Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Думки про колишню

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.07.2016, 13:13 #2646207   #1
Wulf
Учасник
 
Аватар для Wulf
Типово Думки про колишню

Зустрічався з дівчиною,два роки тому,стосунки були недовгі,за період тих відносин я покохав її,ми розійшлись але думки про неї залишились.!
І склалось так що,я неможу її ніяк забути,після неї були стосунки і навідь з іншою я думав про неї...Спочатку навіть снилась мен....я завжди говорю собі,що внас ніколи нічого небуде і бути неможе,все це минуле!!!
На роботі загружений іншими думками,справами але думки про неї лізуть в голову,серце випригує з грудей і зявляється вона в думках.
Незнаю що робити,як з цим боротись підскажіть будьласка.
Wulf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2016, 13:59 #2646213   #2
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата:
Допис від Wulf Переглянути допис
Зустрічався з дівчиною,два роки тому,стосунки були недовгі,за період тих відносин я покохав її,ми розійшлись але думки про неї залишились.!
І склалось так що,я неможу її ніяк забути,після неї були стосунки і навідь з іншою я думав про неї...Спочатку навіть снилась мен....я завжди говорю собі,що внас ніколи нічого небуде і бути неможе,все це минуле!!!
На роботі загружений іншими думками,справами але думки про неї лізуть в голову,серце випригує з грудей і зявляється вона в думках.
Незнаю що робити,як з цим боротись підскажіть будьласка.
Сходи до ворожки,нехай яйця викачає.
А якщо серйозно,поверни її,у чому проблема?
Розійшлись,чи кинула тебе?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2016, 18:01 #2646246   #3
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата Незнаю що робити,як з цим боротись підскажіть будьласка.
Я б на твоєму місці спочатку мову (правопис) "підтягнув", щоб не соромно було, а вже потім заглядав би за дівками....
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2016, 21:10 #2646266   #4
Wulf
Учасник
 
Аватар для Wulf
Типово Відповідь: Думки про колишню

Вона мене кинула..
Wulf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2016, 21:33 #2646268   #5
Nicotin
Учасник
Типово Відповідь: Думки про колишню

або ви дуже вразливий, або вона - відьм чаклунка!
Nicotin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2016, 22:18 #2646274   #6
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Думки про колишню

Закінчуй це своє напівкохання бо для стосунків потрібна воля двох. Є повно ще привабливіших дівок а ти страдаєш, просто зрозумій що неможливо її заставити любити тебе і ніколи того не буде.
Zer0cool зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karamel856 (29.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2016, 22:37 #2646277   #7
Sonja4na
Учасник
 
Аватар для Sonja4na
Типово Відповідь: Думки про колишню

Люди самі собі створюють проблеми,а потім самі ж від них страждають,мучаться.питання-для чого?хочеш бути з нею-вперед.йди ,добивайся,але при умові що тобі це дійсно потрібно.Ну а якщо вона не відповість взаємністю,то гибле діло.справжні стосунки будуть існувати тільки при умові,що двом людям це потрібно і рівно до тих пір,доки одному з пари це не набридне.істина.
Sonja4na зараз поза форумом  
Подякували 4:
karamel856 (29.07.2016), Muspell (27.10.2016), Niusa (29.07.2016), Zirochko (13.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2016, 09:02 #2646296   #8
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата:
Допис від Wulf Переглянути допис
Зустрічався з дівчиною,два роки тому,стосунки були недовгі,за період тих відносин я покохав її,ми розійшлись але думки про неї залишились.!
І склалось так що,я неможу її ніяк забути,після неї були стосунки і навідь з іншою я думав про неї...Спочатку навіть снилась мен....я завжди говорю собі,що внас ніколи нічого небуде і бути неможе,все це минуле!!!
На роботі загружений іншими думками,справами але думки про неї лізуть в голову,серце випригує з грудей і зявляється вона в думках.
Незнаю що робити,як з цим боротись підскажіть будьласка.
У мене колись був залицяльник,який розказував,що не може без мене ні спати ні їсти,що я йому повсюди явлюсь навіть у хмарах на небі).Ще один спав буквально під дверима.Був такий що поводився достойніше,просто квіти в дверях залишав.
Короче якщо у тебе нема від природи харизми,почуття гумору,привабливої зовнішності і найголовніше впевненості у собі,якщо батьки не купили модну тачку,щоб дівок катати і сам поки нічого не досягнув,то потрібно над собою працювати,щоб настав момент коли ти будеш обирати і кидати,а не тебе.
Зараз ти страждаєш саме від ураженого самолюбства,а не від нерозділеного кохання.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 3:
Andrik84 (02.08.2016), ats295 (02.08.2016), dsffsfs (13.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2016, 09:14 #2646764   #9
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата
Допис від Nicotin Переглянути допис
або ви дуже вразливий, або вона - відьм чаклунка!
Цитата
Допис від Zer0cool Переглянути допис
Закінчуй це своє напівкохання бо для стосунків потрібна воля двох. Є повно ще привабливіших дівок а ти страдаєш, просто зрозумій що неможливо її заставити любити тебе і ніколи того не буде.
Цитата:
Допис від Sonja4na Переглянути допис
Люди самі собі створюють проблеми,а потім самі ж від них страждають,мучаться.питання-для чого?хочеш бути з нею-вперед.йди ,добивайся,але при умові що тобі це дійсно потрібно.Ну а якщо вона не відповість взаємністю,то гибле діло.справжні стосунки будуть існувати тільки при умові,що двом людям це потрібно і рівно до тих пір,доки одному з пари це не набридне.істина.
Не слухай всіх цих циніків
Якраз найсильніше, найяскравіше кохання, про яке пам"ятають все життя - це нерозділене. Всі вірші, поеми і романи саме завдяки такому коханню. Всі геніальні картини, скульптури і симфонії створені під час страждань за коханими.
І що б тобі не говорили - не слухай. Вони просто ніколи не зрозуміють тебе, бо самі такого не відчували.
А тобі треба просто чекати і жити. Скоро біль пройде і ти будеш згадувати її з посмішкою. І думаю, все життя ти будеш її памятати і любити, тільки не треба її бачити і добиватися. Живи далі.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
christi (21.10.2016), Prodigy (03.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2016, 11:01 #2646788   #10
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
У мене колись був залицяльник,який розказував,що не може без мене ні спати ні їсти,що я йому повсюди явлюсь навіть у хмарах на небі).Ще один спав буквально під дверима.Був такий що поводився достойніше,просто квіти в дверях залишав.
ого!
))

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Якраз найсильніше, найяскравіше кохання, про яке пам"ятають все життя - це нерозділене.
правда в тому, що коли отримає, те (ту), чого зара так хоче - 99% що просто втратить інтерес.
а яскраве воно мабуть тільки тому, що так і не "матеріалізувалось" у буденність з неминучим розвінчанням ідеалу. Добре якщо після того все ж виявиться достатньо спільного, щоб стосунки жили далі.

Додано через 41 секунду
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Скоро біль пройде і ти будеш згадувати її з посмішкою.
Скільки часу пройшло до речі?

Востаннє редагував switch: 02.08.2016 о 11:03. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2016, 12:00 #2646807   #11
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Не слухай всіх цих циніків
Якраз найсильніше, найяскравіше кохання, про яке пам"ятають все життя - це нерозділене. Всі вірші, поеми і романи саме завдяки такому коханню. Всі геніальні картини, скульптури і симфонії створені під час страждань за коханими.
І що б тобі не говорили - не слухай. Вони просто ніколи не зрозуміють тебе, бо самі такого не відчували.
А тобі треба просто чекати і жити. Скоро біль пройде і ти будеш згадувати її з посмішкою. І думаю, все життя ти будеш її памятати і любити, тільки не треба її бачити і добиватися. Живи далі.
Виходить щоб отак двоє любили, шоб аж світу білого не бачили не буває? я чесно кажучи крім кіно такого вживу не зустрічала.
Невже завжди коли отримуєш те, що хочеш то вже його не хочеш?
Я особисто, якби отримала те, що хочу, навіть уявити неможу шо розлюбила б...
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 02.08.2016, 20:31 #2646882   #12
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Думки про колишню

Як по мені, то кохання можна резюмувати фразою потрібна ця людина тобі (чи ти їй) чи ні. Якщо час проходить і відповідь - потрібна і причина не страх самотності чи залежність, тоді в цих відносинах щось є. В твоєму випадку, ти їй не був потрібний, прийми це як чоловік, обітри слюні і рухайся далі. Не живи минулим, повір років за 10 можливо ти будеш радий що так склалося. Все що в житті стається, стається на краще - це з власного досвіду. Була в мене подібна ситуація, років 20 тому. Зустрів я цю особу в Львові в минулому році (після 10 річної паузи), і ще раз переконався, що все що стається - на краще. )))

Цитата Якраз найсильніше, найяскравіше кохання, про яке пам"ятають все життя - це нерозділене. Всі вірші, поеми і романи саме завдяки такому коханню. Всі геніальні картини, скульптури і симфонії створені під час страждань за коханими.
І що б тобі не говорили - не слухай. Вони просто ніколи не зрозуміють тебе, бо самі такого не відчували.
А тобі треба просто чекати і жити. Скоро біль пройде і ти будеш згадувати її з посмішкою. І думаю, все життя ти будеш її пам'ятати і любити, тільки не треба її бачити і добиватися. Живи далі.
Не буду сперечатися на рахунок творів мистецтва, але в той самий час, періодично потрібно очищати голову від непотрібного багажу. Кожні відносини залишають спогади, помагають нам зрозуміти самих себе, вчать нас чомусь, помагають нам ставати ким ми є. Але триматися минулого буде перепоною в створенні нових відносин, тому як по мені, роби висновки, старайся взнати щось про себе, чомусь навчитися. Залиш в пам'яті позитив, подякуй за урок вчителям, і йди далі.
ats295 зараз поза форумом  
Подякували 5:
christi (21.10.2016), Пантера (03.08.2016), karamel856 (02.08.2016), Niusa (02.08.2016), Джалка (02.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2016, 11:44 #2646943   #13
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата:
Допис від Wulf Переглянути допис
Незнаю що робити,як з цим боротись підскажіть будьласка.
Ще більше роботи. Найкращі ліки - це зайнятість і купа гемороів в тебе в житті. Все рівно згадуєш? Значить мало гемороїв-знайди ше. Мене коли замахають всі, я немаю часу згадувати, а тихо ненавиджу тих, хто мене задовбує і думаю тільки про них. Нераз так задовбуть всі довкола шо думаєш тільки про те, як би до подушки доповзти, а тим бах, і провал, сон, ранок, і знову все по колу.
Думаєш, нє не то? Інших варіантів не дано. Можеш мені вірити. Відповіді та твоє питання не існує в природі. А ту що я написала-найбільш дієва.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2016, 15:14 #2646971   #14
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Виходить щоб отак двоє любили, шоб аж світу білого не бачили не буває? я чесно кажучи крім кіно такого вживу не зустрічала.
Невже завжди коли отримуєш те, що хочеш то вже його не хочеш?
Я особисто, якби отримала те, що хочу, навіть уявити неможу шо розлюбила б...
Я щось певно не так написала, бо ти зробила дивні висновки.
З чого ти взяла, що не буває? Звичайно, буває.
І я не писала, що кохання може бути тільки не розділене. Я просто підтвердила, що нерозділене також існує, і воно не залежить від твоїх бажань. Золоті слова:
"Біда не в тім, що ти мене не любиш,
Біда, що я тебе не можу розлюбити."
Просто нерозділене зовсім інше. Воно міцно заправлене стражданнями і без присмаку побуту.
НЕ бачачи людину і не спілкуючись з нею, швидко забуваєш всі недостатки, а достоїнства збільшуються в два рази.
З часом, згадуючи часи проведені з тією людиною, ти будеш посміхатися.
Але, мови нема, що коли кохають двоє, то набагато прикольніше. Ну його, ті страждання, ворогу не побажаю.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2016, 15:17 #2646973   #15
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я щось певно не так написала, бо ти зробила дивні висновки.
З чого ти взяла, що не буває? Звичайно, буває.
І я не писала, що кохання може бути тільки не розділене. Я просто підтвердила, що нерозділене також існує, і воно не залежить від твоїх бажань. Золоті слова:
"Біда не в тім, що ти мене не любиш,
Біда, що я тебе не можу розлюбити."
Просто нерозділене зовсім інше. Воно міцно заправлене стражданнями і без присмаку побуту.
НЕ бачачи людину і не спілкуючись з нею, швидко забуваєш всі недостатки, а достоїнства збільшуються в два рази.
З часом, згадуючи часи проведені з тією людиною, ти будеш посміхатися.
Але, мови нема, що коли кохають двоє, то набагато прикольніше. Ну його, ті страждання, ворогу не побажаю.
Та не звертай уваги, в мене бувають припадки на ту тему)
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2016, 19:21 #2646992   #16
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Думки про колишню

Я б порадив купити абонемент в спортзал, піти на хор, гурткок, майстер клас, до чого в тебе є тяга. Одним словом йди туди де зможеш зустріти нових людей, і можливо ці зустрічі приведуть до нових відносин. Життя не зупинилося з відходом особи про яку ти не можеш ніяк забути. І постійно повторюй мантру - все в житті стається на краще! Звідки я знаю? Я взнавав)))
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2016, 12:17 #2659021   #17
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата:
Допис від ats295 Переглянути допис
Я б порадив купити абонемент в спортзал, піти на хор, гурткок, майстер клас, до чого в тебе є тяга. Одним словом йди туди де зможеш зустріти нових людей, і можливо ці зустрічі приведуть до нових відносин. Життя не зупинилося з відходом особи про яку ти не можеш ніяк забути. І постійно повторюй мантру - все в житті стається на краще! Звідки я знаю? Я взнавав)))
Повністю згодна, А час лікує, все буде добре. Головне не зациклюватись на цьому, треба іти далі.
VillisRey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2016, 15:11 #2659070   #18
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Думки про колишню

стосунки були недовгі а ти вже два роки не можеш її забути?

верняк поробила!
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2016, 15:35 #2659083   #19
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата:
Допис від Wulf Переглянути допис
Вона мене кинула..
таки зробила дуже правильно - нема чого уродів плодити
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 18:30 #2659266   #20
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я щось певно не так написала, бо ти зробила дивні висновки.
З чого ти взяла, що не буває? Звичайно, буває.
І я не писала, що кохання може бути тільки не розділене. Я просто підтвердила, що нерозділене також існує, і воно не залежить від твоїх бажань. Золоті слова:
"Біда не в тім, що ти мене не любиш,
Біда, що я тебе не можу розлюбити."
Просто нерозділене зовсім інше. Воно міцно заправлене стражданнями і без присмаку побуту.
НЕ бачачи людину і не спілкуючись з нею, швидко забуваєш всі недостатки, а достоїнства збільшуються в два рази.
З часом, згадуючи часи проведені з тією людиною, ти будеш посміхатися.
Але, мови нема, що коли кохають двоє, то набагато прикольніше. Ну його, ті страждання, ворогу не побажаю.

Ну тоді побажай, другу, може людиною стане, бо людина ж якось має відрізнятись від тварини у якої всі фізіологічні потреби задоволені і вона "щаслива"?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:01.