Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Windows 8

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.12.2014, 20:59 #2480481   #741
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Windows 8

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Підбери новий ноут для офісної роботи.
Боже, та берете з віндовс 8, бо інакших варіантів і так немає (дякувати маркетологам з Майкрософт) і потім, не дивлячися на всю супер-швидкість, мега френдлі інтерфейс і бомба-плиточки робите даунгрейд до не настільки крутого віндовс 7 (який все одно в 100 раз краще за гівняний ХР) і видаляєте той довбаний фреймворк. ПРОФІТ!!!111
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2014, 21:08 #2480488   #742
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 8

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Угу, і відгуки тих, в кого проблеми під Він 8 теж "налапшали." Один ти тут геній.
Та чо зразу я? Раз тобі так сказали а ти тут переказав, значить так воно і є. Тільки ти тут геній.
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Здох ноут. Потрібно купити новий. Який прикажете брати?
Мда... Трудно. Але нічо, я труднощів не боюся
Отже, ще раз. Яку задачу буде вирішувати цей новий ноут? Задачу. Конкретну. Яку. Розумієш? Є таке поняття "задача", ну це така сутність, вирішення якої призводить до якогось конкретного результату, який можна формалізувати. Отже, контрольний: яка задача стоїть перед користувачем?
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Треба нове, бо старе здохло. Підбери новий ноут для офісної роботи.
Вот із іт "офісна робота"? Косинку пограти?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2014, 21:15 #2480498   #743
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Windows 8

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Отже, ще раз. Яку задачу буде вирішувати цей новий ноут? Задачу. Конкретну. Яку. Розумієш?
конкретна задача - запуск софту, який конфліктує з .нет 4.5, і віндовс8 нажаль не справляється. А от конячка-ХР без проблем, такі діла.
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2014, 22:55 #2480562   #744
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Windows 8

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Згідно моїє філософії різниці в швидкості між одинаковими тракторами різного кольору немає.

Не будемо, оскільки тут скачок очевидний.

Два однакових ВАЗ-и, різних кольорів, принципово не відрізняються. Це просто ти для себе особисто вирішив що Він 8 це іномарка, а ХР - ВАЗ.

Чотко тобі налапшали. Уважаю

Мені не треба різних, мені конкретну причину. Одну.

Треба просто не писати дурні і все.

Яку задачу ти мені перечислив? "Треба купити нове залізо бо треба"? Чи "треба Ві-Фі прінтер, бо без нього ніяк!"? Це не задачі, це варіанти вибору з того що є на ринку.
Саймон я розумію що ти гуру ІТ-технологій і ОС. Так от якщо хтось з твоїх знайомих буде в тебе питати поради купівля новго ноутбука то ти будеш зносити ліцензійну ОС він 8 і ставити хр ?

Друге , ніхто тобі не заважє використовувати та плекати симпатію до ОС Віндовс ХР. Просто в кожного свої уподобання. Ато твої твердження утрируючи звучать так : "херня та ваша 7 разом із 8 то все можна шляхом напильника вставити в ХР і мати нічим не гіршу (хоча і не кращу) ОС"

Подобається люядм використовувати Він7 чи Він 8,1 ну це їх право для чого спорити/навязувати свою думку/позицію ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2014, 09:38 #2480655   #745
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Windows 8

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
Боже, та берете з віндовс 8, бо інакших варіантів і так немає (дякувати маркетологам з Майкрософт) і потім, не дивлячися на всю супер-швидкість, мега френдлі інтерфейс і бомба-плиточки робите даунгрейд до не настільки крутого віндовс 7 (який все одно в 100 раз краще за гівняний ХР) і видаляєте той довбаний фреймворк. ПРОФІТ!!!111
Це ясно. Але я вів до того, що ХР вже ніде не купиш, як би ви його не хвалили.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вот із іт "офісна робота"? Косинку пограти?
Та яка різниця, навіть і косинку. Суть в тому, що ХР вже історія і тому потрібно брати Він 8.1 або 7.

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
конкретна задача - запуск софту, який конфліктує з .нет 4.5, і віндовс8 нажаль не справляється. А от конячка-ХР без проблем, такі діла.
Ще раз повторю, в даному випадку взяв би і ХР, але ж не продається. Суть вловлюєте, чи ще ні?
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2014, 10:15 #2480671   #746
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Windows 8

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Це ясно. Але я вів до того, що ХР вже ніде не купиш, як би ви його не хвалили.
вловлюю. тому і не продається, бо віндовс 8 треба продавати, тому шляхом обмеження пропозиції і збільшуються продажі 8.
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2014, 10:49 #2480677   #747
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Windows 8

То для чого тут розказувати які всі "хом"ячки" і женуться за новинками. Маємо що маємо. І так у кожній галузі/професії. Мені от подобаються Нокії Е-серії, їх вже не випускають. А випускають дешеві пластмаски або лопати 5 дюймові. Але ж я не буду рвати на собі сорочку і доказувати що якість зв"язку від розміру екрану не змінюється; що це все маркетинг і т.д. Кожен вибирає з того що є на ринку, під свої потреби.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2014, 12:21 #2480725   #748
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Windows 8

Ну та я і не сперечаюся)
Головне, щоб в щасливих власників віндовс 8 не було оцього пафосного тону "В тебе 11-річна ОС, *бать ти лох", бо можливо і лох, але поки, що критичних причин для переходу на щось новіше немає. А тратити гроші, просто щоб бути "модним і сучасним" і з апломбом розказувати про мега-зручний календарик - вважаю не доцільним)
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 01:19 #2487442   #749
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 8

Какіє ваші аргумєнти?

 
Подякували 2:
$iD (19.12.2014), IhorKO (19.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 01:22 #2487443   #750
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Windows 8

Шо, серйозно?)
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 21:19 #2487788   #751
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Windows 8

я так розумію, що Саймон має на увазі:


Присвячється всім, хто реально вірить, що майкрософт (чи ще хто) справді винайшов щось нове
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2015, 16:35 #2531007   #752
granan
Учасник
Типово Відповідь: Windows 8

У мене така вінда зараз стоїть. Дуже подобається, не глючить.
granan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:33.