Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Що для вас царство Боже?
Уряд на чолі з Ісусом Христом 12 26.09%
Стан душі (подібно як нірвана в буддизмі) 11 23.91%
Благословення, які будуть після смерті 5 10.87%
Інший варіант 18 39.13%
Голосували: 46. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Царство Боже. Що це таке?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.10.2010, 22:54 #1486559   #61
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Як ви можете сперечатися про речі, які вам (нам) не дано зрозуміти в фізичному тілі. Навіть як би Бог і хотів нам пояснити він би не зміг це викласти на папері. Такі речі деколи деякі з нас можуть відчути на інтуітивному рівні. Це те саме що уявити четвертий чи пятий вимір.
Якось смішно виглядає коли розумні люди сперечаються де царство боже. Може переклад не точний і всі ваші спори коту під хвіст. Це ж всього навсього слова, а у вас від зміни одного залежить ціла вічність.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2010, 23:20 #1486569   #62
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Як ви можете сперечатися про речі, які вам (нам) не дано зрозуміти в фізичному тілі. Навіть як би Бог і хотів нам пояснити він би не зміг це викласти на папері. Такі речі деколи деякі з нас можуть відчути на інтуітивному рівні. Це те саме що уявити четвертий чи пятий вимір.
Якось смішно виглядає коли розумні люди сперечаються де царство боже. Може переклад не точний і всі ваші спори коту під хвіст. Це ж всього навсього слова, а у вас від зміни одного залежить ціла вічність.
спокійно. Френкі як Чак Норріс. Він ве знає і все може прокоментувати та заперечити бо - "на його думку..."

Атеїсти сильні люди словесно....
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2010, 23:22 #1486572   #63
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Навіть як би Бог і хотів нам пояснити він би не зміг це викласти на папері.
Марка 10:27
Пильно подивившись на них, Ісус сказав: «Неможливе це для людей, але не для Бога, бо для Бога можливе все»

На чому грунтується твоя віра? На тому що написано у Біблії?
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2010, 23:26 #1486575   #64
Van Helsing
 
Аватар для Van Helsing
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Як ви можете сперечатися про речі, які вам (нам) не дано зрозуміти в фізичному тілі.
Чого ж тоді Ісус стільки розказував про те царство, якщо це зрозуміти неможливо?
Van Helsing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2010, 09:43 #1486679   #65
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
Мене починає дратувати, коли мої слова перекручують. А то з того як ти перекрутив мої слова виходить, ніби це якийсь обмін - гарно поводься і через це Бог дасть тобі вічне життя.
Цілком погоджуюся що цей дар не можливо заслужити. Але не погоджуюся що він не залежить від діл.
Вибач, я забуваю, що ти не свідок.
Чи таки свідок? Бо мене місяць не було в розмові на форумі і я міг багато чого упустити.

Точка зору свідків мені відома ЧІТКО: вони працюють, щоб ОТРИМАТИ вічне життя.
Вони кажуть, що не мають вічного життя, хоча вірять в Ісуса.
А написано: 13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(1Iван.5:13)
Iван.11:26 І кожен, хто живе та
хто вірує в Мене, повіки не вмре.
Чи ти віруєш в це?

Це питає Ісус! Ти віруєш?
Цитат на цю тему купа, але свідки їм (Новому Завіту) не вірять, працюючи заради того, що дається НЕ ЗА СПРАВИ, а даром!
Ну і ви, якщо людина логіки, то повинні або погодитися з апостолом Павлом, який чітко каже "не від діл, щоб ніхто не хвалився", або погодитися зі свідками, які кажуть "за справи, бо треба заслужити і стати достойним".

Або подарунок, або заслужити (заробити). Я - про прощення і вічне життя, яке дає Бог ДАРОМ!

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
Якщо не покажеш , де я чи хтось зі Свідків говорив що можна придбати вічне життя, то логічно буде вважати тебе наклепником.
Спитай у будь-кого зі свідків на вулиці чи мають вони вічне життя.
А потім спитай чи отримають у майбутньому і якщо отримають то ЗА ЩО!
Відповідей свідків з форуму в цій темі теж є достатньо, нема охоти шукати.
Якщо ДУЖЕ наполягатимеш - знайду. Просто я десятки разів чув від свідків ці відповіді, тому впевнений у їх позиції.
Коротко вона така:
1. Бог дав ШАНС отримати вічне життя. Тобто лише ШАНС, а не саме це життя.
2. Хто заслужить своїм життям (справами) - той отримає, хто не заслужить - той в пролітає в озеро вогненне (навіть зі свідків, називається "працював, але не виконав усього, НЕДОпрацював).
Коли питав у них про критерії оцінки "виконання чи недовиконання належного рівня роботи" то отримував ухильні відповіді. Висновок: самі не знають. Працюють навмання, біжать навмання. а чи виконують усе належне, щоб добігти до мети - НЕ ЗНАЮТЬ!

У християнстві -НЕ ТАК!
Ти вже маєш вічне життя (новий дух від Бога) і твоя задача - ЗБЕРЕГТИ, жити у відповідності з Богом, Який оселився в тобі, ходити ПО ДУХУ, рости з духовного немовляти в міру ПОВНого духовного зросту, який ми можемо досягнути протягом коротенького земного життя.
В християнстві ти - ВЖЕ дитина Божа, прийнятий в Його сім"ю, усиновлений Богом і ЗАРОБЛЯТИ усиновлення, платити Богу за це не ПОТРІБНО!

23 бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави,
24 але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі,
25 що Його Бог дав у жертву примирення в крові Його через віру, щоб виявити Свою правду через відпущення давніше вчинених гріхів,
26 за довготерпіння Божого, щоб виявити Свою правду за теперішнього часу, щоб бути Йому праведним, і виправдувати того, хто вірує в Ісуса.
27 Тож де похвальба? Виключена. Яким законом? Законом діл? Ні, але законом віри.
28 Отож, ми визнаємо, що людина виправдується вірою, без діл Закону.
(Рим.3:23-28 )



Прихований текст: ще на цю тему 
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (30.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2010, 10:27 #1486715   #66
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вибач, я забуваю, що ти не свідок.
Чи таки свідок? Бо мене місяць не було в розмові на форумі і я міг багато чого упустити.
Повністю поділяю їхні погляди.

Цитата Точка зору свідків мені відома ЧІТКО: вони працюють, щоб ОТРИМАТИ вічне життя.
Вони кажуть, що не мають вічного життя, хоча вірять в Ісуса.
А написано: 13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(1Iван.5:13)
Iван.11:26 І кожен, хто живе та
хто вірує в Мене, повіки не вмре.
Чи ти віруєш в це?

Це питає Ісус! Ти віруєш?
Цитат на цю тему купа, але свідки їм (Новому Завіту) не вірять, працюючи заради того, що дається НЕ ЗА СПРАВИ, а даром!
Ну і ви, якщо людина логіки, то повинні або погодитися з апостолом Павлом, який чітко каже "не від діл, щоб ніхто не хвалився", або погодитися зі свідками, які кажуть "за справи, бо треба заслужити і стати достойним".

Або подарунок, або заслужити (заробити). Я - про прощення і вічне життя, яке дає Бог ДАРОМ!


Спитай у будь-кого зі свідків на вулиці чи мають вони вічне життя.
А потім спитай чи отримають у майбутньому і якщо отримають то ЗА ЩО!
Відповідей свідків з форуму в цій темі теж є достатньо, нема охоти шукати.
Якщо ДУЖЕ наполягатимеш - знайду. Просто я десятки разів чув від свідків ці відповіді, тому впевнений у їх позиції.
Коротко вона така:
1. Бог дав ШАНС отримати вічне життя. Тобто лише ШАНС, а не саме це життя.
2. Хто заслужить своїм життям (справами) - той отримає, хто не заслужить - той в пролітає в озеро вогненне (навіть зі свідків, називається "працював, але не виконав усього, НЕДОпрацював).
Коли питав у них про критерії оцінки "виконання чи недовиконання належного рівня роботи" то отримував ухильні відповіді. Висновок: самі не знають. Працюють навмання, біжать навмання. а чи виконують усе належне, щоб добігти до мети - НЕ ЗНАЮТЬ!

У християнстві -НЕ ТАК!
Ти вже маєш вічне життя (новий дух від Бога) і твоя задача - ЗБЕРЕГТИ, жити у відповідності з Богом, Який оселився в тобі, ходити ПО ДУХУ, рости з духовного немовляти в міру ПОВНого духовного зросту, який ми можемо досягнути протягом коротенького земного життя.
В християнстві ти - ВЖЕ дитина Божа, прийнятий в Його сім"ю, усиновлений Богом і ЗАРОБЛЯТИ усиновлення, платити Богу за це не ПОТРІБНО!

23 бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави,
24 але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі,
25 що Його Бог дав у жертву примирення в крові Його через віру, щоб виявити Свою правду через відпущення давніше вчинених гріхів,
26 за довготерпіння Божого, щоб виявити Свою правду за теперішнього часу, щоб бути Йому праведним, і виправдувати того, хто вірує в Ісуса.
27 Тож де похвальба? Виключена. Яким законом? Законом діл? Ні, але законом віри.
28 Отож, ми визнаємо, що людина виправдується вірою, без діл Закону.
(Рим.3:23-28 )



Прихований текст: ще на цю тему 
Я з тобою погоджуюся, що віра є дуже важливою.
Івана 3:16
Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
Але зверни увагу на ці слова
1 Коринтян 13:2
І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо!

З тобою говорити змісту немає, ти не хочеш розуміти очевидних речей з Біблії. А подаєш їх у такому світілі, у якому вони тобі до вподоби. Щоб ти не придирався до моїх слів, наведу слова з Біблії, з Нового Завіту, котрий, як ти неправдиво стверджуєш, Свідки відкидають.
Євреїв 6:9-12
Та ми сподіваємось, любі, кращого про вас, що спасіння тримаєтеся, хоч говоримо й так.
Та не є Бог несправедливий, щоб забути діло ваше та працю любови, яку показали в Ім'я Його ви, що святим послужили та служите.
Ми ж бажаємо, щоб кожен із вас виявляв таку саму завзятість на певність надії аж до кінця,
щоб ви не розлінились, але переймали від тих, хто обітниці вспадковує вірою та терпеливістю.

Якова 2:17,26
Так само й віра, коли діл не має, мертва в собі!
Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва!

п.с. Мені цікаво, як ти розумієш хто є 144 тисячами попечатаних, про котрі говориться у
Обявлення 7:3
І почув я число попечатаних: сто сорок чотири тисячі попечатаних від усіх племен Ізраїлевих синів

І хто є великим натовпом, числа котрого не вказано.
9 Потому я глянув, і ось натовп великий, що його зрахувати не може ніхто, з усякого люду, і племен, і народів, і язиків, стояв перед престолом і перед Агнцем, зодягнені в білу одежу, а в їхніх руках було пальмове віття.
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2010, 18:45 #1486980   #67
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
Повністю поділяю їхні погляди.
Ти - охрищений свідок? Чи ні?

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
Але зверни увагу на ці слова
1 Коринтян 13:2
І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо!
Любов (агапе) - це плід Духа.
Прийняти Духа можна ТІЛЬКИ через віру і аж НІЯК через справи і заслуги.
Я вже цитував послання до Галатів:
1 О, ви нерозумні галати! Хто вас звів не коритися правді, вас, яким перед очима Ісус Христос переднакреслений був, як ніби між вами розп'ятий?
2 Це одне хочу знати від вас: чи ви прийняли Духа ділами Закону, чи із проповіді про віру?
3 Чи ж ви аж такі нерозумні? Духом почавши, кінчите тепер тілом?
4 Чи ви так багато терпіли надармо?

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
Ми ж бажаємо, щоб кожен із вас виявляв таку саму завзятість на певність надії аж до кінця,
щоб ви не розлінились, але переймали від тих, хто обітниці вспадковує вірою та терпеливістю.
Саме так!
Вспадковувати (приймати) Божі обітниці ВІРОЮ (!) та терпеливістю!
Амінь!

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
Так само й віра, коли діл не має, мертва в собі!
Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва!
Звичайно, це азбучна істина: справжня віра завжди народжує справи!
Хоча справи самі по собі можуть мати і інше джерело, наприклад "бо так треба", "за компанію", "мушу, бо капець" і т.д.
Тобто справи, які Бог сам спонукує нас (зсередини) робити - це справи любові і віри (довіри) Богові.
Але справи можуть мати і інший мотив. В Новому Завіті є і про це.

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
З тобою говорити змісту немає, ти не хочеш розуміти очевидних речей з Біблії.
Як собі вважаєте за потрібне.
Пам"ятайте головне: якщо людина не народиться згори, від Духа, то не стане дитиною Божою і Царства Божого не побачить!
Толку тоді від знання Біблії, якщо не сталося ОСНОВНОГО, не досягнута мета, до якої нас веде Бог - увійти в Його сім"ю.
Потрібно вам народитися згори!

Востаннє редагував Новак: 30.10.2010 о 18:58.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2010, 19:26 #1487018   #68
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ти - охрищений свідок? Чи ні?
Ні, я не охрещений Свідок.

Цитата Любов (агапе) - це плід Духа.
Прийняти Духа можна ТІЛЬКИ через віру і аж НІЯК через справи і заслуги.
Я вже цитував послання до Галатів:
1 О, ви нерозумні галати! Хто вас звів не коритися правді, вас, яким перед очима Ісус Христос переднакреслений був, як ніби між вами розп'ятий?
2 Це одне хочу знати від вас: чи ви прийняли Духа ділами Закону, чи із проповіді про віру?
3 Чи ж ви аж такі нерозумні? Духом почавши, кінчите тепер тілом?
4 Чи ви так багато терпіли надармо?
Якщо є віра, то вона виявляється у справах. Чому ти розділяєш це? Інакше як дізнатися що людина справді вірить? По словах? Чи по ділах?

Цитата Саме так!
Вспадковувати (приймати) Божі обітниці ВІРОЮ (!) та терпеливістю!
Амінь!
Я ж казав що віра дуже важлива. Чому ти вирізав слова з контексту? Ти про діло та працю віршем вище читав?

Цитата Звичайно, це азбучна істина: справжня віра завжди народжує справи!
Хоча справи самі по собі можуть мати і інше джерело, наприклад "бо так треба", "за компанію", "мушу, бо капець" і т.д.
Тобто справи, які Бог сам спонукує нас (зсередини) робити - це справи любові і віри (довіри) Богові.
Але справи можуть мати і інший мотив. В Новому Завіті є і про це.
То чому ти тоді говориш лише про віру, а не про діла, котрі є явним виявом віри, як плоди?

Цитата Як собі вважаєте за потрібне.
Пам"ятайте головне: якщо людина не народиться згори, від Духа, то не стане дитиною Божою і Царства Божого не побачить!
Толку тоді від знання Біблії, якщо не сталося ОСНОВНОГО, не досягнута мета, до якої нас веде Бог - увійти в Його сім"ю.
Потрібно вам народитися згори!
п.с. Бачу ти не відповідаєш на багато моїх запитань і слів, що притаманно для людини, котрій немає що сказати. Наприклад про розуміння 144 тисяч ти так і не сказав. Підримую, що оскільки у нас різне розуміння основ Біблійної звістки, то говорити немає суті. У цій темі ми закінчили
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2010, 21:43 #1487160   #69
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
Марка 10:27
Пильно подивившись на них, Ісус сказав: «Неможливе це для людей, але не для Бога, бо для Бога можливе все»

На чому грунтується твоя віра? На тому що написано у Біблії?
Все правильно: неможливе це для людей.
Ні не на Біблії. Біблія мене відвернула від християнства.
Цитата:
Допис від Van Helsing Переглянути допис
Чого ж тоді Ісус стільки розказував про те царство, якщо це зрозуміти неможливо?
Ну як тобі пояснити. Я, думаю Ісус говорив "іносказательно". А скоріше всього, він відчував, але виразити словами те що відчував, не міг. А ще ті що писали Біблію (а також переписували і перекладали) старалися виразити все так як було зрозуміліше їм.
Наприклад, попадаєш ти в дике племя Амазонки, яке ніколи не бачило телевізора і стараєшся на зрозумілій їм мові пояснити, що це таке. Находиш найрозумнішого аборигена і пояснюєш, він ніби зрозумів. Тоді він починає пояснювати все своїм соплемінникам, вони трохи тупіші і він старається деякі поняття споростити, а потім хтось пробує все записати на камені, але на письмі все те виразити ще важче, та й місця мало, от він і заміняє дещо.
І якщо ти потім прочитав би то що вийшло, то сам би не зрозумів, що то телевізор.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2010, 21:53 #1487170   #70
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Все правильно: неможливе це для людей.
Ага, але можливе Богові. Навіщо було б писати Біблію, якщо людям не під силу її зрозуміти?
Цитата Ні не на Біблії. Біблія мене відвернула від християнства.
Біблія відвернула тебе від християнства? ем... я це розумію так: ти бачила що записано у Біблії, і бачила що християни цього не дотримуються. І тому відвернулася від християнства. Так?
А як ти ставишся до Біблії?
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2010, 22:04 #1487176   #71
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
Ага, але можливе Богові. Навіщо було б писати Біблію, якщо людям не під силу її зрозуміти?

Біблія відвернула тебе від християнства? ем... я це розумію так: ти бачила що записано у Біблії, і бачила що християни цього не дотримуються. І тому відвернулася від християнства. Так?
А як ти ставишся до Біблії?
Бог не писав Біблію, він сам в шоці.
Почитай тему "Для чого ти живеш, коли ти не з Богом?" Там Средіземец дуже доступно все пояснює.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bhagavan (30.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2010, 22:07 #1487180   #72
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Бог не писав Біблію, він сам в шоці.
Почитай тему "Для чого ти живеш, коли ти не з Богом?" Там Средіземец дуже доступно все пояснює.
А хто писав і з якою метою написав він пояснив?
п.с. А з якою метою Бог створив людей?
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2010, 22:34 #1487192   #73
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
А хто писав і з якою метою написав він пояснив?
п.с. А з якою метою Бог створив людей?
Писали люди для того щоб мати знаряддя для управління іншими людьми. А може і не для того. Може їх цілі були високими, але вийшло все як завжди. Відношуся до Біблії як до філософської книги.
А от друге твоє питання мене також мучить. Якби взнати відповідь! Може ти знаєш?
Деякі ідеї в мене є, але вони як в прикладі з телевізором: словами тяжко пояснюються.
Може ми потрібні для "виробництва" чистої енергії. Тобто тільки людина може своїми думками дати Богу те, що потрібно для існування всього решти. Блін, дуже примітивно звучить, але щось таке.
А ти як думаєш?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2010, 22:59 #1487197   #74
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
п.с. Бачу ти не відповідаєш на багато моїх запитань і слів, що притаманно для людини, котрій немає що сказати. Наприклад про розуміння 144 тисяч ти так і не сказав.
Я не маючасу повторюватися багато разів, вибачай.
Багато разів я вже відповідав свідкам в їх темі. Може просто скласти свій "цитатник" і копіпастити з нього?

Про 144 тисячі...

От уяви собі ту картину з Об"явлення, де про них написано. А також про великий натовп людей в білих одежах, що його зрахувати не може ніхто, який стоїть перед престолом Божим,
Люди з цього величезного натовпу бачать Бога? Вони бачать також тих 144 тисячі (Уряд) чи не бачать?

Ісус сказав, що хто не народиться згори, той не побачить Божого Царства, так?
Отож всі люди, які у величезному натовпі, вони не бачать тих, яких 144 тисячі?
Бачать Бога, Який на престолі перед ними, але не бачать 144 тисячі? Чи таки бачать Уряд?
Якщо вважаєте, що бачать Уряд, то вони (всі, хто у великому натовпі) є народжені згори.
Чого і вам ЩИРО бажаю - прийняти від Бога народження духовне і стати дитиною Божою!
Щоб увійти вам у велику сім"ю Божу!

А Царство Боже - це Сам Бог!
Вже скоро, дуже скоро тимчасове мине, а настане вічність, коли "все і у всьому буде Бог"!
Все буде в Бозі і у всьому буде Бог! Оце і є настання Божого Царства! Вічного Царства!
Коли ми будемо в Бозі у всій повноті!

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Писали люди для того щоб мати знаряддя для управління іншими людьми. А може і не для того. Може їх цілі були високими, але вийшло все як завжди. Відношуся до Біблії як до філософської книги.
А от друге твоє питання мене також мучить. Якби взнати відповідь! Може ти знаєш?
Деякі ідеї в мене є, але вони як в прикладі з телевізором: словами тяжко пояснюються.
Може ми потрібні для "виробництва" чистої енергії. Тобто тільки людина може своїми думками дати Богу те, що потрібно для існування всього решти. Блін, дуже примітивно звучить, але щось таке.
А ти як думаєш?
Пантера, ну не опускайте в своєму розумі Бога до такого примітиву, прошу вас...
Я вже чув подібні думки, що ніби Бог використовує людей для якихось своїх цілей, висмоктує з людей енергію... ну брехня цьогосвітня це, від безбожності... Щоб відлякнути людей від Бога.
Бог є Джерелом любові, добра і Сам дає життя усьому!
Ми Ним живемо!
Він ДАЄ, а не бере від нас!
Він спасає нас від гріха, який туманить розум і веде в погибіль.
Те, що Бог є Любов - фундамент в розумінні Бога і саме від цього потрібно відштовхуватися в своїх думках про Бога.
Бог любить вас, Пантера.
Ісус вмирав, щоб забрати ваші гріхи і відкрити вам шлях до Бога, до духовного нового народження!!!
Не упускайте цей час, цей шанс!
Двері ще відкриті!
Ідіть!
Біжіть!!!!

Востаннє редагував Новак: 30.10.2010 о 22:59. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2010, 23:27 #1487220   #75
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Пантера, ну не опускайте в своєму розумі Бога до такого примітиву, прошу вас...
Я вже чув подібні думки, що ніби Бог використовує людей для якихось своїх цілей, висмоктує з людей енергію... ну брехня цьогосвітня це, від безбожності... Щоб відлякнути людей від Бога.
Бог є Джерелом любові, добра і Сам дає життя усьому!
Ми Ним живемо!
Він ДАЄ, а не бере від нас!
Він спасає нас від гріха, який туманить розум і веде в погибіль.
Те, що Бог є Любов - фундамент в розумінні Бога і саме від цього потрібно відштовхуватися в своїх думках про Бога.
Бог любить вас, Пантера.
Ісус вмирав, щоб забрати ваші гріхи і відкрити вам шлях до Бога, до духовного нового народження!!!
Не упускайте цей час, цей шанс!
Двері ще відкриті!
Ідіть!
Біжіть!!!!
Я не хотіла нічого писати, бо так і знала, що мене не зрозуміють.
Якраз в моєму розумінню Бог це любов. Я ні секунди не думала, що Бог щось від нас бере чи щось хоче. Він дає людині життя. Ми це і є Бог, ми частина Бога.
Це ви християнам скажіть, що Бог це любов, бо чомусь ви всі дуже боїтесь свого бога. Страх - ось рушійна сила християнства. Ще католики так сяк, а для православних бог, це жорстокий інквізитор.
Всі ці слова, що ви мені написали, прочитайте самі. Бог любить вас, Новак. Біжіть до нього. Не бійтесь, Бог це любов.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2010, 07:35 #1487286   #76
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Всі ці слова, що ви мені написали, прочитайте самі. Бог любить вас, Новак. Біжіть до нього. Не бійтесь, Бог це любов.
Дякую!
Я біжу... ні йду поволеньки...
А, якщо чесно, то Він Сам притягує веде мене Своєю любов"ю...
Пантера, вам потрібно прийти в молитві до Бога, Який любить вас і бажає вам добра і попросити щось конкретне:
1. Простити всі ваші гріхи і дати праведність Христову.
2. Попросити дати нового духа, від Бога, що є завдатком нового (вічного) життя і основою спасіння.
А далі триматися Бога і слухати Його голос, читати листи Його учнів (Новий Завіт), покладатися на Нього...
Цього я і собі бажаю.
Християнство - це новий дух від Бога і духовна спорідненість з Богом.
Прийміть це зараз, не відкладайте на потім.
Нехай Бог благословить вас у всій повноті!
В ім"я Ісуса Христа!
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2010, 10:19 #1487371   #77
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Писали люди для того щоб мати знаряддя для управління іншими людьми. А може і не для того. Може їх цілі були високими, але вийшло все як завжди. Відношуся до Біблії як до філософської книги.
А от друге твоє питання мене також мучить. Якби взнати відповідь! Може ти знаєш?
Деякі ідеї в мене є, але вони як в прикладі з телевізором: словами тяжко пояснюються.
Може ми потрібні для "виробництва" чистої енергії. Тобто тільки людина може своїми думками дати Богу те, що потрібно для існування всього решти. Блін, дуже примітивно звучить, але щось таке.
А ти як думаєш?
Переконуватися у тому, що Біблія це книга від Бога бажання є?
А на друге питання відповідь є у Біблії. Там говориться, щоб Бог створив людину для того, щоб вона насолоджувалася вічним життям, без болю і хвороб, у Раю на Землі. І наближалася до свого люблячого Творця.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Якраз в моєму розумінню Бог це любов.
І це видно з усього того, що Бог дав нам. Дивовижні тіло і розум, а також прекрасну Землю, і можливість насолоджуватися усім творивом.
Цитата Це ви християнам скажіть, що Бог це любов, бо чомусь ви всі дуже боїтесь свого бога. Страх - ось рушійна сила християнства. Ще католики так сяк, а для православних бог, це жорстокий інквізитор.[
Для мене слова "боятися Бога" означають боятися зробити щось таке, що би засмутило його.
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2010, 16:16 #1487637   #78
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А, якщо чесно, то Він Сам притягує веде мене Своєю любов"ю...
Пантера, вам потрібно прийти в молитві до Бога, Який любить вас і бажає вам добра і попросити щось конкретне:
1. Простити всі ваші гріхи і дати праведність Христову.
2. Попросити дати нового духа, від Бога, що є завдатком нового (вічного) життя і основою спасіння.
А далі триматися Бога і слухати Його голос, читати листи Його учнів (Новий Завіт), покладатися на Нього...
Цього я і собі бажаю.
Християнство - це новий дух від Бога і духовна спорідненість з Богом.
Прийміть це зараз, не відкладайте на потім.
Нехай Бог благословить вас у всій повноті!
В ім"я Ісуса Христа!
Новак, а з чого ви взяли, що я не "прийшла в молитві до Бога"? В моєму розумінню молитися це звертатися до Бога. Я це роблю дуже часто. І прошу і жаліюся і каюся. Але це стосується тільки мене і Бога. Для чого мені праведність Христова, мені навіть з моєю жити дуже важко. Навіть моєї праведності виявилося забагато, що б оправдати все насильство і несправедливість у вашій Біблії і в житті, а з Христовою вже б повішалась напевно.
А нарахунок нового духа, то до Серафима. В нього багато духів навколо літає, може і поміняє якогось. Жарт звичайно, просто ваша пропозиція дуже примітивно звучить. Тим більше, що Іра казала що я вже маю спасіння.
І ще запитання. А ви вивчали якісь інші релігії? На чому базується ваше твердження, що християнство - новий дух від Бога? Якби ви народилися в Ірані, ви б так само думали?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2010, 22:34 #1487878   #79
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Біблія мене відвернула від християнства.
Книга, достойная доверия (часть 1)
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2010, 22:45 #1487886   #80
Van Helsing
 
Аватар для Van Helsing
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну як тобі пояснити. Я, думаю Ісус говорив "іносказательно". А скоріше всього, він відчував, але виразити словами те що відчував, не міг. А ще ті що писали Біблію (а також переписували і перекладали) старалися виразити все так як було зрозуміліше їм.
Наприклад, попадаєш ти в дике племя Амазонки, яке ніколи не бачило телевізора і стараєшся на зрозумілій їм мові пояснити, що це таке. Находиш найрозумнішого аборигена і пояснюєш, він ніби зрозумів. Тоді він починає пояснювати все своїм соплемінникам, вони трохи тупіші і він старається деякі поняття споростити, а потім хтось пробує все записати на камені, але на письмі все те виразити ще важче, та й місця мало, от він і заміняє дещо.
І якщо ти потім прочитав би то що вийшло, то сам би не зрозумів, що то телевізор.
Ясно. Біблію не перечитували ніколи ви. Правда?
Van Helsing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:46.