Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Безглузді ситуації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.01.2007, 19:26 #255085   #1
imported_ХХХ
Типово Безглузді ситуації

В які безглузді чи кумедні ситуації вам "щастило" потрапляти на любовному фронті? В мене особисто їх є повно всіх і не згадаєш.
imported_ХХХ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 19:31 #255098   #2
castor
Типово

ну нєєє.... сама почала, тому просім звідси
Цитата
Допис від ХХХ
....В мене особисто їх є повно всіх і не згадаєш.
подробніше і з корцінками...
можна не всі, а тільки самі найбезглуздіші і найкумедніші, по 2 шт кожного виду
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 19:32 #255099   #3
imported_ХХХ
Типово

І зразу відповідаю. Згадала, як колись мала зустрітись з хлопцем в себе під підїздом, і забула. Прямо з універу поїхала з друзями на озеро. Дуже хотілось скупатись, тому зняла сукню, і... Коротше, коли згадала про того хлопця, то вже спізнилась на побачення. Але взяла таксі і поїхала. Він чекав, я з словами Вибач, засиділась в читалці, кинулась його обіймати. Але крли він мене притис до себе, з мене витекло десь літра води.Виявилосьб, що вона набралась у паралонові чашечки бюстагалтера.
Але ще мене дідько смикнув за язик сказапти: Блін, спотіла,...
Коротше, ми зустрічались не довго, але з того часу я ніколи не брехала, коли спізнювалась на побпачення...
imported_ХХХ зараз поза форумом  
Подякували 5:
Natali (18.12.2008), Татарин (14.12.2008), SLONRU (16.05.2009), tapac_ko (07.02.2009), The Bluest Eye (09.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 19:38 #255109   #4
castor
Типово

ХХХ
ггг, ржав, вголос, +1...
і я б на місці того пацана страшенно б тішився такою дівчиною....
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 19:44 #255119   #5
imported_ХХХ
Типово

А ще ми з коханим, завжди коли сідаємо в маршрутку, то він мусить сидіти під вікном, а я скраю. Але я завжди сідаю перша, так як він платить за проїзд. Тоя вічно сиджу як ворона, заглядаю в вікно, і думаючи, що сідає мій, лапаю чужих хлопців за попи... Так якось незручно...
imported_ХХХ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 19:51 #255131   #6
Riccio
 
Аватар для Riccio
Типово

ХХХ

Ну ти весела!!!
За попки...
Riccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 19:57 #255143   #7
imported_ХХХ
Типово

Riccio
В смислі "за попки"? Ти пам*ятаєш щось пристойне з того що я ТОБІ розказувала, чи ти про те, що я сюди написала?
imported_ХХХ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 19:59 #255147   #8
OK
Типово

ХХХ
Я тоже ржав.
+1
OK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 20:00 #255151   #9
imported_ХХХ
Типово

А самі чого ж не пишете? Не повірю, що не бувало...
imported_ХХХ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 20:03 #255157   #10
castor
Типово

ХХХ
сорі, мені соромно, що не можу поділитись, але всі кумедні ситуації - не з любовного фронту...
чесно-чесно

а ті, що могли б бути кумедними - не проходять "внутрішню цензуру" - паручік, здєсь же дєті!!!
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 20:06 #255163   #11
castor
Типово

Riccio
до речі, а ти не знав, що прекрасна половина людства міряє чоловічу сексуальність і по попках також?...
самі ж признавались, навіть на цьому форумі
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 20:08 #255169   #12
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово

ХХХ

Напишу теж одну ситуацію.
Значить так, справляв я своє помоєму 18-ти річчя.
Зібрались в нас з братом на квартирі (батьки поїхали якраз на два дні в село). Все ішло просто прекрасно, організували конкретниу дискотеку в хаті, потім стриптиз на столі, вобшем відтягнулись по повній. Ну і лишилось пару дівчат в нас дома В мене такої паті ще в житті не було - як згадаю то навіть зараз посміхаюсь.
А зранку, десь в годин 8 ранку приїхали батьки
Я прпоснувся в кімнаті батьків, збоку спить дівчина, в хаті розгром повний, в кожній кімнаті хтось спить, пляшки, запах перегару., Жах,
Я протрезвів зразу, як почув звоник, пішов відкривати двері, заходе мама вквартиру, а на зустріч виходить дівчина в одній футболці із словами "Нє ну хто там так рано приперся..."
Сцена була німа і страшна.....
DDD&bluz зараз поза форумом  
Подякували 17:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 20:44 #255245   #13
superolka
 
Аватар для superolka
Типово

Було уйма казусів з використанням косметики.Моя посвята в студенти,київський вуз,запрошення в клуб на вечірку.Я йду з симпатичним хлопцем,з яким познайомилась на екзаменах.Вирішила зробити неповторний макіяж.А так як я літом через поступлення не поїхала нікуди на море,моє личко було дуже бліденьке в порівнянні з моїми одногрупницями,тому вирішила використати автозасмагу.А перед тим ніколи таким не користувалась і не пробувала.Нанесла я її,потім ще зверху трошки пудри для того,щоб личко красиве матове було і пішла так.Танцювали ми звичайно багато,було жарко,я помічала все частіше на собі зацікавлені погляди і тут один хлопець каже"Слухай,а що в тебе з обличчям?Якесь жовте і шкіра облазить,а ти нічим не хвора?".Пішла в туалет подивитись...Мама рідна,краще б я не бачила:втозасмага почала облазити якимись клаптями,пудра обсипається..Втікла додому зразу,а коли прийшла на другий день,мене питали чого я з жовтухою приперлась
Другий випадок-коли заночувала в коханого дома,а зранку в ванній шукала дезодорант,як назло не було світла.Намацала баночку,використала,виявилось,що то газовий балончик "Терен".Потім годину в травмпункті плакала.
superolka зараз поза форумом  
Подякували 10:
-kenny29- (09.02.2012), Aixel (28.12.2008), Andres (17.03.2009), berry (08.02.2012), IZURAT (19.02.2012), natalo4ka (01.07.2009), Татарин (14.12.2008), SLONRU (16.05.2009), Trader_Lena (18.02.2012), Дєцко (17.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2007, 21:19 #255299   #14
Riccio
 
Аватар для Riccio
Типово

castor
Знаю!!!
Уявив одразу ситуацію розказану ХХХ...Доволі кумедно

superolka
Газовий балончик-еххх...дуже мрачно!

ххх
Ти весела!
Riccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2007, 02:46 #255670   #15
SpY
 
Аватар для SpY
Типово

DDD&bluz
Гм.. чим далі в ліс, тим більше бачу себе якимось... занадто правильним чи то культурним в порівнянні з більшістю... Може я якийсь неправильний?
superolka
Цитата Другий випадок-коли заночувала в коханого дома,а зранку в ванній шукала дезодорант,як назло не було світла.Намацала баночку,використала,виявилось,що то газовий балончик "Терен".Потім годину в травмпункті плакала.
Зачот однозначно Особливо за зберігання газових балончиків в ванній
П.С. Цікаво, чи гопнік тоже годину так буде плакати після сльозоточки
SpY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andres (17.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2007, 13:51 #256017   #16
imported_ХХХ
Типово

Згадала слово, яке хотіла вжити в назві: пікантні ситуації. От ще, правда не з мого життя. Слухала колись по лав-радіо передачу про травми в сексі. Розказували слухачі купу про переломи і т. п. Але нам особливо "сподобалась" історія про те як дівчина влаштовувала коханому романтичний вечір при свічках, і нечаяно вивернула свічку, з гарачим воском на його чоловіче достоїнство...
А мого чоловіка ще досі передьоргує призгадці, як один хлопець надривним голосом розказував, як його кохана пестила орально, і порізала найніщніше місце волоссям. Після цього прийшлось надовго забути про секс...
imported_ХХХ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2007, 17:08 #256377   #17
gsv
 
Аватар для gsv
Типово

Студентські роки, 1 чи 2 курс. Познайомився з дівчиною на весіллі подруги. Виявилось що вона вчиться в ТАНГу на заочному, трошки зустрічались коли в неї була сесія. В черговий раз вона приїжджає, звонить до мене і запрошує в гості, попереджаючи що буде ще одна пара. Але в цей раз вона зупинилась в іншій квартирі. Заходжу, приємно вражений розмірами і якістю квартири. Сидимо п"ємо, їмо. В процесі розмови моя "дівчина" розказує, що десь там сватають активно її одногрупника до неї, батьки серйозно настроєні на женячку, і хата в якій ми гульдибосим - це квартира типу вного нареченого, в якого батько працює в ТАНГу викладачем. Допили, доїли, порозходились по кімнатах і тут в самий відповідальний момент хтось відкриває хату. Це був батько цього сватаного. Довго він не був, дівчатам сказав забратись за 10 хв. Але самий прикол в тому, що хлопець подружки (інша пара) - студент цього батечка. Він його добре запам"ятав і побажав успіхів у навчанні
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Татарин (14.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2007, 17:01 #258529   #18
mexacuk
 
Аватар для mexacuk
Типово

о то ви кумедні
mexacuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2007, 10:03 #259078   #19
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово

мій товариш Микола - старший дядько розказував ситуацію про ліжка:

Купили ще за "серусеру" він (дядько під 2 метри росту і більше 100 кг ваги) з жінкою (під стать йому) спальний гранітур. Радянське двоспальне ліжко виглядало як два ліжка зсунуті докупи. Ну і під час любовних утіх, не витримало воно все і розїхались. Казав шо жінка так дупою до підлоги гримнула шо аж склянки в серванті тряслися

Потім його співробітники зварили з "уголка" такий квадрат і ліжка ним скріпили. Більше казав не розїжджалися.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2007, 11:19 #259154   #20
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово

[quote="SpY™"]DDD&bluz
Гм.. чим далі в ліс, тим більше бачу себе якимось... занадто правильним чи то культурним в порівнянні з більшістю... Може я якийсь неправильний?

Слухай друже, в тебе були якісь кумедні ситуації, чи ні?
Якщо були - напиши, коли є бажання поділитисьспогадами.
Крил мені малювати не треба, я багато що в свому житті робив не так, як треба, зо що потім жалкував.
Собі теж не малюй, блін, тобі що ніколи не хотілось щось вчудити?
Чи ти і дівчатам, які будуть до тебе приставати будеш пальчиком махати - но-но
Це що я написав, було до одруження, а після нього, я дуже поміняв свою думку про відносини, та й світогляд теж!
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:18.