Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.08.2014, 08:18 #2430060   #21
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
а як посилати то парковщика бо то він винен що їх нема і закон стає понад усе!
Я все чомусь думав, що закон - понад усе, а виявляється, існує ще думка парковщика, яка може трактуватись вище законів.)))))
Цитата Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) — нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил (норм); прийнятий в особливому порядку законодавчим органом (наприклад, парламентом), або безпосередньо народом.

Відповідно до усталеної світової практики закони (як і інші нормативно-правові акти) в Україні приймаються на підставі Конституції України і повинні відповідати їй.

Закони регулюють приватну і публічну сфери суспільних відносин: найбільш важливі питання суспільного устрою, права і свободи громадян, структуру і організацію державної влади, закріплюють правове становище фізичних і юридичних осіб, відносини між ними.

Законотворча діяльність Верховної Ради України на сьогоднішній день налічує понад 172 650 законів[1].
https://uk.wikipedia.org/wiki/Закон
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 07.08.2014, 08:20 #2430061   #22
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
номер в мене дозволяє
Не сміши людей, хто на ті номера дивиться, скоріше навпаки.

За парковки грошей не даю.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 2:
andrey_ko (07.08.2014), saymon (07.08.2014)
Старий 07.08.2014, 08:25 #2430068   #23
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Я все чомусь думав, що закон - понад усе, а виявляється, існує ще думка парковщика, яка може трактуватись вище законів.)))))
Я завжди думав що закон понад усе, а виявляється є ще думка бидла якому мало урн, вони не відповідного діаметру чи кольору тому саме через це треба курити де попало і смітити. Та й в законі не написано що недопалок треба гасити, значить можна кинути так і нехай горить. Але той закон не такий як треба, а в даному випадку це цілих 3грн!
До чого я веду, не бутьте бидлом, нормально спілкуйтесь з парковщиком, він просто людина на роботі, така як ви. Він не винен що немає паркоматів! Такі блатні то воюйте з підприємцем чи МР, а не бідним хлопакою, ще й його відео в інтернет закидати, герої...
pberit зараз поза форумом  
Старий 07.08.2014, 13:40 #2430211   #24
gregis
Banned
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Тому скоріш за все наш народ добився наступного - МР купить паркоматів на пару мільйонів, а вже тоді підпише договір з якимось підприємцем...
Нехай МР сама робить комунальне фiрму, i праццюе по тим законам що понаписувала. Те ж i з маршрутками. Нехай закуповуе мунiципальний транспорт i працюе по своiх цiнах. Бо в нас бiда в тому, що закони пишуть i цiни встановюють однi, а мусять працювати по тим законам iншi, i за неякiнi послуги винуватi не тi, хто створив такi правила гри, а тi, хто мусить в таких умовах виживати.
gregis зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (08.08.2014)
Старий 07.08.2014, 14:18 #2430234   #25
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата
Допис від gregis Переглянути допис
Бо в нас бiда в тому, що закони пишуть i цiни встановюють однi, а мусять працювати по тим законам iншi
.....які, поміж іншим, самі вибирали тих, хто ці закони пише....
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 07.08.2014, 15:33 #2430260   #26
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Я сьогодні на "Мотор" заїхав, підходить, каже тут парковка, я спокійно прошу дайте документ, дістає та ліпить на екран чек, де написано, "чек недійсний" ні організації, ні дати, прошу надайте тел. начальника.. починайте йти від мене.
Я його зупиняю, кажу, якщо не надасьте, вже дзвоню в міліцію, що ви вчиняєте тут групою шахрайські дії спілкою осіб та збираєте незаконно гроші.
Почав мало не плакать та благать не надо прокуратуру...
Кажу, ну хоч на камеру скажи, що тобі Тешнер сказав давати ті недійсні чеки.. сльзи на очах, каже все куплено,продано він все собі купить, а я без роботи буду.
Ось така історія, а я просто хотів отримати чек та знати, що гроші підуть громаді.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Подякували 5:
andrey_ko (07.08.2014), gregis (07.08.2014), igorslf (08.08.2014), ion (08.08.2014), saymon (07.08.2014)
Старий 07.08.2014, 17:30 #2430301   #27
gregis
Banned
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Я минулого тижня розмовляв з одним паркувальником, то вiн сказав що зарплата в них 20 гривень в день якщо дасть план. Я йому казав що таке незаконно, бо це виходить менше офiцiйноi мiнiмальноi зарплати по Украiнi i взагалi як офiцiйно працюючiй людинi можна на таку зарплату чесно жити???
Вiн казав вони собi добирають лiваками, а власник в них депутат мicькради i там все схвачено.
gregis зараз поза форумом  
Старий 07.08.2014, 21:13 #2430375   #28
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Був у такій ситуації,але машина була мого знайомого,це було в центрі коло загсу, підійшов парковщик а мій кулєга його послав гарно по закону...Прийшли ми годинки через три і з шоферської сторони Вазівки 99 (тоді їй був рік) така царапина через весь кузов...
Хочу сказати пану Саймону, що доказавши раз, два чи три отому бидлу зашміраному(при цьому відрихтувавши машину 3 рази) він і дальше буде машинально ходити до вас і клянчити ті три гривні...
Тут треба ловити за горло кришовників і давити...
Не в цій ситуації. Так, на народних обранців, на суддів і на прокурорів поки що управи нема ніякої. Але на мусорів і на "парковщиків", після грудня 2013 року, вже є цілком реальна. Тут питання в тому що тобі важливіше "ковбаса по 2,20" чи бути людиною. Особисто я думав що в нас зараз людьми стала більшість, але видно я глибоко помилявся.
 
Подякував(ла):
Don Kihot (08.08.2014)
Старий 08.08.2014, 08:04 #2430485   #29
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
Я сьогодні на "Мотор" заїхав
щось я не впевнений, що там взагалі відведене місце для платної парковки... у всякому разі такого не пригадую

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
Ось така історія, а я просто хотів отримати чек та знати, що гроші підуть громаді.
якщо парковка легальна, то що пише на чеку - ролі неграє, бо підприємці вигравши конкурс на право парковки оплачують сталу суму, котра не залежить чи хтось паркується чи ні
FortYear зараз поза форумом  
Старий 08.08.2014, 08:53 #2430502   #30
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
якщо парковка легальна, то що пише на чеку - ролі неграє, бо підприємці вигравши конкурс на право парковки оплачують сталу суму, котра не залежить чи хтось паркується чи ні
Як це ролі не грає? Я даю гроші в руки працівнику, згідно чинного законодавства він повинний на мою вимогу надати мені чек, який би відповідав усім вимогам (вказання отримувача коштів, підпис або печатка, сума коштів і т.д.) Чек - це документ, який підтверджує фінансову операцію. Цей парковщик офіційний представник підприємця, і якщо він не дає чек - це порушення, я можу сміливо відмовитися від оплати послуг.
hunter07 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gregis (08.08.2014)
Старий 08.08.2014, 09:01 #2430506   #31
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
Я даю гроші в руки працівнику, згідно чинного законодавства він повинний на мою вимогу надати мені чек, який би відповідав усім вимогам (вказання отримувача коштів, підпис або печатка, сума коштів і т.д.) Чек - це документ, який підтверджує фінансову операцію. Цей парковщик офіційний представник підприємця, і якщо він не дає чек - це порушення, я можу сміливо відмовитися від оплати послуг.
я маю на увазі, що це не впливає на дохідність бюджету
підприємець, котрий взяв в оренду місце для паркування - платить в бюджет сталу величину, котра не залежить від кількості паркувань, виданих чеків і тд.

але якщо ви мали на увазі загальні правила надання будь-яких послуг чи торгівлі товарами, то так, дійсно надавач послуг або продавець зобовязані надавати підтверджуючий документ (чек) про отримання оплати
FortYear зараз поза форумом  
Старий 08.08.2014, 09:14 #2430509   #32
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
якщо парковка легальна, то що пише на чеку - ролі неграє
Цитата Підприємства, установи і організації всіх форм власності та
громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності (далі - суб'єкти
підприємницької діяльності), які здійснюють розрахунки із
споживачами у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг за
готівку, зобов'язані:
1) проводити розрахунки із споживачами через належним чином зареєстровані електронні контрольно-касові апарати;
2) обов'язково видавати споживачеві касовий чек*;

* Касовий чек, який має бути виданий споживачеві разом з покупкою (наданою послугою), є дійсним, якщо він набраний на електронному контрольно-касовому апараті і на ньому зазначена
повна сума покупки (наданої послуги).
Ст. 1 Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про застосування електронних контрольно-касових апаратів і товарно-касових книг при розрахунках із споживачами у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг""

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
я маю на увазі, що це не впливає на дохідність бюджету
Це впливає на дотримання закону.


Але в любому випадку, парковщики працюють нелегально, навіть якщо надають чек.
 
Старий 08.08.2014, 10:34 #2430547   #33
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не в цій ситуації. Так, на народних обранців, на суддів і на прокурорів поки що управи нема ніякої. Але на мусорів і на "парковщиків", після грудня 2013 року, вже є цілком реальна. Тут питання в тому що тобі важливіше "ковбаса по 2,20" чи бути людиною. Особисто я думав що в нас зараз людьми стала більшість, але видно я глибоко помилявся.
В цій відповіді Ви протиречите самому собі - з одної сторони на суддів та народних обранців управи нема з другої - на їхніх виконавців можна найти управу, що по суті безглуздо бо це ні до чого не призводить, ще й до того ссилаєтесь на закони які одні для всіх як для народних обранців так і для простих смертних.Виконавці такі як парковщики міняються десятками на рік.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 08.08.2014, 12:04 #2430554   #34
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
В цій відповіді Ви протиречите самому собі - з одної сторони на суддів та народних обранців управи нема з другої - на їхніх виконавців можна найти управу, що по суті безглуздо бо це ні до чого не призводить, ще й до того ссилаєтесь на закони які одні для всіх як для народних обранців так і для простих смертних.Виконавці такі як парковщики міняються десятками на рік.
По суті безглузо думати що ДАІ і парковщики (говоримо зараз про них) є виконавцями суддів і депутатів.
Якщо 9 із 10 водіїв пошле парковщика, то вони не будуть там стояти, ніхто на таку роботу не піде і закон буде дотримано. Але якщо 9 із 10 будуть вважати що їх хата з краю, то той один що все ж буде відстоювати закон стане фріком, з якого будуть насміхатися успішіні поспішаючі люди яким невпадло заплатити 3 гривні навіть якщо при цьому порушується закон.
Зате на кухні всі мудрі і живописно розказують як все погано в державі. Із себе ніхто почати не хоче.

Щодо ДАІ-шників, то є вже багато (хоч і не так багато як потрібно) прикладів звільнення із займаної посади. Є також і багато прикладів коли не звільняли, але реальний шанс всерівно є.
А от депутатів і суддів можна тільки вперед ногами винести із їх кабінетів, в законі не перебачено механізму їх звільнення (ну тобто він є, але занадто фантастичний), тому на даний момент я вважаю це неможливим. Поки що.

Додано через 1 годину 17 хвилин
UPD:
Нечасто так буває але блогери дуже точно заголовок оформили
Цитата Хто збиратиме гроші за паркування автомобілів у Тернополі?
Вони саме збирають гроші.

Востаннє редагував saymon: 08.08.2014 о 12:05. Причина: Пізніше додано
 
Старий 08.08.2014, 13:05 #2430670   #35
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
По суті безглузо думати що ДАІ і парковщики (говоримо зараз про них) є виконавцями суддів і депутатів.
Якщо 9 із 10 водіїв пошле парковщика, то вони не будуть там стояти, ніхто на таку роботу не піде і закон буде дотримано. Але якщо 9 із 10 будуть вважати що їх хата з краю, то той один що все ж буде відстоювати закон стане фріком, з якого будуть насміхатися успішіні поспішаючі люди яким невпадло заплатити 3 гривні навіть якщо при цьому порушується закон.
Зате на кухні всі мудрі і живописно розказують як все погано в державі. Із себе ніхто почати не хоче.

Щодо ДАІ-шників, то є вже багато (хоч і не так багато як потрібно) прикладів звільнення із займаної посади. Є також і багато прикладів коли не звільняли, але реальний шанс всерівно є.
А от депутатів і суддів можна тільки вперед ногами винести із їх кабінетів, в законі не перебачено механізму їх звільнення (ну тобто він є, але занадто фантастичний), тому на даний момент я вважаю це неможливим. Поки що.

Додано через 1 годину 17 хвилин
UPD:
Нечасто так буває але блогери дуже точно заголовок оформили

Вони саме збирають гроші.

Думати безглуздо але так і є, бо весь бізнес такого типу проходить через одобрямс місцевих депутатів а відповідно і через всі подальші структури в т. ч. ментів,суддів і т. д.

Тут мова йде про те як свою власність захистити поки як Ви кажете - управи на суддів і всіх "вищих" поки що немає?На такій роботі довго ніхто не працює,але роботяги завжди знайдуться,Ви послали його сьогодні,завтра і тд. приїдете через місяць - він знову до Вас підійде не зважаючи на те чи получить він тих 3 гривні чи ні.

Про ДАІ-шників, щоби прям звільнили так зразу з органів?можливо випадки є,але з того що знаю
від знайомого мусора який "відзначився" ,навіть по СТБ показували, його просто перевели, на деякий час...
Він і далі працює в органах, в нього все гуд.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 08.08.2014, 13:33 #2430696   #36
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Думати безглуздо але так і є, бо весь бізнес такого типу проходить через одобрямс місцевих депутатів а відповідно і через всі подальші структури в т. ч. ментів,суддів і т. д.
Ще раз тобі толкую. На депутатів впливу нема ніякого, але коли самі парковщики, під впливом громадськості, відмовляться від незаконних поборів, то ніякий депутат не зможе класти в кишеню ці гроші, бо виконавці зникнуть як явище. І за це варто боротися.
Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Тут мова йде про те як свою власність захистити поки як Ви кажете - управи на суддів і всіх "вищих" поки що немає?На такій роботі довго ніхто не працює,але роботяги завжди знайдуться,Ви послали його сьогодні,завтра і тд. приїдете через місяць - він знову до Вас підійде не зважаючи на те чи получить він тих 3 гривні чи ні.
Якщо посилати будуть 9 з 10 тоді через місяць не підійдуть. Якщо ж думати так як ти то звичайно будуть, і через місяць і через рік.
Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Про ДАІ-шників, щоби прям звільнили так зразу з органів?можливо випадки є,але з того що знаю

Тепер знаєш.

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
від знайомого мусора який "відзначився" ,навіть по СТБ показували, його просто перевели, на деякий час...
Він і далі працює в органах, в нього все гуд.
І таке є. Але шанс виправити ситуацію не є примарним.
 
Старий 08.08.2014, 17:48 #2430793   #37
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата Ст. 1 Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про застосування електронних контрольно-касових апаратів і товарно-касових книг при розрахунках із споживачами у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг""
хто на спрощеній системі оподаткування - може працювати без касового апарату
але товарний чек дійсно має видавати
на практиці мало хто це робить... бо переважно людям ті чеки не потрібні
в основному виписують якщо людина каже, що їй потрібен касовий чек

я переконаний, що саймон по усіх наданих ним послугах видає касові чеки, а не лише товарні

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це впливає на дотримання закону.
вірно
ось лиш що робити, якщо товарний чек (чи касовий чек) покупець не хоче брати
заставляти силою?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Але в любому випадку, парковщики працюють нелегально, навіть якщо надають чек.
дійсно
наскільки мені відомо, то парковки мусять бути лише з паркоматами...
не знаю чи найшли юридичний вихід підприємці

бо получається, що коли машину ставиш наніч на стоянку, то також не можна абонемент місячний купити?...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 08.08.2014, 18:17 #2430802   #38
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
на практиці мало хто це робить... бо переважно людям ті чеки не потрібні
В законі так і написано: видавати чеки тільки тим, кому вони потрібні. Сам бачив.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ось лиш що робити, якщо товарний чек (чи касовий чек) покупець не хоче брати
заставляти силою?
Поставити за двірник.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
наскільки мені відомо, то парковки мусять бути лише з паркоматами...
не знаю чи найшли юридичний вихід підприємці
Не знайшли. Тому ця тема і набрала вже майже 40 постів.
Всі парковки необладнані паркоматом, розміткою і знаками є бозкоштовними.
 
Старий 08.08.2014, 18:52 #2430821   #39
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Ну а де теорії чому МР розірвала цей договір? Варіантів ж купа:
1. Знайшли з ким можна більше деребанити міських грошей, брати відкати і т.д.
2. Вже надирибанили купу грошей, а враховуючи що це не законно то тікатимуть за кордон.
3. Ваш варіант.
pberit зараз поза форумом  
Старий 08.08.2014, 19:12 #2430838   #40
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата В законі так і написано: видавати чеки тільки тим, кому вони потрібні. Сам бачив.
ні
в теорії так як ти написав, а в практиці усі продавці видають лише тим, хто просить чек
це стосується спрощенців
податкова це і не контролює, бо це не впливає на величину податків
а ось на загальній системі оподаткування дійсно тут кожна операція - вибитий чек... бо податкова за цим слідкує... кожна офіційна операція - збільшення податкових платежів

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Всі парковки необладнані паркоматом, розміткою і знаками є бозкоштовними.
ні, не всі
а чи не стується це лише земельних ділянок, котрі належать місту?
чи якщо ти на своїй приватній землі захочеш надавати можливість платно залишати автомобіль на годину, на дань, на місяць, то без наявності у тебе на подвірї паркомата ти не зможеш надати таку послугу сплативши необхідні податки?
FortYear зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:42.