Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.11.2013, 19:26 #2295623   #81
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- звичайно, не буде , але й кликати по іменні не стане.....
А це вже заледжить від конкретної культури. Так що приклад некоректний.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 19:31 #2295625   #82
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
А це вже заледжить від конкретної культури. Так що приклад некоректний.
---- ну чи коректний чи ні також залежить від культури....
---- Сергій я так і не почув від тебе, що дало тобі особисто знання Імені ЙГВГ у плані спасіння?
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (06.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 19:41 #2295629   #83
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Що найменше - вберегло від тринітарних заблуджень.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 19:49 #2295634   #84
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Що найменше - вберегло від тринітарних заблуджень.
---- цієї фрази поки, що замало щоб стверджувати що це заблудження.........
---- а як для "свідка ЙГВГ" замало щоб довести, що це Ім'я ЙГВГ дійсно є важливим....
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (08.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 19:52 #2295637   #85
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
а як для "свідка ЙГВГ" замало щоб довести, що це Ім'я ЙГВГ дійсно є важливим....
Спробуйтепроситати перклад де воно э на своэму мысцы ы тоды побачите.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 20:18 #2295661   #86
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Спробуйтепроситати перклад де воно э на своэму мысцы ы тоды побачите.
---- якраз прочитав і зрозумів - чому і не є серед свідків ЙГВГ...... а Є свідком Ісуса Христа
---- що ж Сергію бачу, що не зовсім переконливе свідоцтво твоє про це Ім'я ... швидше за все мабуть воно лише для тебе як ознака відокремленої релігійної течії яка претендує серед безлічі подібних на якусь унікальність....а по суті і сам розумієш, що маєш не більше ні ж ті, що тебе оточують і які по суті такі ж релігійні як ти...... задумайся над цими словами
..... Для того схиляю коліна свої перед Отцем,
що від Нього має ймення кожен рід на небі й на землі,
щоб Він дав вам за багатством слави Своєї силою зміцнитися через Духа Його в чоловікові внутрішнім,
щоб Христос через віру замешкав у ваших серцях, щоб ви, закорінені й основані в любові, змогли зрозуміти зо всіма святими, що то ширина й довжина, і глибина й вишина, і пізнати Христову любов, яка перевищує знання, щоб були ви наповнені всякою повнотою Божою. А Тому, Хто може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо, силою, що діє в нас, Тому слава в Церкві та в Христі Ісусі на всі покоління на вічні віки. Амінь. (Еф.3:14-21)
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (06.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 21:39 #2295722   #87
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Якщо Ви вважаєте що Ім'я Отця при проголошенні спасіння Іменем Ісуса Христа стає непотрібним, то чому Христос не задовго перед цим наголошував про потребу в молитві Отче Наш святити Ім'я Отця???Для чого було вводити в оману своїх учнів і вчити того, що непотрібно робити??? Чи може Ісус Христос добре навчав, а відступники видумують те чого Він не говорив?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
..... Для того схиляю коліна свої перед Отцем,
що від Нього має ймення кожен рід на небі й на землі,
щоб Він дав вам за багатством слави Своєї силою зміцнитися через Духа Його в чоловікові внутрішнім,
щоб Христос через віру замешкав у ваших серцях, щоб ви, закорінені й основані в любові, змогли зрозуміти зо всіма святими, що то ширина й довжина, і глибина й вишина, і пізнати Христову любов, яка перевищує знання, щоб були ви наповнені всякою повнотою Божою. А Тому, Хто може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо, силою, що діє в нас, Тому слава в Церкві та в Христі Ісусі на всі покоління на вічні віки. Амінь. (Еф.3:14-21)
Цитований Вами Біблійний вірш починає розкриття теми з наголосом на Особі Отця і вказує роль Христа Ісуса, а не навпаки: як Отець виконує те, що Йому наказав Син.Ніде в Біблії не говориться, що Отцю хтось щось наказував зробити, або що Отець комусь служить. Про Ісуса сказано як про Первосвященника в храмі Єгови!

Востаннє редагував Ychen: 05.11.2013 о 21:39. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 05:46 #2295806   #88
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Якщо Ви вважаєте що Ім'я Отця при проголошенні спасіння Іменем Ісуса Христа стає непотрібним, то чому Христос не задовго перед цим наголошував про потребу в молитві Отче Наш святити Ім'я Отця???Для чого було вводити в оману своїх учнів і вчити того, що непотрібно робити??? Чи може Ісус Христос добре навчав, а відступники видумують те чого Він не говорив?
Тема навколо якої точиться суперечка не є першорядною і навіть не другорядною. Може "свідкам" варто зосередити увагу на своїх принципових перекрученнях Євангелії ? На превеликий жаль "свідки" й надалі залишаються сектою ,котра веде своїх послідовників у глибоку прірву помилкового розуміння загальновідомих істин.
orest5 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (07.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 09:23 #2295893   #89
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Якою слід вважати релігію, що не тримається того, що написано в Біблії, а своїми переданнями і традиціями нівечить те, що написано в Біблії?
Чи варто до такої релігії належати?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 17:48 #2296141   #90
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Якою слід вважати релігію, що не тримається того, що написано в Біблії, а своїми переданнями і традиціями нівечить те, що написано в Біблії?
Чи варто до такої релігії належати?
Пусте потрясіння повітря . Факти в студію !
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 08:32 #2296375   #91
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Пусте потрясіння повітря . Факти в студію !
Орест, будь-яке релігійне свято є християнським? А вони в церковному календарі майже кожен день.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 16:56 #2296689   #92
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Орест, будь-яке релігійне свято є християнським? А вони в церковному календарі майже кожен день.
Щодо церковного календаря знання маєте "глибокі ". У церковному календарі на кожний день є поминання угодників, блажених, мучеників і.т. д., але не свята. Свята у календарі зазвичай виділяються червоним шрифтом і тих свят там не так вже й багато.
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 19:16 #2296728   #93
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Якою слід вважати релігію, що не тримається того, що написано в Біблії, а своїми переданнями і традиціями нівечить те, що написано в Біблії?
Чи варто до такої релігії належати?
---- Звичайно, що ні, особливо до такої яка викривила не лише текст Писань але і зміст тих, що залишились поставивши основу спасіння на інше Ім'я ,

Додано через 23 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Якщо Ви вважаєте що Ім'я Отця при проголошенні спасіння Іменем Ісуса Христа стає непотрібним, то чому Христос не задовго перед цим наголошував про потребу в молитві Отче Наш святити Ім'я Отця???Для чого було вводити в оману своїх учнів і вчити того, що непотрібно робити??? Чи може Ісус Христос добре навчав, а відступники видумують те чого Він не говорив?
---- звичайно відступники вчать, що не потрібно - наприклад щоб не брати участь у причасті у той час коли Ісуса заповідь :- робіть це на мій спомин - то хто ті, що не хочуть Його згадувати, відмовляючись у виконанні його заповідей?
---- або вчать, що непотрібно рятувати життя людини використовуючи переливання крові ссилаючись на текст в якому і близько не про те мова......
---- або проповідують і наголошують на Імені яке має лише дотичне значення до спасіння, і самі жодного слова не можуть сказати що особисто їм дало знання Імені ЙГВГ та підтвердити щоб учні проповідували саме це Ім'я......

--- Ychen, я вже не раз говорив, що не має значення, що вважаю я, але важливе, що сказано в Писанні яке я цитую при підтверджені, закладеної думки в нім.

---- Ви мабуть свідомо відвертаєте увагу від викрученого змісту Писань через неправдиве звинувачення інших ?
---- Ісус не наголошував на Саме цьому Імені в молитві ОТЧЕ НАШ, а не ЙГВГ НАШ, хибне також і твердення що у БОГА є одно Ім'я,

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Цитований Вами Біблійний вірш починає розкриття теми з наголосом на Особі Отця і вказує роль Христа Ісуса, а не навпаки: як Отець виконує те, що Йому наказав Син.Ніде в Біблії не говориться, що Отцю хтось щось наказував зробити, або що Отець комусь служить. Про Ісуса сказано як про Первосвященника в храмі Єгови!
------ Перечитайте і порівняйте співвідношення у проповіді на кому зосереджена увага апостолів
......1 Павло, з волі Божої апостол Христа Ісуса, святим, що в Ефесі, і вірним у Христі Ісусі,
2 нехай буде вам благодать та мир від Бога, Отця нашого, і Господа Ісуса Христа!
3 Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що нас у Христі поблагословив усяким благословенням духовним у небесах,
4 так як вибрав у Ньому Він нас перше заложення світу, щоб були перед Ним ми святі й непорочні, у любові,
5 призначивши наперед, щоб нас усиновити для Себе Ісусом Христом, за вподобанням волі Своєї,
6 на хвалу слави благодаті Своєї, якою Він обдарував нас в Улюбленім,
7 що маємо в Ньому відкуплення кров'ю Його, прощення провин, через багатство благодаті Його,
8 яку Він намножив у нас у всякій премудрості й розважності,
9 об'явивши нам таємницю волі Своєї за Своїм уподобанням, яке постановив у Самому Собі, (у Слові - Ісусі)
10 для урядження виповнення часів, щоб усе об'єднати в Христі, що на небі, і що на землі.
11 У Нім, що в Нім стали ми й спадкоємцями, бувши призначені наперед постановою Того, Хто все чинить за радою волі Своєї,
12 щоб на хвалу Його слави були ми, що перше надіялися на Христа.
13 У Ньому й ви, як почули були слово істини, Євангелію спасіння свого, та в Нього й увірували, запечатані стали Святим Духом обітниці,
14 Який є завдаток нашого спадку, на викуп здобутого, на хвалу Його слави!
15 Тому й я, прочувши про вашу віру в Господа Ісуса, і про любов до всіх святих,
16 не перестаю за вас дякувати, і в молитвах своїх за вас згадую,
17 щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам Духа премудрости та відкриття для пізнання Його,
18 просвітив очі вашого серця, щоб ви зрозуміли, до якої надії Він вас закликає, і який багатий Його славний спадок у святих,
19 і яка безмірна велич Його сили в нас, що віруємо за виявленням потужної сили Його,
20 яку виявив Він у Христі, воскресивши із мертвих Його, і посадивши на небі праворуч Себе,
21 вище від усякого уряду, і влади, і сили, і панування, і всякого ймення, що назване не тільки в цім віці, але й у майбутньому.
22 І все впокорив Він під ноги Йому, і Його дав найвище за все за Голову Церкви,
23 а вона Його тіло, повня Того, що все всім наповняє!

(Еф.1:1-23)

Востаннє редагував engar: 07.11.2013 о 19:16. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (08.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 20:20 #2296775   #94
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Щодо церковного календаря знання маєте "глибокі ". У церковному календарі на кожний день є поминання угодників, блажених, мучеників і.т. д., але не свята. Свята у календарі зазвичай виділяються червоним шрифтом і тих свят там не так вже й багато.
Орест, я ті свята сприймав тільки на чорно-білих фотографіях. А з практики знаю, що там можна бухати в будь-який день, - всерівно якесь свято. Можу прямо вказати декілька сіл де таке практикується... Взагалі-то де таке стиль життя.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2013, 00:23 #2296876   #95
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
17 щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам Духа премудрости та відкриття для пізнання Його,
18 просвітив очі вашого серця, щоб ви зрозуміли, до якої надії Він вас закликає, і який багатий Його славний спадок у святих,
То Бог Ісуса Христа безіменний? Отець слави якому молився (поклонявся) Ісус Христос?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2013, 05:20 #2296891   #96
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
А з практики знаю, що там можна бухати в будь-який день, - всерівно якесь свято.
Знов за рибу гроші.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- Ви мабуть свідомо відвертаєте увагу від викрученого змісту Писань через неправдиве звинувачення інших ?
Чому - мабуть ? Власне так і є.

Востаннє редагував orest5: 08.11.2013 о 05:20. Причина: Пізніше додано
orest5 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (08.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2013, 10:11 #2296972   #97
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- Ісус не наголошував на Саме цьому Імені в молитві ОТЧЕ НАШ, а не ЙГВГ НАШ, хибне також і твердення що у БОГА є одно Ім'я,
То де написано:"нехай святяться Твої Імена"?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2013, 17:44 #2297158   #98
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То де написано:"нехай святяться Твої Імена"?
---- там написано........... нехай святиться Твоє Ім'я ..... , а яке, це ще Вам потрібно довести ....бо те,, що Воно Одно і що це саме ЙГВГ так і не довели............

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То Бог Ісуса Христа безіменний? Отець слави якому молився (поклонявся) Ісус Христос?
---- то ви так сказали , я цього не говорив.....
---- так і не почув від "свідків " , - чому в прямі мові - проповідуючи Ісус не вживав Імені Отця ЙГВГ (цитати Старого завіту до уваги не беруться) - жодної прямої цитати з Нового Завіту так і не наведено , бо ж якщо Він Свідок ЙГВГ і мав його об явити людям і воно так важливе та його зміст, як стверджують так звані "свідки " то б мав б торочити про Нього як і вони - де б тільки змога ?? але на томість - жодного тексту, то чи ж дійсно воно так важливе?

Востаннє редагував engar: 08.11.2013 о 17:55. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2013, 17:48 #2297160   #99
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Твоє Ім'я ..... , а яке, це ще Вам потрібно довести ....бо те,, що Воно Одно і що це саме ЙГВГ так і не довели..
А є в Біблії вирази його імя - Бог, чи його імя - Господь?
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2013, 17:59 #2297165   #100
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яке Ім'я проповідували перші послідовники Христа ?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
А є в Біблії вирази його імя - Бог, чи його імя - Господь?
---- Бог - це титул, Госполь - статус всі решта Імена ......
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:03.