Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Банк який немає відділень.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.11.2020, 13:44 #2785015   #161
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

це все єрунда, мені Приват просто так заблокував карточку через оплату інтернет телебачення
оплата на сайті проходила успішно, гроші не знялись, через 2 години прийшла СМС-ка "дана операція потребує додаткового підтвердження по телефону", передзвонив на 3700 де мені повідомили що картка заблокована
офіційна причина "підозрілий платіж", а карточку пропонують іти обміняти в відділення
потім мені в онлайн чаті їх експерт нажовував що "зловмисникам стали відомі дані вашої карти", після 2 годин переписки де я настояв на тому що в ніяке відділення не піду тому що черги, кінець місяця і в нас тут взагалі карантин, вказував купу різних даних, скидав фотки і скріншоти вдалось лише розблокувати карту на одну годину, щоб перекинути гроші на рахунок Ощаду

саме цікаве що до цього всі оплати на цьому сайті проходили без будь-яких проблем
і зараз оплачую через Ощад теж без будь-яких проблем

Приват після того як перейшов в державну власність з кожним роком скочується все більше в униле гівно
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2020, 14:00 #2785225   #162
MaksymPalienko
Учасник
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Доречі, ви вже попадали під таку штуку? Чув, що приват банк тепер будет здійснбвати допит користувачів, якщо на карту зайде більше 5 тісяч гривень.
Звідки, підтверждення і тд. Блокування у разі відмови
MaksymPalienko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2020, 14:09 #2785229   #163
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата
Допис від MaksymPalienko Переглянути допис
Доречі, ви вже попадали під таку штуку? Чув, що приват банк тепер будет здійснбвати допит користувачів, якщо на карту зайде більше 5 тісяч гривень.
Звідки, підтверждення і тд. Блокування у разі відмови
Так прям і допитувати, з "пристрастієм" ?, Це дебільна постанова уряду, тому це не тільки обов'язок Приватбанку але і всіх інших банків України.При теперішніх курсах валюти це якихось сраних 180 баксів.Замахаються перевіряти.
А взагалі Вас гугл транслейт трохи підводить
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:43.