Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Nuga Best, Ceragem

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.09.2008, 16:40 #705264   #1
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Nuga Best, Ceragem

Це такі бесплатні центри там де можна проходити процедури на їх чудо устаткуванні, всі там ввічливі і приємні...можна канєшно шоб не ходити постійно туда купити собі це устаткування це додому...)))

Які думки на рах цього, можливо хтось вже розкрив для себе їх *дьявальскую суть*, чи там всьо гуд?
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2008, 20:03 #706059   #2
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Ceragem в Тернополі на вул. Глибокій десь є.
Є декілька знайомих шо туда ходили,відгуки тільки позитивні.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2008, 10:51 #709821   #3
dwd
 
Аватар для dwd
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Відгуки то позитивні, але є кілька АЛЕ
1. потрібно прийти з ранку простояти в черці і записатись
2. прийти на записану годину і 40-60хв вислуховувати їх проповіді
наскільки є чудодійним їх обладнання, і як конче необхідно його в них придбати.
3. вже аж після того триває сеанс масажу (прибл. 40 хв.)
4. іноді не наголошують, що після процедури масажу Категорично забороняється на протязі 1-2 днів не піднімати Нічого важкого!
(так як відбулись маніпуляції з хребтом і це небезпечно при підійманні вантажів)
5. якщо не хочеш втомлювати себе чеканням в черці і вислуховуванням їх проповідей платиш 30 грн. і вперед.
6. та ін.
dwd зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2008, 11:59 #709885   #4
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Я півтора роки тому ходив , але заібав** і купив великий коврик додому ^__^
(Черги вбивали ... )
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2008, 13:32 #709942   #5
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Цитата:
Допис від Masquerade Переглянути допис
Я півтора роки тому ходив , але заібав** і купив великий коврик додому ^__^
(Черги вбивали ... )
в мене тоже є зараз той коврик, батя купив, цікаво чи дійсно він там щось допомагає...???
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2008, 13:49 #709953   #6
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
в мене тоже є зараз той коврик, батя купив, цікаво чи дійсно він там щось допомагає...???
Я на ньому рідко лежу (тільки тоді ,коли хворий).
Помагає вроді
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2008, 11:17 #714400   #7
dwd
 
Аватар для dwd
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Доречі є непогана альтернатива Нуга-Бесту,
і набагато дешевша і доступніша загалу.
В подолянах на 2му поверсі в лівому ряду ідете вглиб.
Продають домашні масажні подушки, там також роблять
нахаляву пробний масаж. Можете піти попробувати.
Масажери німецькі, фірма Maxiwell Casada.
http://www.maxiwell.ru/
http://www.casada.ru/

Є як дорогі варіанти, також і більш простіші і доступніші.
dwd зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2009, 12:37 #920496   #8
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Шось тема, занепала....

Зараз жостко зі спиною і нервовою системою в мене, накрутив ходити в той церагем, може хоч промасажує шоб на роботі не так наломно було сидіти.
Ну кароче вроді би приємна процедура, але прозріваєш від того що робітники центру кажуть шо той апарат виліковує все і пдходить для всіх. Тобто шоб в тебе не було - лягай на то ліжко і з часом всьо буде гуд.

Я як здравомисляча людина прикинув собі що такого бути не може, організм людини настільки складний що підібрати ідеальний варіант для всього не можливо.
До того ж в тому центрі немає жодного кваліфікованого лікаря, а ті бабки які там по мікрофону жостко зомбують відвідувачів не внушають мені довіри.

Чітко розуміючи що такі центри це вдалий маркетинговий хід, порився в неті пробив то шо це ліжко вартує насправді набагато менше за ту ціну в яку його продають це раз.
Думки людей є як і різко позитивні так і негативні - тобто як вже було сказано ця чудо-техніка може дати ускладнення і непристосована під кожного, тільки по консультації кваліфікованого експерта можна відвідувати такі сеанси, а не чим більше тим краще як вони там парять.
Також пишуть люди і про цілющі властивості і про те що це просто приємний розслабляючий масаж.

Думаю собі я так - на здоров'ї дуже класно спекулювати, а ще зомбування та й самопереконаня тож така штука - тобто біснес вроді би хороший.
Але вибору як такого немає, так що потрібно поробувати, та й лікар каже шо не зашкодить, лиш би воно ***а помагало, а гроші то вже таке.
Врешті-решт не думаю шо купа народу купляло його якби воно не ішло на краще...хоча хз....
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2009, 12:47 #920510   #9
Digger
 
Аватар для Digger
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
До того ж в тому центрі немає жодного кваліфікованого лікаря, а ті бабки які там по мікрофону жостко зомбують відвідувачів не внушають мені довіри.

Чітко розуміючи що такі центри це вдалий маркетинговий хід.
Нарахунок не кваліфікованих працівників(тобото не лікарів) згоден. В мене в цьому серагемі одногрупниця працює, знаю, яка вона,і сумніваюсь що з неї хороший спеціалість в області медицини вийде. Це тупе заробляння грошей, маніпулювання людською довірою і наївністю. А ви ведіться, як хочете.
Digger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2009, 13:01 #920519   #10
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Цитата:
Допис від Digger Переглянути допис
Нарахунок не кваліфікованих працівників(тобото не лікарів) згоден. В мене в цьому серагемі одногрупниця працює, знаю, яка вона,і сумніваюсь що з неї хороший спеціалість в області медицини вийде. Це тупе заробляння грошей, маніпулювання людською довірою і наївністю. А ви ведіться, як хочете.
Але просто коли ти ледве ходиш і наші кочені врачі кілька років не можуть нічого зробити то думаю варто спробувати різні варіанти, в мене сьогодні 2ий сеанс, буду описувати про своє самопочуття)))

Єдиний мінус шо не можна слухати плеєр там коли лежиш, а треба слухати як дядько Іван розказує як він вилічився за місяць часу......
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2009, 13:47 #920568   #11
Digger
 
Аватар для Digger
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Єдиний мінус шо не можна слухати плеєр там коли лежиш, а треба слухати як дядько Іван розказує як він вилічився за місяць часу......
Це ж і є свого роду зомбування, цей чувак тобі певно постійно втирає, як це коьово, як воно допомагає, і воно, та десь там в голові і відкладається.
Digger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2010, 18:18 #1385165   #12
SaintOK
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

І так, сьогодні йду від озера до ТНЕУ, бачу таку картину.
Там, де колись був УкрГазБанк (навпроти Маяка), бачу двері навстіж відкриті, красується надпис "Ceragem", якась жінка (виглядає як сектантка) пачки складає. Так розумію, що це ці масажери, ціна яких в Україні (район 15 000-20 000грн ) шалена і в Кореї (як країна виробник) вони в районі 500у.е.
Зацікавило, пошукав в просторах нету про цю фірму і виявляється новий "Нювейо-Мвей") (щось схоже). Треба буде сходити попробувати (лише попробувати), головне, щоб не зазомбували, ато прочитавши відгуки на одеському форумі, виявляється багато людей попало на їхню вудочку.
Ось ссилка http://forum.od.ua/showthread.php?t=121062 , раджу прочитати дописи учасника Serg .

Особисто сам, ще не зможу сказати, яка в мене думка, але чомусь закрадаэться думка, про ще один лохотрон((.
SaintOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2010, 18:24 #1385168   #13
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Я не пробував, але багато знайомих пробували, і кажуть що дійсно краще почуваються після цього ліжко-масажера.
Stanislav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2010, 18:35 #1385177   #14
SaintOK
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Цитата:
Допис від Stanislav Переглянути допис
Я не пробував, але багато знайомих пробували, і кажуть що дійсно краще почуваються після цього ліжко-масажера.
Серед моїх знайомих ніхто ще не пробував цього "чуда". Просто почитав трохи по неті і виявилось, що не таке вже воно й хороше. В більшій мірі підходить для молодих людей, для старших є побічні ефекти, у зв"язку з гіршим станом здоров"я.
Десь читав (нажаль не зберіг сайт), що в США, штат Техас, існує вже декілька судових позовів, які появились ще в 2005 році.
Вважаю, що ці масажери все ж допомагають, але не є панацеєю від більшості недуг (так заявляють їхні дистриб"ютори). Все добре, але в міру.
SaintOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2010, 20:12 #1385282   #15
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Але просто коли ти ледве ходиш і наші кочені врачі кілька років не можуть нічого зробити то думаю варто спробувати різні варіанти,
можливо в тебе хребтові грижі?
в такому випадку ліжко не допоможе
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2010, 09:01 #1402419   #16
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
можливо в тебе хребтові грижі?
в такому випадку ліжко не допоможе
ви лікар?
є якісь поради?
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2011, 16:29 #1549292   #17
Princess1990
 
Аватар для Princess1990
Cool Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
ви лікар?
є якісь поради?
особисто я не лікар, але дещо вже знаю про компанію "острівки здоров"я" оскільки там працювала, та компанію нуга бест, оскільки мій чоловік співпрацював з нею! (за серагем не знаю)
жодна компанія не "секти" і не "зомбісти", а ці вигуки в мікрофон, це правила корейської компанії.Корейці дуже люблять караоке. і оскільки компанія корейся, тому в Україні, чи в любій ін. країні ставляться такі умови! (приклад є макдональдс)
на рахунок шарлатанства, то це субєктивні думки! як не крути нуга бест є серйозною фірмою, яка є у багатьох країнах, таких як США, Португалія, Росія!!! але ціни відповідно до кожної країни, а в Україні порівняно дешевше!
острівки і подушки не альтернатива і не порівняння нуга бесту, тому що якраз масажні подушки, крісло - це релакс, профілактика.
на рахунок немає спеціалістів - то і в лікарнях їх на пальцях можна порахувати (самі курять, пють, і не ведуть здоровий спосіб життя). Перед тим як мене взяли на роботу на "острівок здоров"я" я їздила в київ на відповідне навчання, опісля здавався тест, при здачі отримували диплом.І коли людина відвідує обовязковим є ознайомлення з потребами людини.
одним подобається - іншим ні. А щоб пересвідчитись потрібно попробувати особисто
Princess1990 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2011, 15:11 #1551236   #18
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Цитата:
Допис від Princess1990 Переглянути допис
...мене взяли на роботу на "острівок здоров"я"...
далі можна не читати
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2011, 15:37 #1551261   #19
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

В мене бабця з дідом купили собі те ліжко Ceragem, обидвоє старші люди - проблеми з тисками, спинами і тд, то кажуть шо помагає. Сам був на тому ліжку пару разів, ніби нічого поганого сказати не можу.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2011, 18:56 #1551424   #20
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Nuga Best, Ceragem

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Це такі бесплатні центри там де можна проходити процедури на їх чудо устаткуванні, всі там ввічливі і приємні...можна канєшно шоб не ходити постійно туда купити собі це устаткування це додому...)))

Які думки на рах цього, можливо хтось вже розкрив для себе їх *дьявальскую суть*, чи там всьо гуд?
Звичайне масажне крісло чи килимок, яке добре розкрутили і подають ледь не як панацею. Розслабляє м'язи спини мабуть непогано. З точки зору кісток, знайомі ортопеди не радили. Розтягування хребців треба робити професійно і обережно. Хребет річ одноразова - пошкодив і привіт інвалідність. Плюс спинний мозок і всі нерви.
У деяких країна нугабести заборонені, як шкідливі для здоров'я. В наші странє чудес після кашпіровських і сандаїв аделаджі, є купа інших бажаєчих ліпити з г. кулю і обіцяти халявне зцілення від всього на світі. Піпл схаває.

П.С. Особисто знаю кілька знайомих які після нугабестів тривали час лікуються.
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:44.