Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Потрібна допомога з кріпленням молдингів у Peugeot Expert 2007р.в.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.01.2018, 16:27 #2717734   #1
Stasko
Учасник
Question Потрібна допомога з кріпленням молдингів у Peugeot Expert 2007р.в.

Вітаю. Цікавить таке питання. Літом пошкодив передню дверку автомобіля високим бордюром, загнав авто на станцію для покраски, там зняли молдинг в результаті чого старі кліпси поламалися, а ті які поставили в замін виявилися неякісними (чуть не загубив пластмасу). Купив нові кліпси, але не знаю як правильно вчепити, щоб не поламати, потрібно спочатку їх ставити у двері, а тоді чіпляти пластмасу, чи навпаки чіпляти кліпси до молдингу, а тоді у дверку? Авто Peugeot Expert 2007 року. Завчасно дякую
Stasko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2018, 18:27 #2717760   #2
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Потрібна допомога з кріпленням молдингів у Peugeot Expert 2007р.в.

Чисто теоретично то мали б ставитися в пластмасу, а тоді вже на дверку, но хз. В руках таку штуку не тримав. Можна хоч би фото якесь, з середини де ті кліпси на пластмасі?
В епіцентрі дивилися? Там цілий стенд з всякими різними кліпсами. Мо і підберете.

Востаннє редагував leyo: 09.01.2018 о 18:37.
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Stasko (09.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2018, 19:06 #2717765   #3
Stasko
Учасник
Типово Відповідь: Потрібна допомога з кріпленням молдингів у Peugeot Expert 2007р.в.

я купив ті кліпси, відповідно до моделі. Не знаю як вчепити, щоб не зламати, бо лишніх немає.
Stasko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2018, 19:17 #2717770   #4
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Потрібна допомога з кріпленням молдингів у Peugeot Expert 2007р.в.

Цитата
Допис від Stasko Переглянути допис
я купив ті кліпси, відповідно до моделі. Не знаю як вчепити, щоб не зламати, бо лишніх немає.
Такі речі як кліпси треба брати з запасом. Та і не бачачи що і як тяжко шось сказати. Можна підїхати до хлопців які рихтовкою/покраскою займаються.Ті поставлять зразу.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2018, 19:19 #2717771   #5
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Потрібна допомога з кріпленням молдингів у Peugeot Expert 2007р.в.

в мене спочатку в пласмасу закладали, потім з пластмасою прищолкували до металу

але так, потрібно з запасом брати...а якщо ще і ккитайські защіпки...то 50/50
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2018, 11:27 #2717870   #6
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Потрібна допомога з кріпленням молдингів у Peugeot Expert 2007р.в.

Завези покращикам і хай поставлять.
Вони часто такі речі знімають і мають поняття як на місце поставити.
А те, що вони ламаються це нормальна практика.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:04.