Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.03.2017, 19:05 #2681517   #241
BioN
Учасник
 
Аватар для BioN
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата дочку краще на крав мага віддай
Та я з дитини не хочу зробити агресивного "пітбуля"))) Хочу щоб була здоровою, розвинотою та впевненною у своїх силах людиною!
Хто що ще знає про гуртки бойових мистецтв Тернополя?

Востаннє редагував BioN: 07.03.2017 о 20:12.
BioN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2017, 12:13 #2681642   #242
Solomon77
 
Аватар для Solomon77
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від BioN Переглянути допис
Та я з дитини не хочу зробити агресивного "пітбуля"))) Хочу щоб була здоровою, розвинотою та впевненною у своїх силах людиною!
Хто що ще знає про гуртки бойових мистецтв Тернополя?
На дружбі в СК "Life Style'' приходьте там секція Таеквон-до
Solomon77 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2017, 13:51 #2681650   #243
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від BioN Переглянути допис
Та я з дитини не хочу зробити агресивного "пітбуля"))) Хочу щоб була здоровою, розвинотою та впевненною у своїх силах людиною!
Хто що ще знає про гуртки бойових мистецтв Тернополя?
ну типа для розумово обмежених - крав мага то є прикладна рукопашка
агресивність тута взагалі ні до чого

а якщо віриш в казки - дай дитині нунчаки і нехай вчиться ними в пінг-понг грати ) впевноності у власних силах прибуде як некрадених грошей в слуг народу...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2017, 18:57 #2681686   #244
Solomon77
 
Аватар для Solomon77
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
ну типа для розумово обмежених - крав мага то є прикладна рукопашка
агресивність тута взагалі ні до чого

а якщо віриш в казки - дай дитині нунчаки і нехай вчиться ними в пінг-понг грати ) впевноності у власних силах прибуде як некрадених грошей в слуг народу...
нунчаки тут не причім, в людини є ноги і руки якими можно захищатись і атакувати, і голова щоб думати, так що любий вид БМ підійде для оборони, східні найкраще, А нунчаками якщо навитись товково то досить не погана штука, но те так що дай нехай машить.
Solomon77 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2017, 20:11 #2681705   #245
BioN
Учасник
 
Аватар для BioN
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Головне щоб дитині це було довподоби, щоб тренер знав хороший підхід до своїх вихованців. Щоб вони його слухали та поважали, але ніяк не боялись!
Шкода що в нашому районі нема ніяких гуртків Тут багато молоді: дівчат хлопців, та й приміщень дофіга!.. але нема кому... Приходиться шукати гуртки по інших локаціях, які є не дуже зручні по сполученні та часу. Що ж, будемо вибирати з того що є)))
BioN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2017, 12:00 #2690138   #246
LichKolia
Учасник
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
[MOD="дядя Вітя"]Останнім часом, помітив дуже багато новостворених тем про різні бойові мистецтва, отож вирішив створити одну, загальну тему про бойові мистецтва у Тернополі, де кожен зможе знайти потрібну себе інформацію.
п.с. Контакти різних шкіл у Тернополі вітаються.[/MOD]
В Кременці недавно відкрився бок Всі бажаючі можуть приходити!
LichKolia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2017, 08:21 #2690730   #247
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Підкажіть, можливо хтось знає хорошого та адекватного тренера з боксу, куди можна прийти дитині та навчитися чогось?
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2017, 07:15 #2712919   #248
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

А чи можна десь дорослому боксом зайнятись? Не те щоб заради досягнень чи самооборони. Просто для фізкультури
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2017, 13:38 #2712930   #249
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Мій малий ходить на джиуджицу в 14 школі. Малий в захваті. Тренер дуже класний. Має хороший підхід до дітей. Нещодавно захистив якийсь там титул, що має тільки він один в Україні. В смислі тренер захистив... малий ще нє, тільки зелений пояс.
Кому тре можу кинути номерочок. Багато дітей попереходили з інших секцій до нього, бо реально вчить. Діти їздять по змаганнях по всій Україні і завжди приїжджають з призовими місцями. На рахунок дорослих - незнаю. Бачив там хлопців років 18.

На рахунок, що тут писали, що дитина виросте агресивною, я думаю буде з точність до навпаки. Мій малюк, то як кажуть "в сраці шило", ще як приходив з садочку, то в хаті було піпец. От ми його з перпшого класу і віддали в секцію. Раніше був набагато агресивніший. Я думаю таким як він якраз і треба спрямувати ту енергію в якесь правильне русло. Тобто ту енергію десь потрібно виплеснути, от він на тренуваннях її і використовує але з розумом. І навпаки, якщо ту енергію не використати контрольовано, то вона дасть про себе знати десь на перерві, чи на вулиці. Кажуть, що спортсмени навпаки, стримані і спокійні люди.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2017, 14:23 #2712932   #250
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Мій малий ходить на джиуджицу в 14 школі. Малий в захваті. Тренер дуже класний. Має хороший підхід до дітей. Нещодавно захистив якийсь там титул, що має тільки він один в Україні. В смислі тренер захистив... малий ще нє, тільки зелений пояс.
Кому тре можу кинути номерочок. Багато дітей попереходили з інших секцій до нього, бо реально вчить. Діти їздять по змаганнях по всій Україні і завжди приїжджають з призовими місцями. На рахунок дорослих - незнаю. Бачив там хлопців років 18.

На рахунок, що тут писали, що дитина виросте агресивною, я думаю буде з точність до навпаки. Мій малюк, то як кажуть "в сраці шило", ще як приходив з садочку, то в хаті було піпец. От ми його з перпшого класу і віддали в секцію. Раніше був набагато агресивніший. Я думаю таким як він якраз і треба спрямувати ту енергію в якесь правильне русло. Тобто ту енергію десь потрібно виплеснути, от він на тренуваннях її і використовує але з розумом. І навпаки, якщо ту енергію не використати контрольовано, то вона дасть про себе знати десь на перерві, чи на вулиці. Кажуть, що спортсмени навпаки, стримані і спокійні люди.
Тренер Євген. Чорний пояс 3 дан
Мій старший також до нього ходить. Правда поки білий пояс. Абсолютно класний тренер
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (18.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2018, 21:00 #2719380   #251
zova
Учасник
 
Аватар для zova
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

До речі, як тепер справа з кружками кікбоксингу/тайського в районі Дружби-Центру? Для дорослих...
zova зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2018, 14:48 #2731083   #252
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Підкажіть, будь ласка. Можливо хтось знає, чи є в Тернополі якийсь спортклуб для дитини 5 років, де дорослий одночасно також може займатися або в такій же секції, або в спортзалі? Наперед велике дякую!
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2018, 19:00 #2731622   #253
Solomon77
 
Аватар для Solomon77
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)


096-899-0533
Solomon77 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2018, 12:38 #2732736   #254
Solomon77
 
Аватар для Solomon77
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Solomon77 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2020, 08:23 #2780149   #255
denisbessaraba
Учасник
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Люди, где найти качественное кимоно для взрослого человека (дзюдо), только начал ходить (решил попробовать для самообороны)
denisbessaraba зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2020, 18:44 #2780164   #256
kolyavisniv
Учасник
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Мой папа покупал кимоно от Kintayo, мне понравилось
kolyavisniv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2020, 17:49 #2780759   #257
samadhi
Учасник
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Школа бойового мистецтва напрямок Тай-чі стиль Чень
бажаючих відвідати і бути учнями даного напрямку телефонуйте 0669970967
Шлях відкритий як для чоловіків так і для жінок.

Заняття 4-и рази на тиждень. Також може бути індивідуальний підхід, залежно від ситуації.

Востаннє редагував samadhi: 02.08.2020 о 18:45.
samadhi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2020, 20:01 #2780768   #258
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата
Допис від samadhi Переглянути допис
Школа бойового мистецтва напрямок Тай-чі стиль Чень
бажаючих відвідати і бути учнями даного напрямку телефонуйте 0669970967
Шлях відкритий як для чоловіків так і для жінок.

Заняття 4-и рази на тиждень. Також може бути індивідуальний підхід, залежно від ситуації.
мпл-50
перевірено часом
також виліковує від хвороб розуму...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2020, 17:04 #2780789   #259
samadhi
Учасник
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
мпл-50
перевірено часом
також виліковує від хвороб розуму...

Якщо ви вже навчились вправно використовувати таку річ
Можемо підсказати як не попадати в сутуації де можна її примінити
samadhi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2020, 20:20 #2781360   #260
samadhi
Учасник
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Семінар бойового мистецва Тай Чі
-Техніки бойових дій (Тао, Туй-шов, Санда)
-Метод динамічної медитації
-Теорія і практика видів енергій в бойовому аспекті
-Мистецтво життя в побуті
Деталі за тел.0669970967
samadhi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
!!!



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:53.