Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Вся правда про щеплення

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.01.2018, 20:08 #2718565   #301
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а що робити, коли люди нажахані страшними вірусами , нерозуміючи , що природою (Богом) давно придумані антивірусні програми ? )
Природа (Бог) проти вакцинації:
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 20:14 #2718566   #302
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата , нерозуміючи
Суши весла))))))
Цитата Не з дієприслівниками пишеться о к р е м о: не розуміючи, не почувши. Наприклад: Мудрий нічого не робить не подумавши (Нар. творчість).
http://webcache.googleusercontent.co...trip=1&vwsrc=0
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 20:19 #2718567   #303
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
природою (Богом) давно придумані антивірусні програми ? )
Звідки взнав ?
то самі продвинуті тока знають !
Увага на екран :

хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 20:34 #2718569   #304
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата Звідки взнав ?
то самі продвинуті тока знають !
Увага на екран :
Харе Крішна
Харе Рама .................. або : https://youtu.be/hXY9XDALHuc
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 23:31 #2718581   #305
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Звідки взнав ?
то самі продвинуті тока знають !
так продвигайся )

Віруси – добрі вісники Всесвіту

Всесвіт – це ідеальна школа, створена Творцем для розвитку людини. Цей вселенський живий організм постійно розвивається. Щоб перебувати з ним у єдності, людина також повинна розвиватися – духовно-світоглядно, психічно, фізично. Припинення розвитку означає смерть.

Якщо використовувати комп’ютерні аналогії, то аби відповідати вимогам часу, повинні розвиватися і користувач-оператор («дух», носій волі), і програмне забезпечення («душа»), і сама апаратна частина («плоть»). Зрозуміло, що до певної міри всю цю триєдину систему можна розвивати на старому «залізі», проте неминуче настає момент, коли треба робити «апгрейд» – оновлення, вдосконалення «плоті».

Центральна частина «апгрейду» людини на фізичному рівні – це вдосконалення її генокоду. За цією генетичною програмою щорічно відбувається оновлення людини. Для вдосконалення комп’ютера ми купляємо нові деталі в магазині. А де взяти новаторські рішення для розвитку свого генокоду? Їх нам приносять віруси. Безкоштовно.

Кожного разу віруси несуть життєво важливу інформацію про те, що Всесвіт змінився. Більше того, вони приносять готові «блоки», які нам потрібно лише вмонтувати у власний генокод. Це нагадує фрагмент програмного коду, який ми вставляємо в текст генетичної програми свого тіла.

Ця аналогія найкраще зрозуміла користувачам комп’ютерів, яким час від часу доводиться оновлювати програмне забезпечення. Зазвичай, кожне таке оновлення закриває виявлені «дірки в системі», підвищує стабільність її роботи, захищає від нових зовнішніх загроз. Якщо система в порядку, то оновлення відбувається автоматично і майже непомітно для користувача. Якщо система менш впорядкована, то буває, що для оновлення треба докласти певних зусиль. Але якщо система перебуває в надто забрудненому, хаотичному стані, то спроба оновлення може призвести до її «зависання». Тому доводиться перевантажувати систему і починати новий сеанс. Подібне відбувається з апгрейдом людського генокоду.

Якщо людина як біологічно-інформаційна система перебуває у стані чистоти, то сприйняття нею інформації від вірусів відбувається непомітно для неї – автоматично. Людина каже, що до неї «нічого не причепилося», хоча насправді внесення інформації відбулося.

Якщо ж організм забруднений і противиться оновленню, то вірус намагається очистити людину і примусово змінити її генокод. Згадайте, як відбувається апгрейд комп’ютерного «заліза»: майстер знімає кришку, бере пилосос і очищає середину від пилу. І лише після цього знімає старі деталі і ставить замість них нові. Так само «майстер-вірус» починає оновлення людини.

Прояви очищення, ініційованого вірусом, всім знайомі : нежить (очищення слизових оболонок носу), кашель (очищення легень), температура (прискорення обміну речовин), пронос (очищення системи травлення), іноді блювота (очищення шлунку), потовиділення (очищення через пори), відсутність апетиту (зменшення забруднення через їжу), упадок сил (щоб людина менше рухалась під час апгрейду). Тому-то для «боротьби з грипом» рекомендують спокійно лежати в ліжку: операція оновлення генокоду вимагає спокою, подібно як при інсталяції нової програми рекомендують зупинити роботу всіх інших. Також корисно багато пити теплої рідини (очищення, підтримання водного і температурного балансу), їсти тільки рослинну їжу (очищення) або взагалі обмежитися напоями.

Якщо ж людина перебуває в дуже брудному стані і взагалі неспроможна сприйняти інформацію оновлення, то вірус швидко накопичується в клітинах, розпадається і своїми залишками отруює організм. На тлі загального ослаблення активізуються інші збудники хвороб. Можна сказати, що «майстер-вірус» зробив остаточний висновок: ця система не підлягає оновленню – треба перезавантажувати. Людське тіло вмирає, а звільнена безсмертна духовна сутність, після деякого відпочинку в тонкому світі, йде на нове втілення у наш світ. Цей фундаментальний механізм багатократного земного втілення безсмертного духу називається палінгенезією (в євангельській термінології) або реінкарнацією.

Якщо уважно проаналізувати програмне забезпечення комп’ютера, то в ньому можна побачити сліди попередніх оновлень і навіть встановити, коли вони були здійснені. Відповідно, якщо віруси здійснюють оновлення генокоду, то в ньому мають бути фрагменти цих вірусів.

Згідно з даними молекулярної генетики, принаймні 8–10% геному людини складається з фрагментів т. зв. ретровірусів. В цілому ж геном людини більше ніж на 32% складається з інформації, що кодується вірусоподібними елементами. За допомогою вірусів може відбуватися так зване «горизонтальне перенесення генів», тобто передача генетичної інформації не від батьків до дітей, а між двома неспорідненими особами (навіть такими, що належать до різних видів).

Віруси здійснили великий внесок в біологічну еволюцію людини. Найвідомішим є ген p53, який називають «головним генним регулятором», оскільки він керує широким діапазоном найважливіших генів. Ген p53 суттєво підвищує стабільність роботи генокоду, натомість його пошкодження призводять до онкологічних захворювань. У 2007 році американські вчені встановили, що вмонтування p53 в геном було здійснено ретровірусом приблизно 40 мільйонів років тому. Очевидно, що вдосконалити дуже складну систему може тільки ще досконаліша надбудова. Найважливіше, що цю надбудову приніс вірус. Це перший і найсильніший доказ на користь концепції мудрого Творця і доброзичливого Всесвіту.

А чи є шкідливі віруси? Як для кого. Для учня, який не знає предмету, вчитель-екзаменатор може вважатися шкідливим, адже він залишає «на другий рік». Натомість добре підготовлені учні вважають вчителів своїми друзями. Подібно з вірусами: для еволюції людини вони всі приносять користь. Доказом є те, що люди, які перебувають у стані внутрішньої чистоти, взагалі ніколи не хворіють.

дія вірусу починається з очищення, що свідчить про його добрі наміри.

після виконання свого призначення – внесення нової інформації – вірус різко втрачає активність і «зникає».

після отримання інформації від конкретного штаму вірусу, організм стає несприйнятливим до нього, точніше, така людина стає для нього «нецікавою» (бо який сенс робити той самий апгрейд).

нові штами вірусів з’являються постійно, адже Всесвіт еволюціонує щодня і щогодини.

ЧОМУ КОМП’ЮТЕРНІ АНАЛОГІЇ ТАКІ РЕАЛІСТИЧНІ?

Тому що Всесвіт цілісний, у ньому «що нагорі, те внизу». Творячи техносферу, людина уподібнюється Творцю Всесвіту і діє за тими ж правилами.

Оскільки Всесвіт створений досконало, то бути здоровим у ньому дуже просто. Життя розгортається від думки до реалізації. Думка – це зерно, а життя – це урожай. «Що посієш, те й пожнеш» – це непорушний закон причинно-наслідкового зв’язку. Ми не можемо його скасувати, але ми можемо вибирати зерно, яке сіємо у свою свідомість.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 00:13 #2718583   #306
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

накінець то хоть хтось усе пояснив-
тепер точно піду на Водохреща макну в ополонку роутер,системник та монітор )
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 07:12 #2718584   #307
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
накінець то хоть хтось усе пояснив-
тепер точно піду на Водохреща макну в ополонку роутер,системник та монітор )
А мишку?Так і буде не щеплена цілий рік
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 10:26 #2718601   #308
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

А тим часом в Україні почались спалахи епідемії кору, багато дітей з слабкою імунною системою не виживуть. А ідіоти далі продовжують виступати проти вакцинації.
УЗБОГОЙСЯ , кір вже злякався запланованої вакцинації

Від початку 2018 року у Тернополі зареєстровано 6 випадків захворювання на кір серед дитячого населення. Останній випадок медики зафіксували 9 січня. Станом на 16 січня спалаху захворювання у місті не виявлено

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
накінець то
"вот что, крест животворящий делает")

Додано через 2 хвилини
Sect0r

за ті бабки, що платяться за малювання таких графіків, тиб ще й не таке намалював )

Додано через 21 хвилину
Код HTML:
Наразі відсоток  дітей у Тернополі, які були недоохоплені вакцинуванням протягом останніх років складає 76%. (ТМР)

Востаннє редагував qazwsx321: 18.01.2018 о 10:26. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 10:26 #2718606   #309
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
То шо ти пропонуєш? Якщо тобі не подобається яка в нас вакцина (а я дуууже сумніваюсь що ти можеш про це адекватно судити, через то шо ти просто не шариш в темі) - то ти пропонуєш не робити вакцинації взагалі? Ну так чого ти тоді топиш за авто на бляхах? Нема класних дешевих машин - то ходи пішки, купи коня, воза, повертайся до натурального землеробства, а неврологічні хвороби лічи пявками в розрядами току!
До речі, ясне діло перед прививками варто порадитись з лікарем, і толковий терапевт тобі порадить що варто зробити а що не варто, але то шо ти висер про то шо лікарі купують собі якійсь вакцини спеціальні - то брехня, може хтось купує бо вакцини нема а прививку зробити хочуть.
Ми коли жили в Україні я ніразу ніяких вакцин не купував, робили все що рекомендувала наша дільнича лікар. Якість вакцини було ОК, бо ми недавно робили вакцинацію вже тут, і перевіряли чи є імунітет, то всі прививки крім одної показали шо імунітет є.
Додано через 5 хвилин
Саме так, і я думаю що оця інформаційна хвиля проти прививок санкціонована зверху, бо вакцин не закупляли достатньо, і якщо не зпгітувати ідіотів то б піднялась інша хвиля "а чого вакцин не достатнь". А так запустили хвилю, загітували ідіотів, і тепер дискусія не в площині "де гроші/вакцина", а в площині робити/не робити вакцинацію, причому ідіоти самі шукають можливість як відкосити, платять лікарям щоб пописали що вакцинація зроблена і тд.
Додано через 5 хвилин
Вот це проблема, я б якби жив в Україні просто б купив сам вакцини.
Ну у вас в Штатах я думаю вакцина нормальна.

І ти якось оприділись вже де те у НАС. І я просто впевнений що ти настільки різностороньо шарущий, що і в щепленях шариш.
То шо ти тут писав шо я виступаю за євробляхи, то не зовсім правда.... Я в темі про бляхи і в темі про вакцини веду думку до того, що люди які живуть в Україні (а не в штатах) поступають виходячи з реалій життя САМЕ в Україні. Купляють авто на бляхах бо інші не можуть собі дозволити, і відмовляються від щеплень, бо вважають чо краще щоб дитина була не щепленою, а ніж їй ввели якесь гімно.
І чо ти думає що маєш право вказувати мені на чому їздити на конях чи на нормальному автомобілі.
Я от хочу тобі вказати, щоб ти кинув ті Штати нездалі. і приїхав в супер країну Україну, де якісна медицина, низькі ціни, супер чесна влада, низькі податки... рай на землі. Ти мене послухаєш я надіюсь, бо ж ти хоч щоб я тебе слухав.
Я взагалі вважаю, що ти живучи десь далеко звідси, звісно юридично маєш право (тобто ніхто не може заборонити) шось рекомендувати як нам ТУТ жити, але морального права не маєш, бо сам не знаєш як би ти тут поступив. І якби тут все було настільки класно як ти розписуєш, ти б напевно звідси не втікав.
Це знаєш, можна порівняти з тим як "вояки" сидячи на диванах, розказують як би вони швидко відвоювали Горлівку, чи Донецьк. А ті солдати на перпедовій ніхера не вміють. Так само й сидіти за океаном, а розказувати що українці ВСЕ неправильно роблять.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 17:58 #2718634   #310
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Ну у вас в Штатах я думаю вакцина нормальна.
Коли я писав в нас - мав на увазі Україну, так я робив вакцинацію в Україні, дитина більшість вакцин отримала а Україні, і відкрию тобі секрет, в Україні вакцину не виробляють - її закуповують і цілком може бути що вона в США і в нас однакова.

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
І ти якось оприділись вже де те у НАС. І я просто впевнений що ти настільки різностороньо шарущий, що і в щепленях шариш.
Я в щепленнях не шарю, тому слухаю тих хто шарить (лікарів) і довіряю статистиці, яка показує падіння смертельних епідемій практично до нуля після початку масового застосування вакцинації.

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
То шо ти тут писав шо я виступаю за євробляхи, то не зовсім правда.... Я в темі про бляхи і в темі про вакцини веду думку до того, що люди які живуть в Україні (а не в штатах) поступають виходячи з реалій життя САМЕ в Україні. Купляють авто на бляхах бо інші не можуть собі дозволити, і відмовляються від щеплень, бо вважають чо краще щоб дитина була не щепленою, а ніж їй ввели якесь гімно.
І чо ти думає що маєш право вказувати мені на чому їздити на конях чи на нормальному автомобілі.
Я от хочу тобі вказати, щоб ти кинув ті Штати нездалі. і приїхав в супер країну Україну, де якісна медицина, низькі ціни, супер чесна влада, низькі податки... рай на землі. Ти мене послухаєш я надіюсь, бо ж ти хоч щоб я тебе слухав.
Я взагалі вважаю, що ти живучи десь далеко звідси, звісно юридично маєш право (тобто ніхто не може заборонити) шось рекомендувати як нам ТУТ жити, але морального права не маєш, бо сам не знаєш як би ти тут поступив. І якби тут все було настільки класно як ти розписуєш, ти б напевно звідси не втікав.
Це знаєш, можна порівняти з тим як "вояки" сидячи на диванах, розказують як би вони швидко відвоювали Горлівку, чи Донецьк. А ті солдати на перпедовій ніхера не вміють. Так само й сидіти за океаном, а розказувати що українці ВСЕ неправильно роблять.
1. Щоб купити бляхи, треба потратити гроші за які можна купити ВАЗ на реєстрації, тому бляхи купують не через неможливість покупки тільки авто на бляхах - а по іншій причині, як казав корокатанич - "хочеться комфорту". Так от, коли в тебе нема грошей, ти думаєш як заробити грошей а не про комфорт, який при тому сильно дорожчий в обслуговуванні.

2. Чувак, вакцина це не гівно, а гівно в головах людей які замість того щоб вимагати в держави вакцини - на яку виділені гроші, або на крайняк купити самому, ведуться на тупу пропоганду і не роблять вакцинацію.

3. Знаєш, крім всього іншого чим відрізняється США і Україна, тут люди логічніші і відкритіші до змін і інновацій, напевно через то сюди їдуть всякі винахідники бо їх винаходи мають високу ймовірність бути застосованими. Коли америкос поїде кудись і навчиться якогось досвіду і розкаже іншим - люди сприймуть це як щось добре і відразу подумають як то застосувати для покращення свого добробуту.

А в пост совку процвітає канонічність, крайній консеватизм і догматичність замішана на релігії і конспіративних теоріях. Почути чужу думку ніхто не хоче, бо піздец розумні і вони то знають шо тобі не просто так це кажуть, а насправді за тим стоїть міравая закуліса! На каналі РЕНТВ не могли збрехати!
А до чуваків які кудись поїхали працювати чи вчитись - взагалі ставляться як до зрадників і ворогоів, частково через заздрість, бо впевнені шо в інших місцях точно краще, а частково через рабську психологію і правила кріпосного права яке засіло в голові і передається з покоління в покоління.
Перейняти чужий досвід який вже працює - нє ніколи! В нас же ж тут "свої реалії", вот приїдь, і живи тут з нами, ми будем не платити податки, купувати бляхи, не робити прививок, сцяти в ліфтак і красти всьо шо погано лежить вот приїдь і тоді будеш розказувати про прививки.

4. Відносно новий аргумент в спорах який часто почали притягувати ідіоти - це АТО, чувак, шо ти пездиш? Ти мене в АТО носом не тикай, бо ти від того АТО так само далеко як і я, а якщо говорити про практичну сторону то ше не ясно хто, наприколад, матеріально доклався більше, я чи ти, тому в тебе про АТО пездякати нема ніякого морального права теж. Пропоную тобі закрити цю тему і більше не піднімати, бо виглядає нікчемно.

5. По ділу, я, моя дружина, моя дитина, мій кіт - всі мають прививки, більшість яких зроблена в Україні, останні в Україні робились десь в році 2008-9, якраз як пропоганда йшла на повну катушку.
Шо тобі ше треба шоб ти вважав шо я маю моральне право топити за прививки?

Додано через 44 хвилини
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
так продвигайся )

Віруси – добрі вісники Всесвіту

- - - висер для йобнутих - - -
"Сказачний слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник" (с)

Востаннє редагував vanco2: 18.01.2018 о 17:58. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 18:50 #2718642   #311
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Коли я писав в нас - мав на увазі Україну, так я робив вакцинацію в Україні, дитина більшість вакцин отримала а Україні, і відкрию тобі секрет, в Україні вакцину не виробляють - її закуповують і цілком може бути що вона в США і в нас однакова.



Я в щепленнях не шарю, тому слухаю тих хто шарить (лікарів) і довіряю статистиці, яка показує падіння смертельних епідемій практично до нуля після початку масового застосування вакцинації.



1. Щоб купити бляхи, треба потратити гроші за які можна купити ВАЗ на реєстрації, тому бляхи купують не через неможливість покупки тільки авто на бляхах - а по іншій причині, як казав корокатанич - "хочеться комфорту". Так от, коли в тебе нема грошей, ти думаєш як заробити грошей а не про комфорт, який при тому сильно дорожчий в обслуговуванні.

2. Чувак, вакцина це не гівно, а гівно в головах людей які замість того щоб вимагати в держави вакцини - на яку виділені гроші, або на крайняк купити самому, ведуться на тупу пропоганду і не роблять вакцинацію.

3. Знаєш, крім всього іншого чим відрізняється США і Україна, тут люди логічніші і відкритіші до змін і інновацій, напевно через то сюди їдуть всякі винахідники бо їх винаходи мають високу ймовірність бути застосованими. Коли америкос поїде кудись і навчиться якогось досвіду і розкаже іншим - люди сприймуть це як щось добре і відразу подумають як то застосувати для покращення свого добробуту.

А в пост совку процвітає канонічність, крайній консеватизм і догматичність замішана на релігії і конспіративних теоріях. Почути чужу думку ніхто не хоче, бо піздец розумні і вони то знають шо тобі не просто так це кажуть, а насправді за тим стоїть міравая закуліса! На каналі РЕНТВ не могли збрехати!
А до чуваків які кудись поїхали працювати чи вчитись - взагалі ставляться як до зрадників і ворогоів, частково через заздрість, бо впевнені шо в інших місцях точно краще, а частково через рабську психологію і правила кріпосного права яке засіло в голові і передається з покоління в покоління.
Перейняти чужий досвід який вже працює - нє ніколи! В нас же ж тут "свої реалії", вот приїдь, і живи тут з нами, ми будем не платити податки, купувати бляхи, не робити прививок, сцяти в ліфтак і красти всьо шо погано лежить вот приїдь і тоді будеш розказувати про прививки.

4. Відносно новий аргумент в спорах який часто почали притягувати ідіоти - це АТО, чувак, шо ти пездиш? Ти мене в АТО носом не тикай, бо ти від того АТО так само далеко як і я, а якщо говорити про практичну сторону то ше не ясно хто, наприколад, матеріально доклався більше, я чи ти, тому в тебе про АТО пездякати нема ніякого морального права теж. Пропоную тобі закрити цю тему і більше не піднімати, бо виглядає нікчемно.

5. По ділу, я, моя дружина, моя дитина, мій кіт - всі мають прививки, більшість яких зроблена в Україні, останні в Україні робились десь в році 2008-9, якраз як пропоганда йшла на повну катушку.
Шо тобі ше треба шоб ти вважав шо я маю моральне право топити за прививки?
По щепленях... я також слухав лікарів, але не в поліклініці, а вдома. чи в гостях. І лікарів які точно не бажають мені зла. І лікарів які безпосередньо мають відношення до дітей. Один двоюрідний брат тещі (акушер) другий чоловік подружки (акушер), ще одна лікарка (терапевт) - родичка куми. Між собою вони швидше за все не знайомі. І всі казали що тутешня вакцина, то зло. І якщо лікарі роблять собі чи рідним щеплення, то дістають якісну вакцину.

1. По бляхах... Якого хєра я маю купляти ВАЗ, якщо я за ті гроші можу купити якісне комфортне авто, і хай тебе не гребе скільки воно мені обійдеться в обслуговуванні. Тільки не треба, що то безпека і мають гроші тільки на бляхи а на ремонт нема. Так ніби всі ВАЗи в ідеальному стані. До слова я не купив авто на бляхах. І до слова всі мої машини були в чудовому стані, так як в часто бігали на дальняки.
2. Та що в нас полюбе гімно але по ціні нормальної. Наші чиновники апріорі не куплять щось хороше для людей. На рахунок купити самому - повністю за!
3. Ой ***... як все розписав. Поїхав набиратись досвіду, чогось нового. Ще скажи повернешся через рік-два. Та втік ти звідси, бо жити тут херово.... І я хочу втекти, поки тепрлю, щоб діти школу закінчили.
4. За АТО я не тикаю тебе носом, просто навів приклад, що тобі з дивану (штати) легко вчити як тут жити.
І да я маю до АТО відношення, таке ж як і ти. І ще давай піськами поміряємось хто більше допоміг... Я не прикривався АТО, я навів паралелі.
5. А морального права ти всетаки не маєш.... приїдь, поживи тут... рік-два, от тоді так, можна буде прислухатись до твоїх слів.
6. І питання яке я тобі ставив в усіх, темах... Тобі не похер як живуть люди в країні в якій ти не живеш, з якої ти втік, і в яку ти, швидше за все, не плануєш повертатися.
7. Постараюсь надалі більше не вести з тобою дискусій, бо це безполєзно. По твоїх всіх дописах видно, що ти відносишся до того типу людей, які навіть коли розуміють, що не праві, все-рівно будуть доказувати свою думку всіляко ображаючи свого опонента, а з такими людьми вести полеміку нецікаво....
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (18.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 19:20 #2718643   #312
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата 3. Ой ***... як все розписав. Поїхав набиратись досвіду, чогось нового. Ще скажи повернешся через рік-два. Та втік ти звідси, бо жити тут херово.... І я хочу втекти, поки тепрлю, щоб діти школу закінчили.
4. За АТО я не тикаю тебе носом, просто навів приклад, що тобі з дивану (штати) легко вчити як тут жити.
І да я маю до АТО відношення, таке ж як і ти. І ще давай піськами поміряємось хто більше допоміг... Я не прикривався АТО, я навів паралелі.
5. А морального права ти всетаки не маєш.... приїдь, поживи тут... рік-два, от тоді так, можна буде прислухатись до твоїх слів.
6. І питання яке я тобі ставив в усіх, темах... Тобі не похер як живуть люди в країні в якій ти не живеш, з якої ти втік, і в яку ти, швидше за все, не плануєш повертатися.
По прививках, ну так не довіряєш державним - купи сам, я от довіряв державним і живий здоровий, тим більше пару років тому робив аналізи крові шоб визначити на шо є імунітет і не було тільки на одну якусь річ, все решта було від державних гівняних прививок. Але я тубе не закликаю саме їх робити, я закликаю робити вакцинацію, а чим мені пофіг.

Я поїхав в 2011 році, від чого я втікав? Працював програмістом вже років 10 заробляв норм. Поїхав бо хотів попробувати пожити деінде, цікаво було чи получиться. А оці соплі "ти втік" я чую тільки від мудаків які переїзд сприймають тільки як втечу.

Про то шо я маю заробити моральне право переїздом на рік-два - ну це ти взагалі йобу дав, придумав якусь хрень, а де я по твоїму жив попередні майже 30 років? Так в Україні! Чи мені рік-два стажу ше не вистачає шоб заробити в тебе моральне право? Ну і сам чекаєш поки діти школу закінчать, а мені пропонуєш їздити туда-сюда, бо тоді я не буду мати морального права Чувак, ти йди ти *****, хто ти такий шоб встановлювати тих хто має моральне право а хто нє?

Нє мені не похер, бо я українець, в Україні в мене родина, нерухомість і тд, і мені не хочеться шоб країна скотилась до рівня відсталих африканських країн через то шо в нас є купв далбайобів з вавкою в голові.


Цитата 7. Постараюсь надалі більше не вести з тобою дискусій, бо це безполєзно. По твоїх всіх дописах видно, що ти відносишся до того типу людей, які навіть коли розуміють, що не праві, все-рівно будуть доказувати свою думку всіляко ображаючи свого опонента, а з такими людьми вести полеміку нецікаво....
Серйозно? Тобто вказувати мені чи маю я право? Проводити паралелі з АТО, ставити мені умови при яких в мене зявиться право - це нормально, а доводити шо прививки це необхідний захист від епідемій - це піпец помилка.
До речі, з твоїх відповідей я зрозумів шо ти не проти прививок, але тепер я не розумію нашо ти оце висер про АТО, моральне право, "ти втік а я тут", і тд.

Додано через 10 хвилин
Цитата 1. По бляхах... Якого хєра я маю купляти ВАЗ, якщо я за ті гроші можу купити якісне комфортне авто, і хай тебе не гребе скільки воно мені обійдеться в обслуговуванні. Тільки не треба, що то безпека і мають гроші тільки на бляхи а на ремонт нема. Так ніби всі ВАЗи в ідеальному стані. До слова я не купив авто на бляхах. І до слова всі мої машини були в чудовому стані, так як в часто бігали на дальняки.
Я не кажу шо ти маєш купляти ВАЗ, я кажу шо чуваки які купляють бляхи - їбанати. Бо вони кажуть шо купляють бляхи бо в них на інше нема грошей, і купляють брухт в який шоб їздити треба вкладати дохера грошей (УВАГА - яких в них нема, через шо вони і купили брухт на бляхах). Логічно, нє? Так вот, думка така, якщо нема грошей але тре машину кров з носа - то на мою думку логічно купляти ВАЗ, бо він безперечно дешевший в обслузі, шо логічно коли в тебе нема грошей, нє? Але це ше цвіточки, бо кого колише чуже горе, квіточки починаються як ті довбодятли роблять ДТП і втікають.

Востаннє редагував vanco2: 18.01.2018 о 22:59. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 21.01.2018, 19:07 #2718855   #313
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Комаровський, тема щодо прививок
https
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2018, 20:42 #2718866   #314
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Народ, а яка ситуація в нас з наявністю прививок в участкових поліклініках? Просто ситуація наступна, дитині 1 рік і 10 міс, через певні обставини з прививок тільки кпк. Сказали купити гексаксим або аналоги, якого в Тернополі зараз продажі нема. Хоча в новинах кажуть, що проблем з вакциною в нас взагалі нема.
Або хтось може знає аптеку де можна придбати?

Востаннє редагував zumnuj: 21.01.2018 о 21:18.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 16:34 #2718947   #315
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення



Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Народ, а яка ситуація в нас з наявністю прививок в участкових поліклініках? Просто ситуація наступна, дитині 1 рік і 10 міс, через певні обставини з прививок тільки кпк. Сказали купити гексаксим або аналоги, якого в Тернополі зараз продажі нема. Хоча в новинах кажуть, що проблем з вакциною в нас взагалі нема.
Або хтось може знає аптеку де можна придбати?
Пробував подзвонити в інші поліклініки? Також можна подзвонити прямо на гарячу лінію міністерстра спитати про стан, бо тобі могли таке сказати лікарі на місці просто.

Востаннє редагував vanco2: 22.01.2018 о 16:34. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2018, 10:35 #2722773   #316
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
в новинах кажуть, що проблем з вакциною в нас взагалі нема.
Тернополян попереджають про небезпечну вакцину від кору та краснухи

В Україні заборонили продаж і використання вакцини від кору, паротиту та краснухи "Приорикс"

Вакцину виробляє італійська компанія "Фидия Фармацеутици С.п.а", але упаковкою і випусковим контролем якості займається фірма з Росії ООО "Смит-Кляйн Бичем-Биомед".

Про це повідомляє УП із посиланням на розпорядження Держслужби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Служба повідомляє, що препарат на території України перебував в обігу як "незареєстрований лікарський засіб".


лотарея ) , головне вчасно попередити , коли всіх скололи вздовж і поперек

Востаннє редагував qazwsx321: 27.02.2018 о 10:42.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2018, 11:00 #2722781   #317
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата Тернополян попереджають про небезпечну вакцину від кору та краснухи

В Україні заборонили продаж і використання вакцини від кору, паротиту та краснухи "Приорикс"

Вакцину виробляє італійська компанія "Фидия Фармацеутици С.п.а", але упаковкою і випусковим контролем якості займається фірма з Росії ООО "Смит-Кляйн Бичем-Биомед".

Про це повідомляє УП із посиланням на розпорядження Держслужби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Служба повідомляє, що препарат на території України перебував в обігу як "незареєстрований лікарський засіб".


лотарея ) , головне вчасно попередити , коли всіх скололи вздовж і поперек
Ще б якби посилання на ресурси було вказано, щоб не прирівнювати написане до звичайного піздабольства з провокаційною метою ))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2018, 17:39 #2738460   #318
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Тернополян попереджають про небезпечну вакцину від кору та краснухи

В Україні заборонили продаж і використання вакцини від кору, паротиту та краснухи "Приорикс"

Вакцину виробляє італійська компанія "Фидия Фармацеутици С.п.а", але упаковкою і випусковим контролем якості займається фірма з Росії ООО "Смит-Кляйн Бичем-Биомед".

Про це повідомляє УП із посиланням на розпорядження Держслужби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Служба повідомляє, що препарат на території України перебував в обігу як "незареєстрований лікарський засіб".


лотарея ) , головне вчасно попередити , коли всіх скололи вздовж і поперек
Не всіх:

Цитата 12-річний хлопчик помер від кору в Мукачевому.

Його привезли в обласну дитлікарню у суботу о сьомій ранку – і вже о третій годині дня Івана не стало.

Лікарі кажуть: зробили все можливе, але стан пацієнта погіршився блискавично, тому реанімаційні заходи не допомогли.

Батьки ж звинувачують медиків у недбалості і вже звернулися в поліцію.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2018, 20:10 #2738553   #319
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис


Я в щепленнях не шарю, тому слухаю тих хто шарить (лікарів) і довіряю статистиці, яка показує падіння смертельних епідемій практично до нуля після початку масового застосування вакцинації.
а за рахунок чого, впали до нуля смертельні епідемії від яких заборонили щеплення, тому що не могли зробити ефективних вакцин ? (тиф, холера, сіфіліс, сибірська язва, чума і ін.)
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 01.11.2018, 21:52 #2738563   #320
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а за рахунок чого, впали до нуля смертельні епідемії від яких заборонили щеплення, тому що не могли зробити ефективних вакцин ? (тиф, холера, сіфіліс, сибірська язва, чума і ін.)
а ти сам подумай,за рахунок чого.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:37.