Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Жидомассонский Київстар!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.02.2013, 18:06 #2144872   #81
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Мені в цій темі подобається назва, таке прикольне слово)
Sten1 зараз поза форумом  
Подякували 2:
kookla (25.02.2013), Prescout (20.03.2013)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 22.02.2013, 10:16 #2146110   #82
Sergio
 
Аватар для Sergio
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Да уж не так то просто перейти на білайн 29 чи 29+, вчора обходив і на ринку магазинчики і біля світлофору питав шо продають стартові і в центрі магазини і 2 сервісних центри київстару кругом тільки "Привіт весь світ " або й того нема, пробували в сервісному центрі з даного тарифу перейти на 29 нема в переліку на які можна перейти. Також в них був ще один стартовий білайн з іншим тарифом але також не можливо перейти на згадані вище тарифи ось така ситуація((( Може хтось таки знає де можна придбати саме ті тарифні плани чи інший тарифний план білайн але з можливістю переходу на 29чи 29+??? Або в когось є і він ним не користується?
Sergio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2013, 10:29 #2146117   #83
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

http://aukro.ua/listing.php/search?s...ategory=0&sg=0
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sergio (22.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2013, 11:07 #2146140   #84
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Sergio Переглянути допис
Да уж не так то просто перейти на білайн 29 чи 29+, вчора обходив і на ринку магазинчики і біля світлофору питав шо продають стартові і в центрі магазини і 2 сервісних центри київстару кругом тільки "Привіт весь світ " або й того нема, пробували в сервісному центрі з даного тарифу перейти на 29 нема в переліку на які можна перейти. Також в них був ще один стартовий білайн з іншим тарифом але також не можливо перейти на згадані вище тарифи ось така ситуація((( Може хтось таки знає де можна придбати саме ті тарифні плани чи інший тарифний план білайн але з можливістю переходу на 29чи 29+??? Або в когось є і він ним не користується?
Я колись бачив в цоа Київстар, що знаходиться біля міліції в центрі, навпроти кінотеатру Перемога. А також в кіоску, що на зупиці ж\д вокзал, як їхати на Сонячний. А, ще в Магніті повно було.
phenix зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sergio (22.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2013, 11:38 #2146160   #85
Sergio
 
Аватар для Sergio
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Я колись бачив в цоа Київстар, що знаходиться біля міліції в центрі, навпроти кінотеатру Перемога. А також в кіоску, що на зупиці ж\д вокзал, як їхати на Сонячний. А, ще в Магніті повно було.
В цоа Київстар був нема, в магніті теж нема хіба ще може на зупинці
Sergio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2013, 11:46 #2146168   #86
wisper
Banned
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Хтось підкаже як тепер користуватися бонусами з інтернет київстар?

бо тепер спочатку нараховують хвилини за абонплату і використовують їх в першу чергу,а коли на рахунку 0,то вихідні блокують,бонуси лишаються незадіяними?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2013, 17:16 #2146302   #87
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

на кс бнуси домашній інтернет не йдуть в оплату абонтплати.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2013, 21:56 #2146436   #88
taraspigo
 
Аватар для taraspigo
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цікаву тему підняли...Хочу теж приєднатись до обговорення і розказати пару хитростей якщо їх можна так назвати. Сам користуюсь київстаром вже давно, раніше було нормально і не звертав уваги на тарифи бо розмовляти треба всеодно, але з нового року чомусь взявся підрахувати витрати на моб зв'язок і побачив жахливу суму.....80 грн в місяць (для кого це попійки то прошу сильно не сміятись). Також користуюсь інтернетом від київстар, але практично ніколи не витрачав бонуси. Якось попробував дзвонити за кордон з бонусів і не вийшло, одразу спробував написати смс за кордон і теж нічого не вийшло. Тобто бонуси маючи теперішні тарифні плани це лохотрон. Остаточно вирішив змінити оператора після того як прийшло інформаційне смс що номер буде блокуватись коли на рахунку 0 і почав активно шукати заміну київстару так як не люблю я коли мене змушують (а це таки буду змушений платити тих 40 грн. бо в мене таке часто буває так як немаю великого бажання закидати на телефон по 100-200 грн. які компанія КС зручно для себе витратить з мого рахунка)по-друге рідні також використовують телефон не часто а теперішні плани на які КС автоматично перевів усіх небажаючих жруть гроші кожен день. Отже вирішив перейти на лайф (знаючи що покриття не супер ). Купив для початку собі щоб попробувати (тарифний план лайф 25).... В перший же день замовив послугу інтернет за копійку (тобто 1500 мб за 15 грн в місяць, нараховується по 50 мб на день) так як ні я ні мій телефон на андроіді буквально жити без інтернету не можемо. Активно користуюсь інтеретом в основному з 15 до 17 год. (на київстарі в ці години інтернет був просто жах що навіть на скриньку поштову важко було іноді зайти) на лайфі я помітив що інтернет просто супер в ці самі години і навіть наважився зробити відеодзвінок на скайп, від чого ще більше здивувася коли мене побачили і почули і без підторможувань (правда якість відео була не найкраща проте не нижче середньої). Провівши близько тижня на лайфі і розмовляючи з другою половинкою я зрозумів що якість звязку не така вже й погана.
Отож рідні отримали по двохсімочнику і по стартовому лайф (номери київстарівські все-таки довелось залишити і перевести на тарифи без щоденної абонплати), а лайф купив, поповнив на 10 грн і забув на рік так як рік після поповнення кожного місяця буде нараховуватись 3000 хв. в середині мережі, те що треба для батьків коли вони практично не використовують мобільник.
А для себе щоб якось використати бонуси з інтернету київстар купив ТП дистрибютор від КС, там плата за зєднання 25 коп. і хвилина розмови також 25 коп. Схема проста...закидаємо бонусні гроші на дистрибютор (на щастя їх можна використовувати на дзвінки на інші мережі) і на ніч просто робимо дзвінок на лайф з київстара. за 1 хв вхідного на лайфі бонус 25 коп. Бонусні кошти у лайфі можна икористовувати на оплату усіх послуг і навіть того ж інтернету за 15 грн. Отож незнаю наскільки ця уся інформація буде комусь корисна проте можливо хтось та таки спробує. Головне не боятись змін у житті.
taraspigo зараз поза форумом  
Подякували 2:
kookla (25.02.2013), pomka (23.02.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.02.2013, 23:46 #2146509   #89
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

taraspigo, Бонуси можна ефективніще використати якщо в когось є бомба, або 5+0 тариф. Їм за абонплату нараховуєтсья по 30 хв на день на інші оператори по 10 або 5 коп відповідно, які вже буде знімати з бонусного рахунку, вот тих пів години і заряжаєш наприклад на свій лайф (як альтернатива МТС простий) і можна мати навіть за 1,70 бонусних пів годиин розмови...

Самий оптимальний зара мабуть:
1SIM
МТС український без поповнень і плати за зєднаня, поповняєш на 40 грн і рік говориш безкоштовно по МТСах, вроді тоже там по 3000 хв.
Для інтернету є пакет 1000мб за 10 грн, не розподіленого поднях+якщо на кінець терміну втебе лишаються мб то заказавши послугу ще раз вони сумуються а термін дії продовжується...
2SIM
Поки що чудово підходить квартал, за 40 грн приблизно 3 місяці спілкуваня по київстару 100 хв надень.
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kookla (25.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 08:50 #2146569   #90
taraspigo
 
Аватар для taraspigo
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

З бонусами погоджуюсь але от начитався штуки такої що КС іноді блокує людям номера без пояснення причини. В основному за таке і блокують, так що якщо дистрибютор заблокують то не буде жалко.
taraspigo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 14:42 #2146749   #91
zap21mischa
 
Аватар для zap21mischa
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Я дружині також купив телефон на дві сімки одну лишив київстар бо номер вже старий другий поставив лайф тарифний план лайф 25,теща телефонує із закордону то на рахунку вже було майже 100 грн. і вигідно телефонувати на інші мережі по 25 коп,сам також користуюся лайфом.Батьки також перейшли вже на лайф і дуже задоволені
zap21mischa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 16:45 #2146803   #92
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від taraspigo Переглянути допис
З бонусами погоджуюсь але от начитався штуки такої що КС іноді блокує людям номера без пояснення причини. В основному за таке і блокують, так що якщо дистрибютор заблокують то не буде жалко.
Там нема за що блокувати, хвилини нараховуються і гроші знімаються згідно тарифного плану, я таке весь час робив, коли був на прориві, абонплата складала 1,5 грн в день, перевівши гроші на МТС, я мав посекундну тарифікацію, та й відштовхуючись від ціни абонплати 1 хв коштувала 5коп... знайомий так на МТСі назбирав понад 700 грн...

Аналогічно зара можна гроші на лайф переправляти з МТСу, є такий тариф там де 3 грн в день за 60 хв на любі мережі тільки тоді коли звониш, але проблема що лайф має обмеження тільки пів години в день, тому тре аж 2 пакета, а потім можна гроші знову переливати на мтс, і так вічно говорити між лайфом і мтсом))
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 17:51 #2146838   #93
taraspigo
 
Аватар для taraspigo
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Лайф має обмеження на дзвінки з мтсУ? Бо з київстара по 2 години переливаю і нічого....більше попробувати терпцю не вистарчає
taraspigo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 18:36 #2146869   #94
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Interesting Переглянути допис
Тільки як хтось починає загрібати велику частку аудиторії, гребти бабло, так як це і робить Київстар, ше Приват Банк є, їхній друг, то починається вже Жидомассонство, все їм мало.
Жидомасонство)))Оце ти сказав - не подумав))))
Чистильщик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 19:01 #2146887   #95
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від taraspigo Переглянути допис
Лайф має обмеження на дзвінки з мтсУ? Бо з київстара по 2 години переливаю і нічого....більше попробувати терпцю не вистарчає
а то я не добре прочитав, пише отак:
Цитата Максимальна кількість хвилин вхідних дзвінків з номерів закордонних операторів, за які нараховується бонус - 30 хв/день.
Трошки оці пункти погано, але нічо можна їх перелити, а грошей там і нетреба, але вот похвилинна тарифікація це погано:
Цитата Строк дії бонусів - 30 календарних днів, починаючи з дати нарахування.
Бонуси можуть бути використані тільки після повного використання коштів з основного рахунку.

Для тарифікації дзвінків по Україні застосовується повна тарифна одиниця часу – 1 хвилина починаючи з першої секунди. Для тарифікації дзвінків до однієї хвилини застосовується повна тарифна одиниця часу – 1 хвилина.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2013, 11:01 #2147220   #96
zap21mischa
 
Аватар для zap21mischa
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Строк дії бонусів - 30 календарних днів, починаючи з дати нарахування.В дружини зараз бонусів на рахунку 60 грн. стартовим користується із листопада минулого року і з бонусного рахунку гроші не знімали.
zap21mischa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2013, 12:03 #2147248   #97
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від zap21mischa Переглянути допис
Строк дії бонусів - 30 календарних днів, починаючи з дати нарахування.В дружини зараз бонусів на рахунку 60 грн. стартовим користується із листопада минулого року і з бонусного рахунку гроші не знімали.
Я думаю якщо вона користується пакетом то вони постійно поновлються, та й дата нарахування поновлюється.
Аналогічно бонуси київстару мають термін дії 20 днів, але якщо в останій день докинути ще хоча б 1 грн то термін знов продовжиться на 20 днів...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2013, 16:53 #2148168   #98
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від 6od9 Переглянути допис
Де можна купити стартовий "білайн 29+"?
Дійсно, проблема...(((
сьогодні обійшов пі-міста, Білайн 29, 29+, ніде нема. Всюди кажуть, що їх вже не випускають, а по магазинах продавали залишки. Отака куйня, малята (с).
Київстар провів зачистку перед- і після своєї агресії.

Єдиний вихід для страждущих - купляти б\к сімку, але із тарифним планом, у якому в меню є можливість перейти на тп 29\29+.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2013, 22:29 #2148433   #99
6od9
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Дійсно, проблема...(((
сьогодні обійшов пі-міста, Білайн 29, 29+, ніде нема. Всюди кажуть, що їх вже не випускають, а по магазинах продавали залишки. Отака куйня, малята (с).
Київстар провів зачистку перед- і після своєї агресії.

Єдиний вихід для страждущих - купляти б\к сімку, але із тарифним планом, у якому в меню є можливість перейти на тп 29\29+.
На слівенській тем де колись була "Обнова" є магазин щось типу міні маркету і там в бабки, що газети продавала найшов один стартовий "білайн 29+" який і купив, але зразу біля входу в це "магазин" є магазинчик з моб. телефонами і там були стартові "білайн 29" то можна там запитати може ще залишились!

Востаннє редагував 6od9: 25.02.2013 о 22:36.
6od9 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2013, 22:22 #2154538   #100
lycky
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Задрав вже той Жидостар!!! Свій рахунок принципово не поповнятиму! Мало того що мамі прийшла смс що поповнити на 40 грн. бо заблокувало, то ще й комісію ввели! Раніше з портмоне без комісії поповняв, а вже фігушки! Жидостару БАН!!!
lycky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:18.