Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Результати опитування: Якому виробнику надаєте перевагу ?
Castrol 68 31.48%
Mobil 29 13.43%
LIQUI MOLY 19 8.80%
elf 18 8.33%
Shell 16 7.41%
Zic 11 5.09%
Texaco 3 1.39%
Ваш варіант 52 24.07%
Голосували: 216. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибір автомобільного масла.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.01.2009, 18:26 #797212   #61
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

за кастрол сказати нічого поганого не можу, залив і забув, прибензій немає, а промивку краще б той дядя на тойоті не робив, жопа мотору може бути...
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 19:52 #797317   #62
scorpik
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

використання промивки для двигуна є досить спірним питанням. Одні кажуть, що це позитивно на нього впливає, інші - негативно (потім злити фсю рідину неможливо повінстю, вона змішується з свіжим маслам, чим погіршує його характеристики).
Хотів би почути всі за і проти відносно цього у форумчан!
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 20:45 #797366   #63
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

Якшо ляти одне і те ж масло постійно, то промивку використовувати неварто. Як на мене промивку треба використовувати при переході з одного типу на інший (з синтетики на напівсинтетику для прикладу) або ж при зміні фірми виробника масла (спірне питання).
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 20:46 #797367   #64
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

То шо продається в баночках і доливається до старого масла - це зло.
Але є спеціальне промивочне масло.
Воно не шкодить...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2009, 10:24 #797691   #65
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

Колись читав про це питання і для себе зробив висновок: мити потрібно тільки при переході з одного типу масла на інше. У всіх решта випадках не потрібно, бо 1 - воно все не злиється як було написано вище а змішається з маслом, 2 - саме масло має миючі властивості, нічого мити не потрібно.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2009, 14:11 #797876   #66
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

Буває таке шо купуєш машину і невідомо шо лив попередній власник.
Тоді полюбому треба робити промивку.
Але я вже казав шо мити можна тільки спец.промивочним маслом яке є на всіх станціях заміни масла.
А цими 250 мл доливками до старого масла ви нічого не помиєте, тільки гірше зробите...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 12:24 #798582   #67
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

доливки - це все фігня, у кожному хорошому маслі завжди присутні миючі присадки, приклад приведу такий, залили ви масло, проїхали пару тисяч і дивитесь на стан масла, якщо воно має макий же чистий колір, значить масло гавно, воно має бути чорним, бо виконує миючу процедуру, знімає нагар з поршнів...
чому не варто промивати? тому що:
1. у всіх маслах вже присутня промивка
2. після промивки всьо масло не зливається
3. весь нагар який воно може відчистити, забиває масляні насоси і маслопроводи, після чого може накритись мотор, відкрийте кришку масла і подивіться на стан середини...
4. за звичай промивка використовується після ремонту двигуна, для остаточної промивки...
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 13:23 #798648   #68
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

Цитата:
Допис від all Переглянути допис
доливки - це все фігня, у кожному хорошому маслі завжди присутні миючі присадки, приклад приведу такий, залили ви масло, проїхали пару тисяч і дивитесь на стан масла, якщо воно має макий же чистий колір, значить масло гавно, воно має бути чорним, бо виконує миючу процедуру, знімає нагар з поршнів...
чому не варто промивати? тому що:
1. у всіх маслах вже присутня промивка
2. після промивки всьо масло не зливається
3. весь нагар який воно може відчистити, забиває масляні насоси і маслопроводи, після чого може накритись мотор, відкрийте кришку масла і подивіться на стан середини...
4. за звичай промивка використовується після ремонту двигуна, для остаточної промивки...
+1.
сьогодні спеціально глянув на кришку там де масло лиють, то більш-меш чиста але по бокам в середині мотора видно трохи нагару. на щупі масло вже темне (і якраз трошки більше мінімума, то ше й долив), а заливаючи масло дивився, що воно таке як олія, тільки зеленкуватим віддає, ну і може трохи мутніша/тягучіша. масло Лікві-Моллі (точно не памятаю але вроді 10-40W, десь в блокноті записав і на бірочці є, але впадло йти зараз дивитись).

тепер питання: якщо вже темне на щупі, пора міняти масло і фільтра ? я вже десь 8-9 тисяч наїздив від попередньої заміни. це як машину купив, то вже два рази міняв, але в другий раз у мене компютер засвітився/проспівав, що було б непогано замінити масло і фільтра...
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 14:03 #798693   #69
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

8-9тищ - можна вже міняти.
Не варто тягнути до 10 і дальше...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 14:18 #798709   #70
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

на ауді можна то масло яке в мене в шкоді казали шо можна міняти раз в 30 тищ. але міняється з періодичністю в 15.
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 14:58 #798731   #71
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

щось нереальне тобі казали за тих 30. в сестри гольф5, також періодичність ТО 15 тис, але на 3тис всерівно поміняла.

цікава думка що масло мусить чорніти, на міцубісі те що було залите до 3-х тисяч ані трішки не змінило колір, на 3-х тисячах поміняв (хоч 10 тис. періобичність Т.О) залили мобіл1 5W50, і вже через 2-3тис замітив що змінило відтінок на темніший, думав що якась фігня то а не масло а те перше було супер гуд японський.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 15:05 #798734   #72
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

Гг)) Про перші 2 тисячі я не говорю. на перших двох тисячах масло полюбому треба міняти. Масло в мене таке
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 15:11 #798740   #73
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

в мене почало темніти десь після 6 тис.
я це замітив після того як їздив до майстрів, бо не працював моторчик для прокачки води для омиття скла (якась там прокладка вже від старості почала пропускати воду...).
заодно і переглянули все біля мотора. і паралельно виявили проблему з масляним фільтром. там чуть чуть протікало масло (фільтр погано закрутили після заміни на СТО, то вони докрутили) і дивились на саме масло. сказали: що в моторі, що в бутилці фактично однакові на вигляд. я потім до них через тиждня три-чотири (десь може до 1 тис наїздив) заїхав щоб перевірити чи не тече масло через фільтр - то не текло вже. а вот масло в моторі почало темніти...
і вот вже 2-3 тис катаюсь і чекаю коли ж компютер матюкнеться...
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 16:11 #798785   #74
Victor_te
 
Аватар для Victor_te
Lightbulb Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
в мене почало темніти десь після 6 тис.
1. Быстрое почернение масла - вовсе не признак его плохого качества или его полной «выработки». Напротив - это свидетельство того, что масло «работает»: смывает нагар в двигателе, собирает продукты неполного сгорания топлива и т. п.
2. Замену масла лучше проводить в сроки, рекомендованные производителем автомобиля. При этом нужно учитывать, что, если автомобиль чаще двигается на низших передачах (следовательно, совершается больше оборотов двигателя), сроки замены масла следует сократить в полтора - два раза.

Цитата 15W40 - на таком масле останавливают свой выбор большинство владельцев «немолодых» отечественных автомобилей. Вследствие дешевизны это минеральное масло продается очень хорошо, из-за чего его нередко подделывают. Поэтому, прежде чем приобрести канистру с такой маркировкой, внимательно осмотрите упаковку и этикетки. Отсутствие даты изготовления, смазанная картинка и текст - признаки «темного» происхождения.
Водителям, выбравшим такое масло, советуем почаще его менять.

10W40 - пожалуй, самый популярный тип автомасла в России. Выпускается как отечественными, так и зарубежными компаниями. Российские масла встречаются как низкого, так и высокого качества, зарубежные - очень хорошего, но и цена на «импорт» значительно выше. Идеальный выбор для любого отечественного двигателя.
При выборе производителя лучше купить продукт не очень известной марки - за имя платить не придется, да и вероятность приобретения подделки ниже.

5W40 - масла с такими температурно-вязкостными характеристиками стоят недешево. Причин тому несколько.
Во-первых, такое масло подходит всем новым отечественным автомобилям и большинству новых иномарок.
Во-вторых, заправленный таким маслом двигатель легко пускается практически в любую погоду (за исключением морозов от -40 градусов по Цельсию и ниже).

Приобретая такое масло для европейской иномарки, учитывайте, что масло может быть как высшей, так и низшей группы качества. Какое нужно вашему авто - написано в инструкции по эксплуатации.

10W30 - минеральные масла с такой вязкостью пригодны для нашей зимы, а если группа качества невысока или продукт произведен в России, то и недороги. Правда, в южных районах страны такое масло не мешало бы и к лету заменить.

5W30 - самые морозоустойчивые масла на минеральной основе, бывают и полусинтетическими. Цена, конечно, выше, чем на обычную «минералку», но ниже, чем на полную синтетику. В средней полосе России может применяться круглый год.

0W30 - очень популярное масло. У водителей, чьи дороги проходят за Полярным кругом. Подойдет и для нашей зимы в качестве обкаточного для новых машин. А вот летом его лучше поменять на другое - погуще.

5W50 - ни один отечественный автопроизводитель не рекомендует масло с такими характеристиками для своих машин. Однако оно пользуется стабильным спросом среди любителей хорошенько раскручивать и нагружать двигатель. Если вы не «стритрейсер» - это не ваш выбор. Да и стоит такое масло далеко не дешево.

0W50 - очень редкое масло. Самое дорогое и самое всепогодное. Комментарии излишни.

10W60 - собрались в отпуск в Сахару? На собственном автомобиле? Тогда это правильный выбор. Ездить на таком масле в России не рационально.
_____
Victor_te зараз поза форумом  
Подякували 2:
igorslf (18.01.2009), Vadimko (19.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 16:44 #798811   #75
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

MrDem в тебе ауді 2.5 тді? якщо так, в тебе компютер розрахований приблизно на 15-16 тисяч, в мене на 16, але міняти краще трошки скоріши, враховуючи наші умови експлуатації, після чого потрібно обнулити компютер...
думка (яку говорили раньше) що при 10 тисяч потрібно міняти масло,вірно в окремих випадках, тому що кожна машина має свій ресурс. Заміна масла залежить від самого масла і автомобіля, в 124 я міняв при 9 тисячах...
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 16:46 #798813   #76
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

саня, класне масло використовуєш, всесизонне, враховуючи що воно може експлуатуватись у -30 градусний мороз
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 16:51 #798816   #77
Max Jr.
 
Аватар для Max Jr.
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

Народ, що ж там міняти того масла, що більшість по станціях їздять і плятять ні за шо гроші! То є 15 хв роботи. Відкрути під мотором пробку, злив, викрутив фільтр, закутив новий, влив масла, подиввся чи є відповідний рівень і поїхав далі!
Max Jr. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 16:58 #798820   #78
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

Max Jr. ага, вжештаки... я так хотів зробити, мене відмвили від цього, таким макаром можна розгерметувати систему, там ж тиск і гаряче масло, в старушкаж таке можна робити, я в свому УАЗіку сам міняю, але всеодно масло трошки сочиться з пробки, докрутив я добре
так не бажено робити
в літі напишу вам адресу класної заміни мастил )))
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 17:28 #798858   #79
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

На попередній машині використовував Mobil1 5W40, приходилось постійно провіряти чи ще є масло на щупі) Зараз користуюсь Motul 5W40 ніяких проблем.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 19:46 #798957   #80
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: Підбір і вибір автомобільного масла !!!

а чого доводилось постійно провіряти, може то і не в маслі діло, чи матор жер масло, сальники текли?
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:20.