Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Чи є в Тернополі геї?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.12.2013, 20:47 #2322675   #601
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
Таа....в Сталінські часи з питаннями геїв, лесбіянок та інших відхилень все було просто і чітко!!На відміну від теперішньої розхлябаності і вседозволеності.
Во-во. А то зараз розвелося повно всяких геїв, лесбіянок, туберкульозних і просто незрозумілих людей. А тюрми, між іншим, у нас пустують.
Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
Насправді мені дуже шкода таких молодих хлопців і дівчат, які в силу певних причин стають на цей помилковий і фальшивий, самообманний шлях..(як вони кажуть ЩаСтя)...
Що ж це за причини такі? Невже агітація?
Учаснег зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2013, 21:02 #2322678   #602
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Учаснег Переглянути допис
. А тюрми, між іншим, у нас пустують.
))) таке враження шо ти учора вийшов))).
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2013, 21:03 #2322679   #603
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
))) таке враження шо ти учора вийшов))).
Ти що, новини не читаєш?
Учаснег зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.12.2013, 22:10 #2322702   #604
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Учаснег Переглянути допис
просто незрозумілих людей
мішає?
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2013, 22:15 #2322705   #605
Sviatiko
Учасник
 
Аватар для Sviatiko
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Учаснег Переглянути допис
Во-во. А то зараз розвелося повно всяких геїв, лесбіянок, туберкульозних і просто незрозумілих людей. А тюрми, між іншим, у нас пустують.

Що ж це за причини такі? Невже агітація?
Якоюсь мірою навіть агітація. Є таке неписане правило..'Якщо хочеш, щоб щось було впроваджено або прийнято, говори про це так, ніби воно вже є і відбувається...' - то так образно.
Якраз надмірна увага до цього питання і приваблює молоде покоління і частенько провокує на експерименти, які інколи плачевно закінчуються.
Тут діє принцип Хліба і видовища.

Ну а на надмірну чуттєвість таа задирливість геїв і лесбіянок у цьому питанні вже звик.
Вони то якраз і вважають, що все знають краще всіх.

І Біблію потрактують на свій лад, що це мовляв не гріх, головне ЛюБоФь..і давайте узаконимо це неподобство, потім доходить до абсурду - всиновлення і так травмованих дітей через відсутність повноцінної сім'ї, родини, теплоти домашньої.
І важко уявити , що твориться у голові в тих дітей. А потім самогубства, наркоманія..і т.д.
Діти, що виросли у таких сім'ях у 3 рази частіше скоюють самогубства...

Єдине,що мене дивує - це надто поблажлива позиція Ватикану в цьому питанні, на відміну від чіткої позиції православної церкви.
І також звернув увагу, що молоде покоління щоразу, то більше сприймає ЛГБТ-субкультуру як норму. Це теж насторожує.

Хоча в принципі все закономірно і передбачувано! Якщо тільки дивитися зомбоящик, а не цікавитися чимось іншим та особисто розвиватись, то важко вимагати у таких людей свідомої поведінки та переконань.

Тотальна дезінформація продовжує успішно маніпулювати сліпими та сплячими людьми під видом звичаїв, норм, законів тощо..але то вже інша історія)
Sviatiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2013, 22:24 #2322706   #606
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
Діти, що виросли у таких сім'ях у 3 рази частіше скоюють самогубства...
Звідки такі дані?
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2013, 22:33 #2322713   #607
Sviatiko
Учасник
 
Аватар для Sviatiko
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис
Звідки такі дані?

Для загального розвитку! РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!!
http://vklik.org.ua/tsikavi-fakty/st...eksualistiv.vk
Sviatiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2013, 22:40 #2322716   #608
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис
Цитата:
Допис від TarasLabiak
Гомосексуалізм - це не вибір
бачу ці слова для тебе залишись загадкою
Це не вибір для слабкодухих.
Я от хочу пристрелити сусіда,але він ше живий,поки що...
Моє бажання це вибір чи ні,як гадаєш?


Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис
Серед твоїх друзів чи знайомих полюбе є гомо чи бісексуал. А чим вони не "схожі на людей"?
Тим ,шо вони психічно не здорові.
Знаю я такого.
На вигляд пацан пацаном,а як послідкувати трошки,то просто жінка натуральна і то з тих не особливо жіночних. Типу і прибити шкода і жити дати злочин.

Незнаю,може,серед твоїх знайомих є справжні мужики геї. Але сильно сумніваюсь.

Я звичайно жартую і нікого прибивати б не збирався.
Мені шкода тих геїв,але в своїй біді і розмножені цієї біди вони мають подякувати таким як ти!

Цю інформацію і нормальне ставлення до неї треба викорінювати з наших мізків,генів. Пройшли б покоління і люди,в кінці кінців,очистились би,а так біда...
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sviatiko (30.12.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2013, 23:37 #2322736   #609
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
http://vklik.org.ua/tsikavi-fakty/st...eksualistiv.vk
дослідження Марка Регнеруса, доктора соціології, ад’юнкт-професора Техаського універиситету США, журнал Social Science Research
Вже в цій темі розглядались
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2013, 00:04 #2322741   #610
Sviatiko
Учасник
 
Аватар для Sviatiko
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис
дослідження Марка Регнеруса, доктора соціології, ад’юнкт-професора Техаського універиситету США, журнал Social Science Research
Вже в цій темі розглядались
Тоді для чого писати 'Звідки такі дані?' Не розумію...

Маю одне питання. Ви гей?
Sviatiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2013, 00:19 #2322746   #611
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
Ви гей?
Для об єктивної дискусії це не має значення
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2013, 00:32 #2322752   #612
Sviatiko
Учасник
 
Аватар для Sviatiko
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис
Для об єктивної дискусії це не має значення
Якраз має значення, бо дискусія тут суб'єктивна, а не об'єктивна.
Зрештою це вже неважливо. Все ясно.
Sviatiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2013, 05:20 #2322759   #613
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
Якраз має значення, бо дискусія тут суб'єктивна, а не об'єктивна.
З вашої сторони?
Цитата:
Допис від Sviatiko
Тоді для чого писати 'Звідки такі дані?' Не розумію
Конкретно про самогубства я висновків не бачив.
Наврядчи можна чекати об єктивності від ученого-християнина у висновками які суперечать Біблії.
Цитата В июле 2012-го социолог д-р Марк Регнерус опубликовал свои исследования, в которых утверждал, что молодые люди, родители которых имеют один и тот же пол, иными словами, гомосексуалисты, подвергаются пагубному влиянию. Регнерус заявил, что дети, получившие воспитание от биологических родителей без каких-либо скользких историй с однополыми отношениями, более здоровы как эмоционально, так и физически.
Социолог обнаружил, к примеру, что если у матери была лесбийская связь, то ее ребенок, уже выросший, скорее всего, обращался в департамент социального обеспечения, был безработным и становился жертвой домогательств. У детей отцов-геев ситуация оказалась спокойнее; и все равно выходцы из таких семей от 18 до 39 лет более угнетены, нежели те, кто вырос в семье без гомоисторий.
После таких громких заявлений д-ра Регнеруса, преподавателя из Техасского Университета в Остине (University of Texas at Austin), осыпали критикой. Его обозвали обманщиком, шарлатаном и подставным лицом религиозных структур. Двести ученых оставили свои подписи в письме – в своем словесном нападении на его исследования и на журнал 'Social Science Research', где была опубликована работа Регнеруса.
Такой поворот заставил университет Регнеруса начать расследование.
В августе 2012-го, после прочтения и изучения электронной почты Марка, его исследовательских методов и способов обработки данных, социолог был восстановлен в своих правах. В своем докладе от 24 августа 2012-го следователь Роберт А. Петерсон (Robert A. Peterson) написал, что не обнаружил 'никаких доказательств' нарушения научной этики в трудах д-ра Регнеруса.
Однако то ли исследования оказались слишком узкими, то ли в них обнаружились серьезные недостатки, но дебаты в академических кругах не прекращаются. Часть критики в адрес Марка оказалась вполне заслуженной. К примеру, он включил в одну категорию детей из однополых семей, таковых изначально, и из семей, развалившихся после гей-скандала.
Д-р Регнерусу помогало вести работу несколько организаций с консервативными взглядами, в том числе институт Witherspoon Institute и Фонд Брэдли (Bradley Foundation). Стало известно также, что он долгое время называл себя откровенным христианином, чья вера и научные исследования переплетены воедино. Остается только спросить у самого ученого, что он под этим подразумевает.
В 1993-м Марк окончил колледж Trinity Christian College. На веб-сайте, где выложены профили студентов колледжа, содержится следующая цитата Регнеруса: 'Я заметил, что некоторые профессора-христиане видят разрыв между своей верой и своей профессией. Я считаю, что если для вас важна ваша вера, вы должны осознавать, чему вы учите и во что верите'.
Регнерус вырос и получил образование в духе голландского кальвинизма, но в 2011-м он стал католиком. Социолог пояснил, что его научный интерес к тенденции развития семей возник одновременно с его духовными изысканиями. Его уход в католицизм породил вопросы о рождаемости и семейной жизни. Кроме того, д-р Регнерус намекнул на то, что его будущие исследования могут существенно повлиять на расширение католической церкви.
Марк не дает интервью, поэтому узнать о его текущей связи между его верой и исследованиями невозможно. Но на вопрос: 'Может ли вера в божественность Иисуса повлиять на социальную науку?' отвечают другие социологи. Так, Марк Чавес (Mark Chaves), социолог из богословской школы Duke Divinity School, говорит: 'Ответ, по моему личному мнению, - нет'. Но он добавляет, что религиозные соображения могут существенно повлиять на поднятие и исследование вопросов, которые мы сами считаем особо важными. Таким образом, вполне вероятно, что именно христианская вера заставила д-ра Регнеруса обратиться к проблеме в однополых отношениях и структуре семьи.
У Куряєва в блозі якоби наведений скріншот оригіналу http://diak-kuraev.livejournal.com/446918.html
Але його (вже?) немає http://www.elsevier.com/locale/ssresearch
І веб-архів нічого про це не знає також https://web.archive.org/web/*/http:/...ale/ssresearch

Востаннє редагував TarasLabiak: 31.12.2013 о 05:54.
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2013, 11:51 #2322845   #614
Sviatiko
Учасник
 
Аватар для Sviatiko
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис
З вашої сторони?

Конкретно про самогубства я висновків не бачив.
Наврядчи можна чекати об єктивності від ученого-християнина у висновками які суперечать Біблії.

У Куряєва в блозі якоби наведений скріншот оригіналу http://diak-kuraev.livejournal.com/446918.html
Але його (вже?) немає http://www.elsevier.com/locale/ssresearch
І веб-архів нічого про це не знає також https://web.archive.org/web/*/http:/...ale/ssresearch
А що поганого в тому, що людина має певні релігійні переконання?
Чи може будь-хто з вчених, хто назве себе християнином, претендує на звання 'ОБМАНЩИКА', коли досліджує питання про геїв чи лесбіянок...?

Вірите в Бога? До церкви як часто ходите? А батьки знають про ваші погляди на життя?

Востаннє редагував Sviatiko: 31.12.2013 о 12:59.
Sviatiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2013, 21:16 #2323022   #615
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
А що поганого в тому, що людина має певні релігійні переконання?
В тому, що це заважає бути об єктивним, я ж сказав
Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
Вірите в Бога?
Я вірю в те, що бачу
Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
А батьки знають про ваші погляди на життя?
Не знаю, це їх проблеми
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 01.01.2014, 03:42 #2323040   #616
Sviatiko
Учасник
 
Аватар для Sviatiko
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис
В тому, що це заважає бути об єктивним, я ж сказав

Я вірю в те, що бачу

Не знаю, це їх проблеми
Аххах) Тобто якщо людина релігійна або взагалі у щось вірить, то вона вже не є об'єктивна. Таа..Такого брєду ще не чув. Відкрию СТРАШНИЙ секрет. Людина по своїй природі суб'єктивна, лише матінка природа дійсно об'єктивна! Ми є частиною природи і маємо підкорятись її законам.

А я то думав, що віра грунтується на глибинному рівні, підсвідомому чи надсвідомому, а не на тому, що ми бачимо.
Мабуть ні у що не вірите тому так і живете - бездуховно і беззмістовно.

Все зрозуміло. Слава Богу, що Україну будуватимуть і будують не такі як ви, а то такими темпами давно вже б деградували повністю. Щиро радий, що абсолютна більшість молодого покоління розділяє нормальний природний спосіб життя, а не нав'язану хворобливу і гидотну субкультуру поведінки!
Бажаю прокинутися зі сплячки і повернутися до нормального життя, а ні, то пропадете - ні сліду, ні нащадків не залишивши після себе. Всього доброго.
Арівідерчі.

Востаннє редагував Sviatiko: 01.01.2014 о 03:55.
Sviatiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2014, 11:51 #2323093   #617
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
нав'язану хворобливу і гидотну субкультуру поведінки!
Ну ну, вір, поки не виявиться, що твій син гей і ти будеш кулаки кусати, але нічого це не змінить

Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
А я то думав, що віра грунтується на глибинному рівні, підсвідомому чи надсвідомому, а не на тому, що ми бачимо.
Знаєш "Міф про печеру"? Так от немає нічого, щоб ми не могли побачити/поміряти. Це матеріалістична позиція. А от що там в т.з. "підсвідомості" робиться вивчає психологія.
Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
що Україну будуватимуть і будують не такі як ви, а то такими темпами давно вже б деградували повністю
Ну якщо ти про людину судиш тільки по тому ским вона спить, то це дуууже обмежене судження. З моїми талантами я був би потрібен україні, але за час навчання в університеті зрозумів, що всім насрати. Непотрібна мені така країна.

Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
ні нащадків не залишивши після себе
Питання в грошах і в бажанні мати. Бажання є, але краще потратити молодість на щось менш тваринне
TarasLabiak зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Ingenue (01.01.2014), Sviatiko (01.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2014, 12:28 #2323096   #618
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис
Ну якщо ти про людину судиш тільки по тому ским вона спить, то це дуууже обмежене судження. З моїми талантами я був би потрібен україні, але за час навчання в університеті зрозумів, що всім насрати. Непотрібна мені така країна.
Так би й зразу сказав, що допомагаєш педерастам з еміграцією з України.....
Глядиш і люди лояльніше почали б ставитись....
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2014, 09:43 #2326310   #619
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

-Кто это шумит на улице?
-Митинг гомосексуалистов.
-И чего они требуют?
-Однополой любви.
-А им кто-то запрещает?
-Нет.
-Так чего же они шумят?
-Пидорасы.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TarasLabiak (09.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2014, 11:46 #2327754   #620
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Ходять чутки що поява великої кількості геїв це захисна реакція біосистеми на надмірно велику чисельність виду, яка вже не регулюється іншими еволюційними факторами.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
"музика приглушує сум."



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:14.