Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Фітнес Хаус

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.01.2012, 09:51 #1851759   #1
Aquarelle
Учасник
Типово Фітнес Хаус

Привіт. Хтось може займається в залі Фітнес хаус на Стуса? Дуже цікавлять хоч якісь відгуки і ціни теж, не можу до них додзвонитися вже який день, а наосліп йти нема можливості, мала дитина всі діла. Хелп!
Aquarelle зараз поза форумом  
Старий 13.02.2012, 17:15 #1871560   #2
lesya
Типово Відповідь: Фітнес Хаус

Абонемент на аеробіку 2 рази в тиждень зараз коштує 150 грн. Трьохразовий - 170 грн. Перше заняття безкоштовне. Відгуків не маю, бо поки що не займалася там )
lesya зараз поза форумом  
Старий 24.02.2012, 00:48 #1880428   #3
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Фітнес Хаус

Ходжу в тренажорку поверхом вище.незнаю як умови но дівчат/жінок ходить багато..особливо якось в 6 та 8 год
MK 250 зараз поза форумом  
Старий 20.03.2012, 12:21 #1900291   #4
TINATIN
 
Аватар для TINATIN
Типово Відповідь: Фітнес Хаус

Я займаюсь у Фітнес хаусі вже п"ятий місяць (сучасні танці і танець живота). Це мабуть один із небагатьох спортивних центрів,де працює кваліфікований персонал (бо тренера там справді дуже компетентні у своїй справі,індивідуально складають вам раціон харчування та інтенсивність фіз навантажень) , дуже красиві,просторі,світлі та з хорошим ремонтом зали для занять,роздягальня із шафками,душові кабіни із теплою водою,а також недавно там появилась сауна-бочка .....+великий спектр спортивних секцій(а це аеробіка класична,степ-аеробіка,фітбол-аеробіка,танцювальна аеробіка,йога,пілатес,бодіфлекс,сучасні танці для дорослих та дітей) . Ціни за абонемент залежать від того,скільки разів в тиждень ви хочете займатись (два чи три),дворазові заняття коштують 140-150 грн а триразові 160-170 .Оплата здійснюється на початку місяця, перше заняття безкоштовне (ви собі можете піти хоч на всі види тренувань по разу і не платити за це). Особисто я дуже задоволена і всім рекомендую

Востаннє редагував TINATIN: 20.03.2012 о 12:28.
TINATIN зараз поза форумом  
Старий 21.02.2013, 16:29 #2145665   #5
kuri
Учасник
Типово Відповідь: Фітнес Хаус

Я ходила минулого року десь три місяці.
З плюсів: - розміщення - для тих, хто живе не бамі
- ціна - ти купуєш абонемент( можна заплатити по частинам). також коли пропустила ( а в мене таке часто - бо відрядження) можна прийти в інший день до того самого тренера. але я часто просто приходила на наступне тренування, і пропущене мені не згорало. за це справді дякую.
з мінусів:
- групи не рознесені в часі. два зали разом починають і два зали разом закінчують ( просто один зал прохідний, і тут все зрозуміло). в роздівалці якийсь капєц!!!!! я просто чекала в кімнаті відпочинку, коли народ трохи розсосеться і тоді вже туди заходила.

моє суб'єктивне враження: я перестала ходити, бо мене не влаштовували самі тренування. я ходила в групу, заявлену як фітнес аеробіка, але на ділі то був тотальний степ. навіть у ті дні, коли мали бути інші види тренувань, все-одно був степ. мене вже нудило від того степу )) але дівчатам в групі подобалось, тому , думаю, треба самому походити і вирішити, чи вам це підходить. так само йога - це не можна назвати йогою. це якась модифікація тренерів )) ( дівчата, до речі, там дуже комунікабельні і хороші - приділяють увагу і вказують на помилки). додзвонитися важко, бо там власниця і адміністратор, і веде заняття. подзвоніть вечором, коли є заняття і люди - трубку точно хтось візьме.

мені подобалось туди ходити, але я підібрала собі комфортніший режим тренувань...
kuri зараз поза форумом  
Старий 16.08.2013, 07:04 #2257314   #6
cherven
Учасник
Типово Відповідь: Фітнес Хаус

Я відвідую цей фітнес-клуб. Не знаю у кого ви були на аеробіці, але заняття між собою кожного разу відрізняються. Є і степ, і тай-бо, і латина, і стрип-пластика, і зумба, і спеціальна програма для похудання.(Треба просто питатись про це адміністратора). Адміністратор, доречі, також є, але зараз, влітку, у відпустці.
Тренер з йоги тільки один був і є. Можливо в той час, коли ви були, її підміняла інша людина одне заняття.
Заняття проводятьсь двічі на тиждень: одне заняття - хатха-йога, інше - йога-латес (суміш йоги і пілатесу).
Також кожне заняття відрізняється одне від іншого. Мені подобається.
cherven зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:31.