Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.10.2009, 21:13 #1077249   #21
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Цитата
Допис від SaintOK Переглянути допис
Власне маю таке питання! Був на УЗД(2 Міська Лікарня---лікар Помазанський) на рахунок шлунка, сказав він що то все практично від хребта, тому порекомендував звернутись до вертебролога.
О, і я була в Помазанського і він сказав, що все від хребта (і моїй знайомій також), а ще в знайомої орган "виріс", який її забрали на операції. Так, що може підеш спочатку до іншого ЛІКАРЯ і перевіриш шлунок на всякий випадок. І, до речі, шлунок на УЗІ не видно.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SaintOK (26.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2009, 22:40 #1077423   #22
SaintOK
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
О, і я була в Помазанського і він сказав, що все від хребта (і моїй знайомій також), а ще в знайомої орган "виріс", який її забрали на операції. Так, що може підеш спочатку до іншого ЛІКАРЯ і перевіриш шлунок на всякий випадок. І, до речі, шлунок на УЗІ не видно.
Хз, що там видно))......я ходив на узд кишково-шлункового тракту, якщо не помилясь.............багато маминих знайомих казали до нього піти. от і пішов........
я так розумію, що кожен лікар по-різному буде тулити свій діагноз..........походжу ще 3-4 сеанси на той масаж і все............а зі шлунком ще кудась навідаюсь)
SaintOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2009, 23:25 #1077515   #23
mcloud
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

На Сахарова дійсно хороший лікар. Тільки їх там є 2. Долиняк Олександр Васильович - це саме той, до кого можна звертатись. Я була в двох, просто раз прийшла і Долиняка не було, сказали що інший тоже гарно вправляє. Може комусь він і поміг, але я на собі відчула, що рівень в нього зовсім не той.
Взагалі я перепробувала на собі десь біля 10 різних масажистів, мануальних терапевтів і ін. Ніодин з них не вміє так професійно вправляти хребет, як Долиняк.
mcloud зараз поза форумом  
Подякували 2:
SaintOK (26.10.2009), Silence_Liza (29.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2011, 21:53 #1743073   #24
wolter
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

За Долиняка чула,що не поганий дядько.А ще є хороший лікар у поліклініці №2 Кулянда.Він ортопед-травматолог,але розуміється добре на своїй справі і вправляє теж добре.
І щодо класичного масажу на дому-якщо треба звертайтеся 096 605 33 35.Беру не дорого
wolter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2011, 22:07 #1743082   #25
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
сюди раджу не ходити, і взагалі до вертебрологів не радила ходити.., переконана на власному прикладі...в наслідок мануальної терапії маю хребтові грижі..і взагалі знаю випадки смерті на кушетках ( особливо в Придаткевича на Сонячному)
Такий трагічний випадок стався з моєю троюрідною сестрою. Вона була на сеансі в лікаря, він зробив якийсь масаж на хребті, дійшла додому, стало погано - померла. Це було років з десять тому. ((
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2012, 11:21 #2002329   #26
Ttiger
 
Аватар для Ttiger
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Хто знає де можна зараз знайти Долиняка О.В. ?

Я завжди відвідував по вул. Сахарова, але останній місяць там взагалі закрито і нікого нема.
Ttiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2012, 19:25 #2002607   #27
Seronya
 
Аватар для Seronya
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Радив би звернутися до хорошого масажиста, лікувальний масаж (хоча б на консультацію), приймає на Бульварі Куліша, має ліцензію лікаря, багато знайомих вже пройшли курс лікування в нього всі задоволенні, прийдете він вам одразу скаже які проблеми з хребтом і для підтвердження своїх слів завжди відправляє на томограф і рентген для підтвердження діагнозу.
Зараз дуже важко до нього попасти, в нього все по запису і кожні 15 хвилин є людина на прийом, їздять зі всіх районів області. я сам мав проблеми минулого року і він мені допоміг.
0506718524 Олександр Філімонович
Seronya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2014, 07:47 #2437448   #28
Lasunya
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Інформація для тих,кому потрібна допомога Долиняка О.В.Він зараз знову приймає на Сахарова.Сидиш в черзі і тільки слухаєш історії людей,кому він допоміг.І мурашки йдуть по шкірі.Сама маю досвід лікування у нього. 8 років тому зійшов шийний хребець.Цілу ніч відмучилася.Воду через трубочку на лежачи пила.Встати не могла.Все поставив на місце.Зараз після родів трохи проблеми з'явилися зі спиною.Почула,що приймає-зразу прийшла.Приймає з 6 ранку до 9.А далі їде на лікуваня в Львів.Зачепило мене оголошення на дверях:"Долиняк О.В.потребує дороговартісного лікування"і реквізити(нажаль не сфоткала).Сказав,що тому і виходить зараз на роботу,бо проблеми з грошима.Хоч і за масажі бере відносно порівняно з іншими "спеціалістами"дуже мало.За дорослий заплатила 100грн,а за масаж синочка 50 грн.
Думаю в Тернополі не мало людей,кому Він допоміг!Хотілося б,щоб ця людина ще жила і дарувала іншим радість рухатися!
НЕБАЙДУЖИМ ЗАВТРА ЗАКИНУ РЕКВІЗИТИ!

Додано через 10 годин 6 хвилин
Завтра буде точно з 6 до 9.Далі як -не знаю

Додано через 10 годин 19 хвилин


Додано через 1 хвилину

Востаннє редагував Lasunya: 25.08.2014 о 21:58. Причина: Пізніше додано
Lasunya зараз поза форумом  
Подякували 2:
AHgpyxa (24.08.2014), Ttiger (24.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 08:32 #2441174   #29
ZnaiMene
 
Аватар для ZnaiMene
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Доброго дня! Хочу поділитися враженнями про лікаря-ортопеда Толкачова Володимира Володимировича. Довгий час тривали болі у хребті та попереку ( сколіозна постава та сутулість - запустила) + проблеми із стопою (вагусне викревлення 5 пальця стопи). Чисто випадково знайшла цього лікаря. Ходила місяць часу - дуже задоволена результатом. Він досить того що чудовий лікар, хороша та розумна людина. Практикує разом із мануальною терапією гомеопатію. Сеанс - 100 грн.(година). Приходила із біллю - без болю та хорошими настроєм. Приймає на Живова, 45.
http://www.tolkachov.info/ - 097-016-8887

Кращий ортопед ТЕРНОПОЛЯ!
ZnaiMene зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 18:02 #2441554   #30
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Коли люди, що мають стосунок до науки, на повному серйозі практикують гомеопатію (або лікуються нею), в мене зразу прокидається підозріливість до них як до науковців.
Хоча... мабуть, в мануальному терапевті може поєднуватися купа забобонів і незнання основ наукового методу із неперевершеним талантом до лікувального масажу: тут не науковий підхід важливий, а досвід та вміння... сподіваюся.
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 22:24 #2441666   #31
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Цитата:
Допис від Seronya Переглянути допис
Радив би звернутися до хорошого масажиста, лікувальний масаж (хоча б на консультацію), приймає на Бульварі Куліша, має ліцензію лікаря, багато знайомих вже пройшли курс лікування в нього всі задоволенні, прийдете він вам одразу скаже які проблеми з хребтом і для підтвердження своїх слів завжди відправляє на томограф і рентген для підтвердження діагнозу.
Зараз дуже важко до нього попасти, в нього все по запису і кожні 15 хвилин є людина на прийом, їздять зі всіх районів області. я сам мав проблеми минулого року і він мені допоміг.
0506718524 Олександр Філімонович
Плюсую за Філімоновича. Поставив мене на ноги з хребтовою грижею після криворуких модних дохторів. Зараз він вже не на Куліша а біля кінотеатру Перемога з правого боку. Там на вході так і написано Кабінет Филимоновича.
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2014, 22:51 #2441688   #32
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Цитата:
Допис від Proof Переглянути допис
Поставив мене на ноги з хребтовою грижею
За скільки часу, якщо не секрет?
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2014, 06:15 #2441714   #33
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

10 занять один раз на тиждень. До року часу ще один цикл.
Буде прогнозоване загострення, він попередив. Після нього, як нова копійка.

Востаннє редагував Proof: 06.09.2014 о 18:22.
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2014, 19:28 #2442020   #34
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Дякую.
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2014, 11:39 #2491972   #35
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

А ніхто не ходив до вертебролога, що приймає в поліклініці СБУ?
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 16:40 #2665595   #36
4ivonoipw
Banned
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Хороший масаж, досвідчений масажист Галина, а ось її номер телефону: 0984783150
4ivonoipw зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
dodge (25.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 16:42 #2665598   #37
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Цитата
Допис від 4ivonoipw Переглянути допис
Хороший масаж, досвідчений масажист Галина, а ось її номер телефону: 0984783150
ага і темі про еротичний масаж теж її контакти Ви написали )) вдала реклама
dodge зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (26.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2020, 14:37 #2773275   #38
lanochka85
Учасник
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Цитата:
Допис від Seronya Переглянути допис
Дуже хороший масажист (лікувальний масаж) є на вулиці Сахарова навпроти дитячої лікарні в приміщенні дитячого садочка.
Долиняк Олександр Васильович. До нього завжди велика черга. Раніше приймав з 5 ранку.
Якщо потрібно можу дома пошукати номера телефонів.
Чи можете надати контакти лікаря Долиняк Олександра? Дякую
lanochka85 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2020, 19:14 #2773311   #39
Fatal_error89
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Порадьте в кого і де в Тернополі робити операцію на хрестоподібній звязці коліна? Можливо хтось зтикався з такою травмою?
Fatal_error89 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2020, 21:22 #2773319   #40
vuyiko
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи чули ви про такого лікаря-ортопеда?

Гаріян Сергій Васильович
vuyiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:30.