Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


мистецтво реклами

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.11.2007, 10:31 #462244   #81
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Wink Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Fibre Переглянути допис
saymon, всё так, всё так.

Вообщем, тема себя изжила, дальше будут пустопорожние полудилетантские разговоры. Рад был познакомиться с hunter07 и Elizabeth. Всем привет.
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 10:36 #462249   #82
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Типово Відповідь: мистецтво реклами

цікаво-цікаво-цікаво))))))))))))))))))))
скільки людей - стільки теорій))) і всі проявили себе і свої знання з кращого боку)) дякую!)) а тепер....
знатоки, ПРОПОНУЮ!))
допоможіть скласти PR-кампанію нового громадського руху!)) доведіть свою майстерність
щоб з позитивом і намайбутнє)))
проект буде оцінений, а учасник буде нагороджений!))))

вся інфо тут: http://dumai.org.ua/
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 10:41 #462253   #83
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата Наша цель

Главная цель образования и деятельности общественного объединения «ДУМАЙ!» - создание для Украины и ее граждан позитивных среднесрочных перспектив путем реформирование власти в стране, переориентации руководящих институций Украины с интересов собственно власти (как это существует сегодня) на интересы граждан и страны в целом, помощь в построении партнерских отношений между гражданами и властью.
ггг розумний рекламіст ніколи не буде рекламувати товар, який з самого початку нереально продати
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 10:43 #462255   #84
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
хто в Україні основна цільова аудиторія для пральних машинок? жінки у віці від 25 до 55 років. на неї і повинні орієнтуватись розробники реклами Аквалтіса. скажи мені, чи вважливо їм красочні фантазії на морську тему? це більше зацікавитть їх дітей, віку того хлопчика, який є головним героєм ролика.
мені безконечно жаль вас розчарувати...але,насправді жінки - емоційні створіння і дуже люблять красу, у всьому))) навіть в простих, на перший погляд речах!)))))та і не тільки жінки)))
за вашою теорією усі люди, крім дітей, черстві, не здатні милуватися красою?
а вік 25-55 це найкращий вік для пізнання прекрасного, ви ж філософ!
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 10:51 #462260   #85
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Elizabeth Переглянути допис
мені безконечно жаль вас розчарувати...але,насправді жінки - емоційні створіння і дуже люблять красу, у всьому))) навіть в простих, на перший погляд речах!)))))та і не тільки жінки)))
за вашою теорією усі люди, крім дітей, черстві, не здатні милуватися красою?
а вік 25-55 це найкращий вік для пізнання прекрасного, ви ж філософ!
дорога Елазбет. дуже не хочеться Вам цього казати, але - бугагага жінки люблять красиве, так, але для більшості українських жінок красиве - це сірі шорти в клєточку
про черствість дорослих - це не моя теорія. і не теорія вгазалі. після формування особистості (дорослішання) людська психіка вже не так гостро сприймає емоції - "черствіє". звідси і з2являються адреналінові наркомани, котрі прагнуть все готсріших відчуттів, стрибають з банджі, бо звичайна реклама пралки їх вже не вражає
і тільки діти піддаються міфотворчим творінням рекламістів. діти - взагалі ідеальна аудиторія для реклами - вони багато чого сприямають за чисту монету, якнайкраще піддаються навіюванню. недаремно в багатьох країнах заборонено в рекламі звертатись до дітей.
а вік 25 - 55 років - це самий прагматичний період в людському житті. тут діють здоровий розрахунок, економія і вигода. тіль до 20 і після 60 в житті людини присутні лірика, романтизм і рожеві сопельки. діти і пенсіонери - от та категорія, котру можна "купити" кольоровими картинками і незабутніми враженнями.

Востаннє редагував сім самураїв: 02.11.2007 о 10:54.
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 11:11 #462284   #86
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Wink Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
дорога Елазбет. дуже не хочеться Вам цього казати, але - бугагага жінки люблять красиве, так, але для більшості українських жінок красиве - це сірі шорти в клєточку
про черствість дорослих - це не моя теорія. і не теорія вгазалі. після формування особистості (дорослішання) людська психіка вже не так гостро сприймає емоції - "черствіє". звідси і з2являються адреналінові наркомани, котрі прагнуть все готсріших відчуттів, стрибають з банджі, бо звичайна реклама пралки їх вже не вражає
і тільки діти піддаються міфотворчим творінням рекламістів. діти - взагалі ідеальна аудиторія для реклами - вони багато чого сприямають за чисту монету, якнайкраще піддаються навіюванню. недаремно в багатьох країнах заборонено в рекламі звертатись до дітей.
якщо українською, то Елізабет
відкіля таке знання - для більшості укр жінок?))) ви давно бували в клубах, на вечірках чи просто у центрі? а взагалі, ви звідки?
теперішні дівчата (навіть деякі тернопільські) мають смак)
Щодо українських жінок, то ви помиляєтесь...приведу приклад, можливо зрозумілим буде для вас:
за останні роки, якби не було скрутно, і якби наші люди не віддавали перевагу практичному танку (на наших -то дорогах), а не вишуканому крайслеру... то Тернопіль і Україна загалом, погрязла в багнюці доріг, бо для танку- всерівно...
але ж чи не диво, що в Україні повно бентлі і майбахів?
щодо жінок, то збільшилась кількість бажаючих вдягатись від кутюр))) чи не говорить це про прагнення до краси?)))
думаю, ви таким не цікавились, але повірте мені, як майбутньому фахівцю з цього питання))

а можливо, ви просто не зустріли ще жінку, яка б вам відкрила очі на красу, і показала, що не все так "сіро" як ви собі уявляєте))

Востаннє редагував Elizabeth: 02.11.2007 о 11:19.
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 11:13 #462286   #87
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: мистецтво реклами

не штори а шорти...
пів тернополя дівок в холодну осінь ходить в "сімейних трусах"
Black-Raven зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 11:20 #462293   #88
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Wink Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Black-Raven Переглянути допис
не штори а шорти...
пів тернополя дівок в холодну осінь ходить в "сімейних трусах"
сорі))))))))))))
і спасибі!)))))))))))
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 11:24 #462296   #89
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Elizabeth Переглянути допис
якщо українською, то Елізабет
відкіля таке знання - для більшості укр жінок?))) ви давно бували в клубах, на вечірках чи просто у центрі? а взагалі, ви звідки?
теперішні дівчата (навіть тернопільські) мають смак, і сумніваюсь, що у них на кухні висять саме такі штори, як ви назвали.
Елізабет, то очепятка, соррі. але, якщо вже бути таким буквоїдом, то я написав шорти а не штори.
читайте уважніше пости опонентів -
буде менше для спору аргументів


Цитата за останні роки, якби не було скрутно, і якби наші люди не віддавали перевагу практичному танку (на наших -то дорогах), а не вишуканому крайслеру... то Тернопіль і Україна загалом, погрязла в багнюці доріг, бо для танку- всерівно...
але ж чи не диво, що в Україні повно бентлі і майбахів?
аж ніяк не дивно. бо в Україні багато людей з високим достатком і низьким рівнем культури і естетики. Майбах - моветон. як малиновий піджак і золота цепура. в світі є дофіга дійсно красивих машин, але чомусь прктично кожен нвоспечений мільйонер їздить або на Тойота Прадо або на лєксусі. а мульти - на майбахах. дешеві панти на дорогих машинах. про яку красу ви говорите?

Цитата щодо жінок, то збільшилась кількість бажаючих вдягатись від кутюр))) думаю, ви таким не цікавились, але повірте мені, як майбутньому фахівцю з цього питання))
ну так йопті звичайно що збільшилась. не пасує жінці вдягатись на базарі, коли її чоловік їздить на Лєксусі зустрічне питання - а це бажання вдягатись від кутюк співпадає з розумінням і відчуттям стилю і естетики одягу? ні! і ще раз ні!

Цитата а можливо, ви просто не зустріли ще жінку, яка б вам відкрила очі на красу, і показала, що не все так "сіро" як ви собі уявляєте))
звідки ви взяли, що я бачу світ сірим? я - якраз та "дитина", на котру спрямована вся реклама в тілівізорі. і я бачу всі фарби цього світу.
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 11:43 #462310   #90
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Wink Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
Елізабет, то очепятка, соррі. але, якщо вже бути таким буквоїдом, то я написав шорти а не штори.
читайте уважніше пости опонентів -
буде менше для спору аргументів
аж ніяк не дивно. бо в Україні багато людей з високим достатком і низьким рівнем культури і естетики. Майбах - моветон. як малиновий піджак і золота цепура. в світі є дофіга дійсно красивих машин, але чомусь прктично кожен нвоспечений мільйонер їздить або на Тойота Прадо або на лєксусі. а мульти - на майбахах. дешеві панти на дорогих машинах. про яку красу ви говорите?
ну так йопті звичайно що збільшилась. не пасує жінці вдягатись на базарі, коли її чоловік їздить на Лєксусі зустрічне питання - а це бажання вдягатись від кутюк співпадає з розумінням і відчуттям стилю і естетики одягу? ні! і ще раз ні!
звідки ви взяли, що я бачу світ сірим? я - якраз та "дитина", на котру спрямована вся реклама в тілівізорі. і я бачу всі фарби цього світу.
дякую! я уже виправилась, проте зміст не змінився
бентлі і майбах - це лише приклад, ви чіпляєтесь до дрібниць
не кутюк, а кутюр, ви теж неуважні
нехай, людина немає смаку, тоді розумна людина звернеться до імідж-мейкера. питання інше, скільки у нас настільки розумних людей, щоб це визнати
ще на рахунок машини: можливо і моветон, як ви говорите, їздити на майбаху...але багато людей обирають навіть славуту не через статус, а через те, що технічно їх модель задовільняє.
а я не дитина реклами, тому що на тв показують речі, що псують мій естетичний смак, тому я це фільтрую, і шукаю в неті фантазійні та креативні роботи (дивно, чи не так? до того ж я жін статі і не черства у питанні естетики))))
у розмові, я надаю перевагу пізнанню, а не суперечці.

тому,загалом для вас - я здаюсь!)))))))))))) так як нічого нового для себе не почерпнула))
віват!))
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 11:57 #462320   #91
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: мистецтво реклами

не здавайтесь - я полонених не беру
просто я і сам вже загубився в нашій суперечці - з вами важко дискутувати, бо ви змінюєте позицію з швидкістю блискавки - то ви кажете, що люди в нас естети і тягнуться до кращого - купляють майбахи. то потім запевняєте, що багато погоджуються і на Славуту, бо вона їх технічно задовільняє, хоча Славута - уроцтво повне
ладно, як би ми тут не викручувались - "а воз и ныне там". це я про Аквалтіс.
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 12:03 #462325   #92
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: мистецтво реклами

як на мене .. просто файний мультік... там носки як рибки .. труси майнають... красіво... але в мене ну ніяк не виникає бажання купити саме цю пральну машину... чогось... шось на мене напевно не так діє ...
Black-Raven зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 12:08 #462334   #93
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Black-Raven Переглянути допис
як на мене .. просто файний мультік... там носки як рибки .. труси майнають... красіво... але в мене ну ніяк не виникає бажання купити саме цю пральну машину... чогось... шось на мене напевно не так діє ...
одне з двох - ти або селюк затурканий і майбаха не маєш, або не маркетолог -рекламіст дипломований - де тобі зрозуміти таку красу
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 12:10 #462338   #94
Valeria
 
Аватар для Valeria
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Останні дописи (якщо проводити їх через призму даної теми) показують одне - скільки людей, стільки думок на одну й ту саму річ. В даному випадку на рекламу.
Люди заангажовані (ті, які теж рекламою займаються) побачили у ній купу недоліків. Пересічним споживачам вона сподобалася.
І хіба реклама не спрацювала? Купу дописів зробили Арістону безоплатну послугу...
Завдання виконане. інформаційний привід створено. Люди про це говорять.
Так, ми не усі гуртом побіжимо купувати цю пралку. Але у пластах підсвідомості якийсь образ відклався. І спрацює він тоді, коли хтось таки зайде до магазину побутової техніки. І між машинками однакових якостей, але різних фірм, споживач вибере Арістон. Хоча рекламу може й не згадає.
Valeria зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 12:10 #462340   #95
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Wink Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
просто я і сам вже загубився в нашій суперечці - з вами важко дискутувати, бо ви змінюєте позицію з швидкістю блискавки - то ви кажете, що люди в нас естети і тягнуться до кращого - купляють майбахи. то потім запевняєте, що багато погоджуються і на Славуту, бо вона їх технічно задовільняє
я вами зачарована!
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 12:11 #462341   #96
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: мистецтво реклами

він не одне з двох, він два в одному %)
freeman зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 12:13 #462343   #97
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Valeria Переглянути допис
Але у пластах підсвідомості якийсь образ відклався. І спрацює він тоді, коли хтось таки зайде до магазину побутової техніки. І між машинками однакових якостей, але різних фірм, споживач вибере Арістон. Хоча рекламу може й не згадає.
між пралкою, яка не рекламувалась взагалі і аквалтісом - можливо. але між пралкою, яка дає 10 років гарантії на мотр з прямим приводом і Аквалітсом - ніколи вибір не впаде на користь останнього.
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 12:15 #462347   #98
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Wink Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Valeria Переглянути допис
Останні дописи (якщо проводити їх через призму даної теми) показують одне - скільки людей, стільки думок на одну й ту саму річ. В даному випадку на рекламу.
Люди заангажовані (ті, які теж рекламою займаються) побачили у ній купу недоліків. Пересічним споживачам вона сподобалася.
І хіба реклама не спрацювала? Купу дописів зробили Арістону безоплатну послугу...
Завдання виконане. інформаційний привід створено. Люди про це говорять.
Так, ми не усі гуртом побіжимо купувати цю пралку. Але у пластах підсвідомості якийсь образ відклався. І спрацює він тоді, коли хтось таки зайде до магазину побутової техніки. І між машинками однакових якостей, але різних фірм, споживач вибере Арістон. Хоча рекламу може й не згадає.
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 12:16 #462348   #99
Valeria
 
Аватар для Valeria
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
між пралкою, яка не рекламувалась взагалі і аквалтісом - можливо. але між пралкою, яка дає 10 років гарантії на мотр з прямим приводом і Аквалітсом - ніколи вибір не впаде на користь останнього.
конєчно. Абсолютно вірно. Я ж зазначила, що такий перебіг подій можливий за умови, що дві пральні машини мають однакові переваги - типу ціна, привід, гарантія, економіність і все таке.

Востаннє редагував Valeria: 02.11.2007 о 12:19.
Valeria зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 12:19 #462356   #100
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Valeria Переглянути допис
конєчно. Абсолютно вірно. Я ж зазначила, що такий перебіг подій можливий за умови, що дві пральні машини мають однакові переваги - типу ціна, привід, гарантія, економінсть і все таке.
ну а я про шо вам всі торочу з самого початку??? що нерозумно рекламувати свою пралку плаваючими трусами, коли найближчі конкуренти рекламують ОЧЕВИДНІ переваги своого продукту. причому, замітьте, також красиво.
сам ролки мені також дуже подобається. але як реклама він -ніякий.
сім самураїв зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:57.