Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Де можна підлікувати псоріаз?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.03.2013, 18:54 #2159080   #1
yura15
Типово Де можна підлікувати псоріаз?

Може хто знає клініку або лікаря чи бабку щоб трохи позбутися хвороби. Буду дуже вдячний.
yura15 зараз поза форумом  
Старий 15.03.2013, 22:54 #2161971   #2
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
Може хто знає клініку або лікаря чи бабку щоб трохи позбутися хвороби. Буду дуже вдячний.
Трохи - то мало. Позбувайтесь повністю
Хвороба дуже страшна насправді: і шкіру, і суглоби вражає.
Знаю, що люди народними методами лікували - сіллю терли шкіру, аби відпали ті плями, відпарювали, а потім ще настойкою з кропиви обливали, а мились якимось спец милом - вроді саме просте господарське, але точно в аптеці куплене для шкіри(я не допитувалась). Під кінець мастили спеціальними мазями, котрі в аптеці робили по рецепту від дерматолога. Важливо - що це все помогло і більше шкіра не тверділа і не червоніла, ну і не чіхалась) Інші люди, але то не в Україні, і мазями, і таблетками, котрі призначали(так ліпше думаю).

Я би радила по бабках не лазити, а до дерматолога піти (любого, шкоди не нароблять більшої. ніяких не знаю - то не пораджу ніц), котрий напише рецепт мазей, котрі тре + таблетки аби вивести ту заразу. І якщо шкіра дуже пятниста - то сіллю думаю норм варіант. (рецепт з якоїсь книжки для боротьби з псоріазом і головне дієвий, бо свербіти переставало).

І не нервуйтесь Бажаю позбутись того жаху.
kookla зараз поза форумом  
Старий 15.03.2013, 23:17 #2161992   #3
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

yura15, нажаль вилікувати неможливо наскільки я знаю. Реально утримувати хворобу в стадії стабільної ремісії. Хоча часом буде проявлятись. Маю декілька знайомих з таким захворюванням кожному допамагало своє. Хтось кинув пити , хтось перестав нервуватись (кажуть шо дуже невуватись то появлється знову), Хтось лікував мазями (помню назву Лорендем з якоюсь буквою вроді А), хтось пігулками. Зрештою ніхто так і не вилікував а хлопцям вже по за 40-45 років.
Іди до лікарів!
Лікуйся і будь здоровий!
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (16.03.2013)
Старий 16.03.2013, 07:41 #2162000   #4
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

kookla, от скажи, яка цінність твого поста? ти думаєш, людина, яка хвора, не знає цих банальних речей?


щодо лікарів.
тут все просто: повна відмова від алкоголя, відмова від їжі, яка може викликати алергію, не нервуватись, їздити на море (ультрафіолет більшості пацієнтів дає гарний результат). Також можна попробувати в солярії ходити.
можуть приписати гормональну мазь. ефективна штука - бетасалік. але гормональну постійно використовувати не рекомендую - щоб не було звикання. Використовуй тільки тоді, як припече.
Дьогтьове мило дає непоганий результат.

щодо знахарів: знахарі псоріаз лікують краще за лікарів. колись в Рівному на вул. Басів кут був один дідок - до нього зі всієї України їздили. Зараз вже помер, напевне. Але свою справу мав би передати комусь - є сенс поїхати і попитати.
riznyk зараз поза форумом  
Старий 16.03.2013, 07:59 #2162006   #5
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
kookla, от скажи, яка цінність твого поста? ти думаєш, людина, яка хвора, не знає цих банальних речей?
ніякої. але ніхто до цього ніц не відписував.
тепер добре, що хтось шарящий відписав.
риторичне питання було, догадалась, але офтопу тут нема.
kookla зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (16.03.2013)
Старий 16.03.2013, 17:14 #2162365   #6
yura15
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

Я ходив до одної лікарки- помогла але зійшло не всюди. Мазі гормональні, до них організм привикає, не хочу пробувати на собі всю хімічну промисловість України. Якісь би таблетки. А на рахунок що на нервовій основі- то правда, а як в нашому світі бути спокійним?
yura15 зараз поза форумом  
Старий 16.03.2013, 18:49 #2162420   #7
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
Я ходив до одної лікарки- помогла але зійшло не всюди. Мазі гормональні, до них організм привикає, не хочу пробувати на собі всю хімічну промисловість України. Якісь би таблетки. А на рахунок що на нервовій основі- то правда, а як в нашому світі бути спокійним?
дочекайся літа вже в кінці квітня можна приймати сонячні ванни - буде трохи легше...
деяким допомагає приймання звичайних ван. гарячих. щоб тіло розслабилось.

які мазі лікар приписала?
riznyk зараз поза форумом  
Старий 16.03.2013, 19:41 #2162466   #8
Hurma
Учасник
 
Аватар для Hurma
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

у мого молодшого брата ця біда, на голові мазав якоюсь такою маззю ріденькою, навіть не мазь,а типу як тонік по консистенції, Діпрозалік називається- то наче сходило, ну принаймні, менше було, але зовсім не зникло, а оце взимку не маже, то капець, знову щось типу загострення почалося
Hurma зараз поза форумом  
Старий 16.03.2013, 19:49 #2162472   #9
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

У мене з цим трохи проблема була, мама моя дала мені настойкою чемериці мазатися, особисто мені помогло. Но настільки я знаю псоріаз це не стільки дерматологічна проблема як проблеми внутрішня. Тобто спонукати хворобу можуть різні органи, а найчастіше печінка... треба йти до лікарів і робити діагностику... якшо проблема дуже серйозна

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
дочекайся літа вже в кінці квітня можна приймати сонячні ванни - буде трохи легше...
деяким допомагає приймання звичайних ван. гарячих. щоб тіло розслабилось.

які мазі лікар приписала?
Брат мій на деякий час повністю позбувався, після того як їздив на море... Сонце з соленою водою своє діло робили.

Востаннє редагував Chefild: 16.03.2013 о 19:49. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Старий 16.03.2013, 19:53 #2162489   #10
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

Цитата:
Допис від Hurma Переглянути допис
у мого молодшого брата ця біда, на голові мазав якоюсь такою маззю ріденькою, навіть не мазь,а типу як тонік по консистенції, Діпрозалік називається- то наче сходило, ну принаймні, менше було, але зовсім не зникло, а оце взимку не маже, то капець, знову щось типу загострення почалося
діпросалік, як і бетасалік на основі гормона бетаметазон

Лосьйон Елоком також дає хороший ефект, але також зараза гормональна (мометазон)...
riznyk зараз поза форумом  
Старий 16.03.2013, 21:16 #2162593   #11
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
ефективна штука - бетасалік.
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
діпросалік, як і бетасалік на основі гормона бетаметазон
випадок про ту мазь
не про псоріаз говорю, але як була у дерматолога два роки тому, вона запитала чим я побувала мазати шкіру лиця (зверталась бо подразнення і суха шкіра була). відповіла їй що нічого, але Вітаміниха порадила бетасалік.
вона зразу ж заборонила ним користуватись бо реакції різні і неочікувані. декілька дівчаток під капельницями лежали під впливом тієї мазі (ну ті баби посто багато мазали походу).
краще вже дерматолог, лікар, і власний досвід.
я шось той бетасалік собі запамятала і всьо
Lolka зараз поза форумом  
Старий 16.03.2013, 21:35 #2162611   #12
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

Цитата:
Допис від Lolka Переглянути допис
але Вітаміниха порадила бетасалік.
надавай вітамінисі по губах за поради

але сам бетасалік не такий страшний, як тебе лякала лікарка. ну таких побічних ефектів вона не передбачає
riznyk зараз поза форумом  
Старий 26.04.2016, 23:07 #2631939   #13
Visnyk
Учасник
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

10 рооків хвороби і 10 років експериментів з препаратами. На сьогодні вдалось підібрати формулу, яка реально лікує і показує чудові результати. Перевірено на собі. 097 856 82 60, 093 359 04 10 - Григорій
Visnyk зараз поза форумом  
Старий 13.04.2017, 20:56 #2688318   #14
sans1994
Учасник
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

МАЗЬ ПРОТИ ПСОРІАЗУ НА ОСНОВІ СОЛІДОЛУ

Телефон для інформації та замовлень - 063-028-16-43 або https://vk.com/heal_psoriasis

Група: Засіб лікування псоріазу

Лікарська форма: мазь для зовнішнього застосування

Форма випуску: в банках по 100 грам.

Фармакологічна дія: Солідолова мазь — комбінований препарат рослинного походження; надає антисептичну і кератолітичну дію(викликає пом"ягчення і відторгнення зовнішніх шарів шкіри).

Показання: Псоріаз.

Протипоказання: Гіперчутливість.

Побічні дії: Алергічні реакції, фолікуліт.

Спосіб застосування та дози: Зовнішньо, втирають у вогнища ураження (у напрямку росту волосся) 1-2 рази на день. На лікті і гомілки після втирання накладають вощений папір. 1 раз на 2-3 дні хворий приймає ванну або душ з милом.

Особливі вказівки: При появі фолікулітів втирання припиняють на 7-10 днів і приймають ванни з милом.

Умови та термін зберігання: В прохолодному місці. Уникати довготривалого попадання сонячних променів. Термін придатності - 4 роки.

Переваги:
- Не викликає привикання.
- Не викликає навантажень на печінку і нирки.
- Не порушує гормональний фон.
- Не провокує атрофію шкірного покрову навіть при довготривалому використанні.
- Універсальність ─ ефективні при появі папул на руках, на тілі, проти псоріазу нігтів.
- Сумісна з іншими медичними препаратами, включно з гормональними мазями.
- Можна використовувати для профілактики.
- З побічних проявів можлива тільки індивидуальна непереносимість компонентів лікарства. Ймовірність розвитку інших ускладнень виключена.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Мазь виготовляється спеціалістами з медичною освітою в стерильних умовах за особливою старовинною австрійською рецептурою.

НЕ ПРОБУЙТЕ ВІДТВОРИТИ ПРЕПАРАТ В ДОМАШНІХ УМОВАХ. ЦЕ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ"Я.
sans1994 зараз поза форумом  
Старий 16.06.2017, 08:01 #2696439   #15
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

хороша мазь - Магніпсор. Мазатись треба довго, ефект проявляється нескоро - через тижня 2-3, але результати будуть довготривалими. Там є кілька різновидів тієї мазі - базова, Цитопсор і решта. Мені помогла базова, в той час як інші давали нульовий ефект.

На рахунок штатних дерматологів на тріпдачі - ходив туди - толку мало. Останній раз порадила там лікарка якусь новомодну мазюку за 200 з лишком грн. Виявилось - що по суті розводняк. Мастився цілий місяць - ефект цілком нульовий.

Раджу регулярно користуватись дьогтьовим милом. Правда сушить шкіру. Ну і головне - цінувати своє тіло і організм - не жерти всяку фігню, а максимально - необроблені хімією продукти, тобто макисмально в природньому вигляді - свіжі овочі, фрукти, каші. Не пити всякої фігні - колу, мальовані води - чисту воду лише (ну там чаї звичайно можна).

Зрештою, болячка вельми індивідуальна.
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yura15 (16.06.2017)
Старий 18.09.2017, 10:01 #2706681   #16
Nata77
Учасник
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

Лікування псоріазу процес тривалий. Мені допомагає сонце і дієта. Коли псоріаз загострюється користуюсь натуральними засобами. Серед багатьох, які я спробувала найбільш ефективними є крем psoeasy . Супер зручний, користуюсь зранку після прийняття душу і ввечері, для профілактики можна використовувати раз на день.
Nata77 зараз поза форумом  
Старий 25.11.2017, 16:11 #2713565   #17
Darynavi
Учасник
 
Аватар для Darynavi
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

Я в себе лікувала псоріаз настоянеою чемериці. Можете почитати про неї http://www.eurolab.ua/medicine/drugs/469/. Вона допомагає від багатьох шкіряних захворювань
Darynavi зараз поза форумом  
Старий 05.01.2018, 15:48 #2717222   #18
Lolk
Banned
Типово Відповідь: Де можна підлікувати псоріаз?

Знакомой прописывали мази, но толку не было, пошла к гомеопату, ей прописали курс лечения(разными таблетками), строгая диета плюс Омега-3(вот такой фирмы http://solgar.ua/product.html?produc...-mg-epk-ta-dgk ) принимать с начала и до конца лечения. У неё это было на начальной стадии, поэтому удалось убрать пятнышки полностью. Но нет гарантии, что навсегда. Но пока что не возвращалась эта гадость.
Lolk зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:35.