Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.01.2009, 18:54 #786060   #41
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
pomka який ККД газовий конвекторів? який розхід газу в порівнянні з газовими котлами на одну і ту саму площу опалення?
+ відлякує те, що на кошний конвектор в кімнаті потрібно довбати дирку на вулицю...

В нас на залізниці на деяких станціях таке опалення (скажу вигляд не найкращий).
Враховуючи, що в мене 7 кімнат - то буде 7 дирок в стінах...
про газові конвектори написав як варіант бо з ними стикався ну дуже мало.
Хоча існують інші варіанти опалення + отримати влітку "кліматконтроль". Я про кондиціонери. Думаю не відкрию америки коли скажу шо норм кондішини взимку можуть давати тепло. Правда там обмежена температура - в залежності від марки вони працють (по мойму) до -15 С. ККД в ТРИ рази вищий ніж просто перетворювати електрику в тепло (даті також тра уточняти) + влітку можна отримувати прохолоду + фільтр та зволожування повітря. Коефіцієнт взятий з того що кондішини не перетворють з електрити в тепло а відбирають з вулиці затрачаючи на це електроенергію - працюють на принципі теплового насоса (холодильника навпаки).
+ відпадає потреба підведення газу
pomka зараз поза форумом  
Подякували 2:
contras552 (01.01.2009), Nobel (02.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2009, 20:21 #786105   #42
castor
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

для нашого клімату кондиціонери можна юзати тільки як запасний варіант
+ якщо мені нічого не зраджує, кондиціонер, який буде гріти при -15 надворі, якщо і існує, то буде коштувати скажених грошей
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2009, 04:27 #786248   #43
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Собі поставив Vaillant, майстри переконали, що він зроблений досить якісно. Нарікань немає.

Відразу порада: до котла обов'язково ставити терморегулятор (в народі кажуть - програматор). Реально економить газ. До встановлення терморегулятора спалив 100 кубів за тиждень, то після його встановлення така сама циферка але за місяць.
gsv зараз поза форумом  
Подякували 6:
andriy.te.ua (06.01.2009), castor (02.01.2009), Delf (16.01.2009), Dinara (08.05.2009), Nobel (02.01.2009), vanco2 (14.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2009, 09:19 #786305   #44
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
для нашого клімату кондиціонери можна юзати тільки як запасний варіант
+ якщо мені нічого не зраджує, кондиціонер, який буде гріти при -15 надворі, якщо і існує, то буде коштувати скажених грошей
ну дививсь - ставиш кондішин і по звичайному резервному електрообігрівачі (наприклад температура нижче -15 минулого року була не більше 10 днів в загальному, цього року ще не було такої. Вартість таких кондішинів від 200 до 500 євро в залежності від площі охолодження/нагріву. Наскільки це доцільно потрібно підрахувати.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2009, 09:22 #786308   #45
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Собі поставив Vaillant, майстри переконали, що він зроблений досить якісно. Нарікань немає.

Відразу порада: до котла обов'язково ставити терморегулятор (в народі кажуть - програматор). Реально економить газ. До встановлення терморегулятора спалив 100 кубів за тиждень, то після його встановлення така сама циферка але за місяць.
Програматор це дійсно вигідно і зручно але цифра "місяць/тиждень" трошки космічна. Реальна економія ДО 20% а в твому випадку перший тиждень був великий відбір тепля для початкового обігріву приміщення.

ЗІ по секрету Вайлланти які були виготовлені до 2007 р. (так звані "з зеленими ручками") кращі ніж теперішні моделі. А якщо тепер вибирати Вайлланта то старатись брати не "мініка" а звичайного!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2009, 10:35 #786339   #46
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

[quote=pomka;786308старатись брати не "мініка" а звичайного![/quote]
то як? чого?
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2009, 10:42 #786343   #47
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Відразу порада: до котла обов'язково ставити терморегулятор
Капец зручна штука
Я його один раз настроїв більше року тому, і він так без змін і літом і зимою працює
16 вночі і вдень, 19 ввечері, зранку. На вихідні розбивка по часу трохи інша, враховуючи моє бажання довше поспати.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2009, 11:05 #786358   #48
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
то як? чого?
розумієш нові моделі вайлантів ідуть 20 24 28 Кв і т.д. і відповідно міні і звичайні
міні - це цотел тієї потужності але менший за розмірами і дешевший порядком 35 євро. Це було розроблено для невеликих кухонь де і без котла ну дуже мало місця і кожен см. грає роль. Коли є можливіть взяти не "зменшеного котла" рекомендую брати саме його.
Тільки ще нюанс: для обігріву бідь якої квартири достатньо навіть 20 КВ котла адже він розрахований до 180 м2 ( меншої потужності немає бо не буде гар. води). Так мініки це 20 і 24 Кв а більші котли від 24 і вище. Тепер по цінах(турбо варіант з трубою, рекомендовані ціни представництвом):
- 20 Кв - 811 євро (Міні)
- 24 Кв - 846 євро (Міні)
- 24 Кв - 870 євро (звичайний)
і ще є моделі серії "+" і кондесаційні
сарія + - це комфорт по гарячій воді. Себто якшо в звичайному котлові до гар води потрібно чекати після включеня близько 30 сек то в моделях "+" близько 10 сек. і ше незначні переваги. Таке задоволення відповідно коштуватиме (турбо котли з трубою і рек. ціною представництва)
20 Кв(+) - 971 євро
24 Кв(+) - 1028 євро
модел "міні" серії "+" немає.

Є ще конденсаційні котли і їх ціни від 1400 євро і вище
Окупність конденс котлів 3-7 років ( мається на увазі їх економія перед звичайними котлами)
Це лише мінімум інформації тому і говорив що краще зустрітись особисто а троха багато БУКФ

І ще на рахунок цін - там бувають знижки - як отримати максимальну також зможу розказати особисто.
І ще головне не попасти на котрабандний котел ( в пошуку дешевої ціни). І такі бувають. Ці котли також німецькі, але вони були виготовленні для Польщі, Венгрії а сюди превезені не легальним шляхом. Відповідно на них немає гарантії і будуть пролеми з обслуговуванням (це якщо вони запалаться ще з початку)
pomka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (02.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2009, 11:21 #786374   #49
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

До речі, про гарячу воду
То досить важливо, я практично по здатності гріти воду котел вибирав, зупинився на 28квт
Котел не так швидко гріє, і отримати такий тиск гарячої води як ви звикли з стандартної труби не так просто. А слабенький душ я не особисто не люблю.

Функції "комфорту по гарячій воді" досить бестолкові і непотрібні.
В мене є, але я не використовую. Ради того щоб гаряча вода пішла на 5-10 секунд швидше котел мусить теплообмінник постійно прогрітим тримати, впусту палити газ. Нафіг.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2009, 14:07 #786455   #50
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
До речі, про гарячу воду
То досить важливо, я практично по здатності гріти воду котел вибирав, зупинився на 28квт
Котел не так швидко гріє, і отримати такий тиск гарячої води як ви звикли з стандартної труби не так просто. А слабенький душ я не особисто не люблю.

Функції "комфорту по гарячій воді" досить бестолкові і непотрібні.
В мене є, але я не використовую. Ради того щоб гаряча вода пішла на 5-10 секунд швидше котел мусить теплообмінник постійно прогрітим тримати, впусту палити газ. Нафіг.
лише заради одного - "КОМФОРТ" а на рахунок фунції "гарячий старт" це лише частина цього що швидше гар. вода - там є ще декілька переваг. На память точно не памятаю тому розпишу чуть пізніше!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2009, 14:21 #786460   #51
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
лише заради одного - "КОМФОРТ" а на рахунок фунції "гарячий старт" це лише частина цього що швидше гар. вода - там є ще декілька переваг. На память точно не памятаю тому розпишу чуть пізніше!
От я щоденний користувач гарячоъ води, і люблю комфорт. І жодного дискомфорту від вимкненої функції "нарячий старт" не відчуваю
Не потрібно забувати, що затримка з подачею гарячої води викликана не тільки тим, що колонка має розігрітись, але і тим що треба спочатку прогнати по трубах холодну воду
Жодних інших переваг в тому "комфорті" я не знайшов, інструкцію перечитав повністю
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (06.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2009, 13:49 #789306   #52
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Готовий поспорити чувак?

Приходь на Танцорова 20, і Є шанс заробити 10 к євро якщо доведеш що існує інший завод який клепає Вайлланти.
А то з нашої сторони ми тебе завезем, покажем заводи і після того як ти переконаєшся що вони ДІСНО З НІМЕЧИНИ ти всього навсього оплатиш дорогу. Мо мойму безпрограший варіант якщо ти впевнений що вони не з Німеччини.
Чувак, переповідаю Вам, що мені сказали люди яким довіряю.
А також скажу ще одну річ - багацько фірм Європи надає перевагу аутсорсингу і котли тут не виняток. Але наполягати на тому, що знаю де Вайланти виготовляються не буду.
Переді мною не стоїть задача продати певну кількість котлів за одиницю часу, тому людина я відсторонена.
Мені були дані приблизно наступні рекомендації "Вайланти вже давно не ті "Вайланти"*, а Феролі по співвідношенню ціна/якість є кращими".
На разі не захищаю Феролі !

А топікстартеру рекомендую обійти всі можливі фірми, якщо немає знайомих у жодній з них. Якщо фірма давно на ринку і ставить опалення, то вона знає реальний хід справ і продавати щось таке, що вийде з ладу за рік-два не буде. А при встановленні котла ще й розкаже різні "жахалочки напуственниє" чого не можна робити і не рекомендується робити з котлом.

А "програматор" - 100%. Причому є дротові, а є wireless (в 2 рази дорожчі.)

Щодо гарантії - то як мені казали - є такий фактор як користувач. І досить багато залежить від того як ним користувалися.

Якщо Ви працюєте сервісантом, то розкажіть про експлуатаційні характеристики.
Ваші дописи дуже впевнено звучать.
Принаймі дуже сильно дублюють рекламні заявки. Може трохи практичних аспектів.
Чим котли відрізняються між собою. Які особливості їх експлуатації?
Дійсно цікаво, що йде "спати" в першу чергу і чого. Скільки вони реально "жеруть".
Мені як end user'у буде цікаво, та й іншим також.
Якщо ви не сервісант, а продавець то інше питання. Точніше запитань до Вас немає.

-----------------
* - очевидно щось тут про ті зелені ручки, що було сказано... але я не вивчаю історію зелених ручок на котлах і котлів зокрема.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (08.05.2009), fdever (27.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2009, 11:16 #790830   #53
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

2 andriy.te.ua
Я не сервісант і не продавець. Я працюю у сервісному відділі фірми "Євро-ТЕРМ Тернопіль" Обовязки: Склад запчастин (замовлення, продаж, гаратійна заміна). Приймання викликів і зясування причинни поломки (по можливості) по телефону. + інші (не обовязково всім знати ). Досить часто приходиться поснювати " Ви мені продали котел і він бере більше газу ніж мій попередній котел". Якщо це Вас влаштовує я можу постити (або краще для цього стоврити гадаю іншу тему) про кожний котел окремо його: характеристики, переваги, основні поломки, вартість ремонту і коефіцієнт викликів (якщо зумію підрахувати). Чекаю відповіді!
pomka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (09.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2009, 15:07 #791042   #54
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

2pomka
Власне за те й мова, бо як на мене ККД - це реклама.
А статистика - то цікаво.
Загалом я ні не продаю, ні не ремонтую котлів і є лише користувачем/споживачем.
Тому звичайно постіть - буде всім цікаво.

Особливо цікавлять (мене) особливості користування котлом, які є рекомендації, щоб він довше служив.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2009, 17:05 #791126   #55
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

На роботі стоїть Saunier Duval Isofast 35. Ніби норм, але кажуть дорогий сцука
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2009, 02:12 #791494   #56
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
На роботі стоїть Saunier Duval Isofast 35. Ніби норм, але кажуть дорогий сцука
брешуть
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2009, 10:50 #791616   #57
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
...я можу постити (або краще для цього стоврити гадаю іншу тему) про кожний котел окремо його: характеристики, переваги, основні поломки, вартість ремонту і коефіцієнт викликів (якщо зумію підрахувати). Чекаю відповіді!
мені було б цікаво, особливо що ти скажеш про юнкерс євролайн (номер не пам"ятаю, одна з початкових моделей)
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2009, 13:59 #791747   #58
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

А щось про Ferroli...
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2009, 15:20 #791828   #59
Mer
 
Аватар для Mer
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

В мене 2-х кімнатна квартира (панельний будинок) - 100 куб/міс. в грудні. Котел Вайлант димохідний. Котел працює 24 год на добу.
Mer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2009, 15:45 #791868   #60
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Mer Переглянути допис
В мене 2-х кімнатна квартира (панельний будинок) - 100 куб/міс. в грудні. Котел Вайлант димохідний. Котел працює 24 год на добу.
24 год на добу він не може працювати, бо котел примаксимальному навантаженні споживає 2,8 куб/год., тобто він би мав тоді за місяць спалювати газу: 2016 куб
YG зараз поза форумом  
Подякували 2:
gsv (12.01.2009), pomka (10.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:09.