Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


"Неадекватні" дорожні ситуації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.10.2016, 22:18 #2659639   #1181
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Якби ще хтось просив і було рідко - тоді так. має поважну причину і просить. А більшість вклинювачів вклинюються вже "на автоматі", так само як щеплення витискаєш перед переключенням передач так для них обїхати тягучку і влізти.
Особисто мене просили так як ти описав тільки один раз за останні 3 роки. Думаю той чоловік якраз єдиний хто і справді спішив по дуже срочній справі.
Взаємоповага мала б виходити від тих хто вклинюється перш за все.
А не 10 чортів вклинюється бо вони так привикли робити і 9 з них впринципі нікуда не спішить просто хоче "поскоріше доїхати".
згідний, але чортА видно, зазвичай, останнім часом, на пшецьких номерах чомусь...
я вів до того, що повага одне до одного вирішує все - аварійність на дорогах, тупорилі ситуації, пішоходи безбашенні, які чомусь більше впевненні в якості моїх гальм, ніж я сам за кермом, і т.д. список великий...
Байдуже хто і на чому їздить, поважати і розуміти потрібно рух і людей загалом.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2016, 10:19 #2659667   #1182
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Хм, знову бідні пішоходи... Ніхто їх на цьому форумі не любить, певно тільки я і захищав.
Скажу так - стаж поки не великий, 8 тис, але куди частіше екстренно гальмувати доводилось через баранів за кермом. Перед переходами зі свистом спинявся двічі, в обох випадках рахую, що причина в тому, що провтикав я. Хоча трохи дратують пішоходи, які не визначились, чи вони ідуть, чи стоять, чи пропускають тебе - ти гальмуєш - він стоїть, ти відпускаєш гальмо - він починає іти. Але з іншого боку - життя в них таке, бояться. Тепер просто зупиняють, якщо є навіть натяк, що людина планує іти. Краще стати і рушити, ніж потім жалітись, що пішохід стрибнув під колеса.
ПС: недавно повертався з роботи десь біля пів 9, ну і проходжу зупинку "15 Квітня" на Київській, та, що напроти базарчику. Перехід той всі там знаєте мабуть, будки стоять впритик до бордюра, ніхера не видно, чи є там хто на тротуарі. І в цей момент з 15-шки, з боку "нового" "Сільпо" пролітає перерестя якийсь джигіт, і мало того, що не скидає швидкість після повороту на Київську перед тим переходом, а ще прискорюється. Ну і от питання - є щось в людини в голові крім нитки, яка два вуха тримає? Якби там хтось вискочив - він би спинився метрів за 30-40 за переходом (ще й дорога досить слизька була, 2 градуса тепла і дощ).

Востаннє редагував switch: 23.10.2016 о 10:37.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2016, 11:46 #2659681   #1183
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Хм, знову бідні пішоходи...
При переході дороги необхідно керуватися таким:
Якщо в зоні видимості немає Перехрестя або переходу, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, то переходити проїжджу частину необхідно тільки, кроком, не поспішаючи, по прямій, перпендикулярній тротуару. Перехід навскоси обмежує огляд проїжджої частини, подовжує шлях і, отже, збільшує час перебування пішохода на проїжджій частині. При цьому треба бути дуже обережними: оцінити відстань до ТЗ, що наближається, його Швидкість, перекона*тися у відсутності небезпеки і не створювати перешкод іншим учасникам дорожнього руху.
Забороняється переходити проїжджу частину поза пішохід*ним переходом, якщо на дорозі є роздільна смуга або дорога має чотири смуги і більше для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлені огорожі.
Переходити проїжджу частину дозволяється тільки по підзем*них, наземних і надземних пішохідних переходах (типи пере*ходів), які бувають регульовані і нерегульовані (види пере*ходів), позначених лініями дорожньої розмітки «зебра» або дорожніми знаками «Пішохідний перехід» (на голубому фоні квадратного знака намальована людина, яка або переходить по «зебрі» дорогу— пішохідний перехід по дорозі, або піднімається або спускається по східцях — надземний і підзем*ний переходи відповідно), а на перехрестях із позначеними переходами — по лініях тротуарів або узбіччю.
Переходячи проїжджу частину, пішоходи не повинні затриму*ватися і зупинятися на ній.
Якщо перехід не регулюється світлофором, то машину, що наближається, треба пропустити і, пропустивши и, почекати, поки вона від'їде далі. Адже коли машина близько, за нею не видно зустрічного транспорту.
Якщо перехід вулиці регулюється світлофором, йти можна тільки на зелене світло або при жесті регулювальника, що дозволяє рух (коли він повернувся до вас боком, руки про*стягнуті в сторони або опущені). Якщо горить жовте або червоне світло — йти не можна, навіть якщо немає машин. При переході на зелене світло необхідно також спостерігати за обстановкою, помічати машини, які в цей момент готуються до повороту праворуч або ліворуч, пере*тинаючи шлях руху пішоходів.
Пішоходи, які не встигли завершити перехід, повинні бути на острівці безпеки або на лінії, що розділяє транспортні потоки протилежних напрямків, вони можуть продовжити перехід тільки тоді, коли переконаються у безпеці подальшого руху.
При наближенні ТЗ із ввімкненим проблисковим маячком і спеціальним звуковим сигналом пішоходи повинні утримати*ся від переходу проїжджої частини або негайно залишити її.
Забороняється перетинати шлях ТЗ, що рухаються поблизу, виходити з-за ник на проїжджу частину. Особливої обереж*ності слід дотримуватися при обході транспорту, що стоїть поблизу тротуару. Пам'ятайте, що шлях зупинення автомо*біля досягає багатьох десятків метрів, і змагатися у швид*кості з автомобілем пішоходу небезпечно.
Ніяких розмов під час переходу проїжджої частини прова*дити не можна, у цей момент ви повинні бути уважними і зібраними.
Очікувати автобуси, тролейбуси, трамваї, автомобілі таксі пішоходи повинні на посадочних площадках, а за їхньої відсут*ності — на тротуарі або узбіччі.
На трамвайних зупинках, не обладнаних посадочними пло*щадками, починати перехід проїжджої частини дороги дозво*ляється тільки після повної зупинки трамвая. Після виходу із трамвая, якщо рейки прокладено посередині проїжджої ча*стині дороги, пішоходи повинні оцінити обстановку на дорозі, а потім прямувати до тротуару.
Пішоходи-дорослі зобов'язані переводити дітей дошкільного віку через проїжджу частину дороги, тримаючи їх за руку і суворо дотримуючись Правил дорожнього руху.
Одне із головних правил пішоходів — не виходити на проїжджу частину дороги, не переконавшись в особистій безпеці і в тому, що вони не створять небезпеки для інших учасників дорожнього руху.

Багато пішоходів це знають і цим керуються? Капюшон, навушники, мобілка...
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 3:
Buldog (23.10.2016), Nobel (23.10.2016), zaharys (23.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2016, 08:00 #2659808   #1184
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Та все вірно.
Тільки на той перехід могла і дитина вибігти. Якби він там когось збив тоді - я би був точно не на його боці. Зебра там є, знак є, огляд поганий - так, то будь ласкавий пригальмуй, бо може бути всіляке.
За кермом думати треба і за себе, і за водія попереду, і за пішохода теж, не готовий до такого - не сідаєш за кермо.

Додано через 10 хвилин
Цитата
Допис від NEO[VENOM
;2659681]Багато пішоходів це знають і цим керуються? Капюшон, навушники, мобілка...
капішон, навушники мобілка - то вони собі позволяють тільки на переходах. То звичайно зле, бо бувають різні ситуації, але в любому випадку водій має бути готовим, що на зебрі може бути людина.
Я особисто якщо гарно бачу обидва тротуари і бачу що там нікого немає - то можу і газу додати, але якщо мені щось закриває обзор - я скидаю швидкість до 40 а то й менше і тримаю ногу над гальмом, бо вже двічі була ситуація, коли раптово бачив на переході людей. Адекватних, вони не перебігали, вони побачили, що я ї не помітив і під колеса мені не лізли, але відчуття, що в тебе ситуація вийшла з-під контролю, і що ти міг когось вдарити - дуже неприємне, тому все рівно роблю висновки і стараюсь не допускати.
Скажу чесно - найбільша проблема з боку пішоходів наразі для мене - це бігуни, які стараються перебігти перед тобою перехід поки ти ще не рушив, або на останніх секундах свого зеленого, коли ти повертаєш на перехресті - оце от реально люди кидаються під колеса. Хоча не так давно я впіймав себе на тому, що зробив точно те саме - певно водій паркетника мене добре обматюкав. А так, щоб вже прям дійсно так важко було з пішоходами розїжатись - та ладно. Куди більше проблем від водіїв, які паркуються перед переходом і не видно, чи за ними хтось є на переході - а це до початку роботи патрулів було скрізь і поряд.

Востаннє редагував switch: 24.10.2016 о 08:02. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
Kokorakatan (24.10.2016), Nobel (24.10.2016), Romko_7 (28.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 08:00 #2660480   #1185
AlexDv
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Для лансера з наклейкою форуму, во8916ае: з крушельницької в тунелі їдеться з правого ряда в правий, а з лівого в лівий, а не з правого в лівий, мені крила на моїй калині не дуже жалко, а от подертий бік ланцера, це більш обідно напевно)
AlexDv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 11:17 #2660526   #1186
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Вчора під вечір заїжав на шиномонтаж на обїздній, вище гаївського перехрестя, де власне стоять поліцаї, які слідкують, щоб фури не їхали на міст.
Там вроді як подвійна суцільна. Та і взагалі, я, як малодосвідчений водій - стреманувся повертати там ліворуч і від гріха подалі катнув аж на ватрівську конюшину ну та то таке - прелюдія.
Коротше заїхав я на шиномонтаж, подивився бу-шку, виходжу. і бачу як перед шиномонтажем спиняється 99-ка в лівій полосі, добру хвилину там стоїть пропускаючи зустрічних, і тоді спокійно повертає через 2 суцільних.
Під носом в поліцаїв. Ті навіть оком не повели Красота.
Куйовий це маневр, ледь не щотижня хтось влітає комусь в жопу через такі маневри.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 13:13 #2660542   #1187
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Я останній місяць уважно стежу коли десь в полі зору поліція. Вони не бачать нічого кругом себе. Хіба може вперед обоє так дивляться, або в планшетах тих сидять.

Не раз бачив як при них порушували - реакції з боку поліції не було.

Порушення, можливо, й не грубі, але все ж таки.

З поліцією стало краще - мене від дати запуску поліції в Тернополі ні разу не зупинили. Хоча стараюсь і не порушувати.
Sem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Вова22 (29.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 13:43 #2660548   #1188
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Та все вони бачать. Мене штрафанули за їзду без номерів
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 14:24 #2660555   #1189
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата Не раз бачив як при них порушували - реакції з боку поліції не було.
Тому,що вони не можуть виписати протокол за те,що вони бачиили але чого не зафіксували.
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 14:28 #2660557   #1190
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації



Будеш сі з курвом бив?
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 18:44 #2660587   #1191
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Шось мені сі здає шо якраз навпроти шиномонтажки нема подвійної суцільної саме в тому місці приривиста для того щоб можна було виїхати з шиномонтажки
$IRIU$ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vuyko Yosyp (29.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 18:56 #2660590   #1192
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
Шось мені сі здає шо якраз навпроти шиномонтажки нема подвійної суцільної саме в тому місці приривиста для того щоб можна було виїхати з шиномонтажки
Наскілльки я зрозумів то автор матюкав ауді на єврономерах за те що нагло виїхала перед ним.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vuyko Yosyp (29.10.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 22:10 #2660614   #1193
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
Шось мені сі здає шо якраз навпроти шиномонтажки нема подвійної суцільної саме в тому місці приривиста
по моєму нема там переривчастої. перед заправкою, що напроти шиномонтажки, як їхати від моста, знак рядності - дві смуги прямо, третя для повороту праворуч. Формально діють до першого перехрестя, яким не рахується виїзд з заправки. Хоча насправді він там звісно стоїть для позначення смуги, з якої слід заїжати на заправку.

от завтра їхатиму в теребовлю - як не забуду - то зверну увагу спецом, є там розриви чи нема. мені здається що нема. та і не повинно їх там бути - уже один пробував недавно біля кладовища з заправки виїжати через 2 смуги...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2016, 07:17 #2660634   #1194
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
по моєму нема там переривчастої. перед заправкою, що напроти шиномонтажки, як їхати від моста, знак рядності - дві смуги прямо, третя для повороту праворуч. Формально діють до першого перехрестя, яким не рахується виїзд з заправки. Хоча насправді він там звісно стоїть для позначення смуги, з якої слід заїжати на заправку.

от завтра їхатиму в теребовлю - як не забуду - то зверну увагу спецом, є там розриви чи нема. мені здається що нема. та і не повинно їх там бути - уже один пробував недавно біля кладовища з заправки виїжати через 2 смуги...
ДДореч, біля кладовища навпроти виїзду з зправки одна суцільна а друга перериачаста, тобто по розмітці виїзд дозволено, а заїзд ні.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2016, 11:40 #2660645   #1195
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Наскілльки я зрозумів то автор матюкав ауді на єврономерах за те що нагло виїхала перед ним.
Звичайно, пофік куда він їде, хоч "на зломану голову". Але стоїть три машини на виїзді то певно треба стати за ними і виїхати як люди а не нагло різати

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
Шось мені сі здає шо якраз навпроти шиномонтажки нема подвійної суцільної саме в тому місці приривиста для того щоб можна було виїхати з шиномонтажки
Там були розриви ще влітку і напроти шиномонтажу і вище де вїзд в будівельний склад. Але останній раз, напевне два тині тому я їхав на розвал (там де і шиномонтаж), нема переривчатих. Всюди сплошна аж до клєвєра. Навіть перед теркоавто перед мостом біля світлофора там де був заїзд, всюди сплошна. Подвійна. Свіжа.

Востаннє редагував Vuyko Yosyp: 29.10.2016 о 11:40. Причина: Пізніше додано
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (29.10.2016), switch (30.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2016, 18:16 #2660689   #1196
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

сьогодні спеціально подивився.є там приривчаста
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2016, 09:23 #2660727   #1197
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
сьогодні спеціально подивився.є там приривчаста
Та ну?
Я вчора їздив в теребовлю і назад - обидва рази їхав ту місце в лівій смузі- розривів не побачив.
Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp Переглянути допис
Навіть перед теркоавто перед мостом біля світлофора там де був заїзд, всюди сплошна. Подвійна. Свіжа.
Ну. при тому там стоїть знак, який дозволяє з лівої смуги повертати ліворуч, який как би має перевагу над розміткою.
Ті, хто в нас малють ту розмітку, правил по ходу не знають взагалі.

ПС: на рахунок знаків до речі - поправте мене, якщо я не правий - знак перед заправкою (на фото яке я кидав раніше) забороняє повертати ліворуч і діє до найблищого перехрестя. А найближче перехрестя там біля терко-авто, де власне стоїть наступний знак, який дозволяє поворот ліворуч.
Чи як все таки розуміти дію такого знака? згідно ПДР виїзд з прилеглої території перехрестям не вважається, значить після заправки його вимога продовжує діяти?

Цитата Дія знаків 5.16 Знак 5.16 «Напрямки руху по смугах» і 5.18 Знак 5.18 «Напрямок руху по смузі», встановлених перед перехрестям, поширюється на все перехрестя, якщо наступні знаки 5.16 Знак 5.16 «Напрямки руху по смугах» і 5.18 Знак 5.18 «Напрямок руху по смузі», установлені на ньому, не дають інших вказівок.
Цитата перехрестя - місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг. Не вважається перехрестям місце прилягання до дороги виїзду з прилеглої території;
ні, ну я розумію для чого поставлений той знак і що він показує. просто мені цікаво формально - де зона його дії?

Додано через 16 хвилин
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
ДДореч, біля кладовища навпроти виїзду з зправки одна суцільна а друга перериачаста, тобто по розмітці виїзд дозволено, а заїзд ні.
бо заїзд там трохи далі в бік рогатки. там і знак стоїть, який дозволяє з лівої смуги повертати ліворуч для заїзду на заправку. А от на виїзді з заправки стоїть знак, який вимагає їхати тільки праворуч.

Востаннє редагував switch: 30.10.2016 о 09:55. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 11:08 #2676527   #1198
Ромер
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Білий бус підрізав мене, розбив собі задню фару об моє дзеркало, навіть не зупинився і поїхав далі.
https://youtu.be/Svo1OmToHDM
Ромер зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 13:18 #2676547   #1199
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Доречі, десь тиждень тому їхав за жигуликом копійкою номер К1093ТЕ старий. Поворотніки в нього підключені "навпаки": коли чел повертав в ліво то включав правий і навпаки. Можливо хто знає ту людину - підкажіть йому, щоб не сталось колись чогось.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2017, 17:11 #2677924   #1200
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 10:
BBV (22.02.2017), bryNET (12.02.2017), Continental (18.02.2017), D@nZeL (13.02.2017), KIgorS (12.02.2017), Kokorakatan (12.02.2017), Sasha (12.02.2017), Sem (12.02.2017), tapac_ko (13.02.2017), vsarana (14.02.2017)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:00.