Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.11.2013, 21:29 #2293747   #41
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- ні свідки Єгови свідчать тільки про Єгову, про Христа могли лише пророкувати бо жили до Його народження
Вибачте, але Христос твердив, що Його життя було і раніше, до земного народження.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 21:34 #2293750   #42
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Вибачте, але Христос твердив, що Його життя було і раніше, до земного народження.
---- вибачаю, так це факт Він був не тільки раніше, але вічно .......
---- але от Ім'я його відкрито лише після викупної жертви ...- з метою спасіння всього людства...6 А ми говоримо про мудрість між досконалими, але мудрість не віку цього, ані володарів цього віку, що гинуть,
7 але ми говоримо Божу мудрість у таємниці, приховану, яку Бог перед віками призначив нам на славу,
8 яку ніхто з володарів цього віку не пізнав; коли б бо пізнали були, то не розп'яли б вони Господа слави!
9 Але, як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!
10 А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини. (1Кор.2:6-10)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 21:35 #2293751   #43
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- ні свідки Єгови свідчать тільки про Єгову, про Христа могли лише пророкувати бо жили до Його народження, а свідки Христа про Бога Отця і Сина Христа - як основну тему Євангелії бо були очевидчями та учасиками Його життя....
Як в першому випадку, так і в другому свідчили про Христа пророки, а потім очевидці; як в першому так і в другому випадку свідоцтво було про Батька. Сам Син свідчив про Батька.Даремно Ви вважаєте, що пророки не свідчили про Христа!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 21:43 #2293756   #44
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Як в першому випадку, так і в другому свідчили про Христа пророки, а потім очевидці; як в першому так і в другому випадку свідоцтво було про Батька. Сам Син свідчив про Батька.Даремно Ви вважаєте, що пророки не свідчили про Христа!
---- звичайно пророки свідчили про Христа як про таємницю......Про це спасіння розвідували та допитувалися пророки, що звіщали про благодать, призначену вам. Вони досліджували, на котрий чи на який час показував Дух Христів, що в них був, коли Він сповіщав про Христові страждання та славу, що прийдуть по них. Їм відкрито було, що вони не для себе самих, а для вас служили тим, що тепер звіщено вам через благовісників Духом Святим, із неба посланим, на що бажають дивитися Анголи. (1Петр.1:10-12)

---- Істині свідки Христа звіщали як учасники благодаті про таємницю приховану від віків - Його ( Ісуса) Ім'я яким мають спастися усі люди ....26 Таємницю, заховану від віків і поколінь, а тепер виявлену Його святим, що їм Бог захотів показати, яке багатство слави цієї таємниці між поганами, а вона Христос у вас, надія слави! Його (ІСУСА не ім'я ЙГВГ) ми проповідуємо, нагадуючи кожній людині й навчаючи кожну людину всякої мудрости, щоб учинити кожну людину досконалою в Христі. (Кол.1:26-28 )

--- ось це Імя і було виявлене людям Його і проповідували істині свідки...Я Ім'я Твоє виявив людям, що Мені Ти із світу їх дав. Твоїми були вони, і Ти дав їх Мені, і вони зберегли Твоє слово.(Iван.17:6)....бо .... Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті. (Iван.14:9,10)

Востаннє редагував engar: 01.11.2013 о 21:51.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 21:51 #2293758   #45
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Його (ІСУСА не ім'я ЙГВГ) ми проповідуємо,
Ви думаєте що Христу таке до вподоби?
А якщо б Бог не захотів цього показати, невже Христос самовільно б щось робив без Бога?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Я Ім'я Твоє виявив людям, що Мені Ти із світу їх дав.
Для чого Христос тоді виявляв Ім'я ЙГВГ? Міг би тільки себе славити.

Востаннє редагував Ychen: 01.11.2013 о 21:55. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 21:59 #2293763   #46
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ви думаєте що Христу таке до вподоби?
А якщо б Бог не захотів цього показати, невже Христос самовільно б щось робив без Бога?
---- якось не гнівався на апостолів ....... мабуть бо....щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його.(Iван.5:23)

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Для чого Христос тоді виявляв Ім'я ЙГВГ?
---- а хто Вам сказав, що саме ім'я ЙГВГ? - воно вже відоме було на той час ...

Востаннє редагував engar: 01.11.2013 о 21:59. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 07:51 #2293829   #47
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- а хто Вам сказав, що саме ім'я ЙГВГ? - воно вже відоме було на той час ...
Сергій Аспірант дав правдиве свідчення про Вас, що ви таки брехун!
А що Христос поклонявся ще комусь окрім Бога Єдиного?
То Христос був проповідник чужих богів, може Христос вважав що всі пророки перед його приходом на Землю поклонялись не тому Богу і виправив це становище? Чому ж пророцтва про нього були записані саме в Старому Завіті (єврейських Писаннях)?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 08:09 #2293830   #48
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А що Христос поклонявся ще комусь окрім Бога Єдиного?
То Христос був проповідник чужих богів, може Христос вважав що всі пророки перед його приходом на Землю поклонялись не тому Богу і виправив це становище? Чому ж пророцтва про нього були записані саме в Старому Завіті (єврейських Писаннях)?
----Ychen - Ваша помилка в тому, що розсіюєтесь на деталі і не бачите суті
---- мова не про те кому поклонявся Ісус - чи про кого проповідував - це і так очевидне і зрозуміле
----а де ще мали бути записані пророцтва як не в Старому Завіті ? але суть їх - Христос Спаситель світу , а не Імя ЙГВГ - ось про що звіщали старозавітні свідки.
---- а це про що проповідували Новозавітні свідки ..44 І промовив до них: Це слова, що казав Я до вас, коли був іще з вами: Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане.
45 Тоді розум розкрив їм, щоб вони розуміли Писання.
46 І сказав Він до них: Так написано є, і так потрібно було постраждати Христові, і воскреснути з мертвих дня третього,
47 і щоб у Ймення Його проповідувалось покаяння, і прощення гріхів між народів усіх, від Єрусалиму почавши.
48 А ви свідки того. (Лук.24:44-4
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 08:24 #2293835   #49
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Ну і як це все заперечує значення Імені ЙГВГ (по українськи Єгова)?
Христос виконував, чи відкидав Волю ЙГВГ, виявляв, чи заперечував Ім'я ЙГВГ?
То що люди знали Ім'я ЙГВГ не означає що це Ім'я не треба було виявити відносно виконання Божественної Волі від Імені ЙГВГ.
Що Христос і зробив показавши виконанням пророцтв власним життям значення Імені ЙГВГ своїм сучасникам, для кожного з них особисто і в тому числі відносно себе Христос це виявив, що для нього значило Ім'я ЙГВГ.
Якщо б пророцтва про Ісуса Христа б не виконались, яким би виявилось Ім'я ЙГВГ як Правдивого Бога, чи фальшивого бога?
Ніде не написано, що Христос вчив людей як вимовляти ЙГВГ.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 19:06 #2294067   #50
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ну і як це все заперечує значення Імені ЙГВГ (по українськи Єгова)?
---- ніяк , ніхто не заперечує значення імені ЙГВГ- воно свою місію виконало коли було відкрите Мойсею.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Христос виконував, чи відкидав Волю ЙГВГ, виявляв, чи заперечував Ім'я ЙГВГ?
---- до чого тут це? - мова про інше , про кого свідчили та чиїми свідками були апостоли......чи поступають так теперішні так звані "свідки"

Востаннє редагував engar: 02.11.2013 о 19:06. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 19:06 #2294069   #51
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
ніяк , ніхто не заперечує значення імені ЙГВГ- воно свою місію виконало коли було відкрите Мойсею.
І все? І більше ніколи не вживалось? Ніхто не говрив, щоце імя вічне іпро нього знатимуть усі народи?
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 19:23 #2294073   #52
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То що люди знали Ім'я ЙГВГ не означає що це Ім'я не треба було виявити відносно виконання Божественної Волі від Імені ЙГВГ.
---- Ychen слово виявляти - буквально означає робити явним тобто те, що було приховане - Ім'я ЙГВГ було явне , воля також

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Що Христос і зробив показавши виконанням пророцтв власним життям значення Імені ЙГВГ своїм сучасникам, для кожного з них особисто і в тому числі відносно себе Христос це виявив, що для нього значило Ім'я ЙГВГ.
---- жодного разу Ісус не вживав Ім'я ЙГВГ, то як Він його виявляв - таємно мабуть ...........

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Якщо б пророцтва про Ісуса Христа б не виконались, яким би виявилось Ім'я ЙГВГ як Правдивого Бога, чи фальшивого бога?
Ніде не написано, що Христос вчив людей як вимовляти ЙГВГ.
---- суть пророцтв виявити інше Ім'я - через яке б мали спастися люди а не підтвердити авторитет всім відомого Імені ЙГВГ........

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
І все? І більше ніколи не вживалось? Ніхто не говрив, щоце імя вічне іпро нього знатимуть усі народи?
---- так все, - для євреїв мало значення ,а для всіх народів було приготовлене Інше Ім'я Спасителя яким вони мали спастися...

Востаннє редагував engar: 02.11.2013 о 19:23. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 19:25 #2294085   #53
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- жодного разу Ісус не вживав Ім'я ЙГВГ, то як Він його виявляв - таємно мабуть ...........
Ви це можете довести? Він цитував місця писання. де це ім я було.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
ак все, - для євреїв мало значення ,а для всіх народів було приготовлене Інше Ім'я Спасителя яким вони мали спастися...
Чернойивий разз демонструете повне незнаня Біблії.
Твавласне імя Єгвоа мало стати відомоим усім.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 02.11.2013 о 19:25. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 19:30 #2294090   #54
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви це можете довести? Він цитував місця писання. де це ім я було.
---- доведіть потилежне - де він не просто цитував (з Тори чи Тонаху), а безпосередньо вживав у проповіді - звіщаючи Його..... - адже Він "свідок ЙГВГ"

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Чернойивий разз демонструете повне незнаня Біблії.
Твавласне імя Єгвоа мало стати відомоим усім.
---- Доведіть

Востаннє редагував engar: 02.11.2013 о 19:30. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 19:31 #2294094   #55
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- доведіть потилежне - де він не просто цитував (з Тори чи Тонаху), а безпосередньо вживав у проповіді - звіщаючи Його
Мова йде про вжвиання імені. Якщо він вжива фмя у цитатах. то чтого нб йомуне робитице у розмові? Зрештою про яке імя він казав, що вона має освячуватись?
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 19:40 #2294108   #56
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Мова йде про вжвиання імені. Якщо він вжива фмя у цитатах. то чтого нб йомуне робитице у розмові? Зрештою про яке імя він казав, що вона має освячуватись?
----- приведіть хоч одну цитату прямої мови Ісуса де Він вживав Ім'я ЙГВГ. як у "свідка ЙГВГ" воно б мало бути у всіх проповідях накшталт як у так званих "свідків" сьогодні
----- у тексті не зазначено конкретне Ім'я яке має святитись ...........
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 19:45 #2294109   #57
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- у тексті не зазначено конкретне Ім'я яке має святитись ..
А хіба євреї вірили. що у Бога багато імен?

Додано через 6 секунд
Иез. 38:17, 23: «Так говорит Владыка Господь Иегова: „[...] И*я возвеличусь и освящусь и дам узнать себя многим народам, и они узнают, что я Иегова“».

Додано через 26 секунд
Исх. 3:15: «Бог... сказал Моисею: „Вот что ты скажешь сыновьям Израиля: „Иегова, Бог ваших предков... послал меня к вам“. Это мое имя на века, и под этим именем меня будут помнить из поколения в поколение

Додано через 23 секунды
Мал. 3:16: «Боящиеся Иегову говорили друг с другом, каждый со своим ближним, а Иегова внимательно слушал. И*перед ним писалась памятная книга о тех, кто боится Иегову и размышляет о его имени».

Додано через 21 секунду
Деян. 15:14: «Симеон подробно изложил, как Бог впервые обратил внимание на другие народы, чтобы собрать из них народ во имя свое».

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 02.11.2013 о 19:45. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 19:49 #2294120   #58
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
А хіба євреї вірили. що у Бога багато імен?
---- вони вірили у Бога , а про те, що у Нього є декілька Імен знали
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 19:51 #2294124   #59
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
вони вірили у Бога , а про те, що у Нього є декілька Імен знали
І де це написано в білії. що у Бога декілка імен? Якщо слово імя в множені, щодо брога ніколи не вживаєеться?
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2013, 19:56 #2294125   #60
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Додано через 6 секунд
Иез. 38:17, 23: «Так говорит Владыка Господь Иегова: „[...] И*я возвеличусь и освящусь и дам узнать себя многим народам, и они узнают, что я Иегова“».
----- гарний текст , так звичайно всі народи мали знати це Ім'я, питання коли (в час коли писалась книга цього пророка)

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Додано через 26 секунд
Исх. 3:15: «Бог... сказал Моисею: „Вот что ты скажешь сыновьям Израиля: „Иегова, Бог ваших предков... послал меня к вам“. Это мое имя на века, и под этим именем меня будут помнить из поколения в поколение
---- про кого мова ? який народ?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Деян. 15:14: «Симеон подробно изложил, как Бог впервые обратил внимание на другие народы, чтобы собрать из них народ во имя свое».
......Симон ось розповів, як зглянувся Бог від початку, щоб вибрати люд із поганів для Ймення Свого.
(Дiї.15:14) ---- яке Ім'я?

Востаннє редагував engar: 02.11.2013 о 19:56. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:37.