Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.01.2015, 13:45 #2497398   #861
Vintage
 
Аватар для Vintage
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Розбирав, жодного разу не траплявся процесор у гнізді! Але суть у тому що профани ноут не можуть вибрати, які судячи з дописів ці ноути розбирають і всередині все бачили . По ходу тема створена не для таких спеців що ноути розбирають, а для тих, хто справді потребує допомоги! А все решта - OFF Top,і модератори могли б почистити нашу суперечку!
Про гнізда під проц, думаю в швидому майбутньому перестануть мобільні проци в гнізда садити, бо 1 кількість виводів (продуктивність) потроху буде зростати, і 2 виготовляти гнізда під мініатюрні мобільні процесори додатковий трудоємкий процес, що робить ноутбук дорожчим по собівартості.

Востаннє редагував Vintage: 15.01.2015 о 13:58.
Vintage зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
S.H.A.D.E (15.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2015, 14:57 #2497432   #862
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата:
Допис від Vintage Переглянути допис
Розбирав, жодного разу не траплявся процесор у гнізді! Але суть у тому що профани ноут не можуть вибрати, які судячи з дописів ці ноути розбирають і всередині все бачили . По ходу тема створена не для таких спеців що ноути розбирають, а для тих, хто справді потребує допомоги! А все решта - OFF Top,і модератори могли б почистити нашу суперечку!
Про гнізда під проц, думаю в швидому майбутньому перестануть мобільні проци в гнізда садити, бо 1 кількість виводів (продуктивність) потроху буде зростати, і 2 виготовляти гнізда під мініатюрні мобільні процесори додатковий трудоємкий процес, що робить ноутбук дорожчим по собівартості.
А socket g1-g3 Пушкін використовує? Деколи краще жувати, ніж писати всяку ахінею, досвідчений ти наш.
І з якого перепугу кількість ніжок і продуктивність співвідносяться?
В socket g1 988 контактів
В socket g2 988 контактів
В socket g3 947 контактів
Внєзапно g3 для менш продуктивних проців?
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (16.01.2015)
Сказав(ла) Фууу!:
Vintage (16.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2015, 15:35 #2497455   #863
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Та не сперечайтесь - є як запаяні проци так і ні, так само як є запаяна оперативка чи всього один слот під оперативку.
Все робиться для здешевлення, і в 99% сучасних ноутів майже нічого добавити неможна - деколи (реально деколи) лише оперативку. З процом ще тугіше, бо мало того що купити новий економічно невигідно - простіше продати ноут. добавити грошей і купити новий з тим процом який хочеш. Таке як відяха неміняєтья і недобавляся.
Бюджетні моделі зараз практично здешевлені до мінімуму - ну так в гривнях воно трохи страшнувато ,а в долярах - копійки. те про що років 8 тому лише мріяли - 200+ долярів.

Якщо вибирати ноут - то впершу чергу оприділитись з бюджетом і задачами. Дальше брати по максимуму проц і оперативку. Відяхи, навіть самі модні на ноутах не витягують іграшок (для іграшок треба брати норм компа. ) а батарею жеруть + дають свої градуси , а далше дивитись - вдруг вийде ще замість СД купити карман і зробити НДД + ССД. І буде щастя.

З наведених ноутів ставлю плюс за делл: - проц крайщий і плюс 4 покоління, краща вебка, і зборка в дела нормальна.

Востаннє редагував AHgpyxa: 15.01.2015 о 15:43.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2015, 16:19 #2497475   #864
Poter
Guest
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата:
Допис від Vintage Переглянути допис
Розбирав, жодного разу не траплявся процесор у гнізді! Але суть у тому що профани ноут не можуть вибрати, які судячи з дописів ці ноути розбирають і всередині все бачили . По ходу тема створена не для таких спеців що ноути розбирають, а для тих, хто справді потребує допомоги! А все решта - OFF Top,і модератори могли б почистити нашу суперечку!
Про гнізда під проц, думаю в швидому майбутньому перестануть мобільні проци в гнізда садити, бо 1 кількість виводів (продуктивність) потроху буде зростати, і 2 виготовляти гнізда під мініатюрні мобільні процесори додатковий трудоємкий процес, що робить ноутбук дорожчим по собівартості.
Ссилочка на процес заміни проца в ноуті: http://daily-notes.ru/2013/04/hp_probook_4540s_upgrade/
В мене практично ця ж модель, час від часу подумую про потужніший проц, просто тому, що таки можна просто замінити.
І до речі, рекомендував би подивитись до ноутів серії ProBook 450.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2015, 16:44 #2497487   #865
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата
Допис від Poter Переглянути допис
ІМХО, дані давно устарівші. Зараз проци в ноутах апгрейдяться/замінюються не складніше, як в ПК.
Не розкатуй губу . Зараз нові Бейтрейли у Інтела йдуть знову паяні. Тому якщо бачите процесор Nxxxx тікайте дальше чим бачите
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vintage (15.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2015, 17:12 #2497494   #866
Vintage
 
Аватар для Vintage
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Для Пушкіних g1 g2 - кількість контактів - незмінна 988, g3 - кількість контактів зменшилась до 947 ( тобто аж на 1 %) приріст продуктивності є їм вдалось зменшити к-сть контактів при збільшенні продуктивності. А тепер по стаціонарах Сокети LGA 775 LGA 1156 LGA 1366 і відповідно 775 контактів 1156 контактів 1366 контактів і приріст продуктивності.
В мобільних версіях швидше за все в майбутньому старатимуться робити як моноблок все в одному корпусі, відповідно кількість зовнішніх виводів буде зменшуватись! Поживем побачим!
Vintage зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
S.H.A.D.E (15.01.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.01.2015, 17:23 #2497499   #867
Ira87
Учасник
Smile Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Подскажите какой нужно кабель для подключения ноутбука к такого телевизора rozetka.com.ua/lg_32lb563v/p704084 ?
Какая примерно цена? Длину нужно где-то 4.5 метра.
Ira87 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2015, 17:38 #2497504   #868
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Ira87 Потрібно знати які виходи ваш ноутбук має. Вкажіть модель ноутбука або які виходи він має. Це потрібно для того щоб оприділити модель кабеля який вам потрібний.
hiweb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2015, 17:58 #2497511   #869
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

http://www.electrosad.ru/Processor/ProcTech3.htm
див. 7. Увеличение числа контактов процессорного разъема
Mr_RAS зараз поза форумом  
Подякували 2:
S.H.A.D.E (15.01.2015), Vintage (15.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2015, 05:00 #2498147   #870
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата Ну незнаю. Усе це можна замінити доступом до інтернету, всі дрова там, музика з фільмами там, ігри теж там, тимбільше ліцензія. Я без привода обходжуся 4 роки, на роботі робили закупку 70 компютерів, всі без привода, взяли лише 1 зовнішній, на всякий випадок, часом буває потреба відкрити якийсь диск.
- Є категорія людей без швидкого і-нету
- Є люди, які при покупці принтера (чи іншоі периферії) чемно вставляють диск з драйверами, бо реально простіше і так пише в інструкції.
- Є люди, яким простіше/шдидше/дешевше передати фото/відео/софт/музику на СД/ДВД, ніж через флешку чи і-нет.

В мене теж ноут без привода. Але завжди є потреба записати/скопіювати диски. Попросять переставити вінду на якогось динозаврика; і тут приходиться писати на диск, бо хто-зна яка там материнка-і чи з флешки запуститься чи ні. Чи якись рекавері СД потрібно запустити. Подібних ситуацій багато. Тому СД привід відійде тільки тоді, коли більшість людей перейде на новіше залізо.

Додано через 7 хвилин
І чого ви так зціпились за процесори? Людина швидше ноут замінить на новіший, ніж буде колупатись з апгрейдном процесора.

Цитата Тому якщо бачите процесор Nxxxx тікайте дальше чим бачите
А чого від нього тікати? Залежить від вимог. Он недавно знайомим порадив взяти бюджетний ноут з процом N2820 для простої роботи. Вистачає повністю. Навіть тягне Лайтрум 5 для нескладної обробки фото.

Востаннє редагував .: 17.01.2015 о 05:00. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2015, 15:45 #2539107   #871
Winner
Неможливе можливе.
 
Аватар для Winner
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Доброго дня усім) Допоможіть зібрати компютер. Я в тому ділі дуб дерево, так що прошу не ображатися на мої не завжди "розумні" запитання. Я хочу зібрати достатньо сильний компютер. Ціль використання: для роботи(знаю, і слабенький компютер справиться з офісними програмами), але також інколи зіграти ігри. Я не часто граю (компютера вже більше 1.5 року не маю), але коли хочеться зіграти, то хочеться зіграти на максимальних настройках і без ніяких проблем. Тим більше, що купую не на рік не на два.

Отож, є два шляхи або Інтел або АМД. Я складав дані конфігурації на компютерному сайті, тому вибирав варіанти, з тих, які там були:

Варіант 1


1.Процесор: AMD X8 FX-8320 (125W) Eight-Core Socket AM3+, 3.5GHz CPU, 8Mb Cache, 32nm

2. Материнська плата:

а) ASUS M5A97 R2.0 Socket AM3+ AMD 970/SB950 Chipset (Dual Channel DDR3 2133(O.C.) MHz, 2x PCI-Express x16, GLAN, 6x SATA 6.0Gb/s, 2x USB 3.0, 6x USB 2.0, ATX)

б) GIGABYTE GA-990FXA-UD3 Socket AM3+ AMD 990FX+SB950 Chipset (Dual Channel DDR3 2000(O.C.) MHz, 4x PCI-Express x16, GLAN, 6x SATA 6.0Gb/s, 2x eSATA 6.0Gb/s, 2x USB 3.0, 8x USB 2.0, ATX)

3.Оперативна память: Kingston HyperX Fury Red 8GB (2x4GB) DDR3 1866MHz CL10 DIMMs

4. Вінчестер WD Blue 1TB 3.5" SATA3 7200RPM 64MB Cache OEM Hard Drive

5. Відеокарта:

а) Sapphire Radeon R7 260X 2GB GDDR5 (1000 MHz Clock, 5000 MHz Memory, PCI-Express 3.0, DVI, HDMI, DisplayPort)

б)Zotac GeForce GTX 960 2GB GDDR5 (1177Mhz Clock, 7010Mhz Memory, PCI Express 3.0, Dual-Link DVI, HDMI, 3x Display Port)

в) чи краще підзбирати і шукати на 3-4 гіг відеокарту?

г) ваш варіант

Варіант 2


1.Процесор: Intel Core i5-4460 Quad-Core Processor (Socket LGA1150, 3.20Ghz, 6MB L3 Cache, 22nm,Gen4

2. Материнська плата:

а) GIGABYTE GA-Z97-HD3 Socket 1150 Intel Z97 Chipset (Dual Channel DDR3 3000(O.C.) MHz, 1x PCI-Express x16 3.0 , GLAN, 6x SATA 6.0Gb/s, 6x USB 3.0, 8x USB 2.0, DVI/HDMI/D-Sub, ATX)

б) GIGABYTE GA-Z97X-Gaming 5 Socket 1150 Intel Z97 Chipset (Dual Channel DDR3 3200(O.C.) MHz, 1x PCI-Express 3.0 x16, Dual GLAN, 6x SATA 6.0Gb/s, 6x USB 3.0, 8x USB 2.0, DVI/HDMI/D-Sub, ATX)

3.Оперативна память: G.SKILL Ripjaws X Series 8GB (2x4GB) DDR3 2400MHz CL11 Dual Channel Kit

4. Вінчестер WD Blue 1TB 3.5" SATA3 7200RPM 64MB Cache OEM Hard Drive

5. Відеокарта:

а) ASUS GeForce GTX 750 Ti 2GB GDDR5 (GTX750TI-OC-2GD5) | 1072 MHz Clock, 5400 MHz Memory | PCI-Express 3.0, DVI, HDMI

б) Sapphire Radeon R9 270X DUAL-X 2GB GDDR5 (11217-01-20G) (1020 MHz Clock, 5600 MHz Memory, PCI-Express 3.0, DVI, HDMI, DisplayPort)

в) ті самі відеокарти що в 1 варіанті, або ваш варіант


Порадьте, що краще вибрати. Якщо є ваші варіанти, які дешевші, або ж за ту саму ціну більш ефективніші, буду радий почути. Мене найбільше інтересує процесор, материнка і відеокарта і оперативка

Ще питання:
1.Правда, що 8 гіг оперативки цілком достатньо ?
2.Правда, що краще 2х4 ніж 1х8 гіг оперативки?
Winner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2015, 18:06 #2539143   #872
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Не зозумію, чому ніде не розглядається SSD, як вінт для системи?
Я би взяв i5/Z87/8gb/SSD+HDD/nvidia 670+
Не бачу змісту у топових геймінгових мамках, якщо цей вибір не є осмисленим, а він таким не, судячи з конфігурації. З чіпсетами взагалі цікава річ, неосвідчений покупець женеться за топовим чіпсетом, не розуміючи, що різниця може критись в кількох додаткових портах, підтримки екзотичних рейдів, SLI/Crossfire, vPro, FDI чи ще якогось барахла, якого звичайному користувачу взагалі не потрібно. На зекономлене як раз вийде SSD 128gb
Правда, що краще 2х4 ніж 1х8 гіг оперативки? - дуже сильно сумніваюсь, що побачиш різницю.
Брати щось сильніше, якщо ігри будуть гратись колись-неколись нема змісту.
А якщо вже хочеться максималки, тоді тільки i7+ nvidia 970+

Востаннє редагував S.H.A.D.E: 08.05.2015 о 18:17.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2015, 18:30 #2539146   #873
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата:
Допис від Winner Переглянути допис
Порадьте, що краще вибрати. Якщо є ваші варіанти, які дешевші, або ж за ту саму ціну більш ефективніші, буду радий почути.
Для звичайного, деколи ігрового компа:
- Intel I5
- нема змісту брати дорогу брендову память, вистачить і на 1600МГц, різниця продуктивності із 2400 у межах 3-4%; однієї планки 8Гб буде достатньо;
- материнської з головою вистачить за $100;
- на зекономлені від памяті та материнської гроші візьми ССД диск під системний диск;
- відео R9 270, можна GTX 670
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2015, 18:31 #2539147   #874
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Погоджуся з Шейдом, конфігурація на інтелі плюс ссд хочаб на 128 гіг, а краще поставити 256 гіг ссд, 16 гіг опери, мамку на B85 чіпі, в мсі точно є навіть геймінг варіанти та забити на відяху. Не вказано ні корпуса ні блока живлення, коли першим ще якось можна нехтувати, то якісний БЖ для нормальної системи - однозначно потрібен.

Відео найбільш резонно брати зараз 970 нвідію (на мою думку), щоб без компромісів гратися, а якщо ігри не пріоритет, то інтегрована графіка зараз дуже навіть нічого, для не вимогливих користувачів.

Зібравши зараз нормальну тачку без відяхи, докупити її коли гроші зявляться не буде проблемою.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2015, 19:46 #2539166   #875
Winner
Неможливе можливе.
 
Аватар для Winner
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Всім величезне СПАСИБІ!

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E
А якщо вже хочеться максималки, тоді тільки i7+ nvidia 970+
Та ні, і7 то вже закруто)


Із вище сказаного. Я вніс зміни, прошу оцінити і сказати, що ви ще б поміняли?:
1.Процесор і5.
2.Материнська плата. ASUS Z87-PLUS Socket 1150 Intel Z87 Chipset
3.Память: G.SKILL Value Series 8GB DDR3 1600MHz Desktop Memory. Тут все гаразд. Візьму найдешевшу 8гіг/1600 память
4.Вінчестер. Чесно, не думав, що ССД так необхідний. Ок. WD Blue 1TB 3.5" SATA3 7200RPM 64MB Cache OEM Hard Drive + Kingston SSDNow V300 240GB 7mm SATA 6Gb/s Solid State Drive (SSD), Read: 450MB/s Write: 450MB/s
5.Блок живлення. GF S728 650WATT ATX POWER SUPPLY
6.Оптичний привід:Pioneer (BDC-207DBK) Internal Blu-ray Combo Drive, OEM

Питання:
1.Вся система яку я зібрав буде працювати? А то досвіду збирання компютера не маю, і не впевненний чи буде певний компонент працювати з іншим)
2.Охолоджувач для процесора потрібний?
3.На скільки ват блок живлення ставити? 650? Чи можна менше? Чи треба більше?
4. Z87? Вищенаведена материнка піде до і5
5.видів процесорів і5 до чорта. Який оптимальний, ціна якість? 4460 чи інакший?
6. Нарешті відеокартка. Яку взяти? 2,3 чи 4 гіг? Яку б ви порадили. Із вище запровонованого вами: nvidia 670, R9 270 чи все таки складати на 970? Чи інакший варіант? Всім дуже дякую!
Winner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2015, 20:05 #2539176   #876
Vintage
 
Аватар для Vintage
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Другий варіант, на початках можна і без відеокарти. На рахунок SSD - персональний вибір. Не знаю як справи зараз але як тільки вони з'явились, то дуже хотів. Але почувши про обмежену кількість робочих циклів, і досить високу ціну - забив на SSD.

Проц би взяв Intel® Core™ i5-4460S достатня робоча частота зменшена споживана потужність, не переплачуєш за Iris там у двох моделях відео цієї назви є в наявності!

Востаннє редагував Vintage: 08.05.2015 о 20:54.
Vintage зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winner (08.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2015, 20:28 #2539180   #877
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Якби брав собі, то би брав такий варіант:
Intel Core i5-4460
MSI B85-G43 GAMING / або бюджетнішу і нічим не гіршу MSI B85-G43
8 / 16 гіг любої дешевої ддр3, різниця в частоті видна тільки в синтетиці
Crucial MX200 256гб
вінт любого обєму, я віддаю перевагу Хітачі і тобі раджу
FSP Aurum CM Gold 90+ AU-650M або щось бюджетніше від того ж бренду

Відео на твій смак, я би брав GIGABYTE GeForce GTX970 GV-N970WF3OC-4GD або її аналог з приставкою геймінг

корпус Xigmatek Asgard їх є три модифікації, йдуть з бж 500ват, досить такі нічого, ідеальний вибір для бюджетного, але якісного корпуса/бж, правда не знаю чи 970ії там не буде жарко потім

Сам користуюся:

Intel Core i5 4460
MSI Z97-G45 Gaming
GEIL EvoTwo 8Gb 2*4 2133 Mhz
Gigabyte GeForce 670 GV-N670OC-2GD 1202/1502 Mhz
Asus Xonar DX
SSD Crucial MX100 256Gb
HDD Toshiba DT01ACA200 2TB
Thermaltake ToughPower 750W

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Vintage Переглянути допис
Перший варіант, на початках можна і без відеокарти. На рахунок SSD - персональний вибір. Не знаю як справи зараз але як тільки вони з'явились, то дуже хотів. Але почувши про обмежену кількість робочих циклів, і досить високу ціну - забив на SSD.

Проц би взяв Intel® Core™ i5-4460S достатня робоча частота зменшена споживана потужність, не переплачуєш за Iris там у двох моделях відео цієї назви є в наявності!
Не користувавшись зробив висновок, що гімно і радиш, тримай цукерочку!

Я свою першу ссдшку, з пробленим сандфорсофським контрольніком відюзав більше 3 років в режимі 24/7, віддав другу і вона в нього досі чудово працює. Звісно знос є, але він устарівання поки не випередив і навряд чи зможе колись.

Зміст брати проц з нижчою тактовою частотою? Ніхто ж не збирає тиху/економну машину.

Востаннє редагував LeoN: 08.05.2015 о 20:30. Причина: Пізніше додано
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winner (08.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2015, 20:56 #2539190   #878
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Наведу невеличкий досвід з роботи ссд і хдд. Колись переконував друга брати ссд, але у відповідь теж чув "та ну його до дідька, коштує космос, а термін служби обмежений" ... ну всіма правдами і непрравдами переконав, він взяв 128Гб якийсь самий бютжетний кінгстон і 2тб він від (Сігейт або ВД), точно вже не памятаю, пройшло чуть більше 2ох років роботи 24/7, вінт вже посипався, ССДшці хочби шо)

Особисто моя думка, багато в чому схожа з попередніми дописувачами, проц і5 4460, 16Гб памяті (памяті мало не буває), відео 670 і хороший бижик.
Незрозумів тільки навіщо тратитись і брати оптичний привід? О_о
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winner (08.05.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 08.05.2015, 21:17 #2539197   #879
Winner
Неможливе можливе.
 
Аватар для Winner
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис

Особисто моя думка, багато в чому схожа з попередніми дописувачами, проц і5 4460, 16Гб памяті (памяті мало не буває), відео 670 і хороший бижик.
Дякую за пораду, обовязково візьму до уваги
Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Незрозумів тільки навіщо тратитись і брати оптичний привід? О_о
Знаєш, то як в приказці "чому дурне - бо бідне, а чому бідне - бо дурне", так само і про мене. Сам не знаю чи брати. Все думаю, а раптом з блу реєм необхідно працювати, а нема чим. Звичайний двд без блу рея точно необхідний. Хоча якщо порахувати, то ще не доводились мені зустрічатись з блуреєм...
Winner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2015, 21:19 #2539199   #880
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата:
Допис від Vintage Переглянути допис
Але почувши про обмежену кількість робочих циклів, і досить високу ціну - забив на SSD.
Поки ті цикли закінчаться - ти пенсію оформиш 240Гб ССД забагато, 120 з головою, хіба вже не брати тоді звичайного вінта. Інший охолоджувач для проца потрібний тільки при зборі безшумного ПК, але тоді й корпус з БЖ потрібні відповідні. Проц можна брати найдешевший у лінійці, не економ на БЖ, 650Вт FSP/Chieftec або 550Вт Cooler Master вистачить, чи щось ідентичне.

Востаннє редагував kolibryks: 08.05.2015 о 21:24.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winner (08.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:50.