя власна параноя...
Вибач, що я посмів звернутися до тебе, це більше не повториться, обіцяю.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 12:48 #694722   #89
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: едуард романюта

от і персональна сторінка фанатів Едіка намалювалася
зразу скажу я співати не вмію тому на сцену не лізу...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Не повірила (13.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 12:51 #694725   #90
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: едуард романюта

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
***, да не тошнииииииииии, звєзда ти наша, малий набагато попроще за тебе буде))))))))))
мені пох на то шо ти чогось там не розумієш, це твоя власна параноя...
Я фігєю з толерантності людей.
Якусь малолітню НЕДОзвізду захищають і кажуть, що немає права обговорювати людину, котру не знаємо.
А сам що робиш??
Ти знаєш Саймона особисто?
Це дуже простий чувак і ніякою зірковістю не хворіє

пс. почніть з себе, а тоді на форумі вчіть когось толератності.
самі ж свої слова заперечуєте.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 12:59 #694732   #91
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: едуард романюта

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
Я фігєю з толерантності людей.
Якусь малолітню НЕДОзвізду захищають і кажуть, що немає права обговорювати людину, котру не знаємо.
А сам що робиш??
Ти знаєш Саймона особисто?
Це дуже простий чувак і ніякою зірковістю не хворіє

пс. почніть з себе, а тоді на форумі вчіть когось толератності.
самі ж свої слова заперечуєте.
подивись всі пости нижче - там купа *толерантності*, помоєму і з твоєї сторони також
можливо Саймон зірковістю і не хворіє, але в його постах трошки тим попахує)))), в тому числі і той, на який я відверто зхамив
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 13:15 #694741   #92
Linderman
 
Аватар для Linderman
Типово Відповідь: едуард романюта

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
***, да не тошнииииииииии, звєзда ти наша, малий набагато попроще за тебе буде))))))))))
мені пох на то шо ти чогось там не розумієш, це твоя власна параноя...
до чого тут звєзда? наскільки бачу по дописах на форумі, цілком толерантна, високоосвідчена і розумна людина. В голосуванні "Саймон вс Романюта" проголосував би за саймона, хоча жодного з них і не знаю
Linderman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Не повірила (13.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 13:17 #694743   #93
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: едуард романюта

шановні, ну не подобається Романюта вам - поїдьте в Харків на Queen, в Москву на Брета Андерсона (екс-Suede), в Київ на Fight Fest, назбирайте грошей на Nathareth в файному місті, чи просто валіть ковбаситися на драм-паті... нафіга лишній раз всирати малого, хоче співати - най співає, головне шоб не співав в вас під балконом коли вам того не треба.... як показав концерт, якась не якась цільова аудиторія є в нього, тим людям тож тра якось тішитися

пе.се. до оффтопових балачок про хім і готичний рок - так от, хім відносять до готік року і токіо хотел до емо по одній єдиній причині - через використання відповідної іміджевої атрибутики, а музика їх до тих жанрів не має ніякого, навіть більше того, анінайменшого відношення

Востаннє редагував Jack Daniels: 13.09.2008 о 13:30.
Jack Daniels зараз поза форумом  
Подякували 3:
Allehandr0 (13.09.2008), Colorful raindrop (01.03.2009), Sirco (13.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 14:50 #694796   #94
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: едуард романюта

Задатки у Романюти є. І їх з дитинства розвивали, і продовжують це робити зараз. Творчість його мені не подобається, але я його поважаю, бо працює людина багато. І у нього не є ані зіркової хвороби (рідкість для наших "звьозд"), ані зіпсованості грошима (для мене це було приємною несподіванкою).
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 15:00 #694801   #95
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: едуард романюта

все переіменовуємо тему в "хвалимо Романю бо якщо не хвалимо, то ви завістливі к." .. прікольно от тобі і свобода слова
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякували 2:
Не повірила (13.09.2008), Linderman (13.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 15:05 #694805   #96
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: едуард романюта

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
все переіменовуємо тему в "хвалимо Романю бо якщо не хвалимо, то ви завістливі к." .. прікольно от тобі і свобода слова
До чого ту це? Тема про творчість, на скіко я розумію? То слоникслоникслоник переходити на особистості?
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 15:15 #694813   #97
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: едуард романюта

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
До чого ту це? Тема про творчість, на скіко я розумію? То слоникслоникслоник переходити на особистості?
обговорюємо романюту .. а переходимо на особистості форумчан .. хоча можна поговорити про творчість форумчан .. може хто співа або пляше теж варіант...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 15:21 #694819   #98
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: едуард романюта

Сворити тему "Форумчани" для обговорення форумчан та "Творчість форумчан" і зе вйо! Але не треба того робити в інших темах.
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 15:25 #694822   #99
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: едуард романюта

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
все переіменовуємо тему в "хвалимо Романю бо якщо не хвалимо, то ви завістливі к." .. прікольно от тобі і свобода слова
думаю Saymon чи Jack Daniels виглядали (і іспалняли)) б на сцені куда гірша вищевказаного Едіка
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2008, 15:26 #694823   #100
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: едуард романюта

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Сворити тему "Форумчани" для обговорення форумчан та "Творчість форумчан" і зе вйо! Але не треба того робити в інших темах.
офф. ти слово гумор чув ?
чого такий серйозний .. таки фанат едіка .. то так і напиши не чіпайте едіка він ХАРОШИЙ.. і по всьому ...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sirco (14.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:49.