Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


ЗУ "Про захист персональних даних"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.12.2011, 12:58 #1829911   #41
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата:
Допис від Din Explorer Переглянути допис
угроза потенциального штрафа или как?
можливість втратити поненційного клієнта Не дає згоди клієнт чи працівник - арівідерчі. А раніше то як було? Трудові контракти укладались, договори на надання послуг, рахунки з реквізитами. І нічого, жили і не тужили. Найбільше кумарить ота бюрократія, коли замість того щоби займатись безпосередньою діяльністю, підприємець перечитує мегабайти тексту, вивчаючи нові закон, пише купу заяв, звітів, тратить час в чергах... та ще й під боязню штрафу - аби чого не упустив...
mr_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2011, 23:52 #1830425   #42
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Це повний брєд!
Якщо держава дійсно зійшла з розуму, то пропоную всім зареєструвати базу даних "Жителі планети Земля"! Щоб по кілька баз не реєструвати.
З ФФМ збираєтесь реєструвати базу даних? Бо ж закон і веб-сайтів стосується.

Виходячи з закону, то потрібно:

1. При реєстрації користувача додати інформацію про те, що обробка персональних даних здійснюється відповідно до закону "Про захист персональних даних" (зараз такого немає на ФФМ)

2. Якимось чином отримати дозвіл від користувача при реєстрації, наприклад, додати галочку або прописати в тому тексті що у вас там є "я дозволяю адміністрації сайту forum.te.ua збирати і обробляти мої персональні дані. З правами, що виникають у зв'язку з обробкою моїх персональних даних, цілями обробки та використання моїх персональних даних ознайомлений"

ну і треба реєструвати базу, бо інакше будь-яка скарга і маєте штраф!
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 11:24 #1830580   #43
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
З ФФМ збираєтесь реєструвати базу даних? Бо ж закон і веб-сайтів стосується.
Особисті дані - це ж Прізвище, Імя, По-батькові. Чи я щось не розумію?
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 14:06 #1830682   #44
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Особисті дані - це ж Прізвище, Імя, По-батькові. Чи я щось не розумію?
Персональні дані - сукупність відомостей, за допомогою яких можна ідентифікувати фізичну особу (email, ПІБ, адреса проживання, IP адреса, навіть GPS координати користувача і т. д.)

База персональних даних - іменована сукупність упорядкованих персональних даних (база користувачів сайту, магазину, список співробітників в бухгалтерії компанії, список клієнтів)
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 14:23 #1830698   #45
saymon
Guest
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
З ФФМ збираєтесь реєструвати базу даних? Бо ж закон і веб-сайтів стосується.
Сайт
Для реалізації першого пункту вам буде потрібно модифікувати угоду користувача. Необхідно додати інформацію про права користувача (можливо дати посилання або процитувати статтю 8 закону про захист персональних даних), цілі обробки ПД, а також пункт "я дозволяю адміністрації сайту example.com збирати і обробляти мої персональні дані. З правами, що виникають у зв'язку з обробкою моїх персональних даних, і цілями обробки та використання моїх персональних даних ознайомлений ".
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 20:50 #1830911   #46
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

http://te.20minut.ua/news/Не-зареєст...-10213498.html тут трохи є корисної інформації
Питання яке мене цікавить: майже рік перебуваю на загальній системі оподаткування, найманих не мав і не маю - подаю пусті звіти. Чи потрібно мені зараз подавати цю заяву чи ні?
hunter07 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 20:54 #1830914   #47
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

я думаю що безкоштовна реєстрація це тільки початок,
дальше вони придумають як брати плату за це ((

п.с. як вони вже задовбали, просто нема слів
Mr_RAS зараз поза форумом  
Подякували 2:
dozent (18.12.2011), ramochnik (19.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 21:51 #1830960   #48
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
http://te.20minut.ua/news/Не-зареєст...-10213498.html тут трохи є корисної інформації
Питання яке мене цікавить: майже рік перебуваю на загальній системі оподаткування, найманих не мав і не маю - подаю пусті звіти. Чи потрібно мені зараз подавати цю заяву чи ні?
все таки думаю, що ні... але теж цікавить
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2011, 14:39 #1831451   #49
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата
Допис від AdvUZverT Переглянути допис
дальше вони придумають як брати плату за це ((

От як почнуть вибухати автівки, кулі летіти шальні в голову тих, хто таке напридумував - то тоді може задумається той "бомонд політичний" про відповідальність за свої дії.
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2011, 14:56 #1831457   #50
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
От як почнуть вибухати автівки, кулі летіти шальні в голову тих, хто таке напридумував - то тоді може задумається той "бомонд політичний" про відповідальність за свої дії.
не почнуть, наш народ терплячий аж занадто
щоб вони боялися потрібно дозволити носіння зброї, а вони цього не допустять
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2011, 15:14 #1831469   #51
saymon
Guest
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата
Допис від AdvUZverT Переглянути допис
щоб вони боялися потрібно дозволити носіння зброї, а вони цього не допустять
Відколи це зброя додає сміливості?

По темі: для сайтів є ще один вихід - аутентифікація по OpenID або через акаунти соцмереж. Тоді получається що ти нібито як не маєш бази даних користувачів.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2011, 15:21 #1831473   #52
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Відколи це зброя додає сміливості?

По темі: для сайтів є ще один вихід - аутентифікація по OpenID або через акаунти соцмереж. Тоді получається що ти нібито як не маєш бази даних користувачів.
advizor говорив про шальні кулі, а як їх випустити без зброї ?

> аутентифікація по OpenID або через акаунти соцмереж
це не вихід, далеко не в кожного вони є
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2011, 15:56 #1831488   #53
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
По темі: для сайтів є ще один вихід - аутентифікація по OpenID або через акаунти соцмереж.
Магазин все рівно має дані мати по доставці - так що інтернет магазини в принципі це зачіпає. Може бути як з тими футболками Олейнікова - замовлять по нету а через дві години з перевіркою нагрянуть. Так і тут - зареєструється, внесе дані і наступним кроком зробить заяву-скаргу про використання ПД інтернет-магазином. Вже є підстава для перевірки/штрафу.

Бісить звісно що приймають закони, які можливо і мали б покращити ситуацію а виходить навпаки - погіршують. Окрім того, СТРАШЕННО БІСИТЬ ТЕ, що в цій країні навіть прийняте ніхто не може толком пояснити - вони прийняли, а ви мастіть собі голову.
advisor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
matros_ua (18.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2011, 16:44 #1831510   #54
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Я думаю можна забити болт і нічого не робити! Ну як вони будуть знати що у вас чи в мене є якась база даних? В договори можна добавити пункт "дозволяю використовувати мої особисті дані", а от чи підприємець зареєстрував їх клієнт знати не буде, відповідно скаржитися мабуть ні.
Стосовно сайту. Звідки хтось буде знати коли і чи взагалі зареєструвався клієнт на вашому сайті? А користувач сайту чи зареєстрували його дані? Крім того це ж яку кількість різного типу перевірок потрібно буде робити! Мільйони сайтів та підприємців, крім того не буде ж якийсь провіряючий купляти щось на вашому сайті щоб перевірити чи ви виконуєте цей закон!
Якщо я щось не так пишу то поправте бо я просто не розумію як цей закон можна виконувати...

Востаннє редагував pberit: 18.12.2011 о 16:57.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2011, 20:33 #1831703   #55
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

> відповідно скаржитися мабуть ні.
тут ключове слово "мабуть", повір мені в нас доброзичливців вистачає

> Стосовно сайту. Звідки хтось буде знати коли і чи взагалі зареєструвався клієнт на вашому сайті? А користувач сайту чи зареєстрували його дані? Крім того це ж яку кількість різного типу перевірок потрібно буде робити!
дуже просто? він зареєструється на сайті, якщо він може залогінитися, значить дані вже збережені в базі даних

> крім того не буде ж якийсь провіряючий купляти щось на вашому сайті щоб перевірити чи ви виконуєте цей закон!
запросто, це називається "контрольна закупка", він потім повертає тобі товар, а ти зобов'язаний повернути гроші
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2011, 13:47 #1832268   #56
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Стосовно сайту. Звідки хтось буде знати коли і чи взагалі зареєструвався клієнт на вашому сайті? А користувач сайту чи зареєстрували його дані? Крім того це ж яку кількість різного типу перевірок потрібно буде робити! Мільйони сайтів та підприємців, крім того не буде ж якийсь провіряючий купляти щось на вашому сайті щоб перевірити чи ви виконуєте цей закон!
Якщо я щось не так пишу то поправте бо я просто не розумію як цей закон можна виконувати...
А СБУ кстаті, шось там недавно реорганізовувало і створювало шо-то тіпа уберкіберполіції, "нарощували м"язи" — думаю, буде кому зайнятись сайтами
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2011, 14:34 #1832306   #57
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Найбільше питань в поданні заяви повязано з кількістю заяв (чи на кожну базу потрібно окрему заяву писати).
Ми в пятницю відправили в одній заяві 2 бази, а сьогодні дочиталися в журналах і на сайтах що на кожну базу - окрема заява. Головне, консультують такі самі спеціалісти, а в Порядку заповнення - про це ні слова.
Поспорив зі своїми працівницями годину, і переконали мене послати ще раз вже 2 заяви на кожну базу. Брєд, як на мене, але аргументом було посилання на це на їхньому сайті...
Цитата Державній реєстрації підлягають усі бази персональних даних в електронному вигляді та/або в картотеках, в яких обробляються персональні дані, незалежно від обсягу та форми їх застосування, виду діяльності. При цьому, щодо кожної бази даних, яка перебуває у володінні заявника, подається окрема заява.
Пробував подати електронним способом через їх програмку - вибиває помилку при заповненні мети і підстави заповнення - без причини помилки
В любому випадку будемо чекати на свідоцтво або відмові від його видачі

П.С. Давно вже так не матюкав тих, хто намагається "спростити" нам життя
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2011, 23:00 #1832675   #58
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

З побаченого у відділеннях зв'язку:
Укрпошта молиться на Державну службу по приватним данним та підприємців !
Наплив настільки інтенсивний,що не вистарчає бланків описів масово у більшості відділень !!!
Згідно оповідей операторів вони перевиконують уже на цьому план за попередні два збиткових місяці !!!!!
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2011, 23:47 #1832714   #59
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
З побаченого у відділеннях зв'язку:
Укрпошта молиться на Державну службу по приватним данним та підприємців !
Наплив настільки інтенсивний,що не вистарчає бланків описів масово у більшості відділень !!!
Згідно оповідей операторів вони перевиконують уже на цьому план за попередні два збиткових місяці !!!!!
У мене також виникла думка завалити їх всім разом макулатурою, най читають, або не робити дибілізму і не робити нічого, вірніше робити - один раз але толково поїхати в Київ...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2011, 17:06 #1833160   #60
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: ЗУ "Про захист персональних даних"

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
З побаченого у відділеннях зв'язку:
ти ж ніби ФОП, без найманих - для чого тобі ті бази реєструвати?

Додано через 42 секунды
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
У мене також виникла думка завалити їх всім разом
отак було б непогано

Востаннє редагував advisor: 20.12.2011 о 17:06. Причина: Пізніше додано
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:37.