Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Консолі

Консолі PlayStation, XBox, Nintendo etc


Sony PSP

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.10.2009, 14:19 #1065099   #1
Metuk
 
Аватар для Metuk
Типово Sony PSP

Привіт всім. Хочу купити даний девайс. І тому хочу дещо запитати: яку модель брати? Думаю багато форумчан має дану річ і поділиться інформацією. Буду дуже вдячний
Metuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2009, 14:49 #1065137   #2
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

думаю, що тут модель особливої ролі не грає (хіба би автор хотів взяти psp go), головне щоб прошивка спокійно ломалась.
особисто я юзаю psp fat, довольний нею як слон =)
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2009, 15:21 #1065172   #3
Poter
Guest
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

Однозначно PSP Go наразі не варто брати, оскільки під них ще не придумали кастомних прошивок. Тобто погратись на халяву не вийде, доведеться купляти ліцензійні ігри, а вони досить таки дорогі (на жаль не знаю точної ціни, для звичайної PSP вартість однієї гри в районі декількох сотень гривень).

Якщо хочеш просто гратись на PSP, то бери 300х моделі, але з версією прошивки не вище 5.03. Такі соньки досить просто модифікуються для запуску піратських копій іграшок з меморі карти. Хоча при повному виключенні модифікована прошивка злетить, але не важко знову її поставити самому.

Якщо ж маєш бажання нафарширувати свою соньку по самі помідори, то краще брати 200х, але на старій версії материнської плати. Такі апарати перешиваються за допомогою комплекту "пандори", прошивка записується у флешпамять і зберігається навіть після вимкнення PSP. Недолік порівняно з 300х моделями - трохи гірший екран і відсутність мікрофона, але при користуванні це практично не відчувається.
Одна з точок, де можна придбати власне 300х моделі, - магазин "Мандри" біля гот.Тернопіль. Можемо перепрошити при необхідності та показати що і як.

П.С. Не ламаються не самі приставки, а певні версії прошивок. ІМХО: наразі немає способу зламати прошивки вище 5.03 на нових моделях, щоб поставити кастомну прошивку. За старі моделі точно не в курсі, оскільки практично не попадались.
В інтернеті ходять слухи, що PSP Go уже зламали. Насправді, там трошки не та історія: знайдено баг практично у всіх прошивках для всіх моделей PSP, який дозволяє виконувати код з привілеями користувача. Але він не дозволяє працювати в режимі ядра, тобто можна запускати різні емулятори, плеєри і т.п., але не можливо поставити кастомну прошивку чи якимось іншим способом запустити піратську копію гри.

Востаннє редагував Poter: 16.10.2009 о 15:28.
 
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2009, 15:20 #1065171   #4
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

є слімки які не ламаються, тойсть їх не можливо перепрошити і ігри з карточки на них не йдуть.

імхо: фетка зручніша, в руках якось краще її тримати.
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2009, 16:26 #1065227   #5
Metuk
 
Аватар для Metuk
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

і яка ціна у Мандрах?
Metuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2009, 13:10 #1065940   #6
Poter
Guest
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

В "Мандрах" наявна лише 300х модель, вартість 2100 грн.

На днях має з'явитись нова версія прошивки від команди GEN. Дозволятиме запускати всі нові ігри, що вимагають новіших прошивок, на старій версії прошивки. На жаль, ця прошивка лише для моделей із старими мамками.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2009, 14:04 #1065973   #7
Metuk
 
Аватар для Metuk
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

ще цікаво,як провірити версію прошивки

Додано через 2 хвилини
і ще, якщо я куплю нерошиту ПСП,наприклад в Львові, у Мандрах прошиття скільки коштуватиме?

Востаннє редагував Metuk: 17.10.2009 о 14:04. Причина: Пізніше додано
Metuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2009, 09:59 #1067853   #8
Poter
Guest
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

Точно не пам'ятаю, тому назви пунктів меню можуть відрізнятись:
1.в головному меню в саму крайню ліву позицію
2.шукаєш щось подібне до "Системні настройки" (System Settings)
3.далі "Інформація про систему" (System Information)
4.сама перша стрічка і буде містити версію прошивки. Нагадаю, що потрібна прошивка не вище 5.03 (сама 5.03 теж підходить)

Модель PSP можна побачити знизу на паперовому стікері або під акумулятором. Як правило, це останніх 4 цифри (3004,2008, або шось такого типу). Перша цифра - це серія, остання - модифікація.

Визначити версію мамки можна розібравши саму PSP. Але мабуть цього не варто робити, достатньо і першого пункту

У Мандрах прошивка вартує 60 грн.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2009, 15:30 #1068241   #9
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

А чисткою PSP у мандрах займаються ?
А то в мене "хрестик" почав погано працювати, є підозра, що це через купу пилюки яка всередині. Самому пееспе валяло трохи стрьомно розбирати...
Чи можливо хтось вже розбирав і нічого страшного в цьому немає ?
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2009, 10:08 #1069158   #10
Poter
Guest
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

Розібрати і скласти PSP в нас можуть, але швидше буде піти на базар - магазин "Дендімаркет" біля "Рубікону". Звідти ближче до майстерні. Інакше треба буде лишати апарат на день-два (поки передадуть на базар/з базару).
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2009, 13:47 #1069465   #11
Metuk
 
Аватар для Metuk
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

в мого друга ПСП Слім 2008, прошивка 4.01. Але 2010 футбол не йде. Реально поставити новішу прошивку?
Metuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pupsic1207 (27.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2009, 15:43 #1069595   #12
Poter
Guest
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

Якщо стоїть прошивка типу 4.01 м33-х, то це старіша модель приставки. На неї без проблем поставиться 5.50 Gen-B2. Якщо іграшка вимагає прошивку вище 5.55, то доведеться побавитись з конвертуванням ісо-образу, хоча нічого складного там немає. Або почекати трохи, поки дороблять 5.50 Gen-D. В цій прошивці для старих моделей вже буде вшитий конвертор.
Радив би прийти власне з самою приставкою в магазин, зразу б і подивився, що і до чого. Швидше за все треба поновити прошивку.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2009, 17:41 #1069742   #13
Юра92
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

мені реально цікаво: а ігри від Денді і Сеги підуть на ПСП? Бо також хочу придбати цей девайс + продаються в Тернополі піратські диски до ПСП?
Юра92 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pupsic1207 (27.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2009, 10:35 #1070624   #14
Poter
Guest
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

Якщо маються на увазі картриджі, то їх просто немає як туди піхнути
А так для прошитих PSP існує велика кількість різноманітних емуляторів, так що цілком можливо пограти в старі ігри Денді, Сєги та інших платформ.
На рахунок піратських дисків: на жаль досі не зустрічав нічого подібного до піратських дисків. Тут трошки інша філософія: створюється копія ліцензійного диска, записується на карту пам'яті, а далі спецдрайвер емулює роботу з цим файлом, як з оригінальним UMD диском. В інеті виложені практично кожної гри копії - ISO або CSO файли.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2009, 16:42 #1071019   #15
Metuk
 
Аватар для Metuk
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

Цитата А так для прошитих PSP існує велика кількість різноманітних емуляторів, так що цілком можливо пограти в старі ігри Денді, Сєги та інших платформ.
цікаво, як його поставити???+ як поставити емулятор Першої Соні?
Metuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2009, 10:17 #1071868   #16
Poter
Guest
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

Ну цього я не можу сказати, не доводилось таким займатись. Хоча постійно стикався з описами різних програм під PSP. Як варіант подивитись по сайтах відповідної тематики, наприклад pspslimhacks.com, psphome.ru.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2009, 11:34 #1071975   #17
KreLker
 
Аватар для KreLker
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

Цитата:
Допис від Metuk Переглянути допис
цікаво, як його поставити???+ як поставити емулятор Першої Соні?
В PSP вже строєний емулятор соньки першої)
Робиш образ диска PS1 копіюєщ і граєш,тіки один плагін для нормальної роботи тре - popsloader.
KreLker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2009, 13:27 #1072080   #18
Neoni
 
Аватар для Neoni
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

в мене є псп, цікавить?
Neoni зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2009, 13:47 #1072101   #19
Metuk
 
Аватар для Metuk
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

Цитата Робиш образ диска PS1 копіюєщ і граєш,тіки один плагін для нормальної роботи тре - popsloader.
як саме зробити образ? + де знайти ту програму?

3000 ПСП не цікавить, цікавлять 2000 версії
Metuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2009, 12:59 #1117614   #20
Metuk
 
Аватар для Metuk
Типово Відповідь: Хочу купити Sony PSP

Цікавить питання: 16 Гб флеха без підтримки МagicGate, на ній ігри будуть йти на ПСП???? Ще цікавить прошивка 3004 версії ПСП. Як прошивається в Мандрах??? Прошивка після виключення консолі не буде злітати??? А якщо злетитиь як самому її поставити????
Metuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pupsic1207 (27.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:03.