Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.07.2009, 19:30 #978944   #41
Powergood
Активний учасник
Wink Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата
Допис від muron2004 Переглянути допис
В казки я не вірю от і цікавлюся думкою інших. Ми їхали разом туди прожили 2 роки а потім разом вернулися на батьківщину. Я знайшов роботу, вона ні, от і вирішила вона поїхати назад і не хоче більше вертатися
Тоді якщо і ти не думаєш туди їхати то про що ми говорим? Для жінок дуже важливо я б сказав найважливіше - щоб їм органічно підходив світ в якому вони живуть. Якщо цього немає вона по любому втіче звідти незалежно від його багатства і всього іншого.

Додано через 1 хвилину
Просто чоловіки будують світ а жінки його ніколи не будують вони тільки можуть жити там де сподобалося - от і всьо.

Востаннє редагував Powergood: 08.07.2009 о 19:31. Причина: Пізніше додано
Powergood зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ericsson (09.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2009, 10:45 #979466   #42
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Просто чоловіки будують світ а жінки його ніколи не будують
Жінки цей світ підтримують
а по темі - дивно, що вона так взяла і поїхала залишивши тут кохану людину, певно щось не так вас пішло раніше і треба було зразу сісти і все обговорити і розійтись в прямому і переносному сенсі
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 2:
Кара Божа (09.07.2009), Jane Doe (11.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2009, 23:23 #985179   #43
Arin
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Залежить,ще які розлучені.Одні розлучені через пияцтво,а інші через зраду жінки...Розлучені теж люди-треба і таких любити.
Arin зараз поза форумом  
Подякували 2:
dwd (25.08.2009), oliater (17.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2009, 09:52 #986079   #44
солодесенька
 
Аватар для солодесенька
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Розлучені також люди і мають право на щастя. Але свою долю з розлученим я б напевне не повязала, але світ круглий і всяке може бути.
солодесенька зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dwd (25.08.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2009, 10:27 #986105   #45
muron2004
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Всі дівчата пишуть що розлучені теж люди, але ніхто би не хотів звязувати своє життя з розлученими.
muron2004 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2009, 11:53 #986166   #46
солодесенька
 
Аватар для солодесенька
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Просто кожна людина , а тим більше дівчина хоче щастя, але щастя свого. В подружки мама вийшла заміж за розлученого. Прожили рік , він залишив вагітну дружину і повернувся до колишньої. Дочки по цей час ні разу не бачив і не цікавився.
солодесенька зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Powergood (17.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2009, 11:59 #986169   #47
Powergood
Активний учасник
Wink Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від солодесенька Переглянути допис
В подружки мама вийшла заміж за розлученого. Прожили рік , він залишив вагітну дружину і повернувся до колишньої. Дочки по цей час ні разу не бачив і не цікавився.
ВО! прочтитай це. Дівчатам (тай чоловікам тоже) необхідна чіткість гарантованого майбутнього - коли цього немає - то повний ацтой.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2009, 12:28 #986185   #48
Earl
 
Аватар для Earl
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

"Иметь дело с мужчиной, который никогда не был женат, - это как покупать дезодорант, который никогда не тестировался на животных" (с) Линор Горалик
Earl зараз поза форумом  
Подякували 3:
dwd (25.08.2009), Jane Doe (11.02.2012), Джалка (08.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2009, 12:34 #986190   #49
muron2004
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від солодесенька Переглянути допис
Просто кожна людина , а тим більше дівчина хоче щастя, але щастя свого. В подружки мама вийшла заміж за розлученого. Прожили рік , він залишив вагітну дружину і повернувся до колишньої. Дочки по цей час ні разу не бачив і не цікавився.
Я вважаю що кожен випадок є індивідуальний. Ти судиш по невдалих повторних одруженях а є і нормальні сім'ї в яких все складається.
muron2004 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2009, 12:53 #986210   #50
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Я на даний момент знаю тільки один безпомилковий метод який може тобі допомогти, а саме можу підказати як знайти дівчину яка 100% тобі підійде. Тільки не смійтеся - це реально! Напишу одне слово [соціоніка], а ви, якщо дійсно маєте достатньо мотивації можете все реалізувати. Як вам холоднокровний вибір? Та полюбите ту людину не хвилюйтеся Платонічна любов насправді це проста річ



--- сьогодні можна прогнозувати поведінку людини до 98% як вам реальність?
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2009, 00:30 #986658   #51
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

а штамп шо на чолі ставлять?
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2009, 08:15 #986717   #52
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата
Допис від muron2004 Переглянути допис
Всі дівчата пишуть що розлучені теж люди, але ніхто би не хотів звязувати своє життя з розлученими.
Я просто вважаю зайвим брати вже "використане",якщо можна взяти "нове"(вибачте,за таке порівняння!) Просто часто потім виникають всякі проблеми,колишня жінка може вдаватися до різних хитрощів,аби повернути "коханого чоловіка",одумується! А якщо хлоп ще й слабохарактерний,то опше ппц! Тут навіть нема про що говорити,так само як і у випадку,коли від першого шлюбу в нього є діти.
НЕПОТРІБНО ВОНО.....ЦЕ ЗАЙВЕ
Мирон,вибач,але це так
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2009, 08:48 #986729   #53
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

губиш паспорт і ти вже "ніколи не був жонатий" (тільки свідоцтво храни на всяк випадок)
2 герлз. якось дивно читати "вживаний и тп" в чому заключаеться вживаність ? а якщо вони жили громадянським шлюбом ? єдиний момент із розведеними (імхо) жінками і чоловіками це хіба що діти. бо інших стремних моментів немає. бо ідіотом може бити і холостяк.
що до топік стартера. вибач читаю тебе і складається враження що ти "муд*к" при тому досить інфантильний. ще не розвівшись (по причині що ти не рвався бути з дружиною, навіть за півсвіту, бо тебе і тут харашо) і маючи "ще якісь почуття" до дружини ти вже починаєш активний пошук наступної... яб на твому місці цей нік закопав і нікому не показував.
(пс маю схожу ситуацію кохана за 13 тис. км від мене але я не думаю розставатися а думаю як бути разом....)
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
scorpik (20.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2009, 22:15 #987102   #54
Arin
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата
Допис від muron2004 Переглянути допис
Всі дівчата пишуть що розлучені теж люди, але ніхто би не хотів звязувати своє життя з розлученими.
Всі пишуть і думають,але як доля повернеться-так і буде...
Arin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2009, 07:57 #987861   #55
muron2004
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
губиш паспорт і ти вже "ніколи не був жонатий" (тільки свідоцтво храни на всяк випадок)
2 герлз. якось дивно читати "вживаний и тп" в чому заключаеться вживаність ? а якщо вони жили громадянським шлюбом ? єдиний момент із розведеними (імхо) жінками і чоловіками це хіба що діти. бо інших стремних моментів немає. бо ідіотом може бити і холостяк.
що до топік стартера. вибач читаю тебе і складається враження що ти "муд*к" при тому досить інфантильний. ще не розвівшись (по причині що ти не рвався бути з дружиною, навіть за півсвіту, бо тебе і тут харашо) і маючи "ще якісь почуття" до дружини ти вже починаєш активний пошук наступної... яб на твому місці цей нік закопав і нікому не показував.
(пс маю схожу ситуацію кохана за 13 тис. км від мене але я не думаю розставатися а думаю як бути разом....)

По перше я не шукаю собі нову дівчину мені просто цікаво як люди ставляться до такого!
По друге вона сама хоче розлучитися а я її підтримую

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Я просто вважаю зайвим брати вже "використане",якщо можна взяти "нове"(вибачте,за таке порівняння!) Просто часто потім виникають всякі проблеми,колишня жінка може вдаватися до різних хитрощів,аби повернути "коханого чоловіка",одумується! А якщо хлоп ще й слабохарактерний,то опше ппц! Тут навіть нема про що говорити,так само як і у випадку,коли від першого шлюбу в нього є діти.
НЕПОТРІБНО ВОНО.....ЦЕ ЗАЙВЕ
Мирон,вибач,але це так
Деколи "використане" краще ніж нове!

Востаннє редагував muron2004: 20.07.2009 о 07:57. Причина: Пізніше додано
muron2004 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2009, 08:04 #987868   #56
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата
Допис від muron2004 Переглянути допис


Деколи "використане" краще ніж нове!

Можливо...
Мирон,а тепер давай відкинемо упередження і подумаємо...
Уяви: тобі 26 років,ти ще не був одружений,шукаєш одну-єдину....чи одружився б ти з дівчиною,яка заміжня вже була?)
Стьомновато,правда?
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
lancs (20.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2009, 08:32 #987891   #57
Татарин
 
Аватар для Татарин
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Ми не захід, в нас східні упередження, за котрими розлучений, - а - це спорчене мясо, яке і ТЕБЕ СПОРТИТь
Татарин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2009, 15:15 #988254   #58
muron2004
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Можливо...
Мирон,а тепер давай відкинемо упередження і подумаємо...
Уяви: тобі 26 років,ти ще не був одружений,шукаєш одну-єдину....чи одружився б ти з дівчиною,яка заміжня вже була?)
Стьомновато,правда?
я вважаю що якщо людина нормальна то чи вона розлучина чи ні немає великого значення
muron2004 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2009, 16:53 #992996   #59
зайчиха
Guest
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Я вважаю що розлучений чоловік також має право на щастя якщо це сталося з вини дружини. От наприклад я одружилася о розлученим чоловіком, але я сім’ї не розбивала, ми почали зустрічатись в той час коли відбувалось останнє судове засідання на якому суддя виніс вирок "розвід".
Від першого шлюбу в нього є доця, а зараз у нас підростає чудовий хлопчик, він любить обидвох однаково і не робить ніякої різниці між. дітьми.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2009, 17:04 #993001   #60
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

одне я знаю точно. шо я ставлюся краще до гарних, молодих, неодружених дівчат, ніж до розлучених чоловіків
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:35.