Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Чи варто купляти китайський телефон????

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.02.2009, 19:35 #837087   #61
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

З Соні-Еріксонами не спорю, телефони хороші. Але ми тут обговорюємо дешеві китайські телефони, або підробки тіпа NokLa.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2009, 20:11 #837129   #62
st.gans
 
Аватар для st.gans
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

соніеріки теж підробляють
st.gans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2009, 21:32 #837233   #63
Maksym
 
Аватар для Maksym
Thumbs down Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

В мене був NOKLA підробка NOKIA N95 Впав 1 раз і капут ))) невключався !!!!!!
Maksym зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2009, 21:36 #837237   #64
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від Maksym Переглянути допис
В мене був NOKLA підробка NOKIA N95 Впав 1 раз і капут ))) невключався !!!!!!
Це не показник НЕнадійності.
Супероригінальні нокії тоже падають ОДИН раз і вже не включаються.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2009, 21:40 #837242   #65
Maksym
 
Аватар для Maksym
Post Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Можливо ))
Maksym зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2009, 17:07 #838144   #66
taras0243
 
Аватар для taras0243
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від СаШа Белый Переглянути допис
З Соні-Еріксонами не спорю, телефони хороші. Але ми тут обговорюємо дешеві китайські телефони, або підробки тіпа NokLa.
та я поняв шо heap так як все зъхав на весь Китай от я його й просвытив))
taras0243 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2009, 00:44 #838805   #67
sewerder
 
Аватар для sewerder
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від Maksym Переглянути допис
В мене був NOKLA підробка NOKIA N95 Впав 1 раз і капут ))) невключався !!!!!!
На тумбі полежить і не включиться! - Така гарантія NOKLIЇ
sewerder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2009, 22:52 #839892   #68
heap
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від taras0243 Переглянути допис
Соні Еріксон тежкитайський, і що хочеш сказати шо це поганий телефон?
Нікуди я не з’їжджав! Якщо бренд відомий то пофіг чи то китай чи сша! репутіцію і відомість він собі якось тай заслужив! А якщо просто закос під відомий бренд, та ще й китайський то що тут казати!
heap зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2009, 06:47 #894171   #69
BARON8888
Guest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від Candy Переглянути допис
Все, купила!!!! Ось він мій гарнюній!!!!
Приветик,и как тебе он в работе?Подскажи где купила и за сколько,если сможеш то опиши подробно,буду безмерно благодарен Вам!Master-klas@Ukr.net
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2009, 09:50 #894275   #70
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

До китайця запчастів немає, здох дисплей - криндик, зарядка - криндик, гніздо чи батарея - то ж саме.....
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2009, 10:45 #894319   #71
seryoja
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Близько 95% завезених в Україну телефонів - китайські.... (тобі можуть парити що вони японські, німецькі,.... навіть може писати мейд ін джапан... і вони всеодно будть китайські...)
а якщо і попадаються оригінальні, то коштують вони так в пару разів дороще...
і слоникслоникслоник взагалі в телефоні камера, мп3 плеєр, модем, блутуз, сенсорний дисплей, карта на 2 гіга...
телефон для того, щоб дзвонити!!!!!!
навіть якщо зроблять телефон з камерою на 20 мегапікселів, вона всеодно буде гірше знімати за 6-7 мегапіксельного кенона...
музику слухати?? хфігня.... бича якість..
фільми дивитись... аж смішно.....
інтернет, ще смішніше.... мене аж ніяк не млаштовує швиткісь нету від ого... а про телефон в якості модема .................................................. ..........................
в мене 3 роки тому була нокіа н70... я її розбив .... так як вона через всі ці навороти галімої якості..... включалась близько хвилини...... і час від часу приглючувала...... і купив собі за 30 баків нову чорнобілу нокію... яка ніразу (за три роки) не заглючила... падала з девятого поверху і дальше робить......
seryoja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2009, 11:03 #894331   #72
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від seryoja Переглянути допис
Близько 95% завезених в Україну телефонів - китайські.... (тобі можуть парити що вони японські, німецькі,.... навіть може писати мейд ін джапан... і вони всеодно будть китайські...)
а якщо і попадаються оригінальні, то коштують вони так в пару разів дороще...
і слоникслоникслоник взагалі в телефоні камера, мп3 плеєр, модем, блутуз, сенсорний дисплей, карта на 2 гіга...
телефон для того, щоб дзвонити!!!!!!
навіть якщо зроблять телефон з камерою на 20 мегапікселів, вона всеодно буде гірше знімати за 6-7 мегапіксельного кенона...
музику слухати?? хфігня.... бича якість..
фільми дивитись... аж смішно.....
інтернет, ще смішніше.... мене аж ніяк не млаштовує швиткісь нету від ого... а про телефон в якості модема .................................................. ..........................
в мене 3 роки тому була нокіа н70... я її розбив .... так як вона через всі ці навороти галімої якості..... включалась близько хвилини...... і час від часу приглючувала...... і купив собі за 30 баків нову чорнобілу нокію... яка ніразу (за три роки) не заглючила... падала з девятого поверху і дальше робить......
Черговий нитік.
Нашо гарна машина, як можна на таврії їздити?
Навіщо тобі їсти ковбасу за 70 грн, як є варена за 25?
Бла-бла-бла-бла. бла.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякували 6:
... (27.05.2010), Big Brother (11.04.2009), MobiLife (03.10.2012), Phantom (12.04.2009), psih (29.06.2010), TheGame (14.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2009, 21:14 #894909   #73
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від seryoja Переглянути допис
Близько 95% завезених в Україну телефонів - китайські.... (тобі можуть парити що вони японські, німецькі,.... навіть може писати мейд ін джапан... і вони всеодно будть китайські...)
Аткуда такі висновки??? Можна сцилочко? Це ж натуральний бред
Цитата
Допис від seryoja Переглянути допис
в мене 3 роки тому була нокіа н70... я її розбив .... так як вона через всі ці навороти галімої якості..... включалась близько хвилини......
ну так а нашо ти смарт купляв? купив би зразу 1100 і всі проблеми.
і це твоє нитійо ні до чого... на біса я маю носити в кармані телефон, фотік, плеєр, блокнот і ще купу речей, якшо це все може замінити мій телефон?

по темі
я особисто китайскі телефони (підробки брендів) не переварюю. Просто дійсно якшо з ним щось станеться (а воно таки станеться рано чи пізно) то його можна просто викинути бо ремонтувати його ніхто не візьметься. Вони всі построєні на старій платформі Fly - тобто ці телефони МОРАЛЬНО ЗАСТАРІЛІ. Тимпаче зліплені вони з "подручных средств". Короче краще за 1800 гривень взяти перевірену часом Nokia N73, чи Sony Ericsson W890 чи моторолку якусь, короче брендовий телефон і бути впевненим шо з ним як мінімум пару років нічо не станеться якшо нормально поводитись (ну а якшо станеться то ремонт буде вартувати копійки в порівнянні з 1800-ста гривнями на покупку нового китайського дива)
Це звісно ІМХО
Big Brother зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2009, 21:42 #894951   #74
urus
 
Аватар для urus
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
я особисто китайскі телефони (підробки брендів) не переварюю. Просто дійсно якшо з ним щось станеться (а воно таки станеться рано чи пізно) то його можна просто викинути бо ремонтувати його ніхто не візьметься.
тут ти прав!!


Обшето скупий платить два рази!! То тре собі памятати! Бо дійсно коли купляєш телефон за півтора кавалка і більше то не дуже хочеться бачити його глюки замість нормальної роботи!!


Чи варто купляти китайський телефон????


опшето тре дивитись шо то за телефон! бо є норм тел ЗРОБЛЕНИЙ в Китаї (техніка відомих фірм переважно теж китайська, бо дешеве виробництво), а є тупо китайська підробка! А відрізнити одне від другого не так то вже і складно!!
urus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2009, 21:47 #894958   #75
urus
 
Аватар для urus
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від seryoja Переглянути допис
і купив собі за 30 баків нову чорнобілу нокію... яка ніразу (за три роки) не заглючила... падала з девятого поверху і дальше робить......
чим менше функцій, тим менше функцій які можуть заглючити!!! Якшо нема камери, то вона і не здохне))))

Востаннє редагував urus: 11.04.2009 о 22:26.
urus зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (14.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2009, 22:24 #894991   #76
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від seryoja Переглянути допис
Близько 95% завезених в Україну телефонів - китайські.... (тобі можуть парити що вони японські, німецькі,.... навіть може писати мейд ін джапан... і вони всеодно будть китайські...)
а якщо і попадаються оригінальні, то коштують вони так в пару разів дороще...
і слоникслоникслоник взагалі в телефоні камера, мп3 плеєр, модем, блутуз, сенсорний дисплей, карта на 2 гіга...
телефон для того, щоб дзвонити!!!!!!
навіть якщо зроблять телефон з камерою на 20 мегапікселів, вона всеодно буде гірше знімати за 6-7 мегапіксельного кенона...
музику слухати?? хфігня.... бича якість..
фільми дивитись... аж смішно.....
інтернет, ще смішніше.... мене аж ніяк не млаштовує швиткісь нету від ого... а про телефон в якості модема .................................................. ..........................
в мене 3 роки тому була нокіа н70... я її розбив .... так як вона через всі ці навороти галімої якості..... включалась близько хвилини...... і час від часу приглючувала...... і купив собі за 30 баків нову чорнобілу нокію... яка ніразу (за три роки) не заглючила... падала з девятого поверху і дальше робить......
Н 70 чи 72 тормозяки з народження
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2009, 23:39 #895079   #77
seryoja
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Черговий нитік.
Нашо гарна машина, як можна на таврії їздити?
Навіщо тобі їсти ковбасу за 70 грн, як є варена за 25?
Бла-бла-бла-бла. бла.
невдале ти порівняння найшов....
якщо гарну машину заводити пів години і їхати вона буде не більше 50км і мотор буде через кожних 30 км глохнути, то я б краще на таврії їздив....
а нащо їсти ковбасу за 70 якщо в ковбасі за 25 мяса так само нема......
і ніхто не ниє.... я висловлюю свою думку......
слоникслоникслоник мені платити ще штуку зверху за те, що в телефоні будуть пару галімих функцій, дисплей на 2см більший і тіпА камера.. якщо за ту 1000 можна купити фотік, якість якого буде в рази краща...

Востаннє редагував seryoja: 12.04.2009 о 00:18.
seryoja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2009, 23:50 #895089   #78
seryoja
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
Аткуда такі висновки??? Можна сцилочко? Це ж натуральний бред

ну так а нашо ти смарт купляв? купив би зразу 1100 і всі проблеми.
і це твоє нитійо ні до чого... на біса я маю носити в кармані телефон, фотік, плеєр, блокнот і ще купу речей, якшо це все може замінити мій телефон?

по темі
я особисто китайскі телефони (підробки брендів) не переварюю. Просто дійсно якшо з ним щось станеться (а воно таки станеться рано чи пізно) то його можна просто викинути бо ремонтувати його ніхто не візьметься. Вони всі построєні на старій платформі Fly - тобто ці телефони МОРАЛЬНО ЗАСТАРІЛІ. Тимпаче зліплені вони з "подручных средств". Короче краще за 1800 гривень взяти перевірену часом Nokia N73, чи Sony Ericsson W890 чи моторолку якусь, короче брендовий телефон і бути впевненим шо з ним як мінімум пару років нічо не станеться якшо нормально поводитись (ну а якшо станеться то ремонт буде вартувати копійки в порівнянні з 1800-ста гривнями на покупку нового китайського дива)
Це звісно ІМХО
купляв смарт ібо думав що і буду носити в кішені і фотік, плеєр, блокнот і ще купу речей... так тільки я поняв, що від них толку мало..... і тим більше якості....
ну кожному своє.... комусь, щоб дзвонило, іншим аби дзвонило і робило галімі фотки від перегляду яких очі ріже..., третім дивитись фільми на дісплеї 4 на 5см, четвертим - понт дароже дєнеГ....
А аткудО такі висновки.... то пА тєліку паказувати.... і люди знаючі говорили і показували....
а пАнти в телефоні ніколи не замінять нормального фотіка і компа......

Востаннє редагував seryoja: 12.04.2009 о 00:02.
seryoja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2009, 19:31 #898239   #79
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від seryoja Переглянути допис
слоникслоникслоник мені платити ще штуку зверху за те, що в телефоні будуть пару галімих функцій, дисплей на 2см більший і тіпА камера.. якщо за ту 1000 можна купити фотік, якість якого буде в рази краща...
Ти той фотік з собою постійно носити будеш?
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2009, 22:24 #899711   #80
Dotch
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

серйожа, камінь! купи собі камінь! (ц)
Dotch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:42.