Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.07.2010, 20:03 #1394930   #1
scorpik
Smile 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

55 лучших городов для жизни в Украине


Фокус, 08.07.2010


Это уже четвёртый рейтинг Фокуса в рамках масштабного исследования больших и малых городов Украины. Традиционно мы изучали их по целому ряду критериев, от которых, по мнению редакции, зависит качество жизни людей. В этом году, кроме традиционных баллов за благоприятную экологию, развитую инфраструктуру, занятость населения и другие немаловажные составляющие хорошей жизни, города-участники получали оценку деловой активности. В отличие от предыдущего года, когда был сделан акцент на деловом потенциале, сейчас, учитывая, что эксперты предсказывают очередную волну кризиса, Фокус сосредоточился на реальных бизнес-достижениях городов. Именно благодаря своим бизнес-успехам в этом году на первой строчке рейтинга оказался Харьков. По этому показателю, который отражает количество зарегистрированных частных предприятий, а также обеспечение горожан новыми рабочими местами, Харьков уступил первенство лишь Киеву.
За год городу удалось укрепить свои позиции и по таким показателям, как средняя зарплата и туристическая привлекательность. Не уступает первая столица первенства и в сфере образования, уже который год получая по этому критерию максимальное количество баллов.
Кроме того, Харьков - первый город Восточной Украины, которому удалось возглавить рейтинг лучших городов для жизни. До этого три года подряд верхние строчки в списке занимали Ивано-Франковск, Черновцы и Львов.
Новые требования
Ещё одной особенностью нынешнего рейтинга стал скорректированный подход к оценке инфраструктуры городов-участников. Кроме детских садов, школ, больниц и рынков Фокус включил в этот критерий количество продуктовых супермаркетов, торгово-развлекательных центров и спортивных комплексов. Причём при расчёте этого индекса во внимание принимались заведения определённой площади: супермаркеты и спорткомплексы общей площадью не менее 1,5 тыс. кв. м, а ТРЦ - не менее 4 тыс. кв. м.
Кстати, развитая инфраструктура также сыграла в пользу лидера. Харьков - один из немногих городов-миллионников, в котором достаточно много торговых площадей. А один из харьковских ТРЦ - «Дафи» - в рейтинге 25 лучших торгово-развлекательных центров Украины занял первое место, сумев обойти даже столичные центры. Кроме того, неплохие результаты показал и харьковский ТРЦ «Караван» (см. Фокус, №8 (171) от 19 февраля 2010 года). Городом же с самой развитой инфраструктурой в этом году оказался Трускавец (№29 рейтинга). Здесь хорошие показатели по наличию ТРЦ, спорткомплексов, супермаркетов, а также по количеству детских садов. В этом городе с населением почти 30 тыс. человек пять детсадов, которые посещают 730 детей. А вот в Переяславе-Хмельницком, где количество жителей практически такое же, пять детских садов принимают более 1,1 тыс. малышей.
Несколько изменён в этом году и индекс экологического состояния города. Эксперты определяли не только состояние воды, почвы и воздуха, но и учитывали транспортную нагрузку, виды и уровень загрязнения, а также другие индивидуальные особенности городов. Городом с лучшей экологией в этом году оказался Переяслав-Хмельницкий. Самая плохая экологическая ситуация, по данным экспертов, в Кривом Роге.
А вот городом с самой завидной зарплатой по-прежнему остаётся Энергодар - здесь в среднем получают более 4 тыс. грн. В то же время в этом городе один из самых высоких уровней безработицы. Самое же большое количество безработных жителей среди городов - участников рейтинга в Нетешине.
Перестановка сил
Интересно, что прошлогодний лидер, Львов, заметно опустился в списке - до 14 строчки. Такое падение объясняется прежде всего тем, что остальные города-участники рейтинга улучшили свои результаты и поднялись сразу на несколько позиций, оставив экс-лидера позади. Кроме этого, некоторые показатели настолько резко снизились, что не позволили Львову даже удержаться в десятке. В частности, за год уровень преступности в этом городе вырос почти в 2,5 раза.
Топ-10 покинули Ильичёвск и Ялта. В последней, кстати, в этом году оказалась и самая дорогая недвижимость в Украине. Квадратный метр однокомнатной квартиры на Черноморском побережье обойдётся минимум в $2,2 тыс. - на $100 дороже, чем в столице.
Кстати, Киев - традиционно на втором месте рейтинга. В этом году столица набрала максимальное количество баллов сразу по нескольким критериям: здесь наиболее низкий уровень безработицы, самый высокий уровень культурной и туристической привлекательности. Но, несмотря на это, вырваться в лидеры столице не позволяют высокий уровень преступности, цены на недвижимость и плохая экология, по которой, кстати, город занимает одно из последних мест в списке.
Прорывом рейтинга стал Славутич, который по сравнению с прошлым годом поднялся на 28 ступеней и оказался на десятом месте. В этом городе одни из самых высоких расходов городского бюджета на человека, сравнительно недорогая недвижимость и хороший уровень жилищно-коммунальных услуг. При этом в Славутиче самый низкий из исследуемых городов уровень преступности - на 10 тыс. человек здесь приходится чуть больше 46 правонарушений. Ещё более улучшить свои позиции в рейтинге Славутичу помешала чересчур низкая деловая активность.
Больше всего в рейтинге Фокуса потерял Чернигов, который опустился с 11-го на 44-е место. За год практически все его показатели ухудшились вдвое. В частности, в этом году Чернигов существенно сократил расходы бюджета на одного горожанина. И даже несмотря на то, что средняя зарплата здесь выросла по сравнению с 2009-м на 200 гривен, это значительно меньше, чем в других городах.
Новичками нынешнего рейтинга Фокуса стали сразу три города: Кузнецовск, Южный и Комсомольск. При этом жителям Кузнецовска по сравнению с населением других городов рейтинга предоставляются самые качественные коммунальные услуги. А в Южном на одного горожанина из городского бюджета тратится больше всего средств. Кроме того, низкий уровень преступности и безработицы помогли городу с населением всего чуть больше 28 тыс. сразу оказаться на 13-й строчке списка.
Третьему дебютанту - Комсомольску - не удалось набрать максимального количества баллов ни по одному из критериев, хотя там достаточно низкий уровень безработицы и сравнительно недорогая недвижимость.
Лучшие города для жизни в Украине:
1 Харьков
2 Киев
3 Ивано-Франковск
4 Черновцы
5 Мукачево
6 Севастополь
7 Одесса
8 Ужгород
9 Винница
10 Славутич
11 Днепропетровск
12 Симферополь
13 Южный
14 Львов
15 Хмельницкий
16 Тернополь
17 Донецк
18 Ровно
19 Запорожье
20 Полтава
21 Ялта
22 Ильичёвск
23 Каменец-Подольский
24 Борисполь
25 Сумы
26 Луцк
27 Кузнецовск
28 Кривой Рог
29 Трускавец
30 Бровары
31 Николаев
32 Комсомольск
33 Евпатория
34 Коломыя
35 Белая Церковь
36 Черкассы
37 Южноукраинск
38 Кировоград
39 Херсон
40 Житомир
41 Умань
42 Алушта
43 Керчь
44 Чернигов
45 Энергодар
46 Миргород
47 Ирпень
48 Переяслав-Хмельницкий
49 Луганск
50 Мариуполь
51 Мелитополь
52 Феодосия
53 Кременчуг
54 Нетешин
55 Артёмовск
scorpik зараз поза форумом  
Подякували 7:
BBV (08.07.2010), mr.EyeZis (08.07.2010), Nila (11.07.2010), RUS (09.07.2010), taras93 (11.07.2010), ternolex (08.07.2010), wormtr (11.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2010, 20:20 #1394944   #2
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Коли б в Тернополі не було проблем з вивозом сміття, були б вище... але то вже друга тема.
Otto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2010, 20:28 #1394954   #3
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Сус1дство сила:
15 Хмельницкий
16 Тернополь
17 Донецк
рухаємося в правильному напрямку..
Mr.Player зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dexter (08.07.2010), Romko_7 (08.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2010, 08:50 #1395267   #4
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

а ІФ куда вище, хоч років 10 назад ми були на одному рівні
ми стоїмо на місці, а вони розвиваються
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2010, 00:17 #1396096   #5
tratata
 
Аватар для tratata
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

майже лідирує???
це як в анекдоті(не так смішний,як по темі),де був забіг з 3 спортсменів,і один із них був земляком коментатора.І от фініш,земляк-спортсмен прибігає другим,на фінішній прямій коментатор каже"і ось фінішує українець,друге місце!!!це теж непогано!"
16 місце з 55 це не результат
хоча можу сказати(поїздив немало),в Тернополі найкраще жити в віці,коли ти починаєш жити для себе.коли робота замінюєтя пенсією,а справи і гроші,поседеньками та прогулками по парках )))
Ось тут варто відмітити-спокійне місто,ніякої суєти,повітря чисте(адже є чому-заводів і фабрик то ж нема )
одним словом,ідеальне місто для літніх людей.
тепер для середнього віку.віку,коли людина працює,досягає певних цілей.значить розвивається наше місто в плані бізнесу слабо.зарплати не дуже.ціни як в Укріїні в цілому,малий бізнес і більше ніяких ширших можливостей,бо місто невелике,попиту не буде.
Що стосується молоді- так дійсно щодо ВУЗів претензій нема,їх більш ніж достатньо для такого міса ))) але для відпочинку нема де розвернутись..а причина(я говорив вище),не вигідно тут відкривати масивні культурні і відпочинкові заклади..народу мало,народ не ходить.
Висновки:молодий і середній вік для життя не дуже,похилий-супер!!!
Це суто моя об'єктивна оцінка.строго не судіть
tratata зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dante1 (01.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2010, 16:26 #1396533   #6
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Цитата:
Допис від tratata Переглянути допис
Ось тут варто відмітити-спокійне місто,ніякої суєти,повітря чисте(адже є чому-заводів і фабрик то ж нема )
одним словом,ідеальне місто для літніх людей.
Вони є, проблема в тому, що або продані під супермаркети, або не працюють.

Цитата:
Допис від tratata Переглянути допис
...не вигідно тут відкривати масивні культурні і відпочинкові заклади..народу мало,народ не ходить.
ми напевно з тобою в різних містах живемо, в мому Тернополі - людей в відпочинкових закладах навалом, треба ж кудись бабульки витрачати, що батьки з Європи висилають. В нас прихована купівельна спроможність вища, ніж в більшості міст 200-400 тис..саме за рахунок заробітчан, які вже давно переказують більше коштів через Western Union за рік, чим становить бюджет області. Вже не кажу про те, що таксі викликати часто не можливо, і це при тому що в нас їх достатньо, більше 2000 тисяч. З тобою категорично не погоджуюсь!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2010, 16:54 #1396560   #7
tratata
 
Аватар для tratata
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Вони є, проблема в тому, що або продані під супермаркети, або не працюють.


ми напевно з тобою в різних містах живемо, в мому Тернополі - людей в відпочинкових закладах навалом, треба ж кудись бабульки витрачати, що батьки з Європи висилають. В нас прихована купівельна спроможність вища, ніж в більшості міст 200-400 тис..саме за рахунок заробітчан, які вже давно переказують більше коштів через Western Union за рік, чим становить бюджет області. Вже не кажу про те, що таксі викликати часто не можливо, і це при тому що в нас їх достатньо, більше 2000 тисяч. З тобою категорично не погоджуюсь!
навалом не навалом.візьмем до прикладу дискотеки!реально роботоспроможні з них на даний момент 3 штуки:максим,ібіца і рівер.тобто 3,в які стабільно ходить народ,але іто незавжди і тільки по пт і сб. в інші дні одиниці.про що це говорить?шо в нас нема сенсу більше відкривати клуби,бо нема попиту.був би попит,їх було б як мінімум 20.а нічні бари?що в нас є??777,грузинська кухня,румба(чи як воно там),теко!!!!ну і в подолянах шось типу бару(хоча це приміщення в приміщенні).Не знаю кому як,але такі нічні заклади явно не для мене.принаймі контингент там ше той.ну звісно,хто ж з нормального контингенту вночі по барах ходить??звісно,шо не ходять бо нема куди іти або кому.
tratata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2010, 17:25 #1396582   #8
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Я люблю наше місто! Так, є деякі проблеми з вивозом мусору але з деяких міст його завжди так погано вивозять. Проблем з роботою у нас немає, а от з оплатою за цю роботу таки є. Але люди у нас хороші і місто гарне, а дрібні проблеми я думаю ми разом подолаємо!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2010, 21:10 #1397670   #9
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
ми напевно з тобою в різних містах живемо, в мому Тернополі - людей в відпочинкових закладах навалом, треба ж кудись бабульки витрачати, що батьки з Європи висилають. В нас прихована купівельна спроможність вища, ніж в більшості міст 200-400 тис..саме за рахунок заробітчан, які вже давно переказують більше коштів через Western Union за рік, чим становить бюджет області. Вже не кажу про те, що таксі викликати часто не можливо, і це при тому що в нас їх достатньо, більше 2000 тисяч. З тобою категорично не погоджуюсь!
Ага, це заробітчани понавибудовували віли в 3 поверха і роз"їзжають на машинах, обслуговування яких становить середньостатичну зарплату українця? Мене саме більше це дивує і харить в наших людях - кричать, шо бідні, нема грошей. Так ж звідки ці всі царські хороми в приватних секторах і стільки дорогих тачок на дорогах? Заробітчани? Мої батьки теж за кордоном, але ні машини ні розкішного будинку в мене немає. І я не бідкаюсь, мені вистачає. Тим більше, чомусь більшість моїх знайомих, матеріальний стан яких набагато кращий за мій, мають батьків, які проживають і працюють тут
ПС: Для чого тобі таксі, якщо в тебе є (була?) своя машина? Вони не приїзжають, тому що працювати з них мало хто хоче, в центр раз через раз можна викликати, а виходиш - стоять біля вокзалу і пошти

Востаннє редагував Ultra: 11.07.2010 о 22:23.
Ultra зараз поза форумом  
Подякували 2:
SaintOK (11.07.2010), scorpik (14.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2010, 21:13 #1397676   #10
SaintOK
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я люблю наше місто! Так, є деякі проблеми з вивозом мусору але з деяких міст його завжди так погано вивозять. Проблем з роботою у нас немає, а от з оплатою за цю роботу таки є. Але люди у нас хороші і місто гарне, а дрібні проблеми я думаю ми разом подолаємо!
З роботою все ж проблеми трішки є, це підтіердять студенти, які закінчили 5 курс і не мають блатів, щоб поступити на роботу. В нас більшість боїться взяти на роботу людину без досвіду, навіть на випробувальний термін мало хто хоче взяти. Але місто це я люблю і жителів також, інколи пенсіонери рядянської закалки трохи дратують, але де їх немає)
SaintOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 14:19 #1398536   #11
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Ага, це заробітчани понавибудовували віли в 3 поверха і роз"їзжають на машинах, обслуговування яких становить середньостатичну зарплату українця? Мене саме більше це дивує і харить в наших людях - кричать, шо бідні, нема грошей. Так ж звідки ці всі царські хороми в приватних секторах і стільки дорогих тачок на дорогах? Заробітчани?
Як хто, дехто вкрав, дехто заробив. Перших більше. Але і випадки других - трапляються.
Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Мої батьки теж за кордоном, але ні машини ні розкішного будинку в мене немає. І я не бідкаюсь, мені вистачає. Тим більше, чомусь більшість моїх знайомих, матеріальний стан яких набагато кращий за мій, мають батьків, які проживають і працюють тут
Не дуже зрозумів сенсу цієї частини повідомлення, якщо вона мені адресувалась. Я мав на увазі те, що ти сказала раніше, люди бідкаються про відсутність грошей, але на бутилку і посидіти завжди є. А на рах. заробітчан привів статистику того, що від них у нас іде більша кількість грошей через перекази, ніж становить бюджет краю, які відповідно витрачаються тут. В іншому випадку гостей нічних закладів, розважальних центрів і т.д. було би в рази менше, якби битьки сиділи тут на 1000грн. Це живий приклад людей, які мені трапляються. В кращому випадку отримавши освіту, сидять дома і живуть на перекази з Європи
Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
ПС: Для чого тобі таксі, якщо в тебе є (була?) своя машина?
Що ти маєш на увазі * Для чого тобі таксі, якщо в тебе є (була?) своя машина? **** - це конкретно до мене питання?
Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Вони не приїзжають, тому що працювати з них мало хто хоче, в центр раз через раз можна викликати, а виходиш - стоять біля вокзалу і пошти
Добре їм, якщо не працюють, і нормально живуть. Дуже радий за них, але часто доводиться їздити не тільки з центру, щоб підходити до вокзалу чи голов.пошти. Особливо в поганих погодніх умовах.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 16:47 #1398659   #12
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
А на рах. заробітчан привів статистику того, що від них у нас іде більша кількість грошей через перекази, ніж становить бюджет краю, які відповідно витрачаються тут.
Це факт звичайно, але те, що ще більше грошей осідає в карманах наших урядовців - це також факт. Ну скільки той заробітчанин заробить працюючи на будівництві або прибираючи хати (самий масовий варіант) - 1000 євро, 2000 в місяць? Не думаю, що більше, точніше навіть знаю на багатьох прикладах. На превеликий подив відкрию таємницю, що там гроші з неба не сипляться і в них зараз також не саме краще економічне становище. Дійсно великий капітал люди в більшості заробляють тут, хто яким методом правда це вже друге питання
Цитата Що ти маєш на увазі
Цитата * Для чого тобі таксі, якщо в тебе є (була?) своя машина? **** - це конкретно до мене питання?
Так, до тебе. Мені завжди здавалось, що людям у яких є машина таксі практично не потрібно.
Цитата Добре їм, якщо не працюють, і нормально живуть. Дуже радий за них, але часто доводиться їздити не тільки з центру, щоб підходити до вокзалу чи голов.пошти. Особливо в поганих погодніх умовах.
Не за те трохи мала на увазі. Я про то, що навіть в центр при нормальній погоді і не за свята деколи важко викликати машину. Я не беру таксі коло пошти чи вокзалу, просто кажу, шо вони там стоять, коли вже з матами вибігаєш з дому і це замічаєш. Мене вже досить дістало таке, тому кожен раз все пориваюсь піти в управління справ захисту споживачів чи хто там ше має на них управу
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 21:17 #1398883   #13
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
На превеликий подив відкрию таємницю, що там гроші з неба не сипляться і в них зараз також не саме краще економічне становище.
Та це ясно, інше діло, що нащадки, яким ці гроші дістаються дуже просто - їх тут промахують зі швидкість вітру. Ніхто не спорить, що там важко, особливо зараз, дехто навіть повернувся додому, бо роботи там нема взагал1.
Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Так, до тебе. Мені завжди здавалось, що людям у яких є машина таксі практично не потрібно.
Дивне переконання. Люди, які мають авто, також вживають алкоголь..зрозуміло, що дехто їздить в будь-якому стані, я ні, на ту машину не заробив, і зробити фігні як собі, так і оточуючим при п*яній їзді не хочу, тому і користуюся таксі, як на мене, це очевидно!
Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Не за те трохи мала на увазі. Я про то, що навіть в центр при нормальній погоді і не за свята деколи важко викликати машину.
Це вже зовсім інша розмова. Ми вже скаржилися куди можна, і на базу, і власникам (якщо знайомі). Ті давали звіздюлей, але в більшості через п*яних таксістів, або грубість, або інші схожі ситуації. А те, що машини є, але не їдуть - довести дуже складно.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 23:44 #1398983   #14
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Дивне переконання. Люди, які мають авто, також вживають алкоголь..зрозуміло, що дехто їздить в будь-якому стані, я ні, на ту машину не заробив, і зробити фігні як собі, так і оточуючим при п*яній їзді не хочу, тому і користуюся таксі, як на мене, це очевидно!

Це вже зовсім інша розмова. Ми вже скаржилися куди можна, і на базу, і власникам (якщо знайомі). Ті давали звіздюлей, але в більшості через п*яних таксістів, або грубість, або інші схожі ситуації. А те, що машини є, але не їдуть - довести дуже складно.
Про алкоголь і водіння я якраз і мала на увазі під словом "практично", ти ж не бухаєш кожен день.

А чому складно довести власникові, що його водії просто не хочуть працювати? Може він просто не хоче цього замічати чи нестача кадрів? Мені в плані таксі останнім часом сподобалась "Родина", в них відмічають де знаходиться машина і посилають на замовлення в тому районі. Не знаю як в інших, але то вже тема про таксі

А взагалом звичайно місто люблю, тільки от злить дивитись на це все і чути постійно "нема грошей на ремонт доріг", "нема грошей на фінансування того і того", "нема грошей на зарплати тим то й тим то". Цікаво, в інших містах так само запаковують кармани і брешуть людям в очі?
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 23:51 #1398986   #15
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Цікаво, в інших містах так само запаковують кармани і брешуть людям в очі?
Так.Ми ж в Україні.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 10:37 #1399236   #16
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Мій рідний Львів впав з першого місця на 14!! на перший погляд все залиштлося як завжди, але ж раз таке катастрофічне падіння, значить непомітно робляться страшні речі в всіх сферах- ото є біда! Ну нічо, як так піде далі то переїду жити в Тернопіль і буду лаяти (чи хвалити) його вже більш предметно
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 18:41 #1400827   #17
Непоколібімий
 
Аватар для Непоколібімий
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Цікаво, чим так Харків прославився?!!
Непоколібімий зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 19:17 #1400854   #18
castor
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Цитата:
Допис від Непоколібімий Переглянути допис
Цікаво, чим так Харків прославився?!!
в статті вище все написано - в них є свої круті Подоляни

ну і взагалі, по сукупності ознак Харків цілком може претендувати на вищі позиції

це я говорю по враженнях від пари днів перебування в Харкові, при чому мені особисто місто не сподобалось
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 19:20 #1400857   #19
scorpik
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Харків отримав плюсики за підготовку до чемпіонату 2012
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 23:32 #1401082   #20
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: 55 найкращих для життя міст України. Тернопіль майже лідирує :)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Так, є деякі проблеми з вивозом мусору але з деяких міст його завжди так погано вивозять.
Та це не деякі проблеми це величезні проблеми. Соромно перед знайомими з других міст, що колись найчистіше місто України перетворилось у засральник.
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Проблем з роботою у нас немає, а от з оплатою за цю роботу таки є.
Ну звичайно, рабів потрібно завжди. Взагалі дивуюсь з людей, які марнують свій час, працюючи за копійки. Це повна неповага до себе і своєї праці.
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
і місто гарне,
Так так, особливо якщо звернути увагу на стан асфальтового покриття (язик вже не повертається так це назвати) пішохідних доріг у прибудинкових дворах, скверах, бульварах... В кращому випадку ями засипають будівельним мусором та щебенем. Дерёвня.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:15.