Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


ГБО (обговорення)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.06.2016, 12:22 #2640404   #41
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Будь яке авто з простим атмосферним двигуном. Краще запитуй конкретніше, якщо не зрозуміло.

Наприклад, octavia є з мотором 1.6 mpi - газ ставиться на ура. Але цей мотор заслабенький для даного авто. Але їздити можна.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2016, 12:31 #2640405   #42
Pilat
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Будь яке авто з простим атмосферним двигуном. Краще запитуй конкретніше, якщо не зрозуміло.

Наприклад, octavia є з мотором 1.6 mpi - газ ставиться на ура. Але цей мотор заслабенький для даного авто. Але їздити можна.
неправда!!! та сама октавія з турбодвигуном 1.8 теж на газу за 300-400євро(4 покоління) без проблем(перше покоління та що Tour, ну чи такий самий мотор на перших Супербах шкоди) ...мова йде про прямий вприскб а не про турбіну...турбіна до пкоління газу взагалі відношення немає
Pilat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 16.06.2016, 12:46 #2640407   #43
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата
Допис від Pilat Переглянути допис
неправда!!! та сама октавія з турбодвигуном 1.8 теж на газу за 300-400євро(4 покоління) без проблем(перше покоління та що Tour, ну чи такий самий мотор на перших Супербах шкоди) ...мова йде про прямий вприскб а не про турбіну...турбіна до пкоління газу взагалі відношення немає
Людина задала запитання по авто від 2010року. Тому читай уважно.

Октавії з старим 1,8 турбо від 2010 року не існує.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2016, 12:57 #2640411   #44
Pilat
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Людина задала запитання по авто від 2010року. Тому читай уважно.

Октавії з старим 1,8 турбо від 2010 року не існує.
окей оригінально зїхали...я про то що є і авто від 2010 року з тубодвигунами на які ставиться газ 4 покоління за 300-400 євро...а по суті я вів до того що не в турбіні суть,а в методі вприску ібо наприклад FSI мотори у вага турбіни отродясь немали...як зрештою і GDI в міциків та d4d в тойот (останніх два мова йде про наш регіон,в іпонії думаю вони бували і з турбінами)
Pilat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2016, 13:09 #2640413   #45
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата
Допис від Pilat Переглянути допис
окей оригінально зїхали...я про то що є і авто від 2010 року з тубодвигунами на які ставиться газ 4 покоління за 300-400 євро...а по суті я вів до того що не в турбіні суть,а в методі вприску ібо наприклад FSI мотори у вага турбіни отродясь немали...як зрештою і GDI в міциків та d4d в тойот (останніх два мова йде про наш регіон,в іпонії думаю вони бували і з турбінами)
Причому тут з"їхав? Таких машин одиниці, де ще старіші турбо мотори.

На FSI газ дорогий і не дуже практичний.

FSI не відноситься до "простих атмосферних двигунів".

З твоїх висновків людина нічого не зрозуміла, й вирішила що краще брати дизель. Тому й після того й написав про прості атмосфертні двигуни.

Востаннє редагував Sem: 16.06.2016 о 14:15.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2016, 13:21 #2640414   #46
Pilat
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Причому тут з"їхав? Таких машин одиниці, де ще старіші турбо мотори.

На FSI газ дорогий і не дуже практичний.

FSI не відноситься до "простих атмсоферних двигунів".

З твоїх висновків людина нічого не зрозуміла, й вирішила що краще брати дизель. Тому й після того й написав про прості атмосфертні двигуни.
окей окей....
Pilat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2016, 14:01 #2640425   #47
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

А Хонда Аккорд тих років які має мотори бензинові?
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2016, 14:12 #2640429   #48
Pilat
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
А Хонда Аккорд тих років які має мотори бензинові?
"простий атмсоферний двигун"
Pilat зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Sem (16.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2016, 14:37 #2640432   #49
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Щось ви хлопці не можете порозумітися між собою. Я вже не знаю кому вірити.
Хоча дійсно мені подобаються Audi, VW, Honda, Subaru. Там мотори певно не дуже то і прості. тим більше має бути Євро 5. А в Євро 5 вже вроді немає атмосферників.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2016, 14:42 #2640433   #50
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Щось ви хлопці не можете порозумітися між собою. Я вже не знаю кому вірити.
Хоча дійсно мені подобаються Audi, VW, Honda, Subaru. Там мотори певно не дуже то і прості. тим більше має бути Євро 5. А в Євро 5 вже вроді немає атмосферників.
Є звичайно. Я в моторах хонда мало обізнаний, там вроді 2.4 або 2,0 звичайний, газ має ставитись. Але вроді мотори хонди без гідрокомпенсаторів, то треба варіатор випередження запалення або слідкувати за зазорами клапанів періодично.
Sem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
deko (16.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2016, 14:49 #2640436   #51
Pilat
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Щось ви хлопці не можете порозумітися між собою. Я вже не знаю кому вірити.
Хоча дійсно мені подобаються Audi, VW, Honda, Subaru. Там мотори певно не дуже то і прості. тим більше має бути Євро 5. А в Євро 5 вже вроді немає атмосферників.
все нормально,модератор всегда главний...а тепер по суті....
1.ваг групу розглядати тільки МПІ мотори(таке є тільки на шкодах і вроді сеатах)...в ауді і фольцвагена таких немає в цих роках,там тільки прямий приск TSI (з турбо) чи FSI (без турбо)
2. за хонду писав нижче,там все просто...мотори звичайні інжектори...
3. Субару є турбо є атмо,і на то і на то газ тсавиться 4 покоління ібо вприск простий інжектор...геморою по встановленні доволі багато через особливості опозитника
П.С.: євро 5 немає відношення до атмо чи турбо...любе авто з 2010з евро 5..навіть дачія логан..
Pilat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
deko (16.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2016, 15:58 #2640467   #52
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
м-да? а це що, ніяк не штрафується?
Теоретично штрафується, але всі забили болт і їздять так.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А ТО вже навря пройдеш з нелегальною ГБО
Залежно від критеріїв ТО. Та й тимчасово зняти його переважно не сильно складно.

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Яку можна брати машину з 2010 і новішу з бензиновим двигуном, щоб безпроблемно поставити газ.
Газ ставиться практично на будь-яке авто, прямий вприск виходить дорожче, десь від 650 євро. Хочеш на газу їздити безпроблемно - розподілений вприск з гідрокомпенсаторами без катколектора тобі в поміч. Хоча й решта варіантів не сильно жаліються.

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
То певне краще дизель брати.
У дизеля теж своїх пріколів вистачає, пропан-бутан фінансово вигідніший в будь-якому випадку.

Востаннє редагував kolibryks: 16.06.2016 о 16:26.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 2:
deko (16.06.2016), Romko_7 (19.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2016, 10:32 #2640797   #53
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Сегодня узаконил ГБО.
Потратил 610 грн и 1 час и 20 минут по времени.
Было б быстрее, если б работало две кассы. А так, где-то пол часа простоял в очереди...
Trafic зараз поза форумом  
Подякували 2:
Driver (18.06.2016), roma22101987 (26.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2016, 01:09 #2640873   #54
Pilat
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Людина задала запитання по авто від 2010року. Тому читай уважно.

Октавії з старим 1,8 турбо від 2010 року не існує.
Так между прочем...старі октавіі існують 2010 року з 1.8 турбо...я розумію модератор і так далі,але ж якщо не в темі навіщо писати таке, ще й бавитись у всякі фу і тд... Вроді ж дорослі люди...ех...ладно...фіг з вами... Мир дружба жвачка)))
Pilat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2016, 09:47 #2640890   #55
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата
Допис від Pilat Переглянути допис
Так между прочем...старі октавіі існують 2010 року з 1.8 турбо...я розумію модератор і так далі,але ж якщо не в темі навіщо писати таке, ще й бавитись у всякі фу і тд... Вроді ж дорослі люди...ех...ладно...фіг з вами... Мир дружба жвачка)))
https://uk.wikipedia.org/wiki/%C5%A0koda_Octavia Читай
Можливо можна знайти ще якусь з останніх машин 10 роком, але їх одиниці.
Людина питалась 2010 і новіше. Так як з 10 машин на авторіа 7 з нюансами, то довго прийдеться вишукувати октавію 10 року з старим 1.8т.

Чим модератор відрізняється від звичайного користувача? (риторичне питання).
Я такий самий користувач як всі інші, навіщо взагалі про це згадувати в кожному пості. Комплекси чи як?
Фу твоє цілком заслужене, не варто перекривляти людину, якщо вона зробила опечатку.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.06.2016, 21:46 #2641252   #56
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Всім добрий вечір. Сьогодні почала троїти машина на газі, таке як ніби не працює якась свічка (ваз 2106 1.7 карбюратор з вставкою). поставив нові свічки і дроти - нічого не змінилося. переключився на бенз - все нормально. Редуктор ловато електронний. В чім може бути причина?
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2016, 23:20 #2641272   #57
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Всім добрий вечір. Сьогодні почала троїти машина на газі, таке як ніби не працює якась свічка (ваз 2106 1.7 карбюратор з вставкою). поставив нові свічки і дроти - нічого не змінилося. переключився на бенз - все нормально. Редуктор ловато електронний. В чім може бути причина?
Я думаю, в таких речах як поломка ГБО краще не шукати порад а їхати до майстра відразу
На днях пройшов 1 ТО, проїхав вже 10 000. Дуже якось я швидко їх накатав. Поставив 1 лютого, тобто 4.5міс. Я за рік планував 10 000 проїхати. Змінили 2 фільтра, пощупали патрубки, компа законектили. Сказали все ок і відправили накатувати наступні кілометри. Наразі жодних нюансів чи неприємностей газ мені не приносить. Трохи тяга слабовата, порівняно з бензиною, але 2 літра компенсовує дану проблему. Думаю в моторах 1.3 1.5 ситуація набагато гірша
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2016, 10:40 #2641341   #58
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата Думаю в моторах 1.3 1.5 ситуація набагато гірша
в мене 1.6. спочатку як сів то різниці майже нема, вірніше не відчув. а зараз трохи відчутна всетаки хоча не критично.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2016, 10:47 #2641342   #59
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Трохи тяга слабовата, порівняно з бензиною, але 2 літра компенсовує дану проблему.
та лааааадно. при ціні поїздки чуть не в 3 раза меншій - можна і розслабитись мабуть
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2016, 19:04 #2641412   #60
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: ГБО (обговорення)

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Всім добрий вечір. Сьогодні почала троїти машина на газі, таке як ніби не працює якась свічка (ваз 2106 1.7 карбюратор з вставкою). поставив нові свічки і дроти - нічого не змінилося. переключився на бенз - все нормально. Редуктор ловато електронний. В чім може бути причина?
була така ж проблема, виявилось шо в 3 иліндрі компрсія 7, згорів клапан чи клапани незнаю бо продав незробивши. Їдь до Ситника в Острів він знайде пичину
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (22.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:43.