Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.08.2012, 13:28 #2005483   #1
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Запрацювали WiFi точки доступу до Інтернет усіх основних міських парках: у парку ім.Шевченка, парку "Топільче", парку "Національного відродження"!

Це спільний проект ТОВ "БіттерНет", ПП "Колумбус" і Тернопільської міської ради.

Нижче розміщена схема орієнтовної зони покриття для пристроїв типу ноутбука (для смарт-фонів, ймовірно, може бути дещо менше покриття).
Всього точок 7. На кожній сумарний канал 100Мбіт/с. Станом на зараз всього можлива кількість конектів 256.
У тестовому режимі реалізувано "роумінг". Тобто, одержавши раз автоматично IP-адресу надалі переміщаючись по парку відбуватиметься автоматичне перезєднання з базовою станцією, з котрою є якісніший звязок.
Якщо зєднання відбулось з точкою доступу, але інтернету немає, то рекомендуємо розєднатись і зєднатись заново.

Будемо раді відгукам, враженням. Це нам допоможе виявити можливі недопрацювання.

WiFi_Shevchenka_2.jpg

WiFi_Topilche.jpg

WiFi_Vidrodzhennya.jpg

п.с. Це повідомлення опубліковане з острівка Чайка, що в парку ім.Т.Шевченка
Долучені зображення
Тип файлу: jpg WiFi_Shevchenka.jpg (230.6 КБ, 134 переглядів)

Востаннє редагував FortYear: 23.08.2012 о 17:53.
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 35:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2016, 22:06 #2626879   #201
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
P.S. Нахєра Ві-Фі в парках я так досі і не зрозумів. Ну але є і норм. Нікому не заважає, вже добре. Це велика рідкість коли роблять щось таке, що не заважає людям, так що тут скаржитися нема на що.
я також не можу сказати навіщо тобі вайфай в парку...
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 15:59 #2627033   #202
saymon
Guest
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
я також не можу сказати навіщо тобі вайфай в парку...
Буває.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2016, 17:11 #2653986   #203
Seagull
Активний учасник
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Картинка з першого повідомлення щезла, як взнати поточне покриття по Тернополю?
Seagull зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2017, 23:16 #2716379   #204
Ivelinka
Учасник
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Дуже зручно. Дякую. Десь ще є міський вайфай?
Ivelinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:30.