Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Китайські смартфони

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.01.2013, 08:15 #2125662   #1
Ave_MetaL
Типово Китайські смартфони

Всіх китайські вироби асоціюються з лайном, але всеж зараз все навіть ті самі оригінальні афйони роблять в Китаї.
На рахунок сьогоднішніх підробок, всі кажуть що вони розваляться через 2 тижні, але самі власники кажуть що телефони працюють відмінно. Взагалі шукаючи телефони обійшов багато магазинів вибір всюди майже одинаковий, крім одного: магазин Мелофон на вул. Руські, там в них досить цікавий вибір. китайці на андроїді в районі 700-800 грн.
Хто що знає щось про цей магазин і тамтешні телефони, або загалом сучасних китайців.
Ave_MetaL зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MadMan (29.01.2013)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 08:26 #2125667   #2
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Мелофон часто пропонує хороші ціни. Якось брали там samsung s5230, на той час ціна на нього в цьому магазині була найнижчою. До речі, коли брали цей самсунг, то нам пропонували китайця, ціною практично не відрізнявся, але дизайном і функціоналом трохи переважав над самсунгом, але у мене до них (китайців) хронічна недовіра, тому взяли техніку перевірену часом.
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 08:41 #2125671   #3
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Китайські смартфони

які китайці...на якому андроїді...не шукайте собі пригод....

краще вже купити щось з б/у, але оригіналів, ніж нового китайського "смартфона", в якому по опису буде повно всього...а в реалі то все буде або не працювати, або працювати погано
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 3:
davio37 (01.11.2013), GuF (04.03.2013), KIRA (29.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 09:44 #2125716   #4
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
краще вже купити щось з б/у, але оригіналів
танунах - хорошу річ з доброго життя не продають. Шоб купляти б/у - тре розбиратися в мобільниках. Звичайним обивателям тре брати нове, якшо не охота за яких місяців 2-3 створювати вітку на форумі "Не включається телефон - поможіть!!!"
Філько зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
S.H.A.D.E (29.01.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 11:00 #2125745   #5
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Та як в певній мірі позбавлений стереорипів,
то був у нас вдома не один китайфон,як павило все путьом- гинули від фізичного впливу )))
Зараз подарували малій JIAYU-G3-аппарат дуже хороший,але звичайно вартує він не 700 грн.
За ці гроші все таки пропонують дійсно застарілі та можливо невдачні моделі.
На 4pda ось огляд тіліпона.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 11:43 #2125774   #6
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Китайські смартфони

До 1000 грн. Можна купити новенький НТС на базі андроїд і не морочити собі голови. У такому апараті є все, що треба.
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 12:17 #2125785   #7
krav4yk
Banned
Типово Відповідь: Китайські смартфони

ага, купив тут знайомий НТС, хвалився що новий: то вийшло щось без дизайну з екраном, який світ забув(320х480) і х-ки відповідні(скупі). Заплатив майже 1800грн.
За ці гроші Motorola Photon 4G в чудовому стані. Є розум???
krav4yk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 13:04 #2125808   #8
werwolf-eine
 
Аватар для werwolf-eine
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Цитата:
Допис від TUR17 Переглянути допис
До 1000 грн. Можна купити новенький НТС на базі андроїд і не морочити собі голови. У такому апараті є все, що треба.
єдрона мать.. нтс що ціни опустила чи як! . до 1000 грн нема такого. хіба може десь в бариг які продадуть без гарантії.
все що треба не буде.!
вже хтось згадував за екран (розширення)
- проц
- оперативка.
і т.д....
werwolf-eine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 16:01 #2125887   #9
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Китайські смартфони

krav4yk, то я навіть не знаю, що він купував, а зараз на копію потрапити, то не треба багато часу.


werwolf-eine, не задля реклами, а на підтвердження своїх слів:

http://aukro.ua/htc-wildfire-a3333-o...979455781.html

Дешево і сердито. Усе, що потрібно мені, там є.

Ще кращий варіант трохи дорожчий:

http://aukro.ua/htc-desire-s-s510e-o...958653456.html

У майбутньому думаю собі взяти таку модель.

П.С. Nokia рулить!
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 11:28 #2127936   #10
sash
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Як китайські телефони асоціюються з лайном ,якщо всі телефони відомих марок виготовляються в Китаї,чи з китайських комплектуючих? Навіть купуючи телефон привезений з США ,ви купуєте той самий китайський телефон)) подивіться уважно на ебай США ,звідки доставка))) Гарантією китайських телефонів є в їхній назві ,(дивитесь чи є такий китайський виробник ) головне щоб він був заводської збірки а не підвальної, Дуже смішно дивитися на ціни телефонів б/у привезених з США ,таке враження що це якийсь еталон))) ось тут потрібно задуматись купуючи такі телефони)))) Ось ссилка так для прикладу http://ipress.ua/news/u_ssha_rozloch...nom_14815.html,
sash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 12:28 #2127983   #11
Avalon
Типово Відповідь: Китайські смартфони

маячня. Те що телефон виготовлявся в Китаї неозначає що він там проектувався. А виготовлення на замовлення повинно відповідати проектно-конструкторській документації та макетам наданими з США/Європи/Японії і тд.
Власні ж телефони в китайців є непогані - та ж Meizu наприклад марка - але гляньте на комплектуючі в апаратах марки - тіж практично що і в HTC/Motorola/Nokia.
Ось чисто китайські дітища типу процесорів MTK* тільки тепер доросли до підтримки 3G - вот і уже на останніх MTK6577/6575 можна брати телефони - тільки ще питання якості збірки, корпусу, батареї, камери, екрану і тд. А це вже дивитись і шукати. Окрім того питання оновлення прошивок - потрібно щоб хоч трохи підтримувалось. А тепер дивимось на ціну _якісного_ китайського смарта типу Meizu - щось не сильно нижче Motorola/LG . А ще чи зможуть тут нормально в сервысному з таким апаратом справитись, якщо буде быда? Тому простіше Моторолу з Ебею взяти.
Avalon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 15:23 #2128191   #12
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Нещодавно зустрівся зі знайомим. Дивлюсь, в нього самсунг гелексі с3. ну думаю норм, піднявся мужик. Потім кажу ану дай гляну, бо чесно кажучи бачив такого тіки раз в ельдорадо. Взяв в руки. Класний такий, важкий, не то шо моя моторола. Але дивлюсь на дві карточки. Вроді думаю є там дуос с3. І бігає якось не так шустро. І 4 андроїд який би там мав бути підозріло на 2 смахує. Хоча пише 4. Він каже "це Китай, дав 1500грн". Капєц. Я кажу я не вірю, пише ж самсунг, екран кльовий, важкий такий. Короче да, таки Китай. Але якість виконання дуже класна. Це вам не нокла якась з телевізором. Але прікол, немає жпс модуля в ньому, тільки жпрс. І андроїд 4 якийсь підозрілий. Але бляха, комусь подарити такий, фіг розчехлиться, що підробка )))
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 15:36 #2128200   #13
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Huaway, Lenovo, Amoi, ZTE, Xiaomi - досить відомі і популярні виробники в Китаї. І це не клони якісь, а цілком культурні виробники, часом від характеристик та цін офігіваєш. На 4pda є куча оглядів досить пристойних екземплярів, наприклад Xiaomi M2, Amoi n821, JiaYu G3, Newman N1
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Філько (31.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 16:26 #2128270   #14
Avalon
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Huaway, Lenovo, Amoi, ZTE, Xiaomi
А тепер глянь їх ціну в магазинах, при аналогічних тех характеристиках з тою ж Моторолою чи ЛГ
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 19:06 #2128450   #15
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
А тепер глянь їх ціну в магазинах, при аналогічних тех характеристиках з тою ж Моторолою чи ЛГ
Почитай про новинки китайських виробників(не клонувальників) і подивись на їх ціни(звичайно ж не у наших тернопільских магазинах). Ти будеш ДУУЖе здивований, що за 2-2,5 тис грн можна взяти торпеду покруче Галаксі 3(який до речі далеко не ідеальний)
Наприклад оцей. Ціна 310 баксів , Як на мене на голову вище Г3 з його 600.
Я розумію, що не все так радужно, і сам ще недавно плювався на китайпром. Але часи міняються, китайський ринок наповнюється досить потужною продукцією власного проектування і виробництва.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hacbko (08.02.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 19:23 #2128467   #16
Avalon
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Наприклад оцей. Ціна 310 баксів , Як на мене на голову вище Г3 за.
теоретик?
я намагався купити ксіаомі оцей і не в неньці, а поближче до китаю - облом, ціна одразу біля 600 уе. аналогічно з мейзу. а те що в китаї така ціна, нам недопоможе.читай вище що я писав

Востаннє редагував Avalon: 30.01.2013 о 07:00.
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 21:44 #2128621   #17
xpps
 
Аватар для xpps
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Що скажете на рахунок телефонів фірми Gigabyte? Варто їх купувати чи ні?
xpps зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 22:18 #2128659   #18
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Цитата:
Допис від xpps Переглянути допис
Що скажете на рахунок телефонів фірми Gigabyte? Варто їх купувати чи ні?
Я б не радив, шукай на них потім запчастини, купа часу і нервів.
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 16:48 #2149648   #19
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Почитай про новинки китайських виробників(не клонувальників) і подивись на їх ціни(звичайно ж не у наших тернопільских магазинах). Ти будеш ДУУЖе здивований, що за 2-2,5 тис грн можна взяти торпеду покруче Галаксі 3(який до речі далеко не ідеальний)
Наприклад оцей. Ціна 310 баксів , Як на мене на голову вище Г3 з його 600.
Я розумію, що не все так радужно, і сам ще недавно плювався на китайпром. Але часи міняються, китайський ринок наповнюється досить потужною продукцією власного проектування і виробництва.
http://www.ebay.com/sch/Cell-Phones-...=Xiaomi+Mi-Two
атас!!! по ціні айфона 4с продають. але айфон хоч і гамно, зате його не стидно на стіл покласти
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2013, 10:19 #2150869   #20
mhl
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Не вникав як там з апаратною складовою в тих Xiaomi. Але скажу, що на свому Самсунгу S2 вже десь з півроку юзаю порт їхньої прошивки MIUI. Дуже задоволений, порівняно з стоковою то небо і земля.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:05.