Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Консолі

Консолі PlayStation, XBox, Nintendo etc


Результати опитування: Яку приставку ви б обрали???
X-Box 360! 9 21.95%
Sony Playstation 3! 16 39.02%
Не брав би жодної, краще б дочекався ПК версії GTA4! 16 39.02%
Голосували: 41. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

X-Box 360 .vs. Sony Playstation 3

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.01.2011, 13:42 #1544242   #141
Metuk
 
Аватар для Metuk
Типово Відповідь: X-Box 360 .vs. Sony Playstation 3

Я б радив брати Соню. На ній грав кілька разів, але сам маю тільки ПСП. Що можна сказати? Соня 3 досить крута річ, грали Футбол 9 і Теккен. Її однозначні плюси - це такі ігри, як Год оф Вар , Анхеат ( типу гра про Натана Дрейка), забув її англ. назву і т.д. Ради тих двох ігор я б взяв Соню...
Metuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (05.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2011, 14:52 #1544311   #142
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: X-Box 360 .vs. Sony Playstation 3

Ну з ПС3 я так думаю зрозуміло. Класна консоль з класними ексклюзивами.
Для мене величезним мінусом являється неможливість підключення до звичайного монітору (в боксі можна).

А тепер пару питаннь до власників консолі XBOX 360.
Як там зараз справи з перегрівом, 3 вогнями і.т.п.
Може хто пробував її підключати до простого монітору? Як на ньому воно дивиться?
Нові Бокси слімки вже прошивають?

буду вдячний за відповіді!
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2011, 16:16 #1544379   #143
Garri na Ferrari
 
Аватар для Garri na Ferrari
Типово Відповідь: X-Box 360 .vs. Sony Playstation 3

З перегрывом там все норм.особо воно і не гріється...з вогниками хз бо я недавно купив хбокс то вроді все норм.ігри записую на хдд.граю на плазмі 42-46)дуже круто)! на простому моніторі ше не пробував
на слімки прошивки LT+ ще немаэ..але щас продаються прошиті тобто вони йдуть з змінним приводом..(не радив б брати.говорять дуже скоро летять)+ше не знає ніхто чи будуть прошиватися нові слімки а то там якась фігня...
джойстік в хбокса кльовий.
Garri na Ferrari зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (05.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2011, 16:44 #1544406   #144
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: X-Box 360 .vs. Sony Playstation 3

Цитата:
Допис від Garri na Ferrari Переглянути допис
З перегрывом там все норм.особо воно і не гріється...з вогниками хз бо я недавно купив хбокс то вроді все норм.ігри записую на хдд.граю на плазмі 42-46)дуже круто)! на простому моніторі ше не пробував
на слімки прошивки LT+ ще немаэ..але щас продаються прошиті тобто вони йдуть з змінним приводом..(не радив б брати.говорять дуже скоро летять)+ше не знає ніхто чи будуть прошиватися нові слімки а то там якась фігня...
джойстік в хбокса кльовий.
Ну як я казав, плазму 50" візьму аж літом, а зараз прийдеться мучитись на моніторі CRT 17" або телику 14".
Скільки ти часу підряд граєш на боксі? Ато буває що коли є час, то я як засяду на цілу ніч бавитись))) хочу знати чи не перегрію...
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2011, 17:32 #1544437   #145
Garri na Ferrari
 
Аватар для Garri na Ferrari
Типово Відповідь: X-Box 360 .vs. Sony Playstation 3

ну приблизно 5-7год це якшо я половину+брат..в такому випадку в мене хбокс не гріється сильно лише трошки відчутно коли доторкнеся.але це не проблематично..бачив в неті навіть охолоджувачі спеціально для бокса за 200грн..граю завжди з хдд.можливо якшо грати з діска то грітися буде трохи більше але я хз не пробував
Garri na Ferrari зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (05.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:18.