Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Поїздка в Ізраіль

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.05.2016, 13:00 #2636459   #1
Punsik2710
Активний учасник
Типово Поїздка в Ізраіль

Цікавить подорож до Ізраілю, але не через туристичну фірму. І, якщо їде тільки одна особа - жінка. Що потрібно мати (документи, речі і т.д), знати, говорити при вїзді до іншої країни і т.д.? Буду вдячна навіть за найменші деталі і дрібниці. Поділіться, будь-ласка, досвідом.
Punsik2710 зараз поза форумом  
Старий 27.05.2016, 09:13 #2636579   #2
Punsik2710
Активний учасник
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Ніхто нічого не знає?
Punsik2710 зараз поза форумом  
Старий 12.06.2016, 00:46 #2639529   #3
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Не думаю що там якісь особливі вимоги
На в'їзді можуть попросити пояснити мету подорожі
Можливо бронь готелю згодиться
Про всяк випадок я б почитав що на їхньому сайті пишуть
VT зараз поза форумом  
Старий 13.06.2016, 10:35 #2639752   #4
Punsik2710
Активний учасник
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Так, бронювати готель обовязково. Дякую.Я подумала, можливо, хтось бував там і може порадити готель чи пристойний хостел. Бо готелів там тьма і важко зорієнтуватись. І реклама на сайті - це одне, а як насправді - невідомо як.
Punsik2710 зараз поза форумом  
Старий 13.06.2016, 12:37 #2639780   #5
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Для того існує репутація і відгуки
Шукати проживання на www.booking.com, і читати що пишуть
VT зараз поза форумом  
Старий 09.08.2016, 11:02 #2647661   #6
Lexy83
Учасник
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Я хочу маму туда отправить в отпуск но говорят что в Израиле все очень дорого и жилье и еда и вообще все.
Lexy83 зараз поза форумом  
Старий 09.08.2016, 11:16 #2647664   #7
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

і після цієї поїздки дорога в Дубаї закрита
Sasha зараз поза форумом  
Старий 11.08.2016, 11:26 #2647987   #8
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
і після цієї поїздки дорога в Дубаї закрита
Ізраільтяни при бажанні можуть не ставити щтамп в паспорт
Та і можна 2 паспорти мати
VT зараз поза форумом  
Старий 30.10.2017, 13:08 #2710933   #9
H4nn1
Учасник
 
Аватар для H4nn1
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Маю таке ж саме питання, але з власними корективами Мене більше цікавить активний туристичний відпочинок, можна без прив"язки до готелю, та щоб було чим зайнятись ввечері. Але так, щоб не тільки до ресторану сходити, а щось більш динмічне та цікаве. Те ж саме і вдень, щоб не тільки пляжі і екскурсії, а більше спорту. Чи можливо таке взагалі і в якому місті? Які можуть бути перешкоди? Дякую
H4nn1 зараз поза форумом  
Старий 30.10.2017, 13:20 #2710934   #10
Vov4ok
Учасник
 
Аватар для Vov4ok
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Цитата:
Допис від H4nn1 Переглянути допис
Маю таке ж саме питання, але з власними корективами Мене більше цікавить активний туристичний відпочинок, можна без прив"язки до готелю, та щоб було чим зайнятись ввечері. Але так, щоб не тільки до ресторану сходити, а щось більш динмічне та цікаве. Те ж саме і вдень, щоб не тільки пляжі і екскурсії, а більше спорту. Чи можливо таке взагалі і в якому місті? Які можуть бути перешкоди? Дякую
Клубне життя в Ізраїлі на високому рівні, пляжний сезон круглий рік. Жовтень - Листопад один з найкращих періодів для відпочинку, сам був там двічі в осінній період.
Vov4ok зараз поза форумом  
Старий 30.10.2017, 13:31 #2710935   #11
Eduna
Учасник
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Цитата:
Допис від H4nn1 Переглянути допис
Маю таке ж саме питання, але з власними корективами Мене більше цікавить активний туристичний відпочинок, можна без прив"язки до готелю, та щоб було чим зайнятись ввечері. Але так, щоб не тільки до ресторану сходити, а щось більш динмічне та цікаве. Те ж саме і вдень, щоб не тільки пляжі і екскурсії, а більше спорту. Чи можливо таке взагалі і в якому місті? Які можуть бути перешкоди? Дякую
На Мертвому морі сезон круглий рік, але взимку часто буває сезон дощів, тому жовтень та початок листопаду це гарний період, вже не так духотить але купатись ще можна. Та знову, дивлячись де, бо в залежності від місцевості бувають різні погодні умови. Відноснго перешкод - головне, щоб були всі необхідні документи, бронювання від готелю, зворотні квитки на літак і чітко відповідати на питання при контролі. Взагалі, якщо ви перший раз, то мабуть краще подорожувати з туроператором, там вас більше проконсультують.
Eduna зараз поза форумом  
Старий 31.10.2017, 13:13 #2711076   #12
H4nn1
Учасник
 
Аватар для H4nn1
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Цитата
Допис від Eduna Переглянути допис
На Мертвому морі сезон круглий рік, але взимку часто буває сезон дощів, тому жовтень та початок листопаду це гарний період, вже не так духотить але купатись ще можна. Та знову, дивлячись де, бо в залежності від місцевості бувають різні погодні умови. Відноснго перешкод - головне, щоб були всі необхідні документи, бронювання від готелю, зворотні квитки на літак і чітко відповідати на питання при контролі. Взагалі, якщо ви перший раз, то мабуть краще подорожувати з туроператором, там вас більше проконсультують.
Так, саме до Ізраїлю планую вперше, тому маю купу питань. А відносно різних активностей, спорту, куди краще в такому разі? Може і через туроператора будемо їхати.
H4nn1 зараз поза форумом  
Старий 31.10.2017, 16:20 #2711088   #13
Vov4ok
Учасник
 
Аватар для Vov4ok
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Цитата:
Допис від H4nn1 Переглянути допис
можна без прив"язки до готелю
Цитата
Допис від Eduna Переглянути допис
Відноснго перешкод - головне, щоб були всі необхідні документи, бронювання від готелю, зворотні квитки на літак і чітко відповідати на питання при контролі. Взагалі, якщо ви перший раз, то мабуть краще подорожувати з туроператором, там вас більше проконсультують.
Краще з оператором, імхо, якщо ще й перший раз їдете, а то можуть бути проблеми з в'їздом в країну.

Востаннє редагував Vov4ok: 31.10.2017 о 16:29.
Vov4ok зараз поза форумом  
Старий 31.10.2017, 16:33 #2711091   #14
H4nn1
Учасник
 
Аватар для H4nn1
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Цитата:
Допис від Vov4ok Переглянути допис
Краще з оператором, імхо, якщо ще й перший раз їдете, а то можуть бути проблеми з в'їздом в країну.
Дякую, тоді далі буду вивчати це питання, про туроператорів теж. Але якщо ще в когось є якісь поради чи відповіді на мої питання, пишіть, буду радий будь-якій інформації.
H4nn1 зараз поза форумом  
Старий 31.10.2017, 16:44 #2711092   #15
Vov4ok
Учасник
 
Аватар для Vov4ok
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Цитата:
Допис від H4nn1 Переглянути допис
Дякую, тоді далі буду вивчати це питання, про туроператорів теж. Але якщо ще в когось є якісь поради чи відповіді на мої питання, пишіть, буду радий будь-якій інформації.
Та нема за що, просто перевірка там на високому рівні. Можу лише додати, що якщо шукаєте активного відпочинку, краще добре підготуватись, сам їздив туди по туру відпочинок 24/7 ДжоінАп, там самий різноманітний відпочинок є і єкскурсії і про нічне життя, яке доречі теж на рівні в зрівнянні навіть з тим що в Києві, наприклад, як раз для любителів такого відпочинку
Vov4ok зараз поза форумом  
Старий 31.10.2017, 17:00 #2711093   #16
H4nn1
Учасник
 
Аватар для H4nn1
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Цитата:
Допис від Vov4ok Переглянути допис
Та нема за що, просто перевірка там на високому рівні. Можу лише додати, що якщо шукаєте активного відпочинку, краще добре підготуватись, сам їздив туди по туру відпочинок 24/7 ДжоінАп, там самий різноманітний відпочинок є і єкскурсії і про нічне життя, яке доречі теж на рівні в зрівнянні навіть з тим що в Києві, наприклад, як раз для любителів такого відпочинку
Ну це наче крута пропозиція, все по годинах розписано, дійсно багато чтого можна обрати в плані розваг і активного відпочинку. Я вже мрію скоштувати їх страв, та спробувати серфінг, можливо й на парашуті політати.
Якщо більше порад не буде, то буду звертатись до них.
H4nn1 зараз поза форумом  
Старий 31.10.2017, 21:36 #2711131   #17
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Був аж 1 день в Ізраїлі. Брав тур з Єгипту за 60у.о. Виходить досить бюджетно в Шарм можна за 200-300у.о зганяти + 60 Ізраїль. За 1 день побували на Мертвому морі і по святиням пробіглись. Вартує країна того щоб її відвідати.
pberit зараз поза форумом  
Старий 31.10.2017, 22:51 #2711134   #18
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Цитата Був аж 1 день
Розкажи як подорожував влітку Європою. Чи були якійсь цікаві моменти на кордоні з біометрикою, чи виникали якійсь непорозуміння? Як взагалі було???
Poradnuk зараз поза форумом  
Старий 01.11.2017, 22:38 #2711240   #19
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Поїздка в Ізраіль

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
Розкажи як подорожував влітку Європою. Чи були якійсь цікаві моменти на кордоні з біометрикою, чи виникали якійсь непорозуміння? Як взагалі було???
Бували приколи... Поїхали ми через Польщу (у мене була не прокатана віза) так було ближче, і думали затаритись. Ніби норм проїхали наших, а на польському кордоні попросили з'їхати на бік, тримали одного пацанюру годин 4. Департація на 2 роки... Він переганяв рік назад авто яке було з підробленим техпаспортом поляком. Він те питання ніби якось рішив, купу разів після того їздив і аж тепер департація... Ми мусіли таки вїхати в Польщу і розвернутись назад щоб моя віза була прокатана. Він пішов в Україну. Якийсь уйо...к польський не дав нам одразу розвернутись на кордоні і ми фігачили десь з 50км по автостраді щоб розвернутись і стати в чергу... Повернулись назад, ночували в гуцулів...
Зранку чухнули на Словатчину. Там дивились косо на ту його департацію, перевіряли машину але таки пустили. Все, більше ми проблем з кордонами не мали, з авто не виходили, переважно тупо спали. 3 нас з візами і 1 з біометрикою. Лиш один раз десь в Боснії чи де, запитали - Віталій, а ваша віза де? Так ж біометричний! А, точно, все ок, вибачте.
Ще раз ми лоханулись коли їхали з Хорватії в Угорщину. Гугл вперто вів нас оминаючи Боснію і Герцоговину, хоч так було ближче. Ми його не послухали, зафігачили десь високо в гори де заїхали на кордон Хорватії та Боснії, там була 1 малесенька будка і 1 чувачок який дуже погано знав англійську і не міг пояснити толком. Короче це неправильний кордон, він не може нам поставити відміток в паспорті бо даний пункт суто для прикордонного руху, прийшлось зайвих зо 30км їхати.
Європа сподобалась вся, чистенько,рівненько, в принципі не дорого. Бідненький готель в Парижі 40Є, 60 з копійками на окраїні Франції за 4х чел, чистий хостел в Словаччині по 12Є з людини, були окремо в номері на 4 людей. 61Є за великий 2х кімнатний готель з сніданками в Боснії. В Хорватії в приватному будинку на декілька сімей, десь в перерахунку біля 300грн з людини. Всі країни класні, всі дуже ввічливі і чемні, англійську знають далеко не всі... Проїхали біля 6тис.км. Потратили зі всім (дорога, їжа, готелі) десь по 9тис.грн. Купували пару вінєток але їх ніде не дивились. Економили. Пару ночей ночували в машині бо їхали. Готелі не перебирали, переважно зупинялись в першому що знайшли.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
Poradnuk (01.11.2017), SPO (02.11.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:29.