Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Що означає вислів "стати в виломі"?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.08.2014, 11:29 #2431065   #1
Květina
Типово Що означає вислів "стати в виломі"?

У Езекеїля 22:30 написано: "І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов!".
Що означає вислів "стати в виломі"?
Květina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2014, 11:43 #2431076   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що означає вислів "стати в виломі"?

Думаю щось апокаліптичне. Типу "скоро вічність", або "ми всі помрем".
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2014, 15:26 #2431149   #3
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Що означає вислів "стати в виломі"?

"Я шукав серед них чоловіка, який би полагодив кам'яний мур чи став у проломі (виломі в стіні) переді мною, щоб я не перетворив цей край у руїни, але такого не знайшов." ( Єзекіїля 22:30 ПНС ).
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2014, 23:38 #2431278   #4
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Що означає вислів "стати в виломі"?

Цитата
Допис від Květina Переглянути допис
У Езекеїля 22:30 написано: "І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов!".
Що означає вислів "стати в виломі"?
----- слід спочатку прочитати у контексті про що мова - тобто, що має автор пророцтва наувазі "стати в виломі" - і де цей вилом здійснено....

----- по аналогії ...1 Заспіваю ж я вам про Свойого Улюбленого пісню любовну про Його виноградника! На плодючому версі гори виноградника мав був Мій Приятель.
2 І обкопав Він його, й від каміння очистив його, і виноградом добірним його засадив, і башту поставив посеред його, і витесав у ньому чавило, і чекав, що родитиме він виноград, та він уродив дикі ягоди!
3 Тепер же ти, єрусалимський мешканче та мужу юдейський, розсудіть но між Мною й Моїм виноградником:
4 що ще можна вчинити було для Мого виноградника, але Я не зробив того в ньому? Чому Я чекав, що родитиме він виноград, а він уродив дикі ягоди?
5 А тепер завідомлю Я вас, що зроблю для Свого виноградника: живопліт його викину, і він буде на знищення, горожу його розвалю, і він на потоптання буде,
6 зроблю Я загубу йому, він не буде обтинаний ані підсапуваний, і виросте терня й будяччя на ньому, а хмарам звелю, щоб дощу не давали на нього!
7 Бо виноградник Господа Саваота то Ізраїлів дім, а муж Юди коханий Його саджанець. Сподівавсь правосуддя, та ось кроволиття, сподівавсь справедливости Він, та ось зойк...
(Iс.5:1-7)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2014, 13:20 #2431376   #5
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що означає вислів "стати в виломі"?

Я майже вгадав
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2014, 19:18 #2431467   #6
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Що означає вислів "стати в виломі"?

Цитата "ми всі помрем".
Співчуваю, а ви не будьте серед всіх хто помре, хто за проломом!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2016, 13:06 #2647887   #7
Květina
Типово Відповідь: Що означає вислів "стати в виломі"?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- слід спочатку прочитати у контексті про що мова - тобто, що має автор пророцтва наувазі "стати в виломі" - і де цей вилом здійснено....

----- по аналогії ...1 Заспіваю ж я вам про Свойого Улюбленого пісню любовну про Його виноградника! На плодючому версі гори виноградника мав був Мій Приятель.
2 І обкопав Він його, й від каміння очистив його, і виноградом добірним його засадив, і башту поставив посеред його, і витесав у ньому чавило, і чекав, що родитиме він виноград, та він уродив дикі ягоди!
3 Тепер же ти, єрусалимський мешканче та мужу юдейський, розсудіть но між Мною й Моїм виноградником:
4 що ще можна вчинити було для Мого виноградника, але Я не зробив того в ньому? Чому Я чекав, що родитиме він виноград, а він уродив дикі ягоди?
5 А тепер завідомлю Я вас, що зроблю для Свого виноградника: живопліт його викину, і він буде на знищення, горожу його розвалю, і він на потоптання буде,
6 зроблю Я загубу йому, він не буде обтинаний ані підсапуваний, і виросте терня й будяччя на ньому, а хмарам звелю, щоб дощу не давали на нього!
7 Бо виноградник Господа Саваота то Ізраїлів дім, а муж Юди коханий Його саджанець. Сподівавсь правосуддя, та ось кроволиття, сподівавсь справедливости Він, та ось зойк...
(Iс.5:1-7)
давайте краще своїми слвоами поясніть: що означає встати в проломі?
Květina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 10:27 #2647979   #8
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Що означає вислів "стати в виломі"?

Цитата
Допис від Květina Переглянути допис
У Езекеїля 22:30 написано: "І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов!".
Що означає вислів "стати в виломі"?
Стати в виломі - це "заступитися за".
Цей Чоловік, Який став у виломі за усе людство, вже прийшов, це Ісус Христос із Назарету Юдейського, Син Людський і Син Божий.
Він Своїм тілом заступив людей від вічного покарання за гріх, прийнявши покарання на Себе і відкрив усім, хто увірує в Нього, шлях до вічного життя з Богом.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:04.