Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


"Покращені" маршрутки: скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.04.2013, 11:08 #2189037   #21
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Згідний що має бути 1 великий перевізник з купою бабла, нормальними маршрутками і т.д. З яким би підписувався договір на 1 рік, щоб перевізник боявся втратити ліцензію. Але не вважаю що це може бути державне підприємство, по-перше в нас держава бідна, по-друге державне значить нічийне і крадуть дружньо всі, приватник хоч якось це контролює бо мусить мати вигоду, а державне може бути збитковим.
Це ще фігня міські маршрутки, не приїхала одна - приїде інша, а от коли немає автобуса в село, це вже набагато більша проблема.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 11:16 #2189048   #22
Eineshteine
 
Аватар для Eineshteine
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Народ, то шо ви тут пишете то всьо фігня. про вас навіть не здогадуються. і в управлінні транспорту скажуть шо ніхто не жалівся значить всьо круто.
Якшо хочете шось змінити, то не пошкодуйте свій час і накатайте заяву, з вказанням всіх деталей і проханням розібратися.
Якшо водій палить, то зробіть фото телефон, візьміть контакти свідків., знову таки напишіть заяву. а ше можна дістати вогнегасник з сумочки і ліквідувати пожежу. хоча в мому випадку коли водій бачив вогнегасник зразу викидав цигарки і більше не наважувався палити
Eineshteine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 11:19 #2189054   #23
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від Eineshteine Переглянути допис
а ше можна дістати вогнегасник з сумочки і ліквідувати пожежу. хоча в мому випадку коли водій бачив вогнегасник зразу викидав цигарки і більше не наважувався палити
Ти в маршрутці з вогнегасником їздиш? Хоч ідея не погана...
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
ascii (17.04.2013), kosichkina (19.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 12:31 #2189114   #24
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ти в маршрутці з вогнегасником їздиш? Хоч ідея не погана...
Якщо не помиляюсь, вони повинні бути обладнані вогнегасниками
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 12:34 #2189115   #25
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Якщо не помиляюсь, вони повинні бути обладнані вогнегасниками
як на то пішло - я згадаю про аптечку
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 15:33 #2189245   #26
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Якщо не помиляюсь, вони повинні бути обладнані вогнегасниками
Вони як правило так міцно примотані скотчем, що поки я його відчеплю він 3 сигарети докурить...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ascii (17.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 18:54 #2189406   #27
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

До речі, в Луцьку ГиПеЕс уже робе, може не всьо так гладко і юзабельно, але працює. Тобто можна же ж http://mak.lutsk.ua/guest
А що, у Тернополі маршрутки уже по двапісєть? Ого, я рахую що то забагато. Навіть два забагато.
Charly зараз поза форумом  
Подякували 2:
AMOROSO (19.04.2013), tapac_ko (18.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 19:18 #2189416   #28
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
До речі, в Луцьку ГиПеЕс уже робе, може не всьо так гладко і юзабельно, але працює. Тобто можна же ж http://mak.lutsk.ua/guest
Та не може такого бути щоб такі технології існували. А якщо і існують, то треба мільйони щоб впровадити, яких немає. Можеш експертів ТМР запитати

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Вони як правило так міцно примотані скотчем, що поки я його відчеплю він 3 сигарети докурить...
Чомусь мені здається що коли ти почнеш відмотувати вогнегасник він перестане палити досить швидко, ти навіть відмотати не встигнеш

Звісно тобі ще прийдеться пояснити чому ти то робив, бо перша думка у нього буде що тобі в авто не вистарчає

Востаннє редагував VT: 17.04.2013 о 19:18. Причина: Пізніше додано
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 19:23 #2189420   #29
Jay
Активний учасник
 
Аватар для Jay
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Водій 17ї маршрутки не пропустив на пішоходному переході біля маяка, приблизно 15:00 +/-.
Номера нажаль не запам"ятав.
Jay зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2013, 21:39 #2190385   #30
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

http://gazeta-misto.te.ua/news/%D1%8...-%D1%81%D0%BE/
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2013, 08:31 #2190613   #31
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від Jay Переглянути допис
Водій 17ї маршрутки не пропустив на пішоходному переході біля маяка, приблизно 15:00 +/-.
Номера нажаль не запам"ятав.
В тій же 17-й маршрутці вчора і сьогодні (різні автобуси) така пилюка що аж сиво, ніяким двохразовим вологим прибиранням навіть не пахне, взагалі не прибирають((

З.І. в Луцьку ГиПеЕс, напр.:
Борт : 9004
Держ. номер : AC4210BB
Маршрут : 47 Графік : 4
Час : 2013-04-19 09:26:16
Швидкість : 12 км/год
Різниця в часі : -3
Цивілізація..
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2013, 08:43 #2190622   #32
Sempron
 
Аватар для Sempron
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Одного разу їхав 16-кою то в салоні ваняло вихлопними газами і стояв туман.
Вчора також 16 - пилюки стільки було що ледве витримав.
Sempron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2013, 08:44 #2190623   #33
Jay
Активний учасник
 
Аватар для Jay
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
В тій же 17-й маршрутці вчора і сьогодні (різні автобуси) така пилюка що аж сиво, ніяким двохразовим вологим прибиранням навіть не пахне, взагалі не прибирають((
Така ситуація майже у всьому громадському транспорті.
Нещодавно їхав з дружби в центр "новим" тролейбусом, в салоні така пилюка стояла в повітрі, що я не міг дихати нормально.
Після того як сніг розтанув, ніхто майже вулиць не підмітав і от це все що за 5 місяців зими назбиралося, розноситься повсюду.
Jay зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2013, 08:45 #2190625   #34
newkos
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

вчора 18.04.2013 їхав в маршрутці 30 від центру до Лучаківського з 17:50 - 18:05. Номер: ВО 1001 АА.

Досить того що водій їхав абсолютно по всіх ямах які бачив, не минав жодної, на деякі навіть спеціально наїжав щоб людей потрясло добре в салоні, то крім того вся маршрутка ледве не розвалилась на ходу, крісла були прикручені погано, і ті люди які сидилі мало не танцювали з ними по салону, було таке відчуття що він хоче добити ту маршрутку разом з пасажирами. Ще в салоні брудно як в свинарнику, таке відчуття що там прибирали останній раз десь в минулому році до зими.
newkos зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kosichkina (19.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2013, 08:48 #2190631   #35
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від Jay Переглянути допис
Водій 17ї маршрутки не пропустив на пішоходному переході біля маяка, приблизно 15:00 +/-.
Номера нажаль не запам"ятав.
Тебе не пропустив? Біда...
А хіба тобі не простіше пропустити маршрутку з людьми? Деколи коли їду в маршрутці і якись лось пре перед нею на пеході і поки маршрутка стане, поки рушить... Ще машина зупиняється - зрозуміло. А коли їде битком набита маршрутка чи тролейбус, то можна і пропустити їх на переході, тобі ж легче зупинитися, ні?
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DIC (26.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2013, 08:55 #2190636   #36
Jay
Активний учасник
 
Аватар для Jay
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Тебе не пропустив? Біда...
А хіба тобі не простіше пропустити маршрутку з людьми? Деколи коли їду в маршрутці і якись лось пре перед нею на пеході і поки маршрутка стане, поки рушить... Ще машина зупиняється - зрозуміло. А коли їде битком набита маршрутка чи тролейбус, то можна і пропустити їх на переході, тобі ж легче зупинитися, ні?
Воов, воооов, мен.
По перше, я йшов на переході не сам, дойшов я і купка людей до середини дороги, а водій маршрутки був за 30 метрів як мінімум до переходу. Невже так важко пригальмувати? Це його обов"язок.
По друге, нафіга тоді взагалі ПДР придумали? На пішохідному переході привілегії має пішохід, чи я помиляюсь? Якщо не так, то поправте мене.

Востаннє редагував Jay: 03.05.2013 о 10:28.
Jay зараз поза форумом  
Подякували 5:
Big Brother (04.05.2013), Ingenue (19.04.2013), kosichkina (19.04.2013), sl@yes (30.04.2013), Speller (01.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2013, 09:00 #2190647   #37
ківі
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата
Допис від Пaнтера Переглянути допис
Деколи коли їду в маршрутці і якись лось пре перед нею на пеході і поки маршрутка стане, поки рушить...
Вот гади, понамалювали зебр на дорозі, щоб лосі ходили, нормальним дівчьонкам не проїхати.
ківі зараз поза форумом  
Подякували 5:
Big Brother (04.05.2013), Ingenue (19.04.2013), Jay (04.05.2013), sl@yes (30.04.2013), Speller (01.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2013, 09:21 #2190667   #38
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата
Допис від ківі Переглянути допис
Вот гади, понамалювали зебр на дорозі, щоб лосі ходили, нормальним дівчьонкам не проїхати.
Ківі не переходь на особистості. Дівчьонки зупиняються без проблем.
Мова йде про маршрутку. А вдруг в тій маршрутці ти будеш їхати?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Jay Переглянути допис
По друге, нафіга тоді взагалі ПДР придумали? На пішохідному переході привілегії має пішохід, чи я помиляюсь? Якщо так, то поправте мене.
Ні, ти не помиляєшся. Привілегії ти маєш, але якщо подумати про людей, які стоять на одній нозі в маршрутці і задихаються від пилюки і запаху поту, то можна і тобі притормозити на переході, що б їх муки скоріше закінчились.
Правда?

Востаннє редагував Пантера: 19.04.2013 о 09:21. Причина: Пізніше додано
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2013, 09:33 #2190678   #39
Jay
Активний учасник
 
Аватар для Jay
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ні, ти не помиляєшся. Привілегії ти маєш, але якщо подумати про людей, які стоять на одній нозі в маршрутці і задихаються від пилюки і запаху поту, то можна і тобі притормозити на переході, що б їх муки скоріше закінчились.
Правда?
Ні. Я по серед дороги. По одній стороні дороги автомобілі і маршрутки стоять, чекають поки я перейду на іншу сторону дороги, а на іншій стороні дороги хтось дуже спішить і йому влом пригальмувати крапка
Jay зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2013, 09:38 #2190682   #40
kosichkina
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для kosichkina
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата
Допис від newkos Переглянути допис
Досить того що водій їхав абсолютно по всіх ямах які бачив, не минав жодної, на деякі навіть спеціально наїжав щоб людей потрясло добре в салоні, то крім того вся маршрутка ледве не розвалилась на ходу, крісла були прикручені погано, і ті люди які сидилі мало не танцювали з ними по салону, було таке відчуття що він хоче добити ту маршрутку разом з пасажирами. Ще в салоні брудно як в свинарнику, таке відчуття що там прибирали останній раз десь в минулому році до зими.
гггг, уявила всю картину "проісходящего" - поржала)))
kosichkina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:04.