Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.08.2010, 08:39 #1433319   #181
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Автор пасти із попереднього допису - Вікторія Маньовська, студентка відділення журналістики філологічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Цитата
Допис від Ольвія Переглянути допис
Ситуація нагадує людину, що лежить під яблунею і очікує, допоки яблуко впаде їй просто в руки…»
Ні, ця ситуація нагадує людину яка трясе яблуню і вибирає із яблук що впали найкраще, на її думку.
А от позиція студентки університету нагадує ситуацію коли вона навіть не шукає яблуню, бо батьки приносять її яблука на тарілці, вже помиті, порізані і посипані цукром.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2010, 15:40 #1433573   #182
Ольвія
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ні, ця ситуація нагадує людину яка трясе яблуню і вибирає із яблук що впали найкраще, на її думку.
А от позиція студентки університету нагадує ситуацію коли вона навіть не шукає яблуню, бо батьки приносять її яблука на тарілці, вже помиті, порізані і посипані цукром.
Ну якщо вже узагальнювати то швидше буде так:
Ні, ця ситуація нагадує людину яку трясуть яблуні
Ольвія зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2010, 15:43 #1433579   #183
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Як яблуні можуть трясти людину?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2010, 22:52 #1433898   #184
Tronix
 
Аватар для Tronix
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Негри харять, деколи йдеш на роботу і напроти тебе йде ця толпа двометрових членоздорових граждан, хочеться так тихенько промовити: "Ану мля стаять, щоб до вечера Ваших чорномазих дуп тут не було, а то я з братом всіх порвем слоникслоникслоник", і вони типу налякались і вже на пари не пішли, а побігли в свої биздигарні пакувати валізи і шукати квитки в Ізраель.
Tronix зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
VT (25.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2010, 00:19 #1433942   #185
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А їх за що виганяти? Вони ж расово білі.
А діти в них які будуть?!

Та й навряд чи ті негри не є носіями різних екзотичних хвороб, враховуючи, яка статистика в них там.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Tronix Переглянути допис
........ і вже на пари не пішли, а побігли в свої биздигарні пакувати валізи і шукати квитки в Ізраель.
Не варто переживати - на пари вони не ходять.

А в Ізраель вони б залюбки, але в Ізраелю зараз дуже конкретна расова політика, яка сказав їх прем'єр - вони змінять міграційне законодавство, оскільки, склад населення вже надто не відповідає духу Ізраілю... (чув цю фразу по державному радіо в новинах) і хто щось писав про антис..., ксеноф... , расизм?!

Ті негри шукають "вікно" на ЄС, у крайньому випадку Київ.

Востаннє редагував andriy.te.ua: 21.08.2010 о 00:19. Причина: Пізніше додано
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2010, 10:29 #1434164   #186
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
А діти в них які будуть?!

Та й навряд чи ті негри не є носіями різних екзотичних хвороб, враховуючи, яка статистика в них там.
При чому тут діти і негри? Я поставив конкретне запитання: чому ти хочеш виганяти із України расово білих жінок, своїх співвітчизниць та українок за національністю? Про їх дітей і негрів я не запитував.
Отже, ти можеш обгрунтувати чому ти їх пропонуєш виганяти?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2010, 11:51 #1434246   #187
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Вчора бачила кумедну картину в взуттєвому магазині.Там негр міряв капці і ніяк продавці не могли йому пояснити, що можна пройтись по магазину ,подивитись чи зручно.А коли заплатив і хотіли дати здачу ,то тікав як від чуми
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sempron (25.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2010, 11:59 #1434260   #188
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від niusa Переглянути допис
Там негр міряв капці і ніяк продавці не могли йому пояснити, що можна пройтись по магазину ,подивитись чи зручно.
Вони йому говорили "Негр! Гоу! Гоу!"
 
Подякували 2:
riznyk (21.08.2010), Stanislav (24.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 22:38 #1435758   #189
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
При чому тут діти і негри? Я поставив конкретне запитання: чому ти хочеш виганяти із України расово білих жінок, своїх співвітчизниць та українок за національністю? Про їх дітей і негрів я не запитував.
Отже, ти можеш обгрунтувати чому ти їх пропонуєш виганяти?
Тих що з ними сплять, що хвороби тут не залишалися
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 07:47 #1435972   #190
yge0607
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від niusa Переглянути допис
Вчора бачила кумедну картину в взуттєвому магазині.Там негр міряв капці і ніяк продавці не могли йому пояснити, що можна пройтись по магазину ,подивитись чи зручно.А коли заплатив і хотіли дати здачу ,то тікав як від чуми
Це говорить про відсталість нашої нації.Нічого тут смішного нема. Негри які приїхали з Африки чи з Азії розмовляють на декількох європейских мовах , а наші продавці та й інші і на рідні мові невміють спілкуватися.
Стид і позор таким як ВИ....
yge0607 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (24.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 10:06 #1436030   #191
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Вчора бачив фрагмент романтичної американської комедіїї, хлопець білий, дівчина - негритянка. І вона везе його знайомитись з батьками. Він каже: "А ти сказала татові, шо у мене проблема? Я - білий" ))
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (24.08.2010), Радість (24.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 10:10 #1436033   #192
Ольвія
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Це говорить про відсталість нашої нації.Нічого тут смішного нема. Негри які приїхали з Африки чи з Азії розмовляють на декількох європейских мовах , а наші продавці та й інші і на рідні мові невміють спілкуватися.
Стид і позор таким як ВИ....
Піпець логіка...
Я знаю українську, російську. білоруську, польську, латинь, давньогрецьку, ідиш і румунську, поїхала в Берлін, а ті варвари ні в зуб ногою...
Ольвія зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 11:58 #1436126   #193
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Тих що з ними сплять, що хвороби тут не залишалися
Тобто в реєстратурі визначати звідки у них хвороба, і якщо вона підхоплена від білого то лікувати, а якщо від чорного до депортувати у країну звідки був цей чорний.

Я неможу повірити що люди які пишуть таку пургу працюють викладачами. Це не вкладається у моїй голові.
 
Подякував(ла):
cheesy (24.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 12:26 #1436160   #194
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тобто в реєстратурі визначати звідки у них хвороба, і якщо вона підхоплена від білого то лікувати, а якщо від чорного до депортувати у країну звідки був цей чорний.
Це просто таке побажання, мрія... щось на зразок "Якби я був полтавським соцьким..."

Ну ти з цим не згідний, то напиши, що ти з цим не погоджуєшся. Не можу зрозуміти суть допису.

З глобальної точки зору виглядає так: людина собі їде в далекий Чад чи Нігер і звідти пише листи на Батьківщину про "щасливі" будні. Так можливо до більшої частини людей дойде.

Стосовно "пурги" - про це як правило видно з часом.
Я вже згадував про висловлювання офіційних осіб держави Ізраїль...
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 12:34 #1436170   #195
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Це просто таке побажання, мрія...
Та я зрозумів що мрія. Я не розумію як можна мріяти про такий вихід із гіпотетичної ситуації.
Є біла жінка, українка. Припустимо що сталася біда, і вона захворіла, і ти, замість того що мріяти про її одужання, мрієш її депортувати.

Ніхто так не робить, ніколи. Жодна нація не бажає зла своїм співвітчизникам, лише окремі українці. Та що там говорити, дикі звірі один одному допомагають. От і зроби висновок про себе і свою життєву позицію.
 
Подякували 4:
ramochnik (24.08.2010), SNIZHOK (24.08.2010), VT (25.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 13:00 #1436194   #196
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Tronix Переглянути допис
Негри харять, деколи йдеш на роботу і напроти тебе йде ця толпа двометрових членоздорових граждан, хочеться так тихенько промовити: "Ану мля стаять, щоб до вечера Ваших чорномазих дуп тут не було, а то я з братом всіх порвем слоникслоникслоник", і вони типу налякались і вже на пари не пішли, а побігли в свої биздигарні пакувати валізи і шукати квитки в Ізраель.
Цитата хочеться так тихенько промовити:
шо сцикотно? голосно вигукнути , а не тихенько відвівши погляд сказати.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тобто в реєстратурі визначати звідки у них хвороба, і якщо вона підхоплена від білого то лікувати, а якщо від чорного до депортувати у країну звідки був цей чорний.

Я неможу повірити що люди які пишуть таку пургу працюють викладачами. Це не вкладається у моїй голові.
ага діар Саймон. От шось наподобі того. Дав тяягла неграм - ти расист , дали негри тягла тобі - побутова бійка і хуліганство або взагалі ше ти будеш не правий..

Тут теж логіки не бачу.

Востаннє редагував Distemper: 24.08.2010 о 13:00. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (24.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 13:10 #1436212   #197
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Дав тяягла неграм - ти расист , дали негри тягла тобі - побутова бійка і хуліганство або взагалі ше ти будеш не правий..

Тут теж логіки не бачу.
Давай говорити предметно.
Скільком неграм ти дав тягла? Скільки разів негри давали тягла тобі? Що спричинило конфлікт? Які були наслідки?
 
Подякував(ла):
gsv (24.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 15:20 #1436310   #198
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Давай говорити предметно.
Скільком неграм ти дав тягла? Скільки разів негри давали тягла тобі? Що спричинило конфлікт? Які були наслідки?
Мова йде про тенденції.

І я би категорично не рекомендував простій людині вступати в силовий конфлікт з неграми (арабами і т.п.), зокрема, при свідках - це буде гарантована проблема з законом і зіпсована біографія.
З такої сутички негр виходить героєм, до якого чіпалися расисти.
Але от шуміти про це треба, зокрема, ЗМІ.
Основною зброєю проти них є інформація! Її масове поширення.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Та я зрозумів що мрія. Я не розумію як можна мріяти про такий вихід із гіпотетичної ситуації.
Є біла жінка, українка. Припустимо що сталася біда, і вона захворіла, і ти, замість того що мріяти про її одужання, мрієш її депортувати.

Ніхто так не робить, ніколи. Жодна нація не бажає зла своїм співвітчизникам, лише окремі українці.
Якщо людина прагне продукувати потенційно нездорових людей (мулати таким і є, про що вже писав), ширити вениричні хвороби (обговорювані на форумі нічні клуби є їх розсадниками), то в чому є помилковість моєї позиції?!

Цитата Та що там говорити, дикі звірі один одному допомагають. От і зроби висновок про себе і свою життєву позицію.
Я вже згадував про державу Ізраїль - думаю не важко здогадатися чому в мене таке "специфічне" відношення до них.
Рекомендую почитати статті в інеті про їх міграційне законодавство, устрій і т.п. Є такий неоднозначний чоловік їх національності - Ходос, він про це багато пише. Рекомендую.
Тоді можливо і їх почнеш називати звірами?! - Думаю ні, бо це буде неполіткоректно і нетолерантно.

Востаннє редагував andriy.te.ua: 24.08.2010 о 15:24. Причина: Пізніше додано
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
sunny_smile (24.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 16:21 #1436349   #199
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Мова йде про тенденції.
Це не тенденції, це твої домисли.
Хочеш щось довести? То дай відповідь на процитоване тобою запитання, інакше дискусія безпредметна.
Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Якщо людина прагне продукувати потенційно нездорових людей (мулати таким і є, про що вже писав), ширити вениричні хвороби (обговорювані на форумі нічні клуби є їх розсадниками), то в чому є помилковість моєї позиції?!
Немає ніякої впевненості що люди прагнуть саме цього, але ти вже готовий депортувати своїх співвітчизників із їх батьківщини, бо їх поведінка не підходить під твій шаблон, а це, в свою чергу, означає, що ніяка расова проблема тебе не турбує, а турбують тебе лише власні комплекси. В цьому помилковість твоєї позиції.
Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Я вже згадував про державу Ізраїль
І не тільки ти. Але ти не був в Ізраїлі, не знаєш особисто жодного єврея, а свої дані черпаєш із нациських бложиків, тому дискутувати із тобою на тему Ізраїлю беззмістовно, до того ж це офтоп.
 
Подякували 3:
cheesy (24.08.2010), VT (25.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 17:12 #1436371   #200
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Давай говорити предметно.
Скільком неграм ти дав тягла? Скільки разів негри давали тягла тобі? Що спричинило конфлікт? Які були наслідки?
особисто мені від нігерів не діставалось. Тут йде мова не про то хто кому і де і як. А я вже писав в моїй балачці в суміжній темі. ДУмаю ти знаєш , що я мав наувазі , але вирішив чіпатися за слова.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:54.