Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Короткі місячні(питання до дівчат)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.12.2011, 19:09 #1824919   #1
Corn
Учасник
Типово Короткі місячні(питання до дівчат)

Така штука, що перед початком місячних ми з коханою зайнялися секс а після того за 2 дні в неї почалися місячні і тривали всього 2 дні(а зазвичай то біля тижня були) от я і думаю чи це є причиною для хвилювань чи ні(в плані зальоту)
Прошу поставитися з розумінням і не флудити.
Дякую
Corn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2011, 19:33 #1824937   #2
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Якшо з дня імовірного зальоту пройшло 7 днів, то в аптеці купіть чутливий тест (він трошки дорожчий), який показує вагітність з 7-го дня від зачаття і будете знати , чи є причини для хвилювання.

Бо я кшо коротко, то завагітніти можна в любий день циклу , справа тільки в проценті імовірності і в долі особистого фарту )

Місячні можуть бути незвично короткими якшо то 1) не місячні 2) має місце гормональний збій 3) є якась хвороба по жіночій частині 4) мав місце сильний стрес

то так з ходу шо можу сказати
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2011, 22:33 #1825096   #3
Info
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

та тут дівчиною не тре бути шоб припустити, шо або нанервувалась вона, або якись гормональний збій, як Джалка написала.
А ви що без захисту були?

в моєї дівчини було таке, що після великого стресу місячні йшли шось 3 дня, потім перестали, потім через тиждень знову почались на пару днів. Кожен випадок індивідуальний, шоб не було якогось захворювання варто не зволікати і звернутись до лікаря. Отак от.
Info зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2011, 09:24 #1825244   #4
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Мені одній здається це сигналом того,що дівчина вагітна,а дводенна "мазанина" є загрозою викидня,або позаматкової вагітності?
Срочно робити тест...
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2011, 18:14 #1825541   #5
Corn
Учасник
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Дізнався шо вона дуже перененрвувала бо їй потрібно було здати кров на аналізи а вона дуже того боїться казала що нею аж трусило в той день.
Один раз з захистом а другий через добрячий відрізок часу без але в тому то й прикол що я в ній не завершував справу...
просто переживаю щоб не було найгіршого (не дай Боже)
Corn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2011, 18:16 #1825542   #6
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Цитата просто переживаю щоб не було найгіршого (не дай Боже)
дурне ти шо так пишеш...
це не найгірше - а найкраще шо може бути в житті....

а якшо ти цього не хочеш з нею, то нафіг вона тобі взагалі?
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2011, 18:28 #1825550   #7
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
дурне ти шо так пишеш...
це не найгірше - а найкраще шо може бути в житті....

а якшо ти цього не хочеш з нею, то нафіг вона тобі взагалі?
добре , шо є ше такі хлопці як ти
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sasha (10.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2011, 18:36 #1825556   #8
Corn
Учасник
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
дурне ти шо так пишеш...
це не найгірше - а найкраще шо може бути в житті....

а якшо ти цього не хочеш з нею, то нафіг вона тобі взагалі?
просто не готовий до цього і вважаю що ще зарано
Corn зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Trader_Lena (10.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2011, 21:00 #1826437   #9
lesjok
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Мені одній здається це сигналом того,що дівчина вагітна,а дводенна "мазанина" є загрозою викидня,або позаматкової вагітності?
Срочно робити тест...
Дурня повна. За два дні навіть якщо і була запліднена яйцеклітина, вона ще не встигла ніде прикріпитися, так що ніякої вагітності не було, а значить і загрози викидня також.

Учіть матьчасть молодьож
lesjok зараз поза форумом  
Подякували 2:
Corn (05.01.2012), Wild Orchid (05.01.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
Vushenka19 (12.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2011, 07:27 #1826605   #10
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Дурня повна. За два дні навіть якщо і була запліднена яйцеклітина, вона ще не встигла ніде прикріпитися, так що ніякої вагітності не було, а значить і загрози викидня також.

Учіть матьчасть молодьож
Чия би корова мичала. Хлопець ясно пише,що в дівчини якраз мали початися місячні. То хто тобі сказав,що в неї овуляція була за 2 дні до них? Овуляція зазвичай,наприклад,при циклі 28 днів,приблизно 11-13 день після їх закінчення. Тобто я не кажу що запліднення відбулося саме в той період(передменструаційний) про який говорить автор. Ні,я якраз говорю що на тижнів 2 швидше. А за цей час запліднення і прикріплення до матки якраз і відбувається. Якщо ж дівчина не здорова,або був ряд факторів що негативно вплинули на зароджену вагітність,то саме скудні і "неправильні" місячні є симптомом того,що є загроза викидня....або ж позаматкової вагітності.
Шановний,не вчіть вченого...я на тому зуби зїла. Так шо ненада ля-ля.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякували 4:
-kenny29- (04.01.2012), Corn (05.01.2012), dsffsfs (15.01.2012), kykish (05.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2011, 16:00 #1826987   #11
lesjok
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Чия би корова мичала. Хлопець ясно пише,що в дівчини якраз мали початися місячні. То хто тобі сказав,що в неї овуляція була за 2 дні до них? Овуляція зазвичай,наприклад,при циклі 28 днів,приблизно 11-13 день після їх закінчення. Тобто я не кажу що запліднення відбулося саме в той період(передменструаційний) про який говорить автор. Ні,я якраз говорю що на тижнів 2 швидше. А за цей час запліднення і прикріплення до матки якраз і відбувається. Якщо ж дівчина не здорова,або був ряд факторів що негативно вплинули на зароджену вагітність,то саме скудні і "неправильні" місячні є симптомом того,що є загроза викидня....або ж позаматкової вагітності.
Шановний,не вчіть вченого...я на тому зуби зїла. Так шо ненада ля-ля.
Наскільки я зрозуміла топікстартера цікавило, чи міг спричинити вагітність саме цей контакт за два дні до місячних, а не гіпотетичні контакти протягом останнього часу.
А на рахунок овуляції, дякую що просвітили, без Вас напевно і не зналаб що то таке . Але раз Ви вчені, то повинні знати, що овуляція може відбутися в будь-який день циклу, хоч і з невеликим відсотком ймовірності. Інакше б люди рідше "залітали" .
lesjok зараз поза форумом  
Подякували 3:
-kenny29- (04.01.2012), Corn (05.01.2012), Rockgorn (14.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2011, 16:35 #1827023   #12
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Наскільки я зрозуміла топікстартера цікавило, чи міг спричинити вагітність саме цей контакт за два дні до місячних, а не гіпотетичні контакти протягом останнього часу.
А на рахунок овуляції, дякую що просвітили, без Вас напевно і не зналаб що то таке . Але раз Ви вчені, то повинні знати, що овуляція може відбутися в будь-який день циклу, хоч і з невеликим відсотком ймовірності. Інакше б люди рідше "залітали" .
Гадаю,топікастер все таки далекоглядніший,і його явно цікавили всі витікаючі наслідки даної ситуації,а не чисто для задоволення власної зацікавленості дізнатись про якихось там 2 дні, і чи саме в них можливо...
На рахунок овуляції в будь який день циклу,то ви не праві,таке можна говорити лише при збитому і нерегулярному циклі.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Corn (05.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2012, 19:40 #1841607   #13
Lost Contor
Учасник
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Я думаю що переживати тут нема за що просто нехай піде провіриться в гінеколога.моя порада.
Lost Contor зараз поза форумом  
Подякували 2:
Corn (05.01.2012), Wild Orchid (05.01.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 05.01.2012, 19:23 #1842893   #14
Corn
Учасник
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Дякую всім за висловлені думки!)
дівчина була в гінеколога, слава Богу все добре, він нічого підозрілого не помітив
Corn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2012, 10:57 #1843215   #15
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Короткі місячні(питання до дівчат)

Цитата
Допис від Corn Переглянути допис
він нічого підозрілого не помітив
А я вже хотів поздоровити тебе з батьківством майбутнім
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:04.