Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Крапка-1 (Дружба - вул.Львівська,5): новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.10.2006, 20:54 #191843   #181
christina
 
Аватар для christina
Типово

у крапці-2 працівники відмовилися прийняти оплату кредитною карткою.
Велике прохання пояснити
або мені: чому при наявності логотипу Visa на вхідних дверях не можна користуватися карткою;
або працівникам: як користуватися терміналом.
christina зараз поза форумом  
Старий 14.10.2006, 08:54 #191985   #182
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

Цитата:
Допис від christina
у крапці-2 працівники відмовилися прийняти оплату кредитною карткою.
Велике прохання пояснити
або мені: чому при наявності логотипу Visa на вхідних дверях не можна користуватися карткою;
або працівникам: як користуватися терміналом.
Просимо вибачити. Сталося якесь непорозуміння. Обов*язково з*ясуємо причину відмови. Частенько буває, що немає зв*язку з центральним сервером, або з самим ПОС-терміналом проблеми.
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 21.10.2006, 15:22 #196547   #183
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

не скарга - пропозиція

давєча з малою приходив, думав посадити її за комп, а самому пивка попити... не вийшло - дитячих ігр небуло... тому пропоную дещо і для дєвачег проінсталити (всякі разні "барбі", "спасти немо" і тд)
freeman зараз поза форумом  
Старий 22.10.2006, 14:03 #197089   #184
Pohmuryj
 
Аватар для Pohmuryj
Типово

Цитата:
Допис від freeman
не скарга - пропозиція

давєча з малою приходив, думав посадити її за комп, а самому пивка попити... не вийшло - дитячих ігр небуло... тому пропоную дещо і для дєвачег проінсталити (всякі разні "барбі", "спасти немо" і тд)
Обовязково врахуємо вашу пропозицію. Дякуємо за пораду.
Pohmuryj зараз поза форумом  
Старий 23.11.2006, 18:14 #219648   #185
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово

Сьогодні був дуже неприємно вражений якістю тостів. таких "ужосних" ВЗАГАЛІ ще в крапці не їв.
хліб був слабо підігрітий, чи запечений, навіть не наю всього процесу приготування "атского мєсєва", розпадався, це були більш грінки политі сиром та клаптиком ковбаси зверху!!!!
до того ж на 50 машині в інет залі кон*ена мишка, такі "розшатані" КМ, що просто пісець - повний.
23.11.2006 - 15-16 год.
рекомендую: удосконалити процес приготування чи забрати всі баги.
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 19.01.2007, 16:36 #261801   #186
Luke101
Banned
Типово

В мене питання:Чого не працюе Lineage в 2 крапці вже 3 день????
Luke101 зараз поза форумом  
Старий 19.01.2007, 18:33 #261898   #187
Mo$
 
Аватар для Mo$
Типово

Цитата:
Допис від Luke101
В мене питання:Чого не працюе Lineage в 2 крапці вже 3 день????
томущо були проблеми з сервером та автоматичним патчом.
сьогодні не встиг зробити через виключення світла.
в понеділок повинно все бути зроблено.
Mo$ зараз поза форумом  
Старий 19.01.2007, 19:10 #261915   #188
Luke101
Banned
Типово

Кульно скажи де ти будеш брати патч а то з http://lineage.te.ua/downloads шота не йде
Luke101 зараз поза форумом  
Старий 03.03.2007, 22:35 #289035   #189
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Добре би було, щоб ЛокВін на клієнтських комп"ютерах (а саме №47) знов, як у старі добрі часи, попереджував за 5 хв до завершення сеансу....
Phantom зараз поза форумом  
Старий 15.03.2007, 20:49 #295983   #190
ads
Guest
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

В МЕНЕ ВЕЛИКІ ПРИТЕНЗІЇ ДО КРАПКИ!!!!!!!ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ????????????ЩО ЗА НАДАННЯ ІНТЕРНЕТ-ПОСЛУГ?????????ДЕ ОБІЦЯНА ШВИДКІСТЬ ЗА БЕЗЛІМІТНИЙ???????КОЛИ МАЄ БУТИ 64КБ А Є 3 МАКСИМУМ 7КБ!!!!!!!!!!ТАКА ШВИДКІСТЬ ЗАКАЧКИ З ВСІХ ЗОВНІШНІХ САЙТІВ!!!!!!!!В МЕНЕ ЧЕРЕЗ ТЕЛЕФОН ШВИДШЕ ГРУЗИТЬ!!!!!!!!!
 
Старий 15.03.2007, 23:04 #296073   #191
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Цитата
Допис від Kolya Переглянути допис
В МЕНЕ ВЕЛИКІ ПРИТЕНЗІЇ ДО КРАПКИ!!!!!!!ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ????????????ЩО ЗА НАДАННЯ ІНТЕРНЕТ-ПОСЛУГ?????????ДЕ ОБІЦЯНА ШВИДКІСТЬ ЗА БЕЗЛІМІТНИЙ???????КОЛИ МАЄ БУТИ 64КБ А Є 3 МАКСИМУМ 7КБ!!!!!!!!!!ТАКА ШВИДКІСТЬ ЗАКАЧКИ З ВСІХ ЗОВНІШНІХ САЙТІВ!!!!!!!!В МЕНЕ ЧЕРЕЗ ТЕЛЕФОН ШВИДШЕ ГРУЗИТЬ!!!!!!!!!
якшо великі притензії то якого ти йуха сидиш на кампусі? Підключайся до мобілки... і качай, і сиди... раз там більша скорість, скільки грошей дав такий і пакет маєш.
маєш бан..
за такі порушення:
1. Великі літери, сплошний текст
2. забагато розділових знаків
3. не та тема\розділ
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 16.03.2007, 05:50 #296133   #192
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

64 кбіт/c = 8 кбайт/c (64 кбіт. / 8 біт.) цю арифметику варто знати на ряді з кілограмами і літрами.
gsv зараз поза форумом  
Старий 25.03.2007, 19:56 #301036   #193
ads
Guest
Exclamation Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

pojasnit byd laska z jakoji pru4unu v 1 iz y4asnuci krasyni ternopolja propalo 1300 golosiv a v inwuh ne!!! wo ce take maje bytu? wo za bezpridel? 4omy administratoru vukorustovyjyt taki grjazni trjyku!!!!!!

adminu lobijyjyt Tetjany gorpini4 i typo sturajyt golosu inwuh y4asnuc!!!

NAROOOOOOOOD hto wo pro ce dymae!!!! 4u varto tyt vzagali za kogos golosyvatu, jakwo administratoru vseodno vuturajyt kilkist golosiv y tuh div4at do jakuh y nuh nemae interesy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Отримане порушення
Старий 25.03.2007, 20:25 #301045   #194
NiKe
 
Аватар для NiKe
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Пропоную учаснику street поставити ГРУБЕ ПОРУШЕННЯ ЗА НЕДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ФОРУМУ І ЗА ФЛУД.
NiKe зараз поза форумом  
Старий 25.03.2007, 20:31 #301051   #195
ads
Guest
Exclamation Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

pojasnit byd laska z jakoji pru4unu v 1 iz y4asnuci krasyni ternopolja propalo 1300 golosiv a v inwuh ne!!! wo ce take maje bytu? wo za bezpridel? 4omy administratoru vukorustovyjyt taki grjazni trjyku!!!!!!

adminu lobijyjyt Tetjany gorpini4 i typo sturajyt golosu inwuh y4asnuc!!!

NAROOOOOOOOD hto wo pro ce dymae!!!! 4u varto tyt vzagali za kogos golosyvatu, jakwo administratoru vseodno vuturajyt kilkist golosiv y tuh div4at do jakuh y nuh nemae interesy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Старий 25.03.2007, 20:49 #301060   #196
ads
Guest
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

pojasnit byd laska z jakoji pru4unu v 1 iz y4asnuci krasyni ternopolja propalo 1300 golosiv a v inwuh ne!!! wo ce take maje bytu? wo za bezpridel? 4omy administratoru vukorustovyjyt taki grjazni trjyku!!!!!!

adminu lobijyjyt Tetjany gorpini4 i typo sturajyt golosu inwuh y4asnuc!!!

NAROOOOOOOOD hto wo pro ce dymae!!!! 4u varto tyt vzagali za kogos golosyvatu, jakwo administratoru vseodno vuturajyt kilkist golosiv y tuh div4at do jakuh y nuh nemae interesy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Старий 25.03.2007, 20:53 #301061   #197
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

слухай, ну ти нормальний чи як ?
ХВАТІТ ФЛУДИТИ!!!
muTs зараз поза форумом  
Старий 25.03.2007, 21:05 #301069   #198
NiKe
 
Аватар для NiKe
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

mUts1k
думаю тут тільки БАН поможе.
NiKe зараз поза форумом  
Старий 25.03.2007, 23:39 #301116   #199
Socio
 
Аватар для Socio
Unhappy Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Цікава інформація для адмінів і усіх бажаючих.
Декілька днів назад мав трохи часу зайшов у крапку і взяв пакет на 3 години.
Знайшов ігрушку дитинства .... Keeper II, першу частину якої грав ще років 5 тому назад.
Пограв 15 хв і мене викинуло з гри, так повторилося ще 3 рази. Я її виключив і вирішив розслабитись і послухати музику. Надів навушники в яких ледве грав один правий динамік і включив вінамп. Але нажаль там непрацював ЖОДНИЙ програвач і на 2 години які залишились з пакету я рішив пострадати дуркою.
Вирішив провірити їхній захист компів. Посидівши буквально 15 хв. викорстовуючи лише клаву і нет я вже мав практично половину прав адміна. Мав доступ до вісх дисків, до сервера і ще деяких ресурсів в мережі. Міг створювати і стирати на компі все що звагодно.
Заишивши деякі спогади про мій поганий настрій від погано проведених 2 годин, я пішов з крапки. Ось така історія.

Прохання для адмінів і всіх вищестоящих людей зробити щоб нормально працювали ігри і музика, а нарахунок безпеки це вже як вам захочиться.

P.S. Жодного поганого наміру я немав і нехотів робити, але мене це відверто розлютило так що вибичайте якщо одного компа треба було наставляти з нуля. Хоча його і так потрібно було зробити.

Востаннє редагував Socio: 26.03.2007 о 01:05.
Socio зараз поза форумом  
Старий 25.03.2007, 23:47 #301118   #200
ads
Guest
Exclamation Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Поясніть будь ласка!!! де написані правила, за якими адміни мають право анульовувати голоси в конкурсі "Міс Тернопіль". Якими критеріями вони повинні керуватись, коли оцінюють правдивість голосування. Навіщо взагалі організовувати цей проект, якщо всі віддані голоси "не за потрібну учасницю" анульовуються. Адмінський бєзпрєдєл!!!! цю ситуацію поіншому не назвеш!!! Адміни проекту - слабкі істоти, які не хочуть визнавати поразку своїх "улюблениць", і користуються виключно своїми привілегіями і доступом до бази. Це нагадує жалке мавпування януковича...
Адміни!! Визнайте свою безпорадність, виправте свій підлий поступок і верніть кількість голосів учасниці!!!!
 
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:22.