Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.08.2014, 20:16 #2434761   #101
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А тут почитайте:www.jw.org
---- щось нічого не написано щоб у якохось справах ви були свідками Богу ....... та писанина вашої організації нічого не варта, для мене авторитет тільки Писання тому краще посилайтесь на Біблію.

----- нагадаю хто є свідком : Словник української мови Академічний тлумачний словник (1970—1980) http://sum.in.ua/s/svidok

Цитата СВІДОК, дка, чол.
1. Людина, що була присутня при якій-небудь події, пригоді й особисто бачила що-небудь; очевидець. [Сидір:] У нас є свідки, що ти коней віддав злодіям! [Олекса:] Та бога ви побійтеся! Я вам десять свідків покажу, що в ту ніч, як у старшини коней покрадено, я був аж у Висці, на весіллі (Карпенко-Карий, І, 1960, 43); Після того як весняна повідь затопила хату Бондаря Тихона, в печі знайшли живого сома.. Бицик був свідком цієї події (Олесь Донченко, VI, 1957, ;
// Сучасник і спостерігач чого-небудь. Старше покоління, свідок іншого життя, показувало ще на долонях мозолі від шаблі, піднятої в оборону народних і людських прав (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 334); Коли життя ти не учасник, А тільки свідок віддаля, — Дарма чекатиме прекрасних Від тебе подвигів земля (Максим Рильський, III, 1961, 85);
// Предмет, річ, що існували під час подій, які відбувалися безпосередньо на цьому місці або неподалік. Глянь з високості на сі піраміди! В них кожний камінь — проречистий свідок муки народу твого (Леся Українка, I, 1951, 254); Лавра [в Києві] — наш стародавній свідок виникнення і розвитку книгодрукування на Україні (Павло Тичина. III, 1957, 271); Голим віттям шурхотить об скло старий клен, свідок дзвінкої дитячої радості і юнацького змужніння (Юрій Бедзик, Полки.., 1959, 160); * У порівняннях. Третини села як не було.. Напівзруйновані димарі стояли, як німі свідки нещастя (Олександр Довженко, I, 1958, 174). Без свідків — наодинці з ким-небудь; без зайвих людей. Закадили панотці.. І полилась їх розмова — щира, непотайна; без жадних свідків, чужих і своїх рідних (Нечуй-Левицький, I, 1956, 120); Живий свідок — спостерігач або безпосередній учасник яких-небудь подій. Після смерті Анта декому здалося, що без нього жити в Любячі стало навіть легше, краще, бо він був живим свідком минулого, а такі свідки зайві (Семен Скляренко, Святослав, 1959, 87); І слухають книгу війни і спомини свідка живого молодші брати Кошового (Микола Упеник, Вітчизна миру, 1951, 33); Наочний свідок див. наочний; Німий свідок див. німий; При свідках — у присутності кого-небудь. — Добре, діду! Гроші заплачу швидко, при свідках (Нечуй-Левицький, IV, 1956, 194).

Востаннє редагував engar: 17.08.2014 о 20:25.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 21:29 #2434793   #102
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата для мене авторитет тільки Писання тому краще посилайтесь на Біблію.
Ну і чому тільки з Писання не навели цитати про Свідків Єгови???

http://www.jw.org/uk/%D1%81%D0%B2%D1...E%D0%B2%D0%B8/
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 21:32 #2434795   #103
GalliciaSS
Активний учасник
 
Аватар для GalliciaSS
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Секта сектою нічого дивного ))))))) наші хохли в любу віру за бабло підуть Головне гарно втирати як американські проповідники і вдягти костюмчики з краваткою і вдавати із себе Святих))))))
GalliciaSS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 21:35 #2434798   #104
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

http://www.jw.org/uk/%D1%81%D0%B2%D1...C%D1%81%D1%8F/
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2014, 20:57 #2435184   #105
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Ну і чому тільки з Писання не навели цитати про Свідків Єгови???
---- бо назва свідки Єгови не існує, у Писанні жодної згадки, це вигадка організації, на відміну від назви християнин, що є цілком обгрунтованою - свідок Христа

Додано через 1 хвилину
Цитата наші хохли в любу віру за бабло підуть
---- та як би то за бабло, а то на халяву у халепу.......

Востаннє редагував engar: 18.08.2014 о 20:57. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 10:53 #2435358   #106
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата бо назва свідки Єгови не існує,
свідки Єгови не існує, зате існує назва Свідки Єгови.

Додано через 9 хвилин
Цитата у Писанні жодної згадки
Не знаєте Писання, читайте:
Бути свідком — велика честь
Гай Пірс, який також служить у Керівному органі, розкрив тему «Будете моїми свідками». Вона ґрунтувалась на словах Ісуса з біблійного вірша Дії 1:8. Гай Пірс нагадав, що в I столітті н. е. ізраїльтяни втратили можливість бути свідками Бога Єгови. Відтак Бог призначив цю почесну роль народу, котрий приносить плоди Царства (Матвія 21:43). Тим народом став збір помазаних християн. Промовець зачитав слова апостола Петра про те, що цей «народ святий» мав «усюди звіщати» чесноти Єгови (1 Петра 2:6—9). Ісус не казав, що християни перестануть бути свідками Бога Єгови, почавши свідчити про його Сина. Зрештою самого Ісуса названо «Свідком Вірним» (Об’явлення 1:5; 3:14). Він — головний Свідок Єгови і наш взірець (1 Петра 2:21).
Гай Пірс сказав, що Ісусові слова, записані в Дії 1:8, набули в наш час ще більшого змісту. Чому? Тому що вже сповнилось важливе пророцтво про Месіанське Царство: згідно з Об’явлення 11:15, Боже правління було встановлено в небі. До того ж тепер праця свідчення справді виконується «навіть у найвіддаленіших куточках землі» (Дії 1:. Промовець підкреслив, що місіонери несуть свідчення про Єгову та його Царство, а не про себе, свою країну чи культуру. Він заохотив випускників «у час, який залишився, брати якомога повнішу участь» у праці навчання.http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...B2%D0%B8&p=par

Engar, Ви також не маєте привілею, так як євреї, бути Свідками Єгови (свідчити про Єгову)?

Востаннє редагував Ychen: 19.08.2014 о 10:59. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 12:05 #2435379   #107
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата свідки Єгови не існує, зате існує назва Свідки Єгови.
---- ага, така назва існує як плід фантазії засновників організації, хіба що в "письменах" свідків Єгови , бо в Писанні немає такої назви.

Додано через 10 хвилин
Цитата Не знаєте Писання, читайте:
Бути свідком — велика честь
Гай Пірс, який також служить у Керівному органі, розкрив тему «Будете моїми свідками». Вона ґрунтувалась на словах Ісуса з біблійного вірша Дії 1:8.
---- прочитав Писання, ні про вашого того Гая, ні про свідків Єгови у Дії 1:8 не знайшов .... Першу книгу я був написав, о Теофіле, про все те, що Ісус від початку чинив та навчав, аж до дня, коли через Духа Святого подав Він накази апостолам, що їх вибрав, і вознісся. А по муці Своїй Він ставав перед ними живий із засвідченнями багатьма, і сорок день їм з'являвся та про Божеє Царство казав.А зібравшися з ними, Він звелів, щоб вони не відходили з Єрусалиму, а чекали обітниці Отчої, що про неї казав ви чули від Мене. Іван бо водою христив, ви ж охрищені будете Духом Святим через кілька тих днів! А вони, зійшовшись, питали Його й говорили: Чи не часу цього відбудуєш Ти, Господи, царство Ізраїлеві? А Він їм відказав: То не ваша справа знати час та добу, що Отець поклав у владі Своїй.Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми (Ісуса) - ви свідками - (християнами) будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі. І, прорікши оце, як дивились вони, Він угору возноситись став, а хмара забрала Його сперед їхніх очей... А коли вони пильно дивились на небо, як Він віддалявся, то два мужі у білій одежі ось стали при них, (Дiї.1:1-10)

---- то ж скажіть тому гаю чи гею нехай не перекручує Писання .....

Додано через 6 хвилин
Цитата Engar, Ви також не маєте привілею, так як євреї, бути Свідками Єгови (свідчити про Єгову)?
----- я маю більший привілей ніж носити вигадане ім'я "свідки Єгови" бути згідно написаного .... А всім, що Його (Ісуса) прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його (Ісуса), (Iван.1:12) бути свідком Ісуса Христа - християнином зващаючи Його Ім'я всім на спасіння, бо написано .... Він (Ісус) камінь, що ви, будівничі (свідки організції Рассела) , відкинули, але каменем став Він наріжним! І нема ні в кім іншім спасіння (кого б ви не проповідували навіть ім'я того Гая чи Рассела) . Бо під небом нема іншого Ймення (окрім Ісуса Христа), даного людям, що ним би спастися ми мали.(Дiї.4:11-12)

Востаннє редагував engar: 19.08.2014 о 12:12. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 14:47 #2435462   #108
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата даного людям
І хто дав ім'я Ісуса ХрИста людям:
1)самі люди;
2)Ісус ХрИстос само-проголосився;
3)ще хтось інший (наприклад трієця, слова якого в Біблії немає, тому не зрозуміло як його написати згідно Біблії, дала свою частину і таке подібне з філософствування);
4)дав Бог, Батько Ісуса ХрИста?

Востаннє редагував Ychen: 19.08.2014 о 15:00.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 18:48 #2435575   #109
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата І хто дав ім'я Ісуса ХрИста людям:
1)самі люди;
2)Ісус ХрИстос само-проголосився;
3)ще хтось інший (наприклад трієця, слова якого в Біблії немає, тому не зрозуміло як його написати згідно Біблії, дала свою частину і таке подібне з філософствування);
4)дав Бог, Батько Ісуса ХрИста?
---- Ychen,
---- мова не про Того Хто дав це Ім'я людям
---- мова не про Трійцю.
---- а про те, яке ім'я носили справжні Свідки Ісуса - християни, про яке Ім'я проповідували, і яким спасались

---- у вашому випадку розмова виходить, що Вам говорять одне, а Ви відповідаєте хто зна що. накшталт вас запитують яким номером маршрутного таксі добратись до такого пункту , а Ви у відповідь: а знаєте хто той номер дав цьому таксі ?, або знаєте хто власник автопарку? чи знаєтєте хто конструктор цього таксі , і де його сконструювали ? Вам у відповідь , мабуть порекомендуть перевіритись у психіатра......
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 20:20 #2435614   #110
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата ---- а про те, яке ім'я носили справжні Свідки Ісуса - християни, про яке Ім'я проповідували, і яким спасались
Вони були Свідками Єгошуа Помазанця (Сина Єгови, Єгошуа- Ісус по єврейськи, українською Ісус ХрИстос):

«Ісус» — ім’я цього пророка з Назарета. Воно означає «Єгова є спасіння». «Христос» — це титул, який означає «помазанець» і вказує, що Ісус був помазаний, тобто отримав від Бога особливе становище.http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...#h=16:0-16:196

Тобто були і залишились далі Свідками Єгови, навіть коли стали послідовниками Єгошуа Помазанця (Головного Свідка Єгови), пізніше класифіковані людьми серед релігій як хрИстияни .

Востаннє редагував Ychen: 19.08.2014 о 20:46.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 22:29 #2435687   #111
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Вони були Свідками Єгошуа Помазанця (Сина Єгови, Єгошуа- Ісус по єврейськи, українською Ісус ХрИстос):
---- так, свідками Христа - християнами, а не свідки Єгови

Додано через 10 хвилин
Цитата «Ісус» — ім’я цього пророка з Назарета. Воно означає «Єгова є спасіння». «Христос» — це титул, який означає «помазанець» і вказує, що Ісус був помазаний, тобто отримав від Бога особливе становище.http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...#h=16:0-16:196
--- Ваше ім'я - Михайло - Значення : Ім'я походить від давньоєврейського імені Мікаель, що означає "рівний, подібний до Бога".

--- то Вас як звати - богуподобний чи богурівний? А на роботі як звуть чи звертаються? он той богурівний чи богуподібний до нього звертайтесь....

- Ви розумієте, що ви маячню говорите? Бо Ім'я носить персифікований х-тер, що вирізнює особу від інших тобто ціль імені чітко вказати на конкретну особу, і складові імені не є похідним вказівником на іншу особу на кшталт як було у комуністів "говорю партія - подразумеваю - Ленин" і навпаки.

Додано через 4 хвилини
Цитата Тобто були і залишились далі Свідками Єгови, навіть коли стали послідовниками Єгошуа Помазанця (Головного Свідка Єгови), пізніше класифіковані людьми серед релігій як хрИстияни .
---- жодної згадки в Писанні про свідків єгови немає - то як вони були? Тим більше не могли бути класифіковані з нічого в когось? Так як християни - назва яка свідчитть про зовсім інший обєкт свідоцтва, проповіді та наслідування,спасіння - а саме -Ім'я Ісуса не залежно від складових цього імені чи титула. Бо це Ім'я вказую виключно на Ісуса - Спасителя людей.

Востаннє редагував engar: 19.08.2014 о 22:30. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2014, 06:55 #2435759   #112
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата ---- жодної згадки в Писанні про свідків єгови немає - то як вони були?
Читайте уважно Ісаї 43:10.

Додано через 1 хвилину
Цитата Бо це Ім'я вказую виключно на Ісуса
Не виключно, бо вказує на Батька Ісуса ХрИста.
Читайте уважно.

Додано через 2 хвилини
Цитата --- Ваше ім'я - Михайло - Значення : Ім'я походить від давньоєврейського імені Мікаель, що означає "рівний, подібний до Бога".
Ми обговорюєм значення імені Ісуса ХрИста і його роль в Божому намірі.

Додано через 4 хвилини
Цитата так, свідками Христа - християнами
Уточніть якими християнами з асортименту, за конкретною назвою, бо одні можуть подумати, що: католиками, інші греко-католиками, інші православними і цей список дуже довгий.


Для порівняння:
Свідок чи мученик?
3 Люди, готові віддати життя за свої переконання, зокрема за релігійні вірування, часто стягують на себе підозру: їх вважають терористами або принаймні загрозою для суспільства. Тому в декого у наш час слово «мученик» асоціюється з такими поняттями, як фанатизм і екстремізм. Проте в біблійні часи грецьке слово ма́ртис, якому тепер відповідає українське «мученик», означало «свідок», тобто людина, що дає свідчення, наприклад, під час слухання справи в суді або на доказ своїх переконань. І лише згодом це слово набуло значення «той, хто віддає життя за свідчення» або навіть дає свідчення тим, що віддає життя.
4 Отже, виходячи з початкового значення слова ма́ртис, Ісус у першу чергу був не мучеником, а свідком. Як Ісус сказав Пилатові, він прийшов, щоб «засвідчити правду». Його свідчення виклика́ло в людей різну реакцію. Дехто з простого народу був дуже зворушений тим, що почув і побачив, і тому повірив в Ісуса (Івана 2:23; 8:30). Більшість людей, зокрема релігійні провідники, також не залишилися байдужими, проте їхня реакція була негативною. Звертаючись до своїх родичів, які не повірили в нього, Ісус сказав: «Вас ненавидіти світ не може, а Мене він ненавидить, бо Я свідчу про нього, що діла його злі» (Івана 7:7). Свідченням про правду Ісус викликав глибоке обурення провідників народу, і це призвело до його смерті. Без сумніву, він був «Свідок (ма́ртис) вірний і правдивий» (Об’явлення 3:14).http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/2003723#h=4:0-6:796

Востаннє редагував Ychen: 20.08.2014 о 07:01. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2014, 17:28 #2436085   #113
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Читайте уважно Ісаї 43:10.
..... Ви свідки Мої, говорить Господь, та раб Мій, якого Я вибрав, щоб пізнали й Мені ви повірили, та зрозуміли, ще це Я. До Мене не зроблено Бога, і не буде цього по Мені! (Iс.43:10)

--- де тут про свідків Єгови ? пророцтво адресовано не вам (організації) , а конкретному адресату -.... А тепер отак каже Господь, що створив тебе, Якове, і тебе вформував, о Ізраїлю: Не бійся, бо Я тебе викупив, Я покликав ім'я твоє, Мій ти! (Iс.43:1) - ці народи є свідками Бога тих чинів, що Він чинив в продовж всієї їх історії ..... хоч це пророцтво але жодної згадки про організацію чи про християн - які є свідками Христа які свідчать не про Ім'я Єгови, а про Христа слідуюче :

..... Але Бог воскресив Його третього дня, і дав Йому, щоб з'явився, не всьому народові, але наперед Богом вибраним свідкам, нам, що з Ним їли й пили, як воскрес Він із мертвих. І Він нам звелів, щоб народові ми проповідували та засвідчили, що то Він є призначений Богом Суддя для живих і для мертвих. Усі пророки свідкують про Нього, що кожен, хто вірує в Нього, одержить прощення гріхів Його Йменням. ( не Ім'ям Єгови) Як Петро говорив ще слова ці, злинув Святий Дух на всіх, хто слухав слова. (Дiї.10:40-44) як бачимо з Писання велів свідчити не про Ім'я Єгови , а про Ісуса і пророки звіщали про Нього..

.....Що було від початку, що ми чули, що бачили власними очима, що розглядали, і чого руки наші торкалися, про Слово життя, а життя з'явилось, і ми бачили, і свідчимо, і звіщаємо вам життя вічне, що в Отця перебувало й з'явилося нам, що ми бачили й чули про те ми звіщаємо вам, щоб і ви мали спільність із нами. Спільність же наша з Отцем і Сином Його Ісусом Христом. А це пишемо вам, щоб повна була ваша радість! А це звістка, що ми її чули від Нього і звіщаємо вам: Бог є світло, і немає в Нім жадної темряви!Коли ж кажемо, що маємо спільність із Ним, а ходимо в темряві, то неправду говоримо й правди не чинимо! (1Iван.1:1-6)
..... І знову Ісус промовляв до них, кажучи: Я Світло для світу. Хто йде вслід за Мною, не буде ходити у темряві той, але матиме світло життя. (Iван.8:12)

.....А я пильнуватиму, щоб ви й по моєму відході завжди мали це в пам'яті. Бо ми сповістили вам силу та прихід Господа нашого Ісуса Христа, не йдучи за хитро видуманими байками, (про Ім'я Єгови) але бувши самовидцями Його (Ісуса) величі. Бо Він честь та славу прийняв від Бога Отця, як до Нього прийшов від величної слави голос такий: Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав! І цей голос, що з неба зійшов, ми чули, як із Ним були на святій горі. І ми маємо слово пророче певніше. І ви добре робите, що на нього вважаєте, як на світильника, що світить у темному місці, аж поки зачне розвиднятися, і світова зірниця засяє у ваших серцях, бо ви знаєте перше про те, що жодне пророцтво в Писанні від власного вияснення не залежить. (2Петр.1:15-20)

--- тож полиште власне вияснення вашої організації і зверніться до Істини Святого Письма

Востаннє редагував engar: 20.08.2014 о 17:51.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2014, 22:02 #2436208   #114
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Ваше власне тлумачення мене не цікавить, ось чому:

2 Петра 1:15—20
15 Тому я і далі робитиму все можливе, аби ви запам’ятали те, що я кажу, і, коли відійду, завжди могли нагадувати собі про це.
16 Ми розповідали вам про силу й присутність нашого Господа Ісуса Христа не на основі хитросплетених байок, а на основі того, що ми побачили на власні очі, ставши очевидцями його величі. 17 Бо він отримав від Бога, Батька, честь і славу, коли велична слава донесла йому такі слова: «Це син мій улюблений, якого я схвалюю». 18 І ці слова ми чули з неба, коли були з ним на святій горі.
19 Отже, пророче слово стало для нас ще певніше, і ви добре робите, що звертаєте на нього увагу як на світильник, котрий світить у темному місці,— аж поки не засвітає день і не зійде ранкова зоря,— у ваших серцях. 20 Адже перш за все ви знаєте, що жодне пророцтво в Писаннях не походить від чийогось власного тлумачення.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...B0%201%3A15-20

Додано через 4 хвилини
Цитата що Він чинив в продовж всієї їх історії
І нашої також.

Востаннє редагував Ychen: 20.08.2014 о 22:04. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 16:33 #2436493   #115
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Ваше власне тлумачення мене не цікавить, ось чому:

2 Петра 1:15—20
15 Тому я і далі робитиму все можливе, аби ви запам’ятали те, що я кажу, і, коли відійду, завжди могли нагадувати собі про це.
16 Ми розповідали вам про силу й присутність нашого Господа Ісуса Христа не на основі хитросплетених байок, а на основі того, що ми побачили на власні очі, ставши очевидцями його величі. 17 Бо він отримав від Бога, Батька, честь і славу, коли велична слава донесла йому такі слова: «Це син мій улюблений, якого я схвалюю». 18 І ці слова ми чули з неба, коли були з ним на святій горі.
19 Отже, пророче слово стало для нас ще певніше, і ви добре робите, що звертаєте на нього увагу як на світильник, котрий світить у темному місці,— аж поки не засвітає день і не зійде ранкова зоря,— у ваших серцях. 20 Адже перш за все ви знаєте, що жодне пророцтво в Писаннях не походить від чийогось власного тлумачення.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...B0%201%3A15-20
---- так то не моє тлумачення, а процитований мною текст з Писання, а те, що Вас не цікавить зміст Писання але писанина організації то зрозуміло.

---- однак ціль вказати про кого проповідували апостоли - не про Єгову не про Його Ім'я, а про Господа Ісуса Христа що ціклком підтверджує їх назву - християни або свідки Христа , а не свідки Єгови

Додано через 2 хвилини
Цитата І нашої також.
-- нажаль для вас , вашу історію творить організація з допомогою таємної "писанини" .

Востаннє редагував engar: 21.08.2014 о 16:33. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 17:27 #2436524   #116
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

А юдеї це свідки єгови?

Додано через 5 хвилин
Цитата Тобто були і залишились далі Свідками Єгови, навіть коли стали послідовниками Єгошуа Помазанця
Вони будучи юдеями вже були свідками єгови,а коли пішли за Ісусом,то вже не були юдеями,але лише свідками єгови?

Востаннє редагував wisper: 21.08.2014 о 17:27. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 17:32 #2436539   #117
Ononymous
 
Аватар для Ononymous
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Думаю варто переживати не хто є більшим світком божественного втручання, а кого (котрих) стає більше
Ononymous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 20:04 #2436612   #118
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Думаю варто переживати не хто є більшим світком божественного втручання, а кого (котрих) стає більше
---- то подумайте ще раз,
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 21:10 #2436646   #119
Ononymous
 
Аватар для Ononymous
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- то подумайте ще раз,
Яка доля людей з твого оточення має зріктися, щоб ти задумався/переосмислив?
Ononymous зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ychen (21.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 21:48 #2436664   #120
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Вони будучи юдеями вже були свідками єгови,а коли пішли за Ісусом,то вже не були юдеями,але лише свідками єгови?
Були і юдеями, і свідками Єгови.
Ісус ХрИстос був юдеєм, є Свідком Єгови.
Коли пішли за ХрИстом ще й стали свідками ХрИста, а ХрИстос став їхнім Керівником.
Юдеї, які стали хрИстиянами свою віру не поміняли, вони далі залишались вірні Єгові, а також ця вірність заключалась в послушності Його Сину- Ісусу ХрИсту, чого не скажеш про юдеїв, які не слухались Єгови і не прийняли Його (Божого) Сина.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:34.