Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Розміри штрафів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.01.2018, 15:14 #2716843   #21
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Ну от втіль будь-ласка інфраструктуру (принаймі магістралі на основні напрямки щоб не ішли через села) і стисни Україну до рівня якої небуть Чехії чи Болгарії, які по розміру як 2 наші області і їх навтіь на 50 можна переїхати за пару годин з кінця в кінець - і став обмеження.
Як мені не треба буде тирличити селами тисячу км - я не проти в самому селі і 50 їздити.

Додано через 3 хвилини
Але ж то, ***, треба щось робити. А тут просто закончик написати і розказувати пенсіонерам про турботу і єврореформи.

Додано через 2 хвилини
І головне, я думаю, що безпека після цього обмеження лише впаде. бо різко зросте кількість обгонів тими, хто хер ложив і на 60, і так само на 50 положить.

Востаннє редагував switch: 02.01.2018 о 15:14. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (02.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2018, 18:07 #2716861   #22
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну от втіль будь-ласка інфраструктуру (принаймі магістралі на основні напрямки щоб не ішли через села) і стисни Україну до рівня якої небуть Чехії чи Болгарії, які по розміру як 2 наші області і їх навтіь на 50 можна переїхати за пару годин з кінця в кінець - і став обмеження.
Як мені не треба буде тирличити селами тисячу км - я не проти в самому селі і 50 їздити.

Додано через 3 хвилини
Але ж то, ***, треба щось робити. А тут просто закончик написати і розказувати пенсіонерам про турботу і єврореформи.

Додано через 2 хвилини
І головне, я думаю, що безпека після цього обмеження лише впаде. бо різко зросте кількість обгонів тими, хто хер ложив і на 60, і так само на 50 положить.
Вже про інфраструктуру пятий раз говорим, інфраструктура звичайно має бути, і траси і платні траси і тд. Але вже 10 раз приведу приклад Італії, там трас не багато, і майже всі платні, міжміські всі дороги вузькі і дуже хвилясті, бо так історично склалось шо обминали приватні землі.
Швидкість в місті 50, стоїть купа оранжевих будочок в яких може бути камера а може і ні. Поліція час від часу змінює камери і переносить їх з одної будочки в іншу Всі хто "не знав" платять штраф.

Також коли жив в NYC то біля брайтона на зїзді з траси поставили камеру, за один день там назбирали >$300K штрафів.

Я веду до того що розмітка це дуже важливо, обїздні дороги і багатополосні траси це дуже зручно, але їх відсутність не є причиною того що треба їздити пяним і перевищувати швидкість на 50км год. Тому саме до цих штрафіф я ставлюсь позитивно.

+ майже всюди в світі їздять по дорогах з нормальної розміткою 50, а там де розмітки нема то логічно було б навіть менше їхати, бо при поганій розмітці ймовірність якоїсь несподіванки чи аварійної ситуації зростає в рази, а ти чогось вважаєш шо треба далі дозводяти їхати 60+20.

Ну і на рахунок тих шо ложили на 60 і положать на 50 - так почекай, дозволили вже знов відеофіксацію, і з нашими водіями які через день збивають когось на пішоходному - гроші на покриття камерами назбирається дуже швидко. Ну і рівнятись треба не на самих відморожених, пра? Навіть якщо їх досить багато. Погодься що якщо рівнятись на них то треба ще взяти і збільшити ліміт з 60+20 до 70+30, а пішоходам взагалі заборонити підходити до зебри якшо вони бачать в полі зору машину

Востаннє редагував vanco2: 02.01.2018 о 18:16.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 4:
Minato (02.01.2018), Romko_7 (02.01.2018), Trump (03.01.2018), Yarkop (03.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2018, 19:23 #2716871   #23
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Гляньте на це янголятко - так мило....
колись я тобі розповім, що я маю на увазі про розмітку і знаки, бо вже 100 раз тобі казали, що від українських реалій ти далекий.
але не сьогодні. краще кіно якесь гляну - не маю настрою.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2018, 19:56 #2716875   #24
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
так почекай, дозволили вже знов відеофіксацію
дозволити то дозволили.але ж знов будуть оскарження ,типу -та ваша камера не мою машину зфоткала.
та і в поліції зараз просто немає чим відеофіксувати.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2018, 20:05 #2716876   #25
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
дозволити то дозволили.але ж знов будуть оскарження ,типу -та ваша камера не мою машину зфоткала.
та і в поліції зараз просто немає чим відеофіксувати.
Ну не всьо відразу, і оскарження це ок, якщо дійсно машина не твоя. В нас був випадок колись що прислали фотку з ланосом, на якому був номер з старої нашої машини. Тобто всі данні машини яка давно продана і то був не ланос а на фотці ланос з тим номером який перевищує швидкість.
Ну я то заніс в даї вони подивились і скасували постанову про штраф. Буває.
І так всякі гаглі індивіди теж будуть пробувати оскаржувати навіть дійсні порушення і може навіть комусть вдастся і шо? Так пару раз оскаржить і та тяганини швидко надоїсть, найняти адвоката шоб за тебе ходив оскаржував - буде дорожче ніж штраф. Так шо систематичні оскаржувальники думаю швидко змучаться.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Гляньте на це янголятко - так мило....
колись я тобі розповім, що я маю на увазі про розмітку і знаки, бо вже 100 раз тобі казали, що від українських реалій ти далекий.
але не сьогодні. краще кіно якесь гляну - не маю настрою.
Чувак, я в українських реаліях прокатався десь меншу половину свого стажу водійського, тому я в курсі реалій, розмітки, знаків в кущах і тд. І шо? це якось може бути оправданням чи причиною їхати швидко в міській зоні і наражати на небезпеку себе, пішоходів і інших водіїв?

Та навіть якщо якийсь скажений летить по селі 100+ то йому простіше розминутись з тобою чи обїхати тебе якщо ти їдеш повільніше.

Та навіть при аварії змменшення швидкості на тих же 10км/год дуже часто рятує життя.

Востаннє редагував vanco2: 02.01.2018 о 20:06. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2018, 20:36 #2716884   #26
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

А чого ти зразу про міську зону?
Я вже казав - по Тарнавського ганяти 80 і більше - це бути повним відморозком.
Але, мова іде також і про села.
Творці цього мудакізму теж акцентують тільки на містах і піпл хаває. Але ніхто не думає, що в нас всі траси йдуть селами, що знаки початку населеного пункту стоять за пару км до забудови, а то і взагалі від тої забудови - одна автобусна зупинка.
А про розмітку - то це коли через відсутність мізків в когось малюють сплошні по пару кілометрів, або знаки заборони обгону ставлять з такими ж табличками, тим самим ставлячи тебе в умови або плетись за камазом який 40 ледве їде, або порушуй... Хоч якщо включити функцію мислення, то є достатньо місць, де дорожні умови дозволяють безпечно виконати обгін.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2018, 21:49 #2716891   #27
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А чого ти зразу про міську зону?
Я вже казав - по Тарнавського ганяти 80 і більше - це бути повним відморозком.
Але, мова іде також і про села.
Творці цього мудакізму теж акцентують тільки на містах і піпл хаває. Але ніхто не думає, що в нас всі траси йдуть селами, що знаки початку населеного пункту стоять за пару км до забудови, а то і взагалі від тої забудови - одна автобусна зупинка.
А про розмітку - то це коли через відсутність мізків в когось малюють сплошні по пару кілометрів, або знаки заборони обгону ставлять з такими ж табличками, тим самим ставлячи тебе в умови або плетись за камазом який 40 ледве їде, або порушуй... Хоч якщо включити функцію мислення, то є достатньо місць, де дорожні умови дозволяють безпечно виконати обгін.
Чувак, ну спрошна розмітка по пару кілометрів є в усіх країнах, особливо коли не траса а дорога через населений пункт, або там де гориста місцевість і ти постійно їдеш з горбка або під горбок, або в тій же Італії де поворот за поворотом і ти просто не можеш бачити більше кількасот метрів вперед.
А ше сплошну малюють по рівних дорогах там де багато поворотів, зїздів/виїздів з дороги.

І так, в цивілізованих країнах якшо на такій дорозі ти став за якимось тошнотіком ти за ним можеш плестись годину, і збирається змійка машин ззаді і нічо, всі їдуть і ніхто на зустрічку не летить, не сигналить не потерпає від нервових тіків, бо всі розуміють шо обгон тут не дозволений і фізично небезпечний, і їдуть так, а хто не розуміє то платить пару раз штраф, набирає пойнтів і позбувається прав і на наступний раз розуміння приходить, як не через мислення то через дороге покарання.

На рахунок дорожніх умов - я катався як жив в Україні часто по трасі Тернопіль-Львів, і вот я не можу пригадати де б там був кучсок траси де б була суцільна розмітка намальована де її б не треба було, а скільки разів на мене або з горки або з закритого повороту вилітав якийсь рагуль, напевно теж думав шо дорожні умови дозволяють. А потім дивишся статистику з голандії, де всі їдуть 50 в місті І СЛЕЛІ, і де ніхто не сперечається з розміткою бо дорожні умови дозволяють, і розумієш чого в нас кількість смертей за рік в аваріях вимірюється в тисячах, а там в десятках.

Востаннє редагував vanco2: 02.01.2018 о 21:54.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2018, 22:19 #2716892   #28
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Ну слухай, ти вже не рахуйте мене геть зовсім дебілом, гаразд? ))
Я взагалі достатньо обережно вожу і ніколи не йду на обгін де дорога не проглядається на достатню відстань чи на перехрестях або переходах.
Але вибач мені - є розмітка 1.1, є 1.5. А є ще 1.1 з правого боку якої нанесена 1.5. так от таку розмітку у нас побачити - за щастя. Ясно що перед поворотом чи в кінці підйому обганяти не можна, але коли ти проходиш поворот чи виїжаєш на верх підйому - ти бачиш дорогу прекрасно. Але зустрічні тепер ні. І от замість намалювати пунктир справа і дати змогу тобі обігнати того камаза - якийсь мудак намалював просто сплошну, ну бо зустрічним ж не можна...
Розумієш приблизно про що я?
І от на тій же звивистій дорозі може бути десяток місць, де ти можеш без проблем обігнати, але ти порушиш, бо там - сплошна.

Додано через 3 хвилини
І до речі описаних місць на тернопіль-львів вистачає. Раз і на штраф попали, коли виїхавши на підйом і побачивши чисту зустрічку -пішли на обгін, а там дайці в засаді...

Додано через 4 хвилини
Я про це. На рахунок нлмерації - помилився: 1.11

Востаннє редагував switch: 02.01.2018 о 22:19. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2018, 22:27 #2716902   #29
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Розміри штрафів

отакої розмітки по типу як згадана 1.11 багато на львівській обїздній ,
але вона там в закінченні зони обгону на зустрічній нанесена у вигляді стрілок як тут 1.19-
досить інформативна розмітка,більш помітна аніж просто пунктир.
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (02.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2018, 22:27 #2716903   #30
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата Розумієш приблизно про що я?
Так розумію, але наразі це гіпотетична претензія, можеш конкретні приклади? Бо я не пригадую таких, і розмітка 1.11 на тій же трасі львів-тернопіль є багато де. Там де дорога не дозволяє є 1.11 багато де.

+ На тій же трасі там де горби часто є така штуку як 3 лінії, тобто одна лінія в одну сторону і 2 в іншу, потім 2 зходяться в одну, а зявляється 2 на зустрічці. Це все для того щоб на тих горбах можна було обганяти. Ну і обмеження там не 50, і є купа сіл попри трасу через які траса не проходить а проходить збоку, і там є просто автобусна а обмеження нема. А обмеження є тільки в самих селах.

Єдина валідна претензія - це то шо буває дійсно знак початку села ставлять по адміністративному кордоні села де ще хат може не бути, як і тротуару. Але знов таки, це формальне визначення де ставити, якщо не прописати того формально - то де тоді ставити? Хто то має визначати і тд? + треба також взяти до уваги що ти маєш побачити знак, потім почати зменшувати швидкість з ~90 до ~50 - на це треба час і відстань, якраз кілометр півтора десь

Востаннє редагував vanco2: 02.01.2018 о 22:33.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 13:09 #2716930   #31
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так розумію, але наразі це гіпотетична претензія, можеш конкретні приклади? Бо я не пригадую таких, і розмітка 1.11 на тій же трасі львів-тернопіль є багато де. Там де дорога не дозволяє є 1.11 багато де.
ок, я тобі покажу, але на прикладі кровінки. я там кожен поворот знаю, а по львівській трасі я їзжу пару раз в рік, і то не за кермом переважно.
зато ще не так давно я дуже часто мотався в відрядження в сторону кіровограда - ану покажи мені на хмельниччині де небуть таку розмітку? поворотів там - ну сам знаєш, таке враження що як воли п'яних чумаків колись везли з криму додому - так потім трасу і проклали те саме траса київ-чоп через карпати - ніде в поворотах ніхто не удосужився намалювати 1.11, хоч поворотім там - валом і в частині з них обігнати можливість таки є.
На рахунок львівської обїздної - то так, згідний. Оцей кусочок десь від Рівного(до Рівного - 4-рядка) - до Львова дійсно в поворотах така розмітка є. Вже після Львова далі в бік Чопа - нема. Хіба може де перед самим Чопом, не знаю.
В бік Франика - теж ніде нема (ну там правда взагалі вже розмітки нема). В бік Чернівців - нема. Ітого - ну може на новій трасі на Львів її намалювали і на згаданій ділянці Київ-Чоп...

Додано через 14 хвилин
давай покажу по кровінці. я не буду багато писати, бо і так пів робочого дня провозився з машиною (невеличкий потоп в салоні стався).
от тобі локація 1: заборона обгону, раніше можна було вважати, що він діє до залізничного моста, по ідеї - там грунтовка виходить з лісу, тепер там табличка "3 км", тобто рахуй до кінця села. ну ясно, тут 2 закриті повороти, обганяти там при тверезому глузді не можна - коню ясно. Але, проїжаєм 300 метрів і бачим чудову перспективу: локація 2.
поясни мені - нахера тут заборонений обгін?
Вернемся трошки назад: локація 3 і через 100 метрів прекрасний обзор: локація 4, тим не менше - обганяти нізя.
вернемся ще чуть назад: локація 5, ясно, тут перелом рельєфа, видимості нема, але метрів 100 проїдем далі... а там теж сплошна до самого кінця села : локація 6
можу безліч таких місць показати. це дуже типова ілюстрація, повір.

Додано через 4 хвилини
І ще одну локацію тобі покажу за межами населеного пункту, щоб ти зараз не спер на те, що мовляв кровінка, село, люди ходять, то й нехер там обганяти. Оце тобі траса. Це початок спуску. зустрічні відповідно ідуть на підйом, в них дійсно обмежена видимість, і для них намальована сплошна. Но я то бачу дорогу прекрасно - де розмітка 1.11?

Додано через 10 хвилин
тепер розповім в що виливається такі наші дорожні умови на практиці. їду я з тернополя в.. ну хай чортків. перед дружбівським кільцем я впираюсь в тягучку, яку зібрав якийсь камаз. проїжаєм ми кільце, їдем на підйом. там видимість норм, обганяй не хочу, але - сплошна. і ми чемно повзем 40. Виїжаєм на Дружбу і повзем за ним через всю Дружбу, на спуску в Кровінку починається рятівна 3-рядка, 2 ряда в мою сторону. Всі втискають газ в підлогу, але там тої ділянки кілометр і обігнати камаза встигає тільки половина. А далі подвійна сплошна (до речі теж цікаво який мудак її малював, бо вона взагалі то малюється тільки на 4-рядках і більше), ну і далі кровінка і знову сплошна. До кінця кровінки. І там знову кілометр переривчастої, де би можна було обігнати той довбаний камаз, но... зустрічні ідуть І ти повзеш за ним через теребовлю, через плебанівку, і аж на підйомі плебанівки (там знову 2 ряда вгору буде) може я його обжену, якщо якийсь тошнот не вилізе в лівий ряд і з тяжкими потугами взує того камаза до кінця 2-рядки, а я відповідгно не встигну і буду далі плентатись за ним Нагадаю - догнав я його перед дружбівським кільцем.
потому більшість наших водіїв на розмітку увагу і не звертають.
і це я ще додам, що на власні очі бачив, як на ділянці дороги, де була підступна яма, в якій легко ховається легківка - якийсь мудак намалював переривчасту.
Розумієш абсурд? Це тобто де можна безпечно обігнати дебіли малюють сплошну а де є реально небезпека - може бути і переривчаста. Кому нахер треба така розмітка?
Для українського водія розмітка не більше ніж засіб, який вказує напрямок дороги в умовах поганої видимості. Більшість її тупо ігнорить зараз за умов відсутності даі.

Додано через 5 хвилин
І це я ще не згадав знаки, які вночі на ближньому хер побачиш, бо стоять чуть не на обочині і пофарбовані якоюсь дешевою фарбою яка майже не світиться. Переходи, на яких знак тільки з одного боку стоїть. Неадекватні знаки обмеження швидкості в кущах, як на вїзді в Березовицю...

Познімати нахер всі зайві обмеження, привести в порядок попереджувальні та інформаційні знаки, намалювати ПРАВИЛЬНУ розмітку - оце робота. Але нє, давайте штрафи заженем і 50 зарубаєм. Європа! Нормальок, піпл хаває.

Додано через 27 секунд
Я фсьо сказав )))))))

Востаннє редагував switch: 03.01.2018 о 13:14. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (03.01.2018), leyo (03.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 14:02 #2716940   #32
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Розміри штрафів

vanco2, таку статистику померлих в дтп на самперед продукує наш совєцкий автопром, який розлітається, вази, тази і ланоси в яких банальних подушок безпеки нема, наша "швидка" поміч, наша необізнаність в першій медичній допомозі, далі це алкоголь/наркотики, батя мер/суддя/прокурор. Ось цю статистику збери і побачиш шо обмеження 50 ніпрошо в порівнянні з всім іншим. Про розмітку свіч правильно пише, малювали її ше колись даїшники шоб бабло в кущах косити.
Перед тим як робити зміни в обмеженнях спочатку порядки на дорогах хай наведуть підераси хоча чим я парюсь, я ж взяточник, ше й на бляхах
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 14:09 #2716941   #33
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Народ, Узбагойтесь, прийняли тільки обмеження 50 км/год в населених пунктах. Штрафи ще не збільшили, як і допуск +20 км/год ще не знизили до +10.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
порядки на дорогах хай наведуть підераси
Якби кожен почав з себе, то й порядку було б більше. Які, крім штрафів, в випадку правил дорожнього руху, ти можеш навести методи спонукання громадян до дотримання встановленого порядку? Цукерки чемним роздавати?

Востаннє редагував Hurricane: 03.01.2018 о 14:11. Причина: Пізніше додано
Hurricane зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (03.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 14:35 #2716946   #34
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Блін народ, ну в вас і часу вільного багато. Такі мемуари виписувати... Я читати не встигаю, не те що писати.

По темі, там десь вище писав колібрікус, поки нема інфраструктури, закритий обгін і алкоголь табу, все інше по ситуації.
На рахунок штрафів, проблема не в розмірі, а в тому що ніхто не платить їх. Мене колись і 200 грн на каву дайцам нормально " усмиряли", а зараз...
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 14:40 #2716947   #35
goldmans
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Відносно "вживання" за кермом:

У Каліфорнії утворилися довжелезні черги за марихуаною, яку узаконили з 1 січня

http://expres.ua/news/2018/01/03/279...nyly-1-sichnya
goldmans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 14:48 #2716948   #36
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Якби кожен почав з себе, то й порядку було б більше. Які, крім штрафів, в випадку правил дорожнього руху, ти можеш навести методи спонукання громадян до дотримання встановленого порядку? Цукерки чемним роздавати?
Щоб громадяни дотримувались встановлених порядків треба щоб вони побачили що за недотримання карають, пяних суддів за кермом саджають, мажорів які збивають на переходах-саджають і тд і люди зрозуміють що так не можна, а те що зараз в нас є то пародія, закони для бідних?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 15:02 #2716951   #37
PavloR
Учасник
 
Аватар для PavloR
Типово Відповідь: Розміри штрафів

мудаки недойобані, як то я вчив ПДР та за кермом років надцять, а навіть гугл не каже мені, що таке "закритий обгін".
Може використовуйте вірне означиння явища, педорасти?
PavloR зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
BIMMER (05.01.2018), Hurricane (03.01.2018), zumnuj (03.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 15:13 #2716952   #38
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від PavloR Переглянути допис
мудаки недойобані, як то я вчив ПДР та за кермом років надцять
Ти звідки вилізло, нещастя? "За кермом років надцять" на фірі?
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 15:27 #2716956   #39
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Ти звідки вилізло, нещастя? "За кермом років надцять" на фірі?
Канікули в нього, уроків не треба вчити, в "ікспердів" вільний час з'явився, щоб "снізойті" до нашої суперечки і дати нам пораду.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 15:31 #2716957   #40
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
vanco2, таку статистику померлих в дтп на самперед продукує наш совєцкий автопром, який розлітається, вази, тази і ланоси в яких банальних подушок безпеки нема, наша "швидка" поміч, наша необізнаність в першій медичній допомозі, далі це алкоголь/наркотики, батя мер/суддя/прокурор. Ось цю статистику збери і побачиш шо обмеження 50 ніпрошо в порівнянні з всім іншим. Про розмітку свіч правильно пише, малювали її ше колись даїшники шоб бабло в кущах косити.
Перед тим як робити зміни в обмеженнях спочатку порядки на дорогах хай наведуть підераси хоча чим я парюсь, я ж взяточник, ше й на бляхах
Частково погоджуюсь, але з другої сторони взяти той же пасок безпеки,він є і в ланосах з жигулями, але ним зараз непристібається ніхто так само як і водії дорогих іномарок, на нього всім насрати,в нашому суспільстві це вважається диким...
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:48.