Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > software / програми / драйвери

software / програми / драйвери Корисні програми, драйвери, глюки, баги, налаштування...


Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.12.2015, 21:29 #2601016   #21
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Цитата
Допис від Apocrypha Переглянути допис
Маркетинг типу "Купуй наше" тут не прканає, бо в нас "наше" це синонім "гамно". Всі хочуть юзати Вайбер, носити Англійські колготки..ой, я мав на увазі леггінси, хавати капкейки, жарити панкейки і.т.д. Ну і ще легко ізолювати всіх інших потенційних користувачі - "Я німець, а цей продукт для українців. краже Вайбер поставлю". Хоча незнаю, може тут щось і є.


Не грає ролі чи прога Українська чи Японська, якщо для звязку використовуєтся вишка чи рутер який стоїть під юриздикцією/до якого має доступ СБУ.

Ось ви тут сидите і обсираєте прогу, саме обсираєте - бо конструктивно критизицму немає. Ви пробували колись користуватись самою самою першою версієту Вайбера? І як вам? Чи ви думаєте що всі популярні і хороші програми народились в сорочці і без багів, з ідеальним інтерфейсом?

Тіпи просто мутять програму, хз чи воно буде успішник але в любому випадку вони щось РОБЛЯТЬ. Технічні знання є, якщо проект пиже в жопу то не біда, через 5 років вони будуть працювати на Вайбер. А ви дальше будете сидіти тут і обсирати чужі творіння.
Вайбер зробили на "зарі" епохи а тут пропонують то саме, тіки гірше, вже коли всі стартанули і "старт" давно позаду.....

5 років кажеш....
Sensey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2015, 22:46 #2601046   #22
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Вайбер має російську капіталізацію.
в вікі написано що вайбер належить японському мільярдеру.

Стосовно обсирання, продукт такого типу просто не новий, от і все. Це як заново придумувати велосипед. Тобто можна, але для чого і головне для кого? Додаток гарний, проте аудиторія вже зайнята іншими додатками, і щоб їх до себе переманити потрібно щось унікальне. Ідея з нагадуваннями і цитатами класна. Успіхів.
В налаштуваннях пропонує мову: Український...
Rasalhague зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 05:49 #2601073   #23
selb
Активний учасник
Thumbs down Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
В налаштуваннях пропонує мову: Український...
"Українська" програма з рос. мовою за умовчанням на сайті. Ну, ну...

Щось цей проект нагадує мені ситуацію з українською соц. мережею.
selb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sensey (18.12.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 19.12.2015, 11:32 #2601387   #24
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Ну а сам Вайбер не появився, коли вже давно був Скайп, Фейсбук, Гугл+ і той Вайбер нахер нужен був?

Та я і зараз ним не користуюся.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2015, 12:17 #2601567   #25
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Ну а сам Вайбер не появився, коли вже давно був Скайп, Фейсбук, Гугл+ і той Вайбер нахер нужен був?

Та я і зараз ним не користуюся.
При чому тут гугл + і фейсбук? Чи навіть скайп з ним не стоїть в одному рядку!
Якщо не розумієтесь інколи краще помовчати).

Не користуйтесь, Вас ніхто не заставляє.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2015, 19:52 #2601997   #26
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Так мило, коли всі такі патріоти, підтримуй українське, наше краще, не дай заробити москалю, а як появляється український продукт - гавно, нахер нада, в мене є вайбер.
Нічого подібного.
Взяти, наприклад, українську компанію GSC Game World, яка в 2001 році випустила гру Козаки. Гра була успішною, тому що вони не тупо скопіювали Age Of Empires, якою надихалися, а розвинули ідею, створили щось справді нове.
А що ми бачимо тут? Зробили копію існуючих месенджерів і подають її під соусом патріотизму.
Ось, наприклад, порівняння з Facebook Messenger. Навіть значки ті самі ж.

TheGame зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zyxel (21.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2015, 21:24 #2602021   #27
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Нічого подібного.
Взяти, наприклад, українську компанію GSC Game World, яка в 2001 році випустила гру Козаки. Гра була успішною, тому що вони не тупо скопіювали Age Of Empires, якою надихалися, а розвинули ідею, створили щось справді нове.
А що ми бачимо тут? Зробили копію існуючих месенджерів і подають її під соусом патріотизму.
Ось, наприклад, порівняння з Facebook Messenger. Навіть значки ті самі ж.
Це всі розуміють.
Я ж написав чоловікові. Якщо не розуміється краще нехай не пише. Бачу він все зрозумів.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2015, 19:30 #2602513   #28
saymon
Guest
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Вся ця історія дуже нагадує мені початок мобільного звязку, коли при дзвінку десяток людей здивовано озирався, а через якихось 5 років мобіла стала буденністю.
Те ж саме було коли в тебе є сайт (на безплатному хостингу само собою) і ти нереально крутий.
Тепер дійшла черга до "ексклюзивних мобільних додатків!!111", коли кожен перший школяр можде поставити IDE і компільнути опенсорсний месенджер із ЕКСКЛЮЗИВНИМИ смайликами.

Вот і в Life : ) теж зробили , наприклад.

А ринок то широкий насправді. Абсолютне шифрування ще ніхто не зробив, справжню кросплатформенність, унікальні алгоритми кодуваня аудіо-відео... Та багато чого можна зробити.
Нє, ну а нашо. Треба поміняти рес-файл, обмежити потенційну аудиторію до 10 млн, замість 1-2 млрд і сидіти тішитися.

Мені би було соромно таке показати навіть у вузькому колі друзів.
 
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.12.2015, 16:26 #2603110   #29
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Одне діло - давати поради як покращити продукт, і зовсім інше - казати гавно, нахер нада
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2015, 20:51 #2603177   #30
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Одне діло - давати поради як покращити продукт, і зовсім інше - казати гавно, нахер нада
Чувак. Всі вже все зрозуміли. Тссс!
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2015, 11:32 #2604012   #31
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

досвід із запуском "українських соц мереж" нічого людей не вчить

Додано через 2 хвилини
Цитата Вот і в Life : ) теж зробили , наприклад.
так тут за трафік платити не треба абонентам лайфу
хоча б якийсь плюсик

Востаннє редагував TTaJIa4: 30.12.2015 о 11:32. Причина: Пізніше додано
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2015, 13:52 #2604038   #32
saymon
Guest
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Одне діло - давати поради як покращити продукт, і зовсім інше - казати гавно, нахер нада
В даному випадку це те саме що давати поради по свіжествореному супермегапорталу на Укозі.
 
Подякував(ла):
TTaJIa4 (30.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2016, 20:36 #2610281   #33
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

І що? Хтось користується? Є вже версія для iOS?
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2016, 05:57 #2610330   #34
HolySasha2dx
Учасник
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

От чого дійсно не хватає в світі месенджерів, так це зробити єдиний хаб для всіх месенджерів, і сидіти в ньому, спілкуватись зі всіма, не залежно від того вайбер в них чи скайп ... і тішитися.
HolySasha2dx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2016, 07:26 #2610626   #35
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
І що? Хтось користується? Є вже версія для iOS?
Нефіг шо робити!

Цитата
Допис від HolySasha2dx Переглянути допис
От чого дійсно не хватає в світі месенджерів, так це зробити єдиний хаб для всіх месенджерів, і сидіти в ньому, спілкуватись зі всіма, не залежно від того вайбер в них чи скайп ... і тішитися.
І покращити життя спецслужбам ))) Взагалі рекомендую ставити шифрування голосової за допомогою спец програм
Sensey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2016, 09:57 #2610668   #36
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Цитата:
Допис від Sensey Переглянути допис
Нефіг шо робити!



І покращити життя спецслужбам ))) Взагалі рекомендую ставити шифрування голосової за допомогою спец програм
Нєфіг терористам, злочинцям і збоченцям переписуватися. невже не можна на нормальні теми переписуватися?
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2016, 14:45 #2610770   #37
saymon
Guest
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Черговий технологічний прорив.

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2016, 11:03 #2611932   #38
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вся ця історія дуже нагадує мені початок мобільного звязку, коли при дзвінку десяток людей здивовано озирався, а через якихось 5 років мобіла стала буденністю.
Те ж саме було коли в тебе є сайт (на безплатному хостингу само собою) і ти нереально крутий.
Тепер дійшла черга до "ексклюзивних мобільних додатків!!111", коли кожен перший школяр можде поставити IDE і компільнути опенсорсний месенджер із ЕКСКЛЮЗИВНИМИ смайликами.

Вот і в Life : ) теж зробили , наприклад.

А ринок то широкий насправді. Абсолютне шифрування ще ніхто не зробив, справжню кросплатформенність, унікальні алгоритми кодуваня аудіо-відео... Та багато чого можна зробити.
Нє, ну а нашо. Треба поміняти рес-файл, обмежити потенційну аудиторію до 10 млн, замість 1-2 млрд і сидіти тішитися.

Мені би було соромно таке показати навіть у вузькому колі друзів.
Саймоне, то шо ти крутий програмер і моцно ся розбираєш у всіх галузях людської життєдіяльності то вже давно зрозуміло (правда ще хотілося би побачити результати твоєї геніальної працездатності з аудиторією десь так 1-2 млрд. ), але то таке. Тепер по темі. Більш ніж впевнений, що автори, роблячи ставку на патріотизм, прекрасно розуміють, що цим самим обмежують потенційну аудиторію і то в рази. Думаю це прекрасно розумів Дуров, коли запускав ВК (копію Фейсбука, який жах) для російськомовного сегменту, чи автори однокласників, які також мають своїх постійних користувачів. Але це не заважає зараз Дурову запускати свій Telegram (копію Вайбера, знову жах) активно розвиваючи маркетингову фішку про нев..енне шифрування і т.д. Але російські користувачі активно вже користуються Телеграмом бо він ЇХ, хоча і чисто формально, але це вже тішить їхній патріотизм і самолюбство. А наш комплекс неповноцінності, який сидить в більшості українців не дає ніяк підтримати своїх - "та херня, любий школяр зможе". І ще, по темі меседжера і аудиторії. У мене в телефонній книжці десь 400 контактів із гаком. Із них 2 із закордонними номерами, і то наших за кордоном. Я не терорист, не займаюся махінаціями чи криміналом, тому мені чхати на те чи прочитають мою переписку спецслужби, навіть, якщо моя скромна особа їх зацікавить. Таких користувачів як я 80-90%, чим це не аудиторія українського меседжера? При можливостях сучасних гаджетів поставити ще одну прогу, нехай собі висить, що заважає? МЕНІ ЦЕ НІЧОГО НЕ КОШТУЄ. А поставить відповідна кількість користувачів - буде стимул у розробників розвивати продукт всякими мегакрутими шифруваннями чи "унікальними алгоритмами кодування відео". Для чого шукати недоліки, які всі і так бачать? Чому, в кінці кінців просто не підтримати своїх? P.S. Мені абсолютно не важко сказати "скинеш на Руту" замість "скинеш на Вайбер", тим самим зацікавити і стимулювати іншого поставити цей меседжер.

Востаннє редагував Bondyk: 01.02.2016 о 11:14.
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 15:39 #2614541   #39
Indigos
Учасник
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вся ця історія дуже нагадує мені початок мобільного звязку, коли при дзвінку десяток людей здивовано озирався, а через якихось 5 років мобіла стала буденністю.
Те ж саме було коли в тебе є сайт (на безплатному хостингу само собою) і ти нереально крутий.
Тепер дійшла черга до "ексклюзивних мобільних додатків!!111", коли кожен перший школяр можде поставити IDE і компільнути опенсорсний месенджер із ЕКСКЛЮЗИВНИМИ смайликами.

Вот і в Life : ) теж зробили, наприклад.

А ринок то широкий насправді. Абсолютне шифрування ще ніхто не зробив, справжню кросплатформенність, унікальні алгоритми кодуваня аудіо-відео... Та багато чого можна зробити.
Нє, ну а нашо. Треба поміняти рес-файл, обмежити потенційну аудиторію до 10 млн, замість 1-2 млрд і сидіти тішитися.

Мені би було соромно таке показати навіть у вузькому колі друзів.
Звісно не все так просто, але дійсно, для розкрутки нового месенджера потрібні дуже великі грощі на почтаку, бо потрібен "вибуховий еффект", щоб люди встановили клієнта, та побичили контакти з таким-самим клієнтом. Тільки у разі наявності великих інвестицій має сенс створювати по суті аналог успішних продуктів..
Indigos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 16:52 #2614562   #40
saymon
Guest
Типово Відповідь: Перший український національний мобільний месенджер. Відгуки.

Ніфіга собі ви настрочили. Я звісно того всього не читав, але простиня внушає.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:34.