Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.12.2017, 09:12 #2714936   #121
pvm
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Я за електро. Але ... За рік-три Яка в нас буде ціна на електрику? В нас ціна не залежить від того ,що воно наше і виробляється в нас-приклад-продукти харчування,газ,ітд.Ціна на електрику буде як в німців. Електрозаправок буде багато ,тільки ціна кВт там буде не 1гр.Вже з Харкова бізнесмени, що продають Ліфи, понаставили зарядок і там ціна електрики десь 10гр(не памятаю точно).Колись читав, що в німців електроавто десь в 2-3рази дешевше обходиться чем бензо. Щось не бачу,щоб всі таксі в европі стали електро.Можливо колись.
Скільки ціна нового Ліфа? 20-30? А бу Ліф з скрученим пробігом,або з нескрученим 50-100 000км -10-20т дол? Нова батарея втрачає від 20% за100 000км(ще залежить від температури,зарядок-розрядок).Кому потрібне авто з 50-70% бат. яке зимою проїде 50км ?
Реалії такі,що люди не можуть купити бензоавто(евро-5) за 5т. А купити електро за10-20-30.?
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2017, 10:39 #2714939   #122
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
Реалії такі,що люди не можуть купити бензоавто(евро-5) за 5т. А купити електро за10-20-30.?
будем надіятись, що все так не буде таки
то прочсто зараз ми сидимо в повній жопі - від кризи і війни оклигати ніяк не можем, кредитування заморожене практично.
Але якщо би зараз надворі був 4-5-7-й рік з його кредитним бумом і ростом економіки - я думаю не так і мало б народу брали ті ліфи. хтось бу, хтось новий.
а на рахунок ціни - 12-14 штук нормальний бу ліф. безпроблемний,скажем так.

Додано через 1 хвилину
а, і на рахунок ціни електрики - ну вот поки ліф не по кишені - самий раз поставити собі на дах пару панелей і підключитись на зелені тарифи будеш заряджати потім свого ліфа практично на халяву
жартую звісно.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ліф в Кровінці якщо чорний то можливо з Теребовлі, хоча я його й в Микулинцях бачив.
ну скажем так - темний. но точно колір не запамятав - я взагалі допер, що то ліф був вже аж коли проїхав повз нього метрів 20, мою увагу привернула кумедна мордочка з мініатюрним "капотом" (люк підзарядки) , я вже після того як розминувся з ним допер, що то ж той самий ліф
та, я дуже спостережливий...

Востаннє редагував switch: 10.12.2017 о 10:40. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2017, 12:24 #2714954   #123
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
як показує практика наших реалій - ніхто й не заборонить.
Ну я би перший прийшов, якби таке побачив. Хочеш заряджатись - зроби нормально: проклади кабель з лічильником на стовпа і заряджайся скільки хоч.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2017, 13:13 #2714955   #124
pvm
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Ну я би перший прийшов, якби таке побачив. Хочеш заряджатись - зроби нормально: проклади кабель з лічильником на стовпа і заряджайся скільки хоч.
-що нарушив?який закон забороняє? Для чого ще один лічильник?


Додано через 43 хвилини
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Фігня та твоя карта, на території Ковчегу є, на заправках WOG i Okko теж є зарядки для електричних авто, хто шукає-той знайде
в області де ще конкретно крім Ковчегу і готелю( то просторозетка)?

Востаннє редагував pvm: 10.12.2017 о 13:13. Причина: Пізніше додано
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2017, 13:54 #2714962   #125
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
в області де ще конкретно крім Ковчегу і готелю( то просторозетка)?
Зазвичай на заправках Wog i Okko є, білтше поки не знаю
Ше на UPG є

Востаннє редагував Kokorakatan: 10.12.2017 о 14:02.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2017, 15:39 #2714977   #126
pvm
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Зазвичай на заправках Wog i Okko є, білтше поки не знаю
Ше на UPG є
відкрив офсайти- в обласі тільки 1 елзаправка WOG.
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2017, 15:44 #2714978   #127
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
Я за електро. Але ... За рік-три Яка в нас буде ціна на електрику?
та і на бензин\солярку\газ не думаю шо ціна буде така сама.

Електро дуже навіть ок,але купляти бу з невідомо яким станом і чекати сюрпризів.вся проблема в батареї і її ресурсі.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2017, 21:07 #2714993   #128
maksym7
 
Аватар для maksym7
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

і таке буває..
Nissan Leaf с двойной батареей
https
maksym7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 03:04 #2715003   #129
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

за цими машинами майбутнє. не всім треба запас ходу навіть 80 км. буде більше машин - більше зарядок з великими токами. хто багато їздить - гібриди.
це як колись починались радіотелефони з покриттям по місту і помехами. за років 20 кожен ходить з телефоном в кармані напічканим ще й мп3 плеєром і радіо.
louis50 зараз поза форумом  
Подякували 2:
switch (11.12.2017), vanco2 (11.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 08:31 #2715016   #130
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
-що нарушив?який закон забороняє? Для чого ще один лічильник?
Справа не у законі. Усі ці "переноски" від розетки через вікно дуже пожежонебезпечні, бо навантаження на них при зарядці величезне. Одна справа провести якісний кабель із відповідним січенням з "автоматом" від лічильника і зовсім інша - китайський подовжувач. А як всі пересядуть на електромобілі і почнуть отак із вікон заряджати? Питання пожежі стане тільки питанням часу.

До речі, я не професійний електрик, але електромережі могли б непогано заробити, якби встановлювали зарядку на стовпі, одразу б питання кількості зарядок було б вирішене ) І оплата в купюроприймач за фіксовану кількість кіловат.

Востаннє редагував kolibryks: 11.12.2017 о 08:42.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 08:50 #2715018   #131
pvm
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Справа не у законі. Усі ці "переноски" від розетки через вікно дуже пожежонебезпечні, бо навантаження на них при зарядці величезне. .............
До речі, я не професійний електрик, але електромережі могли б непогано заробити, якби встановлювали зарядку на стовпі, одразу б питання кількості зарядок було б вирішене ) І оплата в купюроприймач за фіксовану кількість кіловат.
я не проти,але уявляю що для електомережі "непогано заробити" буде = не 100гр а ХХ 000 гр.
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 09:11 #2715022   #132
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
"переноски" від розетки через вікно дуже пожежонебезпечні,
так а хто сказав, що заряджати треба від компового "Свена". купуєш собі пару метрів кабеля квадратів так на 6 і робиш переноску Чим товще кабель тим швидше і економніше заряджатись буде.

Додано через 52 секунды
Інша справа що в квартирі проводка навря товще 2.5 квадрата

Додано через 1 хвилину
Як то я читав в борт-журналі тесли, як чувак хвалився, що оригінальна зарядка перероблена під наші 220 В спокійно забирає 30 ампер з стандартної 16-ампероної розетки дома
Я правда от не знаю, чи там 30 А по 110-вольтам рахується (це 15 А при наших 220) чи то таки реально 7 кіловат потужності з стандартної розетки.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
До речі, я не професійний електрик, але електромережі могли б непогано заробити, якби встановлювали зарядку на стовпі,
а це не обовязково навіть електромережі. любий підприємець може отримати техумови і підключитись десь до стовпа. Як от всілякі надувні гірки і атракціони чи мафи на плозщах підключають. Ставиться лічильник, пломбується і користуйся електрикою. Єдине може саму розетку на стовпі поставити не дозволять, то ставиться поряд свій "спот". а далі діло техніки - карткоприймач, термінал - і заряджай на здоров"я.
Хотя там може бути питання ліцензування на продаж електроенергії з усіма витікаючими...

Востаннє редагував switch: 11.12.2017 о 09:25. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 10:06 #2715033   #133
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
так а хто сказав, що заряджати треба від компового "Свена". купуєш собі пару метрів кабеля квадратів так на 6 і робиш переноску
Про це я й писав, але мало хто так буде робити, у нас же переважно через "якось буде".

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Інша справа що в квартирі проводка навря товще 2.5 квадрата
О, починаємо виходити на спільний знаменник )

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
чи то таки реально 7 кіловат потужності з стандартної розетки.
Ти сам у це віриш? Вже при навантаженні близько 2кВт звичайна розетка починає плавитись(перевірено особисто), що нічого дивного, на ній про це обмеження вказано.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 10:57 #2715048   #134
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Вже при навантаженні близько 2кВт звичайна розетка починає плавитись(перевірено особисто), що нічого дивного, на ній про це обмеження вказано.
Допустимий тривалий струм 2.5мм кв мідного кабелю 25А, це приблизно 5кВт (залежно від навантаження).. Я розумію що проводку не всі мають можливість поміняти, але ставити дешеві розетки на 2А і казати що плавляться, хто в цьому винен!?
З.І.В мене розетки на 16-20А і нічого не плавиться навіть від саморобної зварки коли 25А автомат вибиває..
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 12:05 #2715060   #135
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
але ставити дешеві розетки на 2А і казати що плавляться, хто в цьому винен!?
Чисто ради цікавості, де ти бачив розетки на 2А?

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
Допустимий тривалий струм 2.5мм кв мідного кабелю 25А, це приблизно 5кВт
І що, багато знаєш квартир із такою проводкою? Хоча і цього мало.

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
В мене розетки на 16-20А і нічого не плавиться навіть від саморобної зварки коли 25А автомат вибиває.
Тому й не плавиться, що автомат вибиває. Окрім того не рівняй короткотривале навантаження зварки і багатогодинне зарядки. Від чайника китайська переноска, скоріш за все, не загориться, а вот від обігрівача такої ж потужності навіть дуже легко.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 14:03 #2715070   #136
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Те що в когось плавиться розетка від 2кВт навантаження не означає що в ту саму розетку будуть включати на зарядку електромобіль (а якщо будуть то це проблеми власника).
Якщо в людини нема де заряджати електромобіль це не є мінусом самого авто, просто такій людині зараз воно не дуже піходить.
Коли зарядні станції будуть хочаб на кожній АЗС і запас ходу буде більшим - електроавто стануть масовими, а поки хай потенційні власники обдумують де їх будуть заряджати.
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 16:10 #2715081   #137
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
та і на бензин\солярку\газ не думаю шо ціна буде така сама.

Електро дуже навіть ок,але купляти бу з невідомо яким станом і чекати сюрпризів.вся проблема в батареї і її ресурсі.
Не така це вже й ввелика проблема, бо батарея складається з багатьох елементів, вже навіть в Україні є сервіси в якиї перебирають батарею, замінюють підуставші елементи (а їх зазвичай досить мало) і такм чином відновлюють ємність практично до 100%, які потім далі можна використовувати купу років.
Як на мене, проблема в пробігу на заряду, і її можна вирішити або збільшенням ємності або значним пришвидшенням зарядки, і в тому і в іншому напрямку прямо зараз відбувається еволюція, наприклад є зарядки Level3 на яких ліф заряджається за пів години, їх звичайно мало, більшість це Level2 - і там 6 годин. Но тим не менше, ше років 5 тому і того не було, з адекватних була тільки тесла і зарядок як кіт наплакав.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
Допустимий тривалий струм 2.5мм кв мідного кабелю 25А, це приблизно 5кВт (залежно від навантаження).. Я розумію що проводку не всі мають можливість поміняти, але ставити дешеві розетки на 2А і казати що плавляться, хто в цьому винен!?
З.І.В мене розетки на 16-20А і нічого не плавиться навіть від саморобної зварки коли 25А автомат вибиває..
В мене вдома розетка на 30 ампер, так от до неї протягувався з більшим січенням грубший мідний дріт, не думаю що стандартні совкові алюмінієві дроти з скрутками в коробках можуть витримати 30А, не залежно яка розетка, тут або в чувака новий будинок і в нього всюди нова мідна проводка якісна, або він шось недоговорює

Востаннє редагував vanco2: 11.12.2017 о 16:10. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 23:08 #2715113   #138
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

смішно обговорювати скільки потягне проводка в квартирі для зарядки автомобіля дорожчого чим та квартира.
та поставлять з часом і зарядки в дворах/паркінгах, і біля заправок. електромобілі навіть для європи ще рідкість, не то що для україни (де "вітчизняним автовиробникам" складають конкуренцію нерозмитнені 20 річні машини з литви і польші).
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2017, 16:48 #2715151   #139
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
смішно обговорювати скільки потягне проводка в квартирі для зарядки автомобіля дорожчого чим та квартира.
та поставлять з часом і зарядки в дворах/паркінгах, і біля заправок. електромобілі навіть для європи ще рідкість, не то що для україни (де "вітчизняним автовиробникам" складають конкуренцію нерозмитнені 20 річні машини з литви і польші).
Не так вєе і смішно, в ліфа батарея має ~30кіловат, на них він 100кілометрів їде гарантовано а по місту якщо не зимою то і всі 150, ціна кіловата буде десь~ 1.7грн що означає повна зарядка буде коштувати користувачу ~50грн.
На 50 грн ти не купиш навіть 2 літри бензини зараз, а проїхати на 2х літрах бензину по містц можна кілометрів 30 по трасі кілометрів 50 - то в кращому разі, коли в тебе дуууже спокійний стиль водіння і ти їдеш на якійсь тупій малолітражці не на автоматі, типу тойоти яріс з літровим двигуном.

Як результат затрати на електрокар, який має досить не поганий як на міську машинку запас ходу, полюбому буде їхати значно краще через момент ніж маленька малолітражка, при тому місця там як досить не поганому по розмірах хечбеку. І економія по місту мінімум в 3.5 рази і може легко досягти позначки 6 раз якщо глягнути співрозмірні машини, а по трасі економія мінімум 2 рази і теж може легко подвоїтись (правда ясен пень шо машина не для траси).

І того, якщо їздити наприклад з якигось петриків, білої чи гаїв на роботу до тернополя, +- по місту по справах, то мінімальна економія буде ~100грн в день, тобто ~100-150 баксів в місяць, в залежності як їздити і з якою конерктною машиною рівняти, а це в рік виходить щось між ~$1200-$1800, може бути і більше. А це за років 5-7 майже повна вартість машини, і то ми ще не врахували що не треба міняти масла, колодки і діски зношуються набагато менше через рекуперацію, нема мотора і коробки но це компенсовується наявністю батареї - але навіть батарея ремонтується.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (13.12.2017), switch (12.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2017, 19:29 #2715155   #140
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Однозначно....
ДВЗ - це 20 століття. 21-ше за електротягою.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:08.