Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво

Мистецтво Балачки про літературу, музику, кіно, відео, фото та іншу творчість.


Розуміння англійською музики та фільмів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.12.2010, 07:49 #1517995   #1
BaRnee
 
Аватар для BaRnee
Типово Розуміння англійською музики та фільмів

А Ви розумієте пісні англійської? А фільми коли дивитесь в оригіналі?
Чи встигаєте вловлювати і перекладати в голові?
А то почав замічати, що рідко коли розумію англійські пісні, в більшості просто слухаю, бо звучання подобається.
Поділіться як у Вас.
BaRnee зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2010, 08:30 #1518012   #2
necromant
Banned
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

якщо хочеш розуміти фільми англійською найкраще підключати субтитри тією ж мовою якою фільм дивишся
necromant зараз поза форумом  
Подякували 2:
Adriano_Chelentano (03.01.2011), cheesy (22.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2010, 08:43 #1518024   #3
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Цитата:
Допис від BaRnee Переглянути допис
А Ви розумієте пісні англійської? А фільми коли дивитесь в оригіналі?
Чи встигаєте вловлювати і перекладати в голові?
А то почав замічати, що рідко коли розумію англійські пісні, в більшості просто слухаю, бо звучання подобається.
Поділіться як у Вас.
В піснях аналогічно не вслухаюся в слова.
В фільмах інакше, фільми на англійській дивлюся уважно і тому нормально розумію.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2010, 16:18 #1524270   #4
LeO
 
Аватар для LeO
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Навіть якщо "так собі" знаєш англійську мову - все одно фільм можна подивитись і зрозуміти про що він... жести, міміка , загальні фрази, вирази обличчя ітд це все допомагає в загальному "зрозумінні".
а щодо пісень тут складніше - тут не говорять а співають + швидкість може бути занадто велика щоб вловити суть- в такому випадку - шукаєш текст і слухаєш
LeO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (29.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2010, 17:23 #1524325   #5
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Музику - безпроблем, завжди в зміст всуховуюся. Якось навіть нецікаво щоб я її нерозумів Тай там така кількість слів юзається що неважко розуміти. А от хауса в оригіналі важкувато дивитися. Американські комедії - взагалі що на українській
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2010, 18:17 #1524372   #6
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Десь чув що є курси англыйської спрямовані в цьому напрямку! Я б записався, зараз переважно все з сабами дивлюсь, а хотілосяб взагалі в оригіналі, пісні то окрема тема, сам ніколи не вдумувався, аж поки не почав тексти скачувати, більшість пісень має дуже класний зміст, порівнювати з нашою попсовою естрадою де пісня з 3 слів не буду .
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2010, 20:14 #1524528   #7
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

практично все розумію..
а пару слів які пропускаю догадуюся по ходу тексту.
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2011, 22:39 #1541641   #8
Katrine24
 
Аватар для Katrine24
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

на жаль, поки що ні
Але на цей рік поставила собі за мету навчитися. Сподіваюся, вийде
Katrine24 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2011, 22:47 #1541645   #9
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

за рік?
врятлі...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2011, 15:03 #1541897   #10
Katrine24
 
Аватар для Katrine24
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
за рік?
врятлі...
Я про те, що наразі можу тільки читати по-англійськи. Ось із розумінням "живої" мови не гладко(
Тому маю на увазі що сподіваюсяза рік підтягнути, щоб бодай половину з того що говориться розуміти...
Katrine24 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2011, 15:13 #1541902   #11
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Іноземні гурти слухаю тільки із-за музики...На текст не звертаю увагу. Тіпа нецікавить
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2011, 00:43 #1542236   #12
Лапуля
 
Аватар для Лапуля
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Пісні англійською мовою розумію без проблем, за вийнятком деяких репових речитативів...Мені здається, що коли розумієш слова пісні, то слухаючи її, налаштовуєшся емоційно на певний настрій! Фільми англійською люблю. Пам'ятаю, як колись підсіла на серіал "Friends"!!! Останнім часом фільми в оригіналі дивлюсь рідко...все часу не вистачає...виручає деколи "English Club-TV".
Лапуля зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2011, 10:14 #1542337   #13
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Я от зараз качаю американський серіал Вероніка Марс/Veronica Mars з доріжкою в оригіналі. Подумав, що треба підключити російські субтитри, а потім передумав і підключив англійські. Розумію десь 80 %, подивився дві серії, далі думаю буде легше. Цікавий серіал і серій там дофіга.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2011, 23:50 #1556976   #14
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Прекрасно розумію фільми англійською, хоч мову і вчу всього лише кілька років. Навіть думаю на англійській. Справа в тім, щоб навчитися абстрагуватися від мови. В мене всі інтерфейси на англійській, фільми заставляю себе дивитися лише на англійській, так як субтитри відволікають від сприйняття змісту. Багато дивлюся подкастів та туторіалів, та читаю книги на англійській, також особливо цікаві лекції Масачусетського Технологічного Інституту http://ocw.mit.edu/index.htm
Ну і звичайно електронний словник під рукою, коли обдумано сприймаєш матеріали, появляється багато невідомих слів. Якщо користуватися англійськими тлумачними словниками, де також є багато синонімів, то сприймаєш дуже багато іноземного матеріалу, який з часом починаєш розуміти як і рідну українську. Це щось схоже на те як ми всі вчили російську мову лише спостерігаючи її по телебаченні.
Головна проблема - це заставити себе працювати в дискомфортних умовах.
STRIDER зараз поза форумом  
Подякували 2:
hunter07 (23.02.2016), Romko_7 (30.08.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 23:47 #1559231   #15
joing92
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Спокійно розумію фільми на англ. тільки з субтитрами.
З музикою аналогічна справа - з попереднім одноразовим переглядом слів все потім прекрасно розумію.
joing92 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2011, 05:34 #1584822   #16
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Нема нічого кращого за фільми і книжки на мові оригіналу)) звичайно, що бувають дуже якісні переклади, однак не то воно, не то!
на рахунок музики...вважаю, що розуміння слів також важливе, бо вони підсилюють музику і надають їй особливого значення, звичайно якшо це якісна музика лірику не пишуть, шоб її ігнорували ;Р
Sha зараз поза форумом  
Подякували 3:
DezDemon (27.09.2011), STRIDER (12.01.2013), sykalubov (13.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2011, 09:34 #1692316   #17
Andy777G
 
Аватар для Andy777G
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Люди, а підскажіть будь ласка канали, де йдуть хороші фільми або передачі (наприклад природничі чи наукові) по кабельному. Назви. Дякую.

Мається на увазі англ. або німецькою.
Andy777G зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2011, 08:38 #1753352   #18
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Порадбте будь-ласка хороший фільм на англійській мові. Щоб можна було трохи підтягнути мову. А найкраще ссилку дайте! Буду дуже вдячний.
Як я зрозумів то найкраще дивитись коли з низу субтитри на англ мові.? Чи краще шоб були на рус чи укр.?
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2011, 09:09 #1753388   #19
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Порадбте будь-ласка хороший фільм на англійській мові. Щоб можна було трохи підтягнути мову. А найкраще ссилку дайте! Буду дуже вдячний.
Як я зрозумів то найкраще дивитись коли з низу субтитри на англ мові.? Чи краще шоб були на рус чи укр.?
Фільми можна дивитись будь-які, трейлери, мультфільми, в тому числі серіали, бо в них в кожній серії може бути лексика стосовно сюжету серії: Друзі, Альф, Lie to me... головне, щоб були субтитри під них, більшість яких качається з сайтів по субтитрах. Якщо початковий рівень, варто дивитись і англійські субтитри, і українські потім у повторі, щоб добре розуміти. Для вищого рівня досить лише англійських.
sets зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ANRY (27.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2012, 00:40 #1987270   #20
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Розуміння англійською музики та фільмів

На рахунок пісень на англійській мові, буде залежати наскільки складна лірика і на скільки зрозуміла вимова. Дещо можна зрозуміти зі слуху, а дещо варто найти в інтернеті і прочитати, якщо пісня подобається. Так і цікавіше, на мою думку. Є купа пісень в яких вимова не зрозумілі навіть для тих кому англійська є рідною.
Приклад: Jimi Hendrix Purple Haze - 'Scuse me while I kiss this guy чи 'Scuse me while I kiss the sky

Для початківців, англійські фільми варта з дивитися з англійськими субтитрами, допускати що за один раз можливо все не буде зрозуміло - нові слова, ідіоматичні вислови, вимова, тощо, тай коли аж занадто старатися зрозуміти діалог, можна мало що зрозуміти з змісту фільму. Та й додам що гарні фільми варта подивитися більше ніж один раз. А деякі фільми варта дивитися кожних пару років.

Востаннє редагував ats295: 12.07.2012 о 04:47.
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:06.