Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ворожки, бабки, знахарки...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.06.2009, 03:24 #946769   #61
1sobak
 
Аватар для 1sobak
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Хто хоче заробити на цьому гроші(і не спалитись) ось вам моя порада:зробіть собі рекламу,що ви можете нагадати хто саме народиться в подружжя(хлопчик чи дівчинка).Коли до вас приходить молода пара для початку поспілкуйтесь з ними(втіхаря розізнайте кого вони більше хочуть),далі запишіть іх паспортні дані та дату в зошит і скажіть,що в них народиться наприклад хлопчик(якшо вони саме його більше хотіли).На радостях подружжя дасть вам більше грошей і поїде,а ви в зошиті(тому самому) напишіть напроти їх фамілії,що в них народиться дівчинка!
Фішка в тому,що якшо в них народиться хлопець то до вас вони не приїдуть з претензіями,а якшо дівчинка то коли вони приїдуть вас "бити" то ви сміло дістаєте той самий зошит і тикаєте їм мол"ось ваші дані,дата коли ви були і хто мав в вас народитись" Подружжя в "недоумении"
1sobak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 23:29 #947769   #62
Sonja
 
Аватар для Sonja
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата
Допис від батон Переглянути допис
хто вірит їм - вівці!!!
А хто купує квартири у Лила той хто?
Я вірю що є люди зі здібностями до ворожби
Sonja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 23:53 #947786   #63
батон
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від Sonja Переглянути допис
А хто купує квартири у Лила той хто?
Я вірю що є люди зі здібностями до ворожби
а ворожба то є добро?
батон зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 08:55 #947934   #64
Siriy
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата
Допис від батон Переглянути допис
а ворожба то є добро?
То естрада...
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 09:35 #947977   #65
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від Sonja Переглянути допис
Я вірю що є люди зі здібностями до ворожби
Колись дійсно було багато цілителів (справжніх!!!), ворожок, знахарів. А зараз дійсно істинних, родових ворожок/цілителів/знахарів - одиниці! Зато є багато людей, які заявляють, що вони ворожки/цілителі/знахарі - але насправді вони не є СПРАВЖНІМИ, КОРІННИМИ (у родині яких з покоління у покоління передавалися знання) - такі люди здобули знання через книги, курси, або взагалі мають тільки знання із психології - "навішають лапші" людям, а ті і ведуться...
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2011, 20:41 #1595348   #66
inspektor
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Я сьогодні/завтра буду дзвонити до одного діда, кажуть дійсно допомагає, каже що хворе, яка причина, як вилікувати (не тільки яйця викачувати, а й різні трави і способи). Такси не має - хто скільки може, стільки і дають. Результат викладу сюда.
То як сходили?
inspektor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2011, 20:54 #1595361   #67
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата
Допис від inspektor Переглянути допис
То як сходили?
Відписав в ПП. В загальному - до кінця ще нічого не вирішено, проблема дуже давня - в цьому і основна проблема її вирішення....
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2011, 21:40 #1595401   #68
Vitalchuk
 
Аватар для Vitalchuk
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Люди добрі, в Івано-Франківській області село Верхній Ясенів є один дід, його звати Михайло Михайлович Нечай - це єдиний на весь світ залишився живий настоящий мольфар. В нього така сила, що ви навіть собі не уявляєте. Якщо в когось якісь проблеми, поїдьте до нього, не пошкодуєте. Почитайте за нього в інтернеті, це дуже розумна і сильна людина, нема такого питання, відповідь на яке він би не знав. Якщо когось цікавить детальніше, пишіть в ПП.
Vitalchuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2011, 21:49 #1595411   #69
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від Vitalchuk Переглянути допис
Люди добрі, в Івано-Франківській області село Верхній Ясенів є один дід, його звати Михайло Михайлович Нечай - це єдиний на весь світ залишився живий настоящий мольфар. В нього така сила, що ви навіть собі не уявляєте. Якщо в когось якісь проблеми, поїдьте до нього, не пошкодуєте. Почитайте за нього в інтернеті, це дуже розумна і сильна людина, нема такого питання, відповідь на яке він би не знав. Якщо когось цікавить детальніше, пишіть в ПП.
Чув про такого... якщо маєте телефон до нього чи точнішу адресу - напишіть будь-ласка в ПП.
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2011, 22:02 #1597106   #70
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Ще по християнській лінії недалечко в Озерній є священик - екзорцеоніст, теж багатьом людям від поробок поміг.
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2011, 17:12 #1597647   #71
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Увів у гуглі: пяні дівчата відео - і у 2-ій позиції знайшов таке таке, потім перейшов сюди.
andzhej зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (09.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2011, 19:38 #1597781   #72
Vitalchuk
 
Аватар для Vitalchuk
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
Увів у гуглі: пяні дівчата відео - і у 2-ій позиції знайшов таке таке, потім перейшов сюди.
Вона не мольфарка, тому що не проходила обряду посвячення в мольфари. Да, і ще одне, настоящий мольфар ніколи не буде піаритись на телебаченні, чи де б це не було, він повинен жити в бідності, така в нього карма, інакше йому буде покарання і навіть може втратити свій дар.
Vitalchuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 15:01 #2069661   #73
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Багато написано в цій темі, але я шось заплутався. Я приїхав до однієї бабки,шоб вилила віск. Сказала шо було в моєму житті(реально, до того шо знав тільки я), і коротко, шо чекає. Чесно,я в шоці. Задумався в її слова, можливо дійсно правда??? надія ше жевріє в серці, хоча хто зна...(Хто не вірить не пишіть).
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 15:11 #2069669   #74
kosichkina
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для kosichkina
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Багато написано в цій темі, але я шось заплутався. Я приїхав до однієї бабки,шоб вилила віск. Сказала шо було в моєму житті(реально, до того шо знав тільки я), і коротко, шо чекає. Чесно,я в шоці. Задумався в її слова, можливо дійсно правда??? надія ше жевріє в серці, хоча хто зна...(Хто не вірить не пишіть).
ачо ти поїхав виливати віск? пороби?
kosichkina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 15:12 #2069670   #75
wisper
Banned
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Багато написано в цій темі, але я шось заплутався. Я приїхав до однієї бабки,шоб вилила віск. Сказала шо було в моєму житті(реально, до того шо знав тільки я), і коротко, шо чекає. Чесно,я в шоці. Задумався в її слова, можливо дійсно правда??? надія ше жевріє в серці, хоча хто зна...(Хто не вірить не пишіть).

ну розказала вона тобі про твоє МИНУЛЕ життя і шо з того,стало легше?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 15:32 #2069684   #76
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Багато написано в цій темі, але я шось заплутався. Я приїхав до однієї бабки,шоб вилила віск. Сказала шо було в моєму житті(реально, до того шо знав тільки я), і коротко, шо чекає. Чесно,я в шоці. Задумався в її слова, можливо дійсно правда??? надія ше жевріє в серці, хоча хто зна...(Хто не вірить не пишіть).
Ну сильно зациклюватися на тому, що вона сказала не варто, але узяти до уваги треба і якщо дала якісь рекомендації чи попередження - старатися дотримуватися їх. На жаль, на власному досвіді переконався - справжні бабки-знахарки дійсно допомагають і можу якщо не відвести біду, то хоча б пом"якшити її наслідки...
BBV зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (07.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2012, 00:28 #2070071   #77
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від kosichkina Переглянути допис
ачо ти поїхав виливати віск? пороби?
Шось мені не подобалася ситуація навколо мене. Я не вірив, але коли стло ше гірше(кохана залишила мене)відважився. Бабка сказала, шо мені пороблено на "живіт" і через то я був на волоску... і дійсно рік тому в мене тріс апендицис, і гній був у всій черевній порожнині. лікарі були в шоці, шо я та легко переніс операцію і нічого не бракує досі)Шось в цьому є...

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
ну розказала вона тобі про твоє МИНУЛЕ життя і шо з того,стало легше?
але правду!!!І натякнула про майбутнє, але сказала:шо ми самі ковалі свого щастя і аж тут я задумався...

Востаннє редагував ars13: 07.11.2012 о 00:28. Причина: Пізніше додано
ars13 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dilan75 (07.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2012, 02:46 #2070080   #78
Dilan75
Unhappy Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

[

але правду!!!І натякнула про майбутнє, але сказала:шо ми самі ковалі свого щастя і аж тут я задумався...[/QUOTE]

Щастя, хочу щастя. Мало я бачив щасливих.
Dilan75 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2012, 03:13 #2070082   #79
NFZ
Banned
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

в саус парку є серія як Стен став віщуном чи щост типу того - вам туди; хоча мабуть толку... сам особисто бачив 2 таких "майстрів" - обидва як мінімум мудаки!
NFZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2012, 09:41 #2070184   #80
wisper
Banned
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
але правду!!!І натякнула про майбутнє, але сказала:шо ми самі ковалі свого щастя і аж тут я задумався...
ну так чим допомогла,бо шось не пойму?
минуле ти і сам знав,майбутнє в твоїх руках! в чому суть допомоги?
wisper зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (07.11.2012), q3ar (29.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:15.