Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Мій страшний гріх проти Бога

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.11.2014, 14:24 #2478823   #61
Onufryj
 
Аватар для Onufryj
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

нещодавно я зробив дещо набагато більш гірше, коли був, п'яний, і тепер на мене чекає найстрашніше покарання описане в біблії. Це страшні вічні безмежно сильні муки. Я просто навіть нерозумію як Бог який є любов може таке допустити.
до весни я не доживу. а далі, на мене буде чекати таке яке я нікому ніколи не побажав би. Принаймі тверезий.

Ніяк неможу знайти цього біблійного вірша. Це Помоєму новий заповіт. Я без страху виявляється в серці зовсім зіпсував людина. І в принципі напевне що заслуговою цього жаху, але чому Бог дозволяє щоб таке сталося.

Про ці страшні муки. Головне я сам наговорив цього всього що в пророцтві, а там страшні речі. Диявол ніби забирав мій страх, і я свідомо, говорив страшні речі. Тепер мені дуже страшно тому що там Дуже страшні речі. І виправити тепер це вже неможливо тому що я страшно богохулив і говорив щоб Бог незалишав варіантів щоб це виправити.

Востаннє редагував Onufryj: 28.11.2014 о 16:29.
Onufryj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:09 #2478861   #62
saymon
Guest
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Onufryj, іди проспися нарешті.
 
Подякував(ла):
Кара Божа (29.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:22 #2478867   #63
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Цитата до весни я не доживу.
--- Гм... цікаво , звідки таке інфо?

Додано через 1 хвилину
Цитата .... Принаймі тверезий.
--- а цей допис в якому стані написаний?

Востаннє редагував engar: 28.11.2014 о 17:22. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:22 #2478869   #64
Onufryj
 
Аватар для Onufryj
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Onufryj, іди проспися нарешті.
Я хотів би щоб це був сон.


В одному із Тернопільських барів я п'яний зачепив одну людину. Він мені кинув в стакан якусь таблетку, сказав як випєш то помреш, але я випив, після цього він мене почав грузити типу що в нього серйозні зв'язки з бандитами, і він мене вбє, далі він сказав що та таблетка то типу чорна магія, потім я почав страшно богохулити,
потім він сказав що буде складати список, що має відбутися, також я сказав, що від Бога відвернеться половина людей, і ще мільярди помруть, він це записав і дав мені підписатися. Я підписав угоду з дияволом.
Onufryj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:26 #2478871   #65
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Цитата Про ці страшні муки. Головне я сам наговорив цього всього що в пророцтві, а там страшні речі. Диявол ніби забирав мій страх, і я свідомо, говорив страшні речі. Тепер мені дуже страшно тому що там Дуже страшні речі. І виправити тепер це вже неможливо тому що я страшно богохулив і говорив щоб Бог незалишав варіантів щоб це виправити.
--- досить драматично написано...

Додано через 2 хвилини
Цитата В одному із Тернопільських барів я п'яний зачепив одну людину. Він мені кинув в стакан якусь таблетку, сказав як випєш то помреш, але я випив, після цього він мене почав грузити типу що в нього серйозні зв'язки з бандитами, і він мене вбє, далі він сказав що та таблетка то типу чорна магія, потім я почав страшно богохулити,
потім він сказав що буде складати список, що має відбутися, також я сказав, що від Бога відвернеться половина людей, і ще мільярди помруть, він це записав і дав мені підписатися. Я підписав угоду з дияволом.
--- о, а це взагалі якісь апокаліптичні події....

Востаннє редагував engar: 28.11.2014 о 17:26. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:28 #2478873   #66
Onufryj
 
Аватар для Onufryj
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- Гм... цікаво , звідки таке інфо?

Додано через 1 хвилину


--- а цей допис в якому стані написаний?
Цей допис написаний в тверезому стані.
Можливо знаєте це біблійне пророцтво, в ньому там є що я буду відданий Сатані на три дні, мучитися аж до смерті, а після смерті....
Цей чоловік мені сказав що через 3 місяці, мене закатують
Onufryj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:37 #2478875   #67
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Цитата що має відбутися, також я сказав, що від Бога відвернеться половина людей, і ще мільярди помруть, він це записав і дав мені підписатися. Я підписав угоду з дияволом.
---- у цій угоді вказано виконавця завдяки кому ці люди (мілярди людей вірніше) помруть? праця якась непомірна навіть для кіллера професіонала... звичайно таке підписати на тверезо важко , а так остограмившись та закріпивши результат "пігулкою" то і море по коліно і гори по плече....

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Onufryj Переглянути допис
Цей допис написаний в тверезому стані.
Можливо знаєте це біблійне пророцтво, в ньому там є що я буду відданий Сатані на три дні, мучитися аж до смерті, а після смерті....
Цей чоловік мені сказав що через 3 місяці, мене закатують
--- щодо вашої тверезості ..... то щось мене трохи тривожуть сумніви....

--- відносно пророцтва особисто щоб стосувалось вас в Біблії не знаходив з цього приводу, а з сатаною справи не маю ....
..... правда перепитайте ще присутніх "свідків з вартової вежі" у них своя біблія та й пророцтва також полюбляють "повидумлювати", отож може там що про вас щось згадали включивши в прядок денний апокаліптичних подій вашу майбутню долю .

Востаннє редагував engar: 28.11.2014 о 17:45. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:48 #2478879   #68
Onufryj
 
Аватар для Onufryj
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

ще я казав що мої муки мають бути як число з кількістю 0 як кількість атомів в всесвіті до степені такого самого числа, і мають тривати вічно, а якщо бог цього не зробить то сатана буде з нього насьміхатися, Обзивав Бога останніми, Словами, казав що зрікаюсь Бога і присягаю Сатані, і ще багато чого наговорив, а на цьому списку дійсно як в договорі я вказав свої дані і сатани

Додано через 6 хвилин
Мені згадувати це все огидно, типу я казав що відкупляю за свої муки після смерті цих всіх людей для Сатани. ось що сталося. І після цього як я бачу то незнаю що я хочу, тепер від Бога...

Востаннє редагував Onufryj: 28.11.2014 о 17:48. Причина: Пізніше додано
Onufryj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:51 #2478884   #69
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Цитата ще я казав що мої муки мають бути як число з кількістю 0 як кількість атомів в всесвіті до степені такого самого числа, і мають тривати вічно, а якщо бог цього не зробить то сатана буде з нього насьміхатися, Обзивав Бога останніми, Словами, казав що зрікаюсь Бога і присягаю Сатані, і ще багато чого наговорив, а на цьому списку дійсно як в договорі я вказав свої дані і сатани
--- ну принаймі з фантазією у вас все в порядку..... чи це "дар" чи наслідок від дії пігулки.... книжки писати не пробували ? Один подібний написав щось подібне та створив організацію он скільки його послідовників на цьому форумі є його свідками та послідовниками....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:52 #2478885   #70
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Я давно казав що він неадекватний, а ви не вірили.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (29.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:53 #2478886   #71
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Цитата:
Допис від Onufryj Переглянути допис
І після цього як я бачу то незнаю що я хочу, тепер від Бога...
--- відносно Бога то зрозуміло , але мабуть присутні на форумі також не знають, що ви хочете від них....
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (28.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:54 #2478887   #72
Onufryj
 
Аватар для Onufryj
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- ну принаймі з фантазією у вас все в порядку..... книжки писати не пробували ? Один подібний написав щось подібне он скільки його послідовників на цьому форумі є його свідками та послідовниками....
Ви мені невірите що таке було,
Я навіть тепер незнаю, може мені не можна серед людей ходити. .. !
Onufryj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:55 #2478889   #73
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Цитата:
Допис від Onufryj Переглянути допис
Він мені кинув в стакан якусь таблетку, сказав як випєш то помреш, але я випив, після цього він мене почав грузити типу що в нього серйозні зв'язки з бандитами, і він мене вбє, далі він сказав що та таблетка то типу чорна магія, потім я почав страшно богохулити,
потім він сказав що буде складати список, що має відбутися, також я сказав, що від Бога відвернеться половина людей, і ще мільярди помруть, він це записав і дав мені підписатися. Я підписав угоду з дияволом.
Одним словом, релігійний корпоратив видався на славу. Як скучно я живу...

І нафіга дияволу грузити зв"язками з бандитами? Він що, сам не може вирішити свої проблеми? Якись чмошний диявол тобі попався, забий.

Цитата:
Допис від Onufryj Переглянути допис
мої муки мають бути як число з кількістю 0 як кількість атомів в всесвіті до степені такого самого числа
Тепер ясно, що за таблетку тобі підкинули

---
В Онуфрія походу традиція, раз в рік наєбенюватися до чортиків

Востаннє редагував Nemesis-T: 28.11.2014 о 18:02.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
GalliciaSS (06.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 17:56 #2478890   #74
Onufryj
 
Аватар для Onufryj
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Просто так страшно що незнаю що робити, біда страшна, і велике лихо на мені.


А пророцтво Таке в біблії є, цей чоловік мені його показував. І я усвідомлював що це через мене таке, станеться, але Сатана забрав, мій страх, а залишив лише лють, і всю огиду, і я продовжував далі.

Востаннє редагував Onufryj: 28.11.2014 о 18:07.
Onufryj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 18:04 #2478896   #75
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Ну але цей рік ти вроді нормально прожив, нє? А сцяв по литках рік назад.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 19:33 #2478897   #76
Onufryj
 
Аватар для Onufryj
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Ну але цей рік ти вроді нормально прожив, нє? А сцяв по литках рік назад.
До 2016 не доживу точно, а після смерті, мене Бог буде так мучити як напевне ніколи і нікого, Мене, Сатана спеціально преберіг на цей випадок. Страшно попасти в руки Бога живого. Головне що я робив це все якось свідомо, і вірив в це все, як ніколи.

Додано через 1 годину 20 хвилин
за приблизно 1,5 години я натворив такого що и уявити важко, це вже таке що жити не хочеться, а помру тоді незбагненні муки, пише в біблії що крик би заглушив всі звуки землі, декілька днів шукаю це пророцтво і неможу знайти. Все надзвичайно погано.

Востаннє редагував Onufryj: 28.11.2014 о 19:33. Причина: Пізніше додано
Onufryj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 19:48 #2478924   #77
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Я не знаю в якого бога ти віриш, але мучить якраз не він. В його руки якраз попасти не страшно.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Onufryj (28.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 19:57 #2478926   #78
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Цитата:
Допис від Onufryj Переглянути допис
Тепер мені дуже страшно тому що там Дуже страшні речі. І виправити тепер це вже неможливо тому що я страшно богохулив і говорив щоб Бог незалишав варіантів щоб це виправити.
Людині , котра кається все проститься , навіть Богозневага , проте хула на Духа Святого не проститься ні у цьому віці ні у майбутньому.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Я не знаю в якого бога ти віриш, але мучить якраз не він. В його руки якраз попасти не страшно.
Ти самовпевнений. Так може сказати лише монах і то не кожен.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Onufryj Переглянути допис
за приблизно 1,5 години я натворив такого що и уявити важко, це вже таке що жити не хочеться, а помру тоді незбагненні муки, пише в біблії що крик би заглушив всі звуки землі, декілька днів шукаю це пророцтво і неможу знайти. Все надзвичайно погано.
Піди висповідайся. тут тобі ніхто не зарадить.

Востаннє редагував orest5: 28.11.2014 о 19:57. Причина: Пізніше додано
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 20:06 #2478929   #79
Ononymous
 
Аватар для Ononymous
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Бог не може бути егоїстом впринципі, він не живе серед інших Богів

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Я не знаю в якого бога ти віриш, але мучить якраз не він. В його руки якраз попасти не страшно.
Є така анальна штука - совість, особливо шкідлива з параноєю

Востаннє редагував Ononymous: 28.11.2014 о 20:06. Причина: Пізніше додано
Ononymous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 20:59 #2478939   #80
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Мій страшний гріх проти Бога

Твою ж мать, куди я попав?
TheGame зараз поза форумом  
Подякували 3:
ion (30.11.2014), MrPumpkins (30.11.2014), ternopil1 (28.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:34.